לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ציות

איימי_​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 26 בדצמ׳ 2006
איימי_​(נשלטת) • 26 בדצמ׳ 2006
גלידת לימון כתב/ה:
איימי_ כתב/ה:
בעיני, ליידיסלייב יקרה, זה זוועה. ה-גבול שלי. לא הייתי מסכימה לדבר כזה, בשם אף ציות שבעולם. את יודעת למה? כי להסכים לזה, פירושו- לוותר על מי שאני.
לפעמים התמסרות לאחר פירושה בגידה בעצמי, וזה לדעתי אסור. אנחנו שיכים לעצמנו ומחוייבים לעצמנו מעל לכל דבר אחר, או כך צריך להיות, לדעתי.

איימי, היא לא התמסרה לאחר אלא ראתה אותו מקיים יחסים עם אחרת.
בעיני הבליעה המגעילה הזאת היא גבול אבל יש נשים שאוהבות לבלוע כל מיני נוזלים מגעילים ואומרות שהן נהנות.
קראתי בבלוג של מישו שהוא ביקש הרבה פעמים שהחברה שלו תקיים יחסים עם גבר בפניו ואפילו בחר את הגבר בעצמו. אני חושבת שכולם קראו את הבלוג שלו כי הוא כותב מעולה.
זוג אחד מונוגמי סיפר לי שעשו סוג של שלישה האישה רצתה לראות את הגבר מקיים יחסים עם אישה אחרת. הזוג ממשיך להיות מונוגמי.
זה שאני רוצה להקיא כשאני חושבת על הנוזל המגעיל הזה ולא הייתי רוצה לראות את הגבר שלי בשלישיה עם עוד אישה לא אומר שבתאור הזה היא בגדה בעצמה.

לראות אותו מקיים יחסי מין עם אחרת, ואחר כך לשתות את נוזליהם- זוהי ההתמסרות.
אני לא יודעת אם היא בגדה בעצמה. לכן דיברתי רק בשם עצמי. א ם אכן בגדה בעצמה, והסכימה למשהו שהכאיב לה מדי- זה המסר שהייתי רוצה להעביר לה. אני לא שואלת אותה, כי אולי לא תרצה לחלוק.
המסר אגב, הוא לא רק לה, אלא לכולם. לא צריך להסכים להכל, גם לא בשם הציות.
outsider1
outsider1 • 26 בדצמ׳ 2006
איימי_ כתב/ה:
outsider1 כתב/ה:
מגדלנה כתב/ה:
תקראו לי איך שאתם רוצים, אבל אני הייתי יורקת לו בפרצוף ומשחררת אותו.

צודקת. את לא צריכה לציית למישהו כזה אלא לזרוק אותו ולמצוא מישהו אחר שיתן לך יחס יותר טוב, ולא של צעצוע אשר צריך לספק אותו ושאפשר להתעלם מהרגשות שלו.

רגע רגע רגע... לא לרוץ, בבקשה. אני מציעה שנסכים שבדברים כאלו א י ן נכון או לא נכון. זה מאוד תלוי בגבולות האישיים ובהסכמים בין האדון לשפחה.
אגב, זו פנטזיה ידועה של הרבה אדונים ושפחות- עניין הזיון אישה אחרת מולה.

ל י זה עושה רע מדי, וכנראה שגם למגדלנה, אבל אלו אנחנו.

חייה ותן לחיות icon_wink.gif

אוקי... אני אקח את זה בחשבון icon_biggrin.gif .
איימי_​(נשלטת)
outsider1 כתב/ה:
איימי_ כתב/ה:
outsider1 כתב/ה:
מגדלנה כתב/ה:
תקראו לי איך שאתם רוצים, אבל אני הייתי יורקת לו בפרצוף ומשחררת אותו.

צודקת. את לא צריכה לציית למישהו כזה אלא לזרוק אותו ולמצוא מישהו אחר שיתן לך יחס יותר טוב, ולא של צעצוע אשר צריך לספק אותו ושאפשר להתעלם מהרגשות שלו.

רגע רגע רגע... לא לרוץ, בבקשה. אני מציעה שנסכים שבדברים כאלו א י ן נכון או לא נכון. זה מאוד תלוי בגבולות האישיים ובהסכמים בין האדון לשפחה.
אגב, זו פנטזיה ידועה של הרבה אדונים ושפחות- עניין הזיון אישה אחרת מולה.

ל י זה עושה רע מדי, וכנראה שגם למגדלנה, אבל אלו אנחנו.

חייה ותן לחיות icon_wink.gif

אוקי... אני אקח את זה בחשבון icon_biggrin.gif .

}{
גלידת לימון​(מתחלפת)
איימי_ כתב/ה:
זה המסר שהייתי רוצה להעביר לה. אני לא שואלת אותה, כי אולי לא תרצה לחלוק.

