ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מוותר על התואר "(שולט)", ממשכן את הכתר בגרוש

מקבי​(מתחלף)
לפני 17 שנים • 8 בדצמ׳ 2006
מקבי​(מתחלף) • 8 בדצמ׳ 2006
אם אדם משתעבד להגדרתו בתור 'שולט', ומרגיש שאסור לו לעשות דברים מסויימים, והוא עושה ככל יכולתו שלא לפגוע בתדמית או בהגדרה הזאת.. אז הוא בעצם בכלל לא שולט. שולט עושה מה שהוא רואה לנכון - כמו שאתה עשית עכשיו. הוא סומך בראש ובראשונה על שיקול הדעת שלו עצמו, ורק אחר-כך בודק את הנורמות שמסביב.

אני מתחלף, ובאמת על הזין שלי כל מיני סקפטיסטים שחושבים שאני פחות משהו כלשהו בגלל זה. אם מישהו חושב שבגלל שכתוב לך 'שולט' זה מגביל אותך או שם אותך בתוך הגדרות שאתה לא מעוניין בהן... שיילכו גם הם לעזה. icon_smile.gif
dr jekyll and MASTER hyde{♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦}
לפני 17 שנים • 9 בדצמ׳ 2006
שורש,
ציטוט: אולי אפשר לגזור מכך כי זה בסדר ומותר להיקרא "שולט" (או כל דבר אחר) ובעת ובעונה אחת, גם לא להתאים בדיוק למסגרת.
אפשר שרק פינה אחת תתאים. (אך לפחות פינה אחת)

ברור שלפחות פינה אחת צריכה להתאים...
אחרת אין לנו "קייס" icon_wink.gif
העניין הוא שאנשים לא עורכים את כל האנליזה הזו.
הם שומעים "שולט" אז זהו, יש להם תמונה מסוימת בראש.
הם שומעים "נשלטת" - כנ"ל.
בדיוק כמו תפוח. יש תפוח דלישס, יונתן, גרני סמית', אלכסנדר, פוג'י, אורליאנס, חרמון, גאלה, ענה.
קיימים בעולם יותר מ-7500 זנים של תפוחים.
אבל שאת אומרת למישהו "תפוח" - מצטיירת לו בראש תמונה בודדת icon_rolleyes.gif

זאלופון,
ציטוט: לא התואר המכריז על זהותי הבדסמי הוא הבעיה, אלא פירושים מסוימים שלו.

לדעתי זה לא משנה מה בא קודם, הביצה או התרנגולת, הבעיה עדיין ישנה icon_smile.gif

vertigoo,
ציטוט: ומה לעשות גם לנו יש חולשות אך לא תמיד אנו יודעים לדבר עליהם (זו הסיבה שרבים הגברים שמקבלים את התקף הלב בגיל צעיר) שומרים הכל בבטן

אל תשכח את ההתקרחות icon_wink.gif

בוגדנית,
ציטוט: אתה יודע שאני אישית לא אמורה להעריך אותך (במיוחד אחרי שאמרת לי ללמוד לדבר ואז לחזור אליך...) ועדיין, הדברים שאתה אומר כל כך נכונים, כל כך פשוטים וכנים.

א' - תודה. ב', אם נמשיך במסכֶת הכנות, הכינוי שלך עדיין לא מוצא חן בעיני, ואכן מרמז (כפי שחשבתי בזמנו) על בעליו... כפי שכתבת:
ציטוט: הבעיה, בעייני היא דווקא בנשלטות-צעצוע, אלו שלא מבינות את הבדס"ם כדרך חיים, אלו שחושבות שזה משחק מעניין וונרתק (נראה לי שאני שם, בין הבעיתיות..)
למה הן, ז"א, אנחנו בעיתיות?
כי אנחנו אגואיסטיות
: כן, כן, בנות שחושבות שהבדס"ם הוא רק תוספת לחייהן לא יתנו את כל כולן למאסטר שלהן, אלא יתרכזו בעצמן, בהנאה שלהן, בפתרון שהוא מספק להן....

בכל אופן:
ציטוט: ואתה יודע מה? הוצאת את הצד המעמיק שלי!
אני גאה בי!

אם את שמחה גם אני שמח My dear icon_lol.gif icon_wink.gif

מקבי,
ציטוט: אם אדם משתעבד להגדרתו בתור 'שולט', ומרגיש שאסור לו לעשות דברים מסויימים, והוא עושה ככל יכולתו שלא לפגוע בתדמית או בהגדרה הזאת.. אז הוא בעצם בכלל לא שולט. שולט עושה מה שהוא רואה לנכון - כמו שאתה עשית עכשיו. הוא סומך בראש ובראשונה על שיקול הדעת שלו עצמו, ורק אחר-כך בודק את הנורמות שמסביב.

