שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מילת ביטחון

נוריתE
לפני 17 שנים • 5 בנוב׳ 2006

מדברים-מכירים את המילה הזאת? תיקשורת

נוריתE • 5 בנוב׳ 2006
כשהיא אומרת ל א
תשאל למה את מתכוונת
אל תשחקו במשחקים סמנטיים
כשכל יומים יצאת פה שפחה שניפגעה אחרי שבטחה
פנטסיות
בסדר.
הפנטסיה שלי היא להקשר בכיכר דיזנגוף ולהיות מוצלפת
מחר אני מתחילה לחפש את הדביל שיעז להגשים לי אותה
הלאה.

פרח גדולה כתב/ה:
laila כתב/ה:
ואם את נימצאת כבר באיזהשהו מצב של לחץ נפשי?
עד שלא תזכרי במילה הזאת? זה פשוט יימשך? עד שתיזכרי שלפני חצי שנה
אמרת "שושנה" או משהו? וחוצ מזה כשיש צורך להפסיק משהו
מישהו כבר המציא את המילים הנחוצות והן
די מספיק ו לא.

בשביל הרבה נשלטים, סשן זה מקום שבו אפשר להגיד את המילים האלה (די, מספיק ולא)
באופן חופשי ולדעת שיתייחסו אליהן אחרת מאשר בעולם המציאות.
מעין הגשמת פנטזיה.
ומילת הביטחון מהווה את ה"לא" האמיתי.

ולגבי לזכור אותה - תמיד כדאי לרענן את הזיכרון של השולט והנשלטת, לפי מה שמתאים להם.

ציטוט:
ובכלל
safe word=
מילת בטיחות
בטיחות-אבטחה
לא "ביטחון"
כי אם את בוטחת בו, למה את בכלל צריכה מילה
ואם את לא בוטחת בו, מה את בכלל עושה איתו?

זה לא עניין של בוטחת או לא בוטחת.
זה עניין של תקשורת.
וברגע האמת שולט אינו קורא מחשבות ולא תמיד יודע לקרוא את מה שהנשלטת אומרת לו (במילים או סימנים אחרים).
האם היא אומרת "לא" ומתכוונת ל "קשה לי להגיד ולהודות שאני רוצה את זה, אבל בתוכי אני רוצה שתמשיך. רוצה שתכפה עליי או תכריח אותי."
או שמדובר ב "לא" אמיתי.

דווקא קיומה של מילת ביטחון, יכולה להגביר את הביטחון בשולט.
כי עכשיו יש לי יציאת חירום ואני יכולה להשתחרר.
אם אני אוהבת להגיד את המילים לא, די ומספיק כחלק מהסשן, אני יודעת שיש מילה אחת שתפסיק את הכל. ואני לא צריכה לדאוג לפרשנות של המילים הרגילות.

אבל כמו תמיד בעולם הזה - לכל אחד מתאים משהו אחר.
נוריתE

מי שנותנת לשים לה גאג

נוריתE • 5 בנוב׳ 2006
ולהיות עקודה מוצלפת עד דם
תסלחו לי מאוד
זב''שה
כמו שפעם זו היתה בעיה רצינית מאוד שלי

היא מראש ויתרה על האופציה להפסיק את זה כשלא טוב לה
וצעצוע ביטחון,פרומטיאוס
רוב הדומים כאן הם לא יותר מאשר כאלו.
מי אמר שחובה עלינו להגשים כל פנטסיה שלכם או שלנו.

prometheus כתב/ה:
פרח ורוד כתב/ה:
כל הזמן מדגישים פה כמה מילת הביטחון חשובה
איך לא להסכים לכלום ללא מילה זו.
מצד אחד אני אכן מסכימה עם העניין
מצד אני אני אומרת שאדון שמגיע לכך שהסאבית שלו
צריכה להשתמש במילת ביטחון אני רואה בזה כישלון שלו
ומה עם אדונים שאומרים תסמכי עלי אני לא רוצה מילת ביטחון אני מבין אותך טוב מאוד בלי זה
האם באמת לסמוך עליהם?
חלקם מצטיירים עדינים רגישים ומקסימים
האם להתעקש על מילת ביטחון בכל מקרה?

