בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לשון הרע

פייה{O}
לפני 17 שנים • 11 בנוב׳ 2006

חרב פיפיות

פייה{O} • 11 בנוב׳ 2006
מעולם לא הבנתי את ההגיון מאחורי פתיחת פוסטים מסוג זה.

fishy.gif
המלט

Re: חרב פיפיות

המלט • 11 בנוב׳ 2006
פייה כתב/ה:
מעולם לא הבנתי את ההגיון מאחורי פתיחת פוסטים מסוג זה.

fishy.gif

רייטינג, ור' תגובתה של בכח המח.
master281
master281 • 11 בנוב׳ 2006
ואם כבר לשון הרע

אז מה קורה שמישהו שלא מכיר אותי בכלל אומר עליי שאני אנסתי ויש לו הוכחות על דבר שלא היה

ולא נברא

ואם אתה קורא שורות אלו לא שכחתי אותך

בקרוב התוצאות של מה שאתה אומר
Agni​(מתחלף)

תגיד מיסטר...

Agni​(מתחלף) • 11 בנוב׳ 2006
משעמם לך בחיים?

WELCOME TO THE JUNGLE
icon_twisted.gif
מקבי​(מתחלף)
לפני 17 שנים • 12 בנוב׳ 2006
מקבי​(מתחלף) • 12 בנוב׳ 2006
רק עליי, נדמה, לא הפיצו עדיין שום-כלום. אפילו על הפשעים שכן ביצעתי, על כל העוולות שעשיתי, גם על זה אף-אחד לא מדבר.

מה אתם שווים בכלל? קהילה, עאלק...
ראובן

מקבץ תגובות לתגובות

ראובן • 12 בנוב׳ 2006
תודה לכל המגיבים והמגיבות בפוסט האומלל הזה.
להלן מספר תגובות לתגובות, לפי סדר הופעתן:

ראשית, אם מסירים כינויים מהודעתי המקורית, אני רואה בכך אקט צנזוריאלי חסר טעם - משום שלא חשפתי אדם בשמו, אלא את כינויו בלבד. יתרה מזאת - אם כבר לצנזר, אז עד הסוף, שהרי אותם כינויים מופיעים בהמשך הודעתי ולאחר מכן בתגובות לה...

בכוח המוח: כתבת כי אתן רוצות אותנו 'מניאקים בלתי מושגים', ואולי זה נכון, אך רק כשמדובר בסשן חולף, גחמה או פנטזיה. כאשר מדובר בהיכרות מעמיקה, יש צורך בדיאלוג אמיתי, ולעתים שם רע יכול לפגוע באפשרות לפגוש בת זוג אמיתית והולמת.

שמנמונת סקסית: משיכה בצמה שלי תעלה לך בכיפת יניקה על הדגדגן. לשיקולך.

גודיס: אני שמח שאת סבורה שהצליח לי, למרות שאני עדיין בספק. לגבי פוסט נוסף על ליקוקים - המממ... ''מה עוד תבקשי מעימנו מכורה''? לא תרמתי מספיק לאושרן של מלכות האתר גם כך? בפוסטים שפרסמתי על ירידות ופיסט מצוי המון ידע לרווחת נשים השקודות על העונג שלהן. אני מציע כי תשמישי את הידע הנ''ל, ואם עדיין לא התעלפת מעונג, שובי ובקשי עוד...

קליבר: אני סבור שחברותנו 'אינה תלויה בדבר' (אולי מלבד חצי ביצה רכה : ), ובינינו, לא אתה ולא אני 'רעים' כמו המוניטין שלנו, למרבה הצער.

רחפנית: אכן פרסום רע הוא פרסום טוב, אבל אין לי צורך או רצון בו. אם אני הגבר ממנו הזהירה אמא, זה משום שקל להתאהב ולהשתעבד לי, וקל במחיצתי לשכוח את השטויות הפמיניסטיות שאמא ניסתה להחדיר לראש בתה, לאחר שלא יישמה אותן בחייה שלה. יתרה מזאת - לא מדובר ב'שלב' של השמצות, אלא במסכת הנמשכת כבר יותר מדי זמן, וללא צידוק אמיתי. בכל מקרה את צודקת גם באומרך ש'מילים כמו חול ואין מה לאכול' (הרשיתי לעצמי לתרגם את תגובתך לגלתיאה).

עין צופיה: כמו תמיד אני אוהב את אבחנותיך הדקות : )

גלתיאה: כתיבתך מרמזת שאני מכיר את האדם המדובר, אולם אין לי מושג מיהו. בכל מקרה, אם הוא מרגש אותך ועושה לפעמונים לצלצל, מה אכפת לך כך או אחרת? מה שכן - אין צידוק לקמצנות, אפילו שאני לא רואה פסול בלהזמין גבר לארוחה, במיוחד אם מדובר בגבר מרגש. נסי את לבקש שיזמין אותך ארוחה כעת, או אז תראי ממה הוא קורץ, ואם את כועסת שהוא הפיץ עליך שמועות, הקליטי אותו במהלך הארוחה ושלחי לאשתו, או תמללי פה בבלוג שלך את השטויות שפלט.

המלט: אמרתי כבר שאיני מקבל הערות סגנוניות ממתחלפים? icon_smile.gif

אח''מ: כפי ש'אגני' אמר, ברוך בואך לג'ונגל. אם אתה נוקם - תנקום חזק ומהר, ואם לא, תניח לזה, וכמו שרחפנית מציעה, תהיה טפלון.

מקבי: אתה מתלונן שלא יצא לך שם רע? אם כבר חומץ, אז פשוט נסה לעשות למישהי סשן בלסמי, ומיד תראה איך השמועות מתפשטות כאש בשדה קוצים icon_smile.gif

תודה על המילים הטובות מכולכם,
ראובן
שמנמונת סקסית​(אחרת)

Re: מקבץ תגובות לתגובות

ראובן כתב/ה:

שמנמונת סקסית: משיכה בצמה שלי תעלה לך בכיפת יניקה על הדגדגן. לשיקולך.

ראובן

סליחה, אבל מה זה "כיפת יניקה"?
עקשנית​(נשלטת)
עקשנית​(נשלטת) • 12 בנוב׳ 2006
בד"כ, כשאין בעיות, שמם של אנשים הולך לפניהם.

הטענה של "מי כאן לא עבר השמצות וכאלה..." חסרת בשר מיסודה.

אני לא יודעת מה אמת ומה לא. כשאדם יודע מי הוא ומה טיבו הוא לא נזקק ולא צריך שום סוג אחר של התגוננות. מעשיו ושמו ילכו לפניו. תמיד.
כל טוב.
Uranus
Uranus • 12 בנוב׳ 2006
יש כמה סופרים שעכשיו מבכים על הדחתם מהמקומות הראשונים בתחרות הקשקוש המרדים ביותר לפני השינה....
גלתיאה
גלתיאה • 12 בנוב׳ 2006
ראובן, אל תרגיש לא נוח שאתה לא יודע.

יותר חשוב שהסאביות יודעות.