שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

כולם מתחלפים?

מיתוסית​(שולטת)
לפני 17 שנים • 17 בדצמ׳ 2006
מיתוסית​(שולטת) • 17 בדצמ׳ 2006
בנאדם מתבודד, אין לי בעיה לגמרי ואני אפילו מעריכה אנשים שמוכנים לשנות את עצמם בעקבות ניסיון או אנשים שהכירו או ללכת עם הפנטזיות שלהם..
אני עצמי התחלתי בתור שולטת ועברתי להגיד את עצמי כמתחלפת, אבל עשיתי את זה בעקבות ניסיון שלי כנשלטת ולאחר חיפוש עצמי.

הרי לי זה לא נשמע הגיוני שגבר מצהיר על עצמו כשולט או נשלט ו"פתאום" הוא הופך את עורו רק בגללי.

יצא כבר שאנשים בעקבות שיחות ארוכות איתי החליטו לנסות את הצד השני וזה החמיא לי מאוד ויצא לי גם שונילים שהכירו אותי החליטו לנסות את העולם הזה, אך הם לא הצהירו מה שהם לא ואמרו שהם מוכנים לנסות וזה בא מתוך היכרות אמיתית איתי ולא לאחר חילופי הודעות בודדות באתר.

זה הבדל מהותי ואתה יכול לשמוע ולהבין אם אדם באמת ובתמים מוכן להתנסות כי זה מעניין אותו ולא כדי למצוא חן בעיני האדם השני, כי הרי שולט שירצה לנסות להישלט, לא יחליט זאת על סמך שולטת אחת, אלא יחפש מישהי להגשים איתה את זה ולא ישנה את דעתו מיד לאחר שלא יילך לו עם אותה אחת שוב, נכון???

הכל תלוי מהיכן נובע חוסר ההחלטיות הזה.
בנאדם מתבודד...
לפני 17 שנים • 17 בדצמ׳ 2006
בנאדם מתבודד... • 17 בדצמ׳ 2006
כחולית כתב/ה:

הרי לי זה לא נשמע הגיוני שגבר מצהיר על עצמו כשולט או נשלט ו"פתאום" הוא הופך את עורו רק בגללי.

דעתי כדעתך כחולית המתחלפת

אני רק יכול להוסיף ולהגיד לך....שורצים פה ילדים קטנים בערמות
שלא ירמו אותך ! !
אני מבטיח לך הבטחה אישית שמי שדיברת וציטטת אותו
היה עוד אחד מ"ילדי השש טוס" שחבל שכבר מגיל צעיר נכנסים למקומות כמו אלה
ואז רק כשהם מגיעים לשלב מסוים (בוגרים) בחייהם הם מחליטים לקחת צעד אחורה ולהגיד
"זה לא בשבילי" אחרי שראו דברים שבעצם הסקרנות גברה אליהם
ולא היתה להם דעה עצמית
icon_smile.gif
סהרה
לפני 17 שנים • 22 בדצמ׳ 2006
סהרה • 22 בדצמ׳ 2006
אני לא מבינה איך באותה שיחה גבר יכול להתחלף בלי שהוא יודע מה אני רוצה.
הוא לא מתחלף בגללי כי אני לא אמרתי לו מה אני רוצה.
הוא מתחיל כשולט, באמצע השיחה הוא מספר שהוא רוצה לנסות להיות נשלט וכשאמרתי שהחילופים האלה מבלבלים מאוד הוא פתאום הגדיר את עצמו כונילי שמוכן לנסות הכל.
היו שני מקרים כאלה.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 22 בדצמ׳ 2006
חח על זה עוד לא שמעתי icon_smile.gif
אולי דווקא בגלל שהוא לא יודע מה את רוצה, כי לא כתוב לך בסוגריים,ה וא מנסה הכל כדי ללכת על בטוח icon_smile.gif
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 22 בדצמ׳ 2006
התחלפות זו השלמה והכרה עצמית. הבנה של חלקים באישיות שלך. מתחלפים לא רק בשביל להיות מתאימים לסוגים שונים של אנשים, אלא בעיקר כדי להכיר את עצמך יותר..