למה שלא תהיה לך מילת בטחון? אם היא לא תועיל היא גם לא תזיק (ואם היא תועיל אז טוב מאד שיש לך אחת). שולט לא תמיד יכול לדעת האם ההתנהגות שלה היא חלק מהמשחק או מצוקה אמיתית. לדוגמא מצב שבו הנשלטת עקודה ומוצלפת, יכול להיות שהיא פשוט זזה מהשוט ויכול להיות שהיא במצוקה, וגם בפנטזיית אונס יכול להיות שהכל הוא חלק מהפנטזיה (נכון שבמקרה הזה אפשר מראש לפרק את כל הסשן לגורמים ולהמנע מהבעיה אבל זה גם יהרוס את רוב בכיף ולא ישאיר מקום ליצירתיות).
בשביל למנוע את כל אי הנעימויות האלה יש מילת בטחון. מילת הבטחון לא באה על חשבון תשומת לב לסאבית, אם השולט מרגיש שהיא לא חשה בנוח הוא יכול פשוט להציע לה להשתמש במילת בטחון כדי להסיר ספקות, אבל יהיה חבל להרוס הרבה סשנים רק כי אי אפשר לדעת בדיוק מה עובר לה בראש (בואי נודה בזה שולטים הם עדיין גברים ומכך נובע שאנחנו לא מבינים נשים אפילו אם הן סאביות, וזה נכון במיוחד בתחילת הקשר).

ברגע שהיא בספייס כל נושא ההצלפה וההתעללות מאבד מהאפקט שלו לדעתי כי היא כבר לא ממש מגיבה אז מביחנת גרימת הכאב אפשר באותה המידה להצליף ברהיט. המשך המשחק נועד להעצים את תחושת הספייס ולא התעללות ללא מגבלות (אני אשמח לקרוא דעות של אנשים עם יותר נסיון בנושא הזה). אנחנו לא כאן כי אנחנו שונאים נשים ואנחנו לא רוצים להשאיר אותן זבות דם ושבורות בסוף הסשן, אנחנו רוצים אתכן בסוף מחוייכות מודות ורוצות עוד פעם.

אם אדון אומר לך שהוא יודע יותר טוב ממך מה טוב לך תחשבי טוב טוב אם את מאמינה לו (ככלל אצבע: אל תאמיני לו בנושא הזה). אם את מרגישה בטוחה וסומכת עליו לחלוטין (ולא ברור לי איך זה יקרה בלי הכרות ממושכת/יכול טלפתית מדהימה מצד השולט) את יכולה להכנס איתו לסשן בלי מילת בטחון אם את רוצה, אבל גם אז היא לא תזיק.

red-cell כתב/ה:
ואפילו קצת ל"נצל" את המצב לעוד מעשים זדוניים ומתיחת גבולות. אבל שוב, זה רק במצב של מערכת קיימת ומוכרת, במצב שבו את\ה סומך\כת על הדום\מית שלך והוא\היא סומכת עלייך (כן, זה הדדי).

יכול להיות שזה רק חוסר הניסיון שלי אבל מתיחת גבולות לא נעשת רק בהסכמה מראש לפני הסשן, או שזו הייתה הכוונה ואני פשוט לא הבנתי?
ואם אפשר לקבל הסבר על ה BDSM Check List הזה פה או בפרטי אני אשמח.

laila כתב/ה:
עיזבו מילת ביטחון
לי מזמן אין כזאת
למה
כי אני אומרת ,די.וני מעזה גם לאמר מספיק ולא רוצה יותר

לא כולם כמוך ליילה, את רוצה להשתמש במילים מספיק ודי כמילות בטחון? בסדר זכותך. ומה אם מישהי רוצה להשתמש בהן כחלק מהמשחק בסשן? מה עם היא קשורה ועם גאג? שהכלבה תתאמץ לצעוק אם היא רוצה להפסיק או שבמקרה הזה זה בסדר להשתמש בצעצוע בטחון?
ואם את לא זוכרת את מילת הבטחון שלך פשוט תנסי כמה, גם אם מילת הבטחון הייתה דוב ערים פירנאי ואת צעקת שושנה ואדום הוא יבין שמשהו לא בסדר ואז הוא יכול לשאול אם את רוצה להשתמש במילת בטחון במקום להסתבך.
ובכל מקרה בין אם יש לך מילת בטחון ובין אם לא הוא יכול להתעלם ממך ולהמשיך, והוא גם יכול לתפוס אותך ברחוב ולאנוס אותך בךי שום קשר לכלום, אנחנו פה בגבולות הSSC ואז אין לו שיקול דעת אם לקבל את מילת הבטחון או לא-הוא יקבל אותה.
ובכלל אני מתקשה לקחת אותך ברצינות, אחרי שנפרדת ממישהו פתחת פוסט על כמה שהתמסרות עיוורת זה רע ומסוכן וכמה ימים אחרי זה היית מקולרת למישהו שהפרופיך שלו נותן כמעט את כל האזהרות האפשריות לזה שהוא דום מסוכן. ועכשיו את שוב בלעדיו ושוב אנטי.
מה שכן אני מסכים אם זה שלא צריך לחשוב יותר מידי על מילת בטחון, אם את מרגישה במצוקה פשוט תגידי אותה. מקסימום תחזרו על האקט הזה בפעם הבאה. לא צריך להשתמש בה כל פעם "מה זאת אומר למה אמרתי מילת בטחון? זה כאב כשהצלפת בי" אבל חשוב להשתמש בה כשצריך.
prometheus​(שולט)

Re: מי שנותנת לשים לה גאג

prometheus​(שולט) • 5 בנוב׳ 2006
laila כתב/ה:
ולהיות עקודה מוצלפת עד דם
תסלחו לי מאוד
זב''שה
כמו שפעם זו היתה בעיה רצינית מאוד שלי

היא מראש ויתרה על האופציה להפסיק את זה כשלא טוב לה
וצעצוע ביטחון,פרומטיאוס
רוב הדומים כאן הם לא יותר מאשר כאלו.
מי אמר שחובה עלינו להגשים כל פנטסיה שלכם או שלנו.

לא חובה עלינו להגשים שום פנטזיה, בדיוק כמו שלא חובה עלינו להיות כאן. לא נראה לך להגשים פנטזיות אקסטרימיות אז אל תעשי את זה בעצמך, לאחרים עדיין שמורה הזכות להגשים אותן.
לא ברור לי מה פרוש המשפט "וצעצוע ביטחון,פרומטיאוס רוב הדומים כאן הם לא יותר מאשר כאלו."
אם תועילי להסביר אותו אני אוכל להתייחס. הכוונה שלי הייתה לחפץ שהנשלטת תחזיק ביד ותוכל להפיל אם היא תרצה להפסיק, עד כמה שידוע לי זה התחליף למילת בטחון כשמשתמשים בגאג. מה הוא לדעתך הויתור על האופציה להפסיק? האם יש לה יותר יכולת להפסיק כשהיא רק קשורה ובלי גאג? אולי גם קשירות זה רעיון רע לדעתך? גם עצם זה שהיא נמצאת לבד עם גבר שהוא פיסית הרבה יותר חזק ממנה היא סוג של ויתור על היכולת להפסיק. בכל זאת אנחנו כאן כדי ששני הצדדים יהנו אז אם היא רוצה להפסיק מפסיקים, וזה לא משנה אם מדובר על סקס ונילי קשירות או הצלפה במישהי קשורה ועם גאג, ההבדל היחיד הוא איך היא מסמנת שהיא רוצה להפסיק.
llulu​(נשלטת)

מה כ"כ קשה פה ???

llulu​(נשלטת) • 5 בנוב׳ 2006
לא צריך ללכת לאוניברסיטה כדי להבין מה זה מילת ביטחון !

יש כבר מאט חוקים ברורים בעום הבדסמ
אחד לפחות ברור : צריך מילת ביטחון והיא ממלא פונקציה פשוטה וחשובה : להגיד די כש די!
אז נתתיל עם זה
נתחיל על האחריות הכפולה שלהסאבית להגיד , לזכור (מילה אחת פשוטה כמו כרוב או גזר או נמאסץץץמכונית או...)אותה ועל האחריות של המסטר לשאול מידי פעם אם הכל בסדר איתה !

גם לזה צריך קורסים, דיונים ומחלוקות ?

למה לעשות פשוט כאשר אפשר לעשות מסובך ?
שם מתחתיו
לפני 17 שנים • 6 בנוב׳ 2006

שאלה נוספת

שם מתחתיו • 6 בנוב׳ 2006
בקשר מסוים בין סאבית לאדון
התנהל משחק שליטה בו מטרת האדון היתה להלחיץ את הסאבית שלו
אם היא לא תעמוד בכללים הנוקשים של המשחק היא תענש
המשחק התנהל ובשלב מסוים הסאבית הרגישה מצוקה ומצב שהיא לא יודעת איך להמשיך להתנהל במשחק והפעילה את מילת הביטחון.
הדום כמבון מיד הצפסיק את המשחק
אך די גער בסאבית ודי אוכזב מימנה שהיא השתמשה במילת הביטחון לא במצב שבו היא היתה בסכנה ממש
הוא אפילו אמר לה שהיא דאגה לזלות של מילת הביטחון.
אני שואלת
האם לא בכל מצב שהסאבית מרגישה מצוקה זכותה להשתמש במילת ביטחון
האם רק בסכנה אמיתית יש את השימוש במילה הזו
ומה הקריטריון לסכנה בכלל?
מתי בכלל משתמשים במילת הביטחון?
אם סאבית החליטה שהיא מתשמשת במילה האם ככה הדום צריך להגיב מולה ולהתאכזה
שהמילה נאמרה?
מביט לרגע

Re: שאלה נוספת

מביט לרגע • 6 בנוב׳ 2006
פרח ורוד כתב/ה:

אני שואלת
האם לא בכל מצב שהסאבית מרגישה מצוקה זכותה להשתמש במילת ביטחון
האם רק בסכנה אמיתית יש את השימוש במילה הזו
ומה הקריטריון לסכנה בכלל?
מתי בכלל משתמשים במילת הביטחון?
אם סאבית החליטה שהיא מתשמשת במילה האם ככה הדום צריך להגיב מולה ולהתאכזה
שהמילה נאמרה?

עצם זה שהשאלה הזו בכלל נשאלת אומר דרשני.(ולא לגבייך פרח ורוד...)
מה השאלה פה בכלל ? המטרה היא לעשות טוב אחד לשני ולא להזיק .
במידה ולסאבית "סתם" לא טוב, לא זו בלבד שזכותה להשתמש במילת הבטחון זה אפילו רצוי מאד.
באופן אישי אני אוהב לתת לנשלטות שאינני מכיר שתי מילות בטחון . אחת מוחלטת (הרגילה) שפרושה להפסיק מייד. השנייה (שבה אינני משתמש בד"כ עם סאביות מוכרות לי ) חלשה יותר
(בד"כ היא סימן ולא מילה ) שאומרת אני לא במצב של להפסיק לגמרי את הסשן , אבל לא כל- כך נוח לי .
המטרה היא , עד כמה שאני זוכר , ששני הצדדים יהנו , יסופקו , (גם המזוכיסטים שבינינו) ולא חלילה שמישהו ייפגע או סתם יסבול.