אז האם לפי זה אדם שמחליט שכרגע הוא סאב, מחר דום, מחרתיים סאנשו פאנשה וביום לאחר זה דון קישוט הוא "השולט האמיתי"? icon_smile.gif icon_wink.gif
ציטוט: אני מתחלף, ובאמת על הזין שלי כל מיני סקפטיסטים שחושבים שאני פחות משהו כלשהו בגלל זה. אם מישהו חושב שבגלל שכתוב לך 'שולט' זה מגביל אותך או שם אותך בתוך הגדרות שאתה לא מעוניין בהן... שיילכו גם הם לעזה. icon_smile.gif

בתכלס מצידי שכולם ילכו לעזה (שום דבר אישי, כן? סתם קצת מיזנטרופי שכזה... icon_biggrin.gif )
ginger
ginger • 9 בדצמ׳ 2006
שורש,
ציטוט: אולי אפשר לגזור מכך כי זה בסדר ומותר להיקרא "שולט" (או כל דבר אחר) ובעת ובעונה אחת, גם לא להתאים בדיוק למסגרת.
אפשר שרק פינה אחת תתאים. (אך לפחות פינה אחת)

ברור שלפחות פינה אחת צריכה להתאים...
אחרת אין לנו "קייס" icon_wink.gif
העניין הוא שאנשים לא עורכים את כל האנליזה הזו.
הם שומעים "שולט" אז זהו, יש להם תמונה מסוימת בראש.
הם שומעים "נשלטת" - כנ"ל.
בדיוק כמו תפוח. יש תפוח דלישס, יונתן, גרני סמית', אלכסנדר, פוג'י, אורליאנס, חרמון, גאלה, ענה.
קיימים בעולם יותר מ-7500 זנים של תפוחים.
אבל שאת אומרת למישהו "תפוח" - מצטיירת לו בראש תמונה בודדת icon_rolleyes.gif

* * *
כמה דברים:

א- "שורש" - זה מותר רק למל ככה.

ב- וודאי שתצטייר התמונה עצמה - או במילים אחרות - המאפיינים המרכזיים יהיו אלו שיקפצו בראש.
זה בדיוק התפקיד של הגדרה. אבל אני אסייג את זה:
מי שזה כל מה שקופץ לו, ולא לוקח בחשבון את כל השאר שלא נכנס להגדרה - טועה בחושבו כי זה כל מה שיש.
כאן נכנס תהליך של חינוך.
ואני חושבת שבעצם זו בדיוק הטרוניה שלך.
להזכיר לכולם שיש מעבר להגדרה - זה לגיטימי, אבל מכאן עד לביטול ההגדרה.. יש מרחק.
הגדרות עדיין יכולות לתרום.

ג- עשית לי חשק לפרי הפיתוי... בא לי תפוח.

ג'ינג'ר.
מאי
מאי • 9 בדצמ׳ 2006
אהבתי לקרוא את דבריך ומסכימה לגמרי. whip2.gif
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 9 בדצמ׳ 2006
ציטוט: אז האם לפי זה אדם שמחליט שכרגע הוא סאב, מחר דום, מחרתיים סאנשו פאנשה וביום לאחר זה דון קישוט הוא "השולט האמיתי"?

לא, אז הוא סתם אהבל שלא סגור על עצמו. אבל כן... הוא אדון לגורלו, לפחות. what more can you ask for?

ציטוט: בתכלס מצידי שכולם ילכו לעזה (שום דבר אישי, כן? סתם קצת מיזנטרופי שכזה... icon_biggrin.gif

אממ... כן. היו פעם חופים יפים בעזה. פעם. עכשיו בעיקר נופלים שם פגזי 155.
שפנפנת חצות

לשולט ולשולטת אין כתר

שפנפנת חצות • 9 בדצמ׳ 2006
זאלופון כתב/ה:
ה"שולט" ליד הניק שלי בסך הכל מציין את הצד שאליו אני נמשך ביחסים בדסמיים, ומן הסתם גם את המין שלי. ככזה, הוא כשלעצמו לא מפריע לי ולא מנהל לי שום דבר. הפרשנות שאני או אחרים יכולים לתת לו היא זו שעשויה להפריע, כפי שבדוגמה שהבאת ה"שולט" מפרש את תארו כ"סופרמן" שאסור לו להראות חולשה.
הפתרון בעיניי אינו להתנער מהתווית אלא פשוט לא לפרש אותה בצורות שלא מתאימות לך ולהתנער מפירושים של אחרים, ואולי גם מהאחרים עצמם, אם הם מייחסים לתווית שלך תכונות מיותרות. אם נמשיך את הדוגמה - אני לא חושב שה"שולטות" שלי הופכת אותי לאדם "חזק", ואני לא חושב שאדם "חזק" לא יכול לפנות לאנשים קרובים אליו ולדבר על מה שכואב לו. לפיכך בוודאי ובוודאי שאני לא מפרש את הגדרתי העצמית כ"דום" בתור משהו שאמור למנוע ממני לפנות לסאבית שלי לסיוע. באותו אופן, סאבית שסבורה שזה יהיה גילוי חולשה מצדי, פשוט לא תהיה סאבית שלי. לא יהיה לי חפץ בה. לא התואר המכריז על זהותי הבדסמי הוא הבעיה, אלא פירושים מסוימים שלו.

דוק, אתה כותב שיש הרבה סוגים של תפוחים והרבה סוגים של שולטים אבל הנשלטות מזהות את השולטים כסופרמן כי זאת ההגדרה בקהילה. ההגדרה הזאת מביטה על כל הנשלטות כתפוח מסוג אחד.