היא כתבה בלוג ושם היא כתבה שהיא מספרת אחרי שהכל כבר נגמר כך שהמסר שלך רק יכול להיות שלדעתך היא לא היתה צריכה להסכים בעבר.
אני לא בטוחה שיכולים להעביר מסר לכולם מה צריך או לא צריך לעשות בבדסמ.
יש כאלה שיאמרו שבכלל לא צריך לעשות בדסמ וצריך להוציא את כל הבדסמ מחוץ לחוק.
בעיני לבלוע נוזל מגעיל כמו הזרע הוא גבול אבל לא אשלח מסר לאומה לא לבלוע או מה לבלוע.
גם שלישיה היא בעיני גבול אבל לא אשלח מסר לאומה לא לקיים יחסי מין בשלישיה.
היה מישו ידוע שביקש מהחברה שלו להביא גבר אחר וכתב בבלוג איך הוא הרגיש כשהיא קיימה יחסים עם הגבר הזה בפניו.
במקרה הזה הוא לא שתה את ההפרשות שלהם אבל זה מה שעושה את ההבדל?
מותר לשלוח לו מסר שלא מרשים לו להביט בחברה שלו מקיימת יחסים עם אחר כי זאת בגידה בעצמו?
השאלה מי שמנו? מי נותן לנו זכות להחליט עבור אחרים מה בגידה בעצמם או לא?
הדבר היחידי שאנחנו יכולים להחליט הוא עבור עצמנו כי אם נתחיל להתערב בחיים הפרטיים של אחרים יהיו כאלה שירצו לשלול את כל הבדסמ.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 26 בדצמ׳ 2006
גלידת לימון כתב/ה:
איימי_ כתב/ה:

היא כתבה בלוג ושם היא כתבה שהיא מספרת אחרי שהכל כבר נגמר כך שהמסר שלך רק יכול להיות שלדעתך היא לא היתה צריכה להסכים בעבר.
בעיני לבלוע נוזל מגעיל כמו הזרע הוא גבול אבל לא אשלח מסר לאומה לא לבלוע או מה לבלוע.
היה מישו ידוע שביקש מהחברה שלו להביא גבר אחר וכתב בבלוג איך הוא הרגיש כשהיא קיימה יחסים עם הגבר הזה בפניו.
מותר לשלוח לו מסר שלא מרשים לו להביט בחברה שלו מקיימת יחסים עם אחר כי זאת בגידה בעצמו?
הדבר היחידי שאנחנו יכולים להחליט הוא עבור עצמנו כי אם נתחיל להתערב בחיים הפרטיים של אחרים יהיו כאלה שירצו לשלול את כל הבדסמ.

מותר לכל אחד להביע את דעתו על כל דבר, גם דבר שקשור במישהו אחר.
מה שמבדיל, לדעתי, דעה עניינית מצרות אופקים וחוסר פתיחות לשונה הוא לא מהות הדעה עצמה, אלא הנימוק.

לצורך העניין - אם מישהו היה אומר כאן: "לראות את האדון שלך מזיין מישהי אחרת ולשתות את הנוזלים שלהם זה איום ונורא כי לי זה מגעיל וזוועה אז בטוח שלכולם זה בהכרח עושה רע" - זה לא נימוק, וזו סתם שיפוטיות ריקה.

לעומת זאת, אם מישהו אומר: "כתבת שלא רצית לראות. כתבת שהידיים שלך רעדו. יכול להיות שאת סתם עושה דרמטיזציה כדי לגרור בדיוק את סוג הדיון שמתפתח כאן ושתמיד יתפתח כאן על פוסטים שכאלה, אבל אם הכל אותנטי, זה יוצר רושם שזרמת עם משהו שלא עשה לך טוב. לא משנה בכלל מהו המשהו הזה ומה היחס האישי שלי לכך, אלא מה שחשוב כאן הוא האופן שבו את הרגשת בקשר לזה, הדרך שבה נהגת ואת נוהגת בסיטואציות כאלה ומה שזה עשה ויעשה לך" - זה משהו אחר לגמרי בעיניי, לגיטימי מאד ולא רצוי להשתקה על ידי תגובות ה"תגידו וואו מ-א-מ-ם או שלא תגידו בכלל" (למען הסר ספק - אני לא חושב שהתגובה שלך היא כזו).

אני גם לא חושב שמישהו יכול להחליט בשביל מישהו אחר. רק להשמיע דעה, שהמישהו האחר יוכל לבחור מה לעשות איתה.
גלידת לימון​(מתחלפת)
זאלופון כתב/ה:
גלידת לימון כתב/ה:
איימי_ כתב/ה:

מותר לכל אחד להביע את דעתו על כל דבר, גם דבר שקשור במישהו אחר.
מה שמבדיל, לדעתי, דעה עניינית מצרות אופקים וחוסר פתיחות לשונה הוא לא מהות הדעה עצמה, אלא הנימוק.

לצורך העניין - אם מישהו היה אומר כאן: "לראות את האדון שלך מזיין מישהי אחרת ולשתות את הנוזלים שלהם זה איום ונורא כי לי זה מגעיל וזוועה אז בטוח שלכולם זה בהכרח עושה רע" - זה לא נימוק, וזו סתם שיפוטיות ריקה.