ואם מישהו מתאכזב ? זאת צריכה להיות הבעייה שלו לא שלך.
ginger
ginger • 6 בנוב׳ 2006
מילת ביטחון הופכת את כל מערכת היחסים למשחק.
היא שמה בידי הנשלטת את האחריות שצריכה להיות שייכת לשולט.
הסתייגות אחת יש לי מדעתי :
יש מי שזקוק למילת ביטחון ויש מי שצריך אותה.
שללתי אותה מעצמי, אך לא מכל השאר.

לגבי המקרה שתיארת כאן, ה"שולט" אשר בו מדובר, היה צריך להיות מאוכזב מעצמו, לא מזוגתו למשחק כי כנראה שהוא לא קרא אותה נכון, או לא מכיר אותה מספיק.
ואילו היא מצידה, אולי לא בוטחת בו מספיק, או שאינה מכירה את עצמה ואת גבולותיה.

זוג שמחליט כי הוא זקוק למילת ביטחון, צריך להסכים גם על התנאים לשימוש בה ועל מה קורה ברגע בו היא מופעלת.
הרעיון של מילה כזו, שהיא אחרת מ "די, מספיק, לא" (כדי שברגע שאומרים אותה, מבינים שיש מחשבה מושכלת אחרי אמירה כזו. היא לא נפלטה "בטעות" היא מכוונת להפסקה אמיתית) שברגע בו היא מופעלת, הפעילות שקדמה לה - פוסקת.
ואז, אני מניחה שמתקיימת שיחה המבקשת לברר מדוע מילת ביטחון הופעלה.
זה נושא אשר עסקו בו רבות, ועוד רבות יעסקו בו, וניתן למצוא עוד הרבה מידע במדריכים הקיימים בפורום האלפוני.

ג'ינג'ר.
MondoM​(שולט)

Re: מילת ביטחון

MondoM​(שולט) • 6 בנוב׳ 2006
פרח ורוד כתב/ה:
כל הזמן מדגישים פה כמה מילת הביטחון חשובה
איך לא להסכים לכלום ללא מילה זו.
מצד אחד אני אכן מסכימה עם העניין
מצד אני אני אומרת שאדון שמגיע לכך שהסאבית שלו
צריכה להשתמש במילת ביטחון אני רואה בזה כישלון שלו
הוא לא מספיק למד להכיר את הסאבית
כנראה שהוא גם לא קשוב לה ורואה את תגובותיה בסשן
כי אם כך היה הוא היה מבין לבד שהיא לא מסוגלת לסבול יותר
והיה מפסיק בעצמו.
............
האם להתעקש על מילת ביטחון בכל מקרה?

אל תעסקי בבקשה בהכללות פרח ורוד, המציאות הרבה יותר מורכבת

אחד מהמאפיינים הבולטים והמדוברים ביותר בקהילת ה BDSM הוא קיום ושימוש במילת ביטחון או שיחת ביטחון או סימן ביטחון. לשולט חדש ולכנוע חדש זה נראה קל, פשוט, נוח וחיוני ליצירה ותמיכה ברצון חופשי, הסכמה, יושר אישי וכד´. ישנן הרבה סיבות ונושאים אשר דחפו והביאו לקיומה של מילת הביטחון בקהילת ה BDSM. רבות מהסיבות היו מבוססות ושימושיות כדי לייחד את הקהילה מקרובת המשפחה המכוערת הידועה בשם ´התעללות גופנית´ (physical abuse). כשנושא ההסכמה הוא השורה התחתונה.

במהלך השלבים הראשונים של ´הצמיחה´ או אותו חלק בחייך כשאתה רק מתחיל ללמוד איך לחיות בסגנון חיים קיצוני, אתה עשוי לבחור לשלב ´מילת ביטחון´ כנוהג טוב... עניין של מסלול.. לבצע ולחשוב על כך לעיתים רחוקות. יש כל כך הרבה ללמוד, כל כך הרבה נושאים לחקור עד שזה מתעמעם ברקע הופך לאלמוני ושוכב שם רדום ללא מגע לפעמים למשך שנים.