יש נשלטות שרוצות דום שיראה להם תמיד בשליטה ויאמר להן מה לעשות ויש דומים שאוהבים שיחשבו עליהם כסופרמן ונכנסים לתפקיד. סבבה! הם מתאימים אחד לשני. האורלאנס מצא את האורלאנס השני. יאמי.
יש תאור של נשלטות שהשולט הוא רק נטיה מינית עבורן והנטיה לא מנהלת להם את החיים. יאמי גם.

כל אחד קובע לעצמו איך הוא ינהל את השליטה שלו וכשמוצאים מישי מתאימה אם לא יכולים לדבר איתה על דבר כזה פשוט איך יהיה אפשר לדבר איתה על דברים יותר מסובכים?

אני לא פוסלת את הסוג שבוגדנית קטנה רוצה כי יש גברים שאוהבים להראות בצורה הזאת גם לעצמם וגם לנשלטת שלהם. סבבה. בינתיים קיבלתי יותר פניות מגברים שהחלום שלהם להראות בשליטה מוחלטת ולשלוט עלי בחיים מאשר מהכיוון ההפוך. בוגדנית יכולה לבחור מתוך הרבה.

הבעיה של שולטים שלא רוצים בזוגיות של שליטה מתמדת שהם חושבים שהם מוותרים על הכתר וקשה לאבד כתר שכבר מונח על הראש. icon_smile.gif אני חושבת שלא צריך לוותר על ההגדרות של שולט ונשלטת כי הן עוזרות להסביר את הנטיה אבל הכתר לא מונח אצל השולט והשולטת.

הם לא מאבדים את הכתר כי הוא לא היה שלהם מעולם. הנשלטת שמה כתר כשבא לה והיא יכולה לשים כתר כשהשולט הוא רק נטיה מינית. באותה מידה השולט יכול לשים כתר על ראש הסאבית שלו.

בגלל הכתרים האלה שחושבים שהם מונחים על הראש לשולטים ולשולטות כשהם מדברים עם אנשים אחרים יש פוסטים שאומרים אולי אני מלכה ויש לי כתר? אולי אני שולט וסוף כל סוף אני רואה במראה כתר יפה וגדול? ראיתי גם פוסט של "אני מלכה עם כתר ובא לי לעשות הכל בלי גבולות". אני חושבת שההגדרות בסדר אבל אני לא רואה את הכתרים על הראש. אם יוותרו על הכתרים יוכלו להיות יותר אמיתיים בהגדרות.

גברים לא רגישים זה מזמן פאסה בווניל ובלי הכתר על הראש כל אחד יוכל לבחור מה שמתאים לו ולהסביר לנשלטת הכל. אם היא לא מבינה או הוא לא מתאים לה והיא מחפשת מישו שנראה חזק תמיד הוא יכול לבחור אחרת.
ערגה

הדדיות והתאמה - מילות המפתח

ערגה • 9 בדצמ׳ 2006
זו שאלה מאוד מעניינת
בקשר המבוסס על הכרות בעולם הבדס"מ, סביר להניח (כך נסיוני טוען לפחות icon_wink.gif ) שתהיה חלוקת תפקידים כלשהי בין בני הזוג.
יהיו גם גבולות האומרים עד איפה הבדס"מ והיכן מתחילה הזוגיות הונילית. ויש החיים את כל חיי הזוגיות שלהם בשליטה/נשלטות, וכאלו שרק "משחקים" במהלך סקס או מינונים שונים ומשונים - וכל אחד לבחירתו...ויש, כמו בחיים עצמם, דינמיות ושוני על פי תקופות.

פעם אמר לי ידיד ותיק "את תהיי שפחה אמיתית ולא סאבית, כשהאדון שלך יכריח אותך להיות ונילית".... (אגב סאביות אנוכיות...)

לא ניכנס כעת להגדרות של מה היא סאבית ומה היא שפחה, כי הכל עניין של פרשנות (כפי שהצגת בפתיח ד'"ר) אולם על דבר אחד אל לנו לוותר במערכת זוגית בדס"מית עוד יותר מהוניליות - על ההדדיות. גם אם התקופה אינה תקופה בה קל לשולט לאחוז במושכות ולהרים את כל האנרגיות, הוא עדיין המושך בחוטים של המערכת, ויכול ומותר לו להחליט כי לעת עתה הוא מאציל סמכות ומעביר את השליטה ממנו והלאה, וייקח אותה חזרה אליו לכשיחפוץ מכך.

וחוץ מזה, מנהלת אדמניסטרטיבית של חיי האדון היא העמדה הכי הכי מעניקה, מפנקת ואף הכי קרובה להיות גוריאנית שאני מכירה ... אז למה לא בעצם ?
icon_razz.gif
ginger
ginger • 9 בדצמ׳ 2006
ערגה זו את ?
את האמיתית ??

ג'ינג'ר.
ערגה

חח כן יקירתי, לגמרי !!

ערגה • 9 בדצמ׳ 2006
ginger כתב/ה: