סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

זאלופון היקר,חשבת שזה יעבור בלי תגובתי?

פייה{O}
לפני 17 שנים • 24 בדצמ׳ 2006

עמלק!

פייה{O} • 24 בדצמ׳ 2006
ולמה רצחת את ארלוזורוב??

יוסף הזאלופון לרשימת הדומימסוכנים לאלתר!

crazzzy.gif
Venus in Furs

חצופים

Venus in Furs • 24 בדצמ׳ 2006
זאלופון LOL right back at you icon_biggrin.gif

תותח גאון אתה, כבר אמרתי פעם.

אממ, אני רק רוצה להתרעם על העלבונות המרומזים שהוטחו בי בשרשור הזה. שלא תחשבו שאני לא יודע לקרוא בין השורות. פעם הבאה אם אתם רוצים ללכלך תעשו את זה בפני, ולא ככה ברמזים דקים כפיל. זה מעליב.

ודרך אגב, שלומי קאופמן אחלה דיג'יי, ביחוד כשהוא מנגן אלטרנטיב ודארק 80.
זאלופון​(שולט)

Re: עמלק!

זאלופון​(שולט) • 24 בדצמ׳ 2006
פייה כתב/ה:
ולמה רצחת את ארלוזורוב??

יוסף הזאלופון לרשימת הדומימסוכנים לאלתר!

crazzzy.gif

את מתכוונת שאני עדיין לא שם? וזה עוד אחרי, ואני מצטט מ NRG, תאריך 13/1/06: "יש להבין שכדי שהחתול שלנו יתקשר איתנו, יש למלא את הצרכים שהוא זקוק להם. חתול שיקבל את מגוון הצרכים האלה ירגיש מסופק ויתקשר בחופשיות עם האנשים שסביבו. חסכים במישורים השונים יגררו עמם תקשורת שלילית - צעקות, כעסים וכדומה". אם זה לא מספיק כדי להכניס אותי לשם, אני לא יודע אם הרשימה הזו שווה יותר מדי, למרות שיודעי דבר טוענים שהיא איכותית והטובה ביותר.

ארלוזורוב, אגב, טען שהוא יודע קראטה אבל הנסיונות שלו להוכיח זאת היו מעוררי רחמים. תודי שזו עילה ראויה לרצח icon_twisted.gif
עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}
לפני 17 שנים • 27 בדצמ׳ 2006
בחיים לא הייתי מעלה על דעתי לפתוח שרשור שבו אני תוקף אישית מוסיקה מסוימת שדיג'יי מסוים שם במסיבה מסוימת , אבל דיג'יי קאופמן WHOEVER פשוט הרגיז אותי!
אתה חצוף ממדרגה ראשונה , וכדאי לך שתשים לב למה שהבליינים אומרים , ולא תטיח עלבונות באנשים שבאים למסיבות , ששוכרים אותך בשביל לתקלט בהן.
הייתי במסיבה בנו לימיטס לפני כשבועיים , ואתה יודע מה , לא היה שיר אחד שיכלתי להתחבר אליו, אפילו 'ריינינג מן' היה יותר טוב. הרבה פעמים התבאסתי קשות גם מהמוסיקה בדאנג'ן , אבל אף פעם ! לא קרה שהדיג'יי של הדאנג'ן יצא כנגד מישהו שכתב כאן ביקורת על המוסיקה במועדון, והיו הרבה שירשורים כאלה.
כמוך יש עוד הרבה דיג'ייז שיושבים בבית ומסמפלים, ושולחים סינגלים לחו"ל, ומנגנים במסיבות.

דע את מקומך , קאופמן! תקשיב לקהל הבליינים ואל תחשוב שהקידומת דיג'יי מקבילה לאלוהים.

ותקשיבו לונוס , הוא יודע מה זו מוסיקה טובה icon_smile.gif

עמק
Venus in Furs
Venus in Furs • 27 בדצמ׳ 2006
עמק יא רוק כתב/ה:
[size=18]
[color=white]ותקשיבו לונוס , הוא יודע מה זו מוסיקה טובה icon_smile.gif

עמק

עמק, אני לא מוכן בשום פנים ואופן שתלכלך עלי ככה. תפסיק לספר עלי שקרים או שאני אספר עליך את האמת... icon_wink.gif icon_razz.gif
lady @in black​(שולטת)
lady @in black​(שולטת) • 27 בדצמ׳ 2006
ואם כבר דיג'יי קאופמן כבר פה icon_biggrin.gif
אז היי דיג'יי יש לי בקשה
אולי תשלב מדי פעם במוזיקה קצת מוזיקה גוטית או מאטל מלודי?מה דעתך?
לחובבי המאטל והגוטיקה שביננו קצת עצוב icon_confused.gif
תודה icon_smile.gif
עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}
Venus in Furs כתב/ה:
עמק יא רוק כתב/ה:
[size=18]
[color=white]ותקשיבו לונוס , הוא יודע מה זו מוסיקה טובה icon_smile.gif

עמק

עמק, אני לא מוכן בשום פנים ואופן שתלכלך עלי ככה. תפסיק לספר עלי שקרים או שאני אספר עליך את האמת... icon_wink.gif icon_razz.gif

icon_moon.gif icon_lol.gif icon_lol.gif נראה אותך icon_wink.gif

עמק
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 27 בדצמ׳ 2006
זאלופון כתב/ה:
איימי_ כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:
ציטוט: וזאלו, למה אתה מלכלך עלי??? זה לא יעבור לך בשתיקה!

רגע, למה את מתכוונת, לזה:

זאלופון כתב/ה:
איימי, כידוע, מחתלת שאהידים למחייתה, ואף איננה מבינה דבר וחצי דבר במוזיקה אפגנית מודרנית. אין לקחת ברצינות את הפילוסופית של אירועי ועדי עובדים הזו

או לזה:

זאלופון כתב/ה:
שלבקת חוגרת מכונה גם הרפס זוסטר. זוהי פריחה עורית שנגרמת ע"י
נגיף בשם וריצלה זוסטר. מדובר באותו נגיף הגורם לאבעבועות רוח כאשר
הוא תוקף בפעם הראשונה

כי אני מלכלך על כל כך הרבה אנשים לאחרונה עד שאני כבר לא בטוח מה שייך למי.

מתכוונת לשניהם! ראיתי ליכלוך, ישר ידעתי שזה עלי! ואם זה לא היה עלי, אני מבקשת שבפעם הבאה תהייה יותר ספציפי! icon_exclaim.gif

נעלבתי.

האמת היא שאת ממש צודקת. עכשיו קראתי שYNET כתבו כי "חמושים פתחו באש לעבר ביתו של מחמוד א-זאהר", וממש נפגעתי. איך הם מעזים להגיד עליי דברים כאלה? אחרי שחוויתי על בשרי לכלוכים מרושעים כאלה אני מבין איך זה מרגיש. אני מקווה שגם YNET ילמדו להיות ספציפיים יותר, כי אנשים נפגעים מזה ובצדק. פשוט מעליבים כל הלכלוכים האלה.
rffl.gif rffl.gif rffl.gif
ללא גבולות'

שלומי :)

ללא גבולות' • 27 בדצמ׳ 2006
[]
אני אתעלם מכל השירשור הזה ורק אגיד...
וולקם לכלוב....
תפשיל מכנסיים ותתכונן ....

אני ואמילי קיבלנו גושפנה ממך כשהחלטת להופיע כאן לטפל בך !