לכנוע חדש זהו ´מפתח הזהב´, ומוחזק כמילה האחרונה המוחלטת. זה מאפשר לכנוע לשמור על הראייה האישית של הגינות בתוך המתכונות של הנורמות החברתיות. זה מתמזג די יפה בתוך המגוון של ´חוקי ההתחייבות´, ´חוזי ההתנהגות´, הגדרות הגבולות´. עבדות הופכת נעימה יותר, מקובלת יותר, בעלת זכויות מבוטאות!" תחומות, ניתנות לניהול.

עבור רבים ´המפתח´ הזה נשאר שלם וללא פגע. גם השולט וגם הכנוע מסכימים שזהו הגבול שבאמצעותו הם מעונינים לבטא את עצמם.

אלא שקיומו של המפתח הזה הוא גבול. זה נותן לכנוע מפלט. אתם יכולים להגיד: "כן, בדיוק כפי שצריך להיות!" אבל עצם קיומו של ´המפתח´ משנה את האירוע.
מנקודת הראות של הכנוע, במיוחד כשהוא חדש, נראה שאין בעיה. אם הדברים נהיים קשים מדי הוא פשוט יצעק בקול את המילה שלו, ויהיה בטוח, הכל יפסק. אבל ככל שהכנוע ´מתבגר´ או צובר ניסיון הוא ילמד כיצד להיכנס לספייס. כשנכנסים לספייס, נראה שחלק במוח מרגיש את עצמו מנותק מהחלק המגיב במוח, כשהמוח משנה ומעמעם את היכולת של הכנוע להתבטא בדיבור. מבפנים זה מרגיש כאילו הוא לא יכול לזכור איך ´לעצב´ את המילים בפיו. בנוסף כאשר הכנוע נקשר לשולט שלו הוא רוצה ´לרצות´ אותו. בתהליך, הרצון שלו להשתמש במילת הביטחון פוחת לעיתים עד לנקודה של סירוב מבוטא.

השולט עלול שלא להבין זאת. ככל שהכנוע מנוסה יותר, הוא הופך מסוכן יותר לשולט במהלך הסשן. ככל שהכנוע יכול לרדת עמוק יותר לספייס, גבוהה יותר רמת ההמרצה הפיזית שהוא מסוגל לשאת, גבוהה יותר רמת ההרגשה הנפלאה שהוא חווה (גבוה יותר חוסר ההגיון שלו). השולט שעם הזמן למד לסמוך על ´מילת הביטחון´ כמעצור הסופי, יכול, עשוי ויעבור את גבולות הכנוע. שולט גם יכול להרגיש נפלא ´בסשן´, חלק מהשולטים קוראים למצב זה: ´דם סוער´, ´עיוורון´, או דומספייס. התוצאה של תחושת שמחה עילאית כזו היא הפחתה בעכבות העצמיות, השולט אינו מחובר יותר בראש ובראשונה לשרשרת התגובות של הכנוע.

הרבה שולטים יחוו ´התנפחות´ של המאפיין הסדיסטי שלהם, תחושה שנדחפת או מקודמת על ידי הכנועים מעבר למפתן שלהם ולתוך אזורים אשר עשויים מאוחר יותר לגרום להם לדחייה ולשאט נפש. השילוב של הפחתה בעכבות העצמיות והתנפחות המאפיין הסדיסטי אצל השולט הם המקום בו הבטיחות נגמרת. השולט שאינו חושד בדבר עשוי לרצות את מילת הביטחון כדרך להפחית את האחריות האישית שלו לביטחונו של הכנוע. האחריות היא נטל שרבים אינם רוצים לשאת בו... אם הם מצליחים לגרום לכנוע לשאת בנטל הזה, הם משוחררים מהאחריות. באם קורה משהו רע. הם יכולים להגיד: ´לא היה שימוש במילת ביטחון, אינני קורא מחשבות, לא ידעתי שהכנוע בצרה צרורה´.