לעומת זאת, אם מישהו אומר: "כתבת שלא רצית לראות. כתבת שהידיים שלך רעדו. יכול להיות שאת סתם עושה דרמטיזציה כדי לגרור בדיוק את סוג הדיון שמתפתח כאן ושתמיד יתפתח כאן על פוסטים שכאלה, אבל אם הכל אותנטי, זה יוצר רושם שזרמת עם משהו שלא עשה לך טוב. לא משנה בכלל מהו המשהו הזה ומה היחס האישי שלי לכך, אלא מה שחשוב כאן הוא האופן שבו את הרגשת בקשר לזה, הדרך שבה נהגת ואת נוהגת בסיטואציות כאלה ומה שזה עשה ויעשה לך" - זה משהו אחר לגמרי בעיניי, לגיטימי מאד ולא רצוי להשתקה על ידי תגובות ה"תגידו וואו מ-א-מ-ם או שלא תגידו בכלל".

אני גם לא חושב שמישהו יכול להחליט בשביל מישהו אחר. רק להשמיע דעה, שהמישהו האחר יוכל לבחור מה לעשות איתה.

ההערה שלי היתה על הההסבר שצריך להעביר מסר לכולם שפה עובר הגבול.

"המסר אגב, הוא לא רק לה, אלא לכולם. לא צריך להסכים להכל, גם לא בשם הציות."
הסיטואציה לא מהממת בעיני אבל אם לשלוח מסר האם הוא צריך להיות לכולם?
מהו המסר לכולם מהסיטואציה הזאת? שלא כדאי לבצע משו שגורם לתחושות קשות ולהשפלה?
אשמח לשמוע את דעתך בקשר למסר על תחושות קשות והשפלה שצריך להעביר לכולם ומי מוסמך להחליט מה כל אחד צריך לבצע מבלי שזאת תהיה בגידה בעצמו. icon_wink.gif

השאלה היא בכנות אם מלבד ההערה לכותב הפוסט מישו יכול לכתוב קוים מנחים לכולם מה לעשות בבדסמ שלהם.
Evil Bitch​(נשלטת)
Evil Bitch​(נשלטת) • 26 בדצמ׳ 2006
לא מתחברת לסיטואציה הזו
אבל בהחלט מפרגנת לך יקירתי icon_smile.gif
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 26 בדצמ׳ 2006
גלידת לימון כתב/ה:

ההערה שלי היתה על הההסבר שצריך להעביר מסר לכולם שפה עובר הגבול.

"המסר אגב, הוא לא רק לה, אלא לכולם. לא צריך להסכים להכל, גם לא בשם הציות."
הסיטואציה לא מהממת בעיני אבל אם לשלוח מסר האם הוא צריך להיות לכולם?
מהו המסר לכולם מהסיטואציה הזאת? שלא כדאי לבצע משו שגורם לתחושות קשות ולהשפלה?
אשמח לשמוע את דעתך בקשר למסר על תחושות קשות והשפלה שצריך להעביר לכולם ומי מוסמך להחליט מה כל אחד צריך לבצע מבלי שזאת תהיה בגידה בעצמו. icon_wink.gif

השאלה היא בכנות אם מלבד ההערה לכותב הפוסט מישו יכול לכתוב קוים מנחים לכולם מה לעשות בבדסמ שלהם.

אם תשמחי לשמוע את דעתי, אשמח להשמיע אותה icon_smile.gif

שאלת אם מישהו יכול לכתוב קווים מנחים לכולם בנוגע למה שהם עושים בבדסמ שלהם, ותשובתי היא: לא. אף אחד לא יכול להכתיב לאחר מה לעשות או לרשום ספר חוקים קביל לבדסמ. מה שאנשים כן יכולים לעשות הוא להביע את דעתם, ומכיוון שבד"כ דיעה היא משהו כללי שמבוסס על עקרון או ערך כלשהו ולא משהו ספציפי שתקף רק לאדם מסוים (למשל, זה לא שרק היא לא צריכה להסכים למה שעושה לה רע אלא באופן כללי זה לאו דווקא רעיון טוב לעשות זאת), הגיוני שדיעות שיישמעו יהיו בעלות משמעות כוללנית.

מה שכן, אלה עדיין רק דיעות. ברגע שמישהו טוען לנכונות מוחלטת ואובייקטיבית של דבריו, במיוחד אם אין להם נימוק הולם, מתחילות בעיות icon_smile.gif
איימי_​(נשלטת)
גלידת לימון כתב/ה:
איימי_ כתב/ה:

גלידת לימון- אני מתייחסת לדברים כפי שהובאו לפני כאן- לא בבלוג. יש הבדל גדול בין לומר למישהי לבלוע או לבלוע (כי בעיני זה מגעיל או לא מגעיל), לבין לומר למישהי להשאר נאמנה לעצמה ולרצונותיה האמיתיים, ולא לעשות הכל בשם הציות. זה מה שא ני למדתי שחשוב בבדס"מ, כדי לא ליפול, וזה מסר שחשוב לי להעביר לכולם. מה בעייתי בזה בעיניך? ברור שאין