לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לדומים ולסאביות בקשר 24/7. איך לנהל קשר כזה?

זאלופון​(שולט)
לפני 17 שנים • 20 בדצמ׳ 2006
זאלופון​(שולט) • 20 בדצמ׳ 2006
לא שאלת ולא ביקשת, ולכן גם לא אייעץ... אבל משהו אחד אני חייב לומר לך: רק כי מדובר בבדסמ (למרות שהבחור (שאגב, כמה זמן את מכירה אותו כדי לדעת שהוא "מר מושלם"?) לא אוהב להגדיר את זה כך), ורק כי את חדשה ולא יודעת איך ומה צריך ונהוג - זה לא אומר שמה שידעת עד היום על מערכות יחסים, על גברים, נשים ומה שביניהם ועל כללי זהירות בסיסיים, שכל ישר ומה שעושה לך טוב, כל זה בטל ומבוטל. זה עדיין תקף, ועוד איך. אל תעשי משהו שאם לא היה מדובר בבחור "דומיננטי" ואם הקשר לא היה בדסמי לא היית עושה.

(מה שגרם לי לכתוב את זה היא הדרישה שלו שתעברי ישר לגור איתו, מה שנראה לי שבהקשר ונילי היה מבריח את רוב הבחורות למרחק קילומטרים. אבל זה נכון לכל דבר).
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 20 בדצמ׳ 2006
זאלופון כתב/ה:

(מה שגרם לי לכתוב את זה היא הדרישה שלו שתעברי ישר לגור איתו, מה שנראה לי שבהקשר ונילי היה מבריח את רוב הבחורות למרחק קילומטרים. אבל זה נכון לכל דבר).

אני דווקא חושבת שזה רומנטי... icon_redface.gif
הבעיה שלנו היא בדרך כלל הפוכה- הוא ל א רוצה להתחייב icon_smile.gif
דולצינאה
דולצינאה • 20 בדצמ׳ 2006
איימי_ כתב/ה:
האמת, דולצינאה, שהוא נשמע לי דווקא בסדר גמור. מצד שני, את צריכה לחשוב- אולי זה מוקדם מדי עבורך לעבור לגור איתו, ובייחוד כשנשמע (אולי לא הבנתי נכון...) שאין לך המון ניסיון בבדס"מ.

icon_sad.gif הוא נראה בסדר גמור, נאה וחכם אבל הוא רוצה החלטה שאגור איתו כי אחרת הוא לא מוכן. הוא לוחץ שאעבור אליו. אני חושבת שזה במסגרת הציות שהוא רוצה שאציית גם לזה כהחלטה ראשונה. לדבריו הוא רוצה רק קשר רציני.
אין לי הרבה ניסיון בבדסמ. כמעט אין לי בכלל.
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
איימי_ כתב/ה:

זה מאד רומנטי כשזה בא בשלב הנכון של הקשר, שבו זה הדבר הטבעי לעשותו.

בשלב כל כך תחילי בקשר זה מעורר אצלי נורה אדומה מכיוון שמעבר אליו גורם לך להיות תלויה במקום המגורים שלו, וכך בטריטוריה שהיא לא שלך ביחסי שליטה שלא נקראים כך אבל קרובים רעיונית ל- 24/7 היכולת להתנגד נחלשת משמעותית ביחס לקשר רגיל שבו אמירת מילת בטחון לא עשויה להוביל לתהפוכות עד כדי מעבר דירה נוסף (כמובן במקרה הקיצוני).

מלבד זאת, עצם המגורים בדירה שהיא "שלו" ולא "שלכם" מציב אותך בעמדת נחיתות מובנית, שמקשה עלייך לעמוד על שלך גם כשזה מאד חשוב לך.

בנוסף, לעזוב קשר כזה הרבה יותר מסובך מאשר לעזוב קשר שבו נפגשים נהנים וחוזרים כל אחד לדירתו, משום שפירושו לעזוב לא רק את הבחור אלא גם את סביבת המחיה שלך, ויש הרבה יותר לוגיסטיקה וחששות שכרוכים בכך.

לכן נראה לי שמגורים משותפים הם משהו שכדאי לעשות כשהקשר כבר מתבסס ויש מידה רבה של בטחון ואמון בבן הזוג וביציבות הקשר.