לא נכון, פגיעה, טעות, עוול.

הכנוע חייב לוותר על כל סוג של אחריות במהלך הסשן. השולט חייב לדרוש מעצמו להישאר בספייס נשלט.

כשהכנוע נמצא עמוק בתוך הספייס הוא אינו יכול לתפוס בשכלו את המשמעות של סכנה אמיתית. הגוף שלו מלא בכימיקלים, נשאבים וטסים. כשהמצב מתגבר ומעצים, אותו חלק קטן במוחו אשר פועל באופן שולי, יעורר בנקודה זו זרימה נוספת של כימיקלים כדי לפצות על העומס המתגבר. כאשר אומרים למוחו של הכנוע שהוא ´סופג את זה´ עבור השולט שלו, אמון מלא הוחלף כאן. הכנוע אינו מסוגל לתפוס בשכלו שהשולט שלו עשוי לעבור את גבולות השליטה העצמית שלו. עבור הכנוע המרחף, השולט הוא כל עולמו. הכנוע אינו מסוגל לשאול או להסתייג. הוא אינו רואה את הקיר עד שהוא מתרסק עליו. זהו מצב של ניתוק. זהו המקום בו המוח אינו מסוגל יותר להתמודד עם רמת הקלט. ביסודו זהו המקום המסוכן ביותר שבן אנוש יכול להלך בו. כאשר קורה והכנוע מתרסק אל הקיר, לפעמים הוא אינו יכול להחלים לעולם.
עינבר

כמה הערות משלי

עינבר • 6 בנוב׳ 2006
1. מצב של מצוקה רגשית הוא בדיוק המצב שבו אני אשתמש במילת בטחון.
בסשן, גם שאני סובלת נורא, זה אמביוולנטי אצלי. אני לא רוצה להפסיק את הכאב.
אני לא אפסיק סשן כי כואב לי מדיי, אני אפסיק כי אני חווה משהו בצורה לא טובה.

2. שולט/ת שמתאכזב מנשלט/ת שהשתמש ממילת ביטחון, ממלכד את מילת הבטחון.
לפעמים את מסכימה למשהו, אבל שהוא מתרחש את מרגישה שהוא לא מתאים לך.
זה סיבה מצויינת להפסיק ושולטים שאני הכרתי, שלא רצו לפגוע בי, הבינו זאת.
זה לא חתירה תחת אושיות השליטה, זה לא שליטה מלמטה ולא זילות של מילת הבטחון.
זאת בדיוק המטרה שלה. להפסיק את מה שהסאבית מרגישה שאינה מסוגלת לעשות.

3. חשוב להבין שגם התפקיד המסורתיים של הנשלט/ת, נובעים מרצון וצורך שלו.
יש אנשים שנהנים לסבול למען האדון שלהם. יש אנשים שאוהבים לעשות כל מה שירצה
ויש נשלטים שאוהבים במיוחד שאומרים להם לעשות משהו שלא נעים ונוח להם.
זה עדיין לא אומר שכל מי שנשלט ירצה בזה תמיד, עם כל אדם ובכל יום.

4. בהחלט יכול להיות מצב של ספייס בו הנשלט יתקשה לבטא את מילת הבטחון.
אבל מכאן ועד להחליט שבגלל זה אין צורך במילת בטחון, יש מרחק גדול.
נשלט מנוסה הוא לא רק נשלט שנכנס יותר לספייס והופך יותר תלוי בשולט,
הוא גם נשלט עם מודעות עצמית יותר גבוה וידע יותר גדול על BDSM,
לפעמים דווקא לנשלט היותר מנוסה יהיה יותר קל להגיד מילת בטחון. זה נורא אישי.
עינבר

טעות

עינבר • 6 בנוב׳ 2006
icon_redface.gif