דולצינאה - קשר רציני יכול להתחיל ממפגשים פעמיים-שלוש בשבוע, ולמעשה כך בדרך כלל קורה. הקשר הופך להיות רציני בהדרגה ובהסכמה, אם הכל מתפתח כמו שצריך. זה לא משהו שאחד הצדדים מחליט עליו והשני נאלץ להסכים. לעבור לגור יחד לפני שבכלל התחיל משהו נשמע קצת... לא רציני.
דולצינאה
דולצינאה • 20 בדצמ׳ 2006
זאלופון כתב/ה:
לא שאלת ולא ביקשת, ולכן גם לא אייעץ... אבל משהו אחד אני חייב לומר לך: רק כי מדובר בבדסמ (למרות שהבחור (שאגב, כמה זמן את מכירה אותו כדי לדעת שהוא "מר מושלם"?) לא אוהב להגדיר את זה כך), ורק כי את חדשה ולא יודעת איך ומה צריך ונהוג - זה לא אומר שמה שידעת עד היום על מערכות יחסים, על גברים, נשים ומה שביניהם ועל כללי זהירות בסיסיים, שכל ישר ומה שעושה לך טוב, כל זה בטל ומבוטל. זה עדיין תקף, ועוד איך. אל תעשי משהו שאם לא היה מדובר בבחור "דומיננטי" ואם הקשר לא היה בדסמי לא היית עושה.

ביקשתי יעוץ. תודה זאלופון.
נפגשנו פעם אחת לערב שלם וחקרתי אותו לעומק.
ניפגש עוד כמה פעמים אבל הוא רוצה התחייבות שנתחיל לנסות במגורים משותפים אצלו.
עניין הציות חשוב לו מאוד ולכן הרעיון של המגורים המשותפים.
אני אמורה להפגש איתו מחר לעוד שיחה ורוצה לחשוב מה לענות לו.
מבחור וונילי לא הייתי מקבלת דרישה לעבור מיד לגור איתו כי לא היתה סיבה אבל פה הוא סיפר שזה מה שמדליק אותו: הציות ביום יום.
הוא לא אוהב לדבר על התאוריות של הבדסמ ומבקש לסמוך עליו. אנילא יודעת אם להתחייב.
icon_sad.gif
דולצינאה
דולצינאה • 20 בדצמ׳ 2006
Black Lotus כתב/ה:
איימי_ כתב/ה:

זה מאד רומנטי כשזה בא בשלב הנכון של הקשר, שבו זה הדבר הטבעי לעשותו.

בשלב כל כך תחילי בקשר זה מעורר אצלי נורה אדומה מכיוון שמעבר אליו גורם לך להיות תלויה במקום המגורים שלו, וכך בטריטוריה שהיא לא שלך ביחסי שליטה שלא נקראים כך אבל קרובים רעיונית ל- 24/7 היכולת להתנגד נחלשת משמעותית ביחס לקשר רגיל שבו אמירת מילת בטחון לא עשויה להוביל לתהפוכות עד כדי מעבר דירה נוסף (כמובן במקרה הקיצוני).

מלבד זאת, עצם המגורים בדירה שהיא "שלו" ולא "שלכם" מציב אותך בעמדת נחיתות מובנית, שמקשה עלייך לעמוד על שלך גם כשזה מאד חשוב לך.

בנוסף, לעזוב קשר כזה הרבה יותר מסובך מאשר לעזוב קשר שבו נפגשים נהנים וחוזרים כל אחד לדירתו, משום שפירושו לעזוב לא רק את הבחור אלא גם את סביבת המחיה שלך, ויש הרבה יותר לוגיסטיקה וחששות שכרוכים בכך.

לכן נראה לי שמגורים משותפים הם משהו שכדאי לעשות כשהקשר כבר מתבסס ויש מידה רבה של בטחון ואמון בבן הזוג וביציבות הקשר.

דולצינאה - קשר רציני יכול להתחיל ממפגשים פעמיים-שלוש בשבוע, ולמעשה כך בדרך כלל קורה. הקשר הופך להיות רציני בהדרגה ובהסכמה, אם הכל מתפתח כמו שצריך. זה לא משהו שאחד הצדדים מחליט עליו והשני נאלץ להסכים. לעבור לגור יחד לפני שבכלל התחיל משהו נשמע קצת... לא רציני.

תודה לוטוס.
אני חושבת שבפגישה הבאה אבהיר לו שבשלב הראשון אני לא רוצה לעבור לגור אצלו.
נראה איך הוא יגיב. אני חושדת שהוא מנסה מבחן ראשון בציות. icon_sad.gif
הוא טען שאני משאירה את הדירה שלי ויכולה לחזור אליה וכאשר נדלקים כמו אצלנו ורוצים להיות ביחד הוא רוצה לבדוק הכל הלכה למעשה.
אני אמשוך הכל עוד כמה פגישות אבל הוא הבהיר שבלי לעבור למגורים משותפים הוא לא מוכן לקשר כי הוא לא מספיק בדסמי עבורו.
icon_sad.gif
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 20 בדצמ׳ 2006
אם את כן מתייעצת, אז דעתי היא כזו:
מכל הסיבות שלוטוס כתבה, אני לא ממליץ על מעבר לגור איתו בשלב כזה.

במיוחד לא אם הוא לוחץ עלייך לעשות זאת.

במיוחד אם הפקודה הראשונה שהוא נותן לך כדי לבדוק ציות היא כל כך גרנדיוזית.

במיוחד אם הוא דורש שתבטחי בו מבלי שאת בכלל מכירה אותו.

במיוחד אם עבור בחור ונילי לא היית עושה זאת.

במיוחד אם זה מה שמדליק אותו אבל את לא בטוחה שזה מדליק גם אותך.

אני יודע שהפיתוי גדול והחשש להפסיד בחור שנדלקת עליו ושעושה רושם ראשוני כל כך טוב הוא גדול. אבל לדעתי יש לך יותר מדי מה להפסיד כאן, יותר מדי סיכוי להפגע ויותר מדי נורות אזהרה.

זהו. אני את שני הסנט שלי נתתי. איך שלא יהיה, מקווה שיהיה לטובה.
סאנדיי​(נשלטת)
סאנדיי​(נשלטת) • 20 בדצמ׳ 2006
דולצינאה כתב/ה:

icon_sad.gif הוא נראה בסדר גמור, נאה וחכם אבל הוא רוצה החלטה שאגור איתו כי אחרת הוא לא מוכן. הוא לוחץ שאעבור אליו. אני חושבת שזה במסגרת הציות שהוא רוצה שאציית גם לזה כהחלטה ראשונה. לדבריו הוא רוצה רק קשר רציני.

מה את רוצה?
דולצינאה
דולצינאה • 20 בדצמ׳ 2006
זאלופון כתב/ה:
אם את כן מתייעצת, אז דעתי היא כזו:
מכל הסיבות שלוטוס כתבה, אני לא ממליץ על מעבר לגור איתו בשלב כזה.

במיוחד לא אם הוא לוחץ עלייך לעשות זאת.

במיוחד אם הפקודה הראשונה שהוא נותן לך כדי לבדוק ציות היא כל כך גרנדיוזית.

במיוחד אם הוא דורש שתבטחי בו מבלי שאת בכלל מכירה אותו.

במיוחד אם עבור בחור ונילי לא היית עושה זאת.

במיוחד אם זה מה שמדליק אותו אבל את לא בטוחה שזה מדליק גם אותך.

אני יודע שהפיתוי גדול והחשש להפסיד בחור שנדלקת עליו ושעושה רושם ראשוני כל כך טוב הוא גדול. אבל לדעתי יש לך יותר מדי מה להפסיד כאן, יותר מדי סיכוי להפגע ויותר מדי נורות אזהרה.

זהו. אני את שני הסנט שלי נתתי. איך שלא יהיה, מקווה שיהיה לטובה.

תודה זאלופון ולוטוס.
icon_sad.gif קיבלתי את העצה ומחר אמשוך זמן עם ההצעה שלו לעבור לגור אצלו אבל לא אשלול על הסף. אם אשלול על הסף הוא עלול לעזוב וחבל לי. הבעיה הגדולה הוא שהוא יודע שהציות ביום יום לא מדליק אותי ויעצבן אותי ואני שוקלת בגלל שנדלקתי עליו.
החיים לא הוגנים. הוא מחפש סאבית שהציות ביום יום ידליק אותה ונפל עלי ואני לא רוצה אבל נדלקתי עליו.
icon_sad.gif
דולצינאה
דולצינאה • 20 בדצמ׳ 2006
סאנדיי כתב/ה:
דולצינאה כתב/ה:

מה את רוצה?

אני רוצה קשר רציני איתו. הוא "מר מושלם" ושנינו נדלקנו אחד על השני אבל אני לא רוצה ציות יומ יומי והא לא יכול אחרת. בלי הציות הוא לא יכול להיות בקשר. זה הצורך שלו.
הוא טוען שהוא "יחנך" אותי לציות ואני חושבת שאצליח להסתדר וש"הציות" הזה לא יהיה ברוב הזמן. הוא צחק שאנסה אותו ואראה כשאמרתי שאפשר להסתדר בלי הציות הזה.

icon_sad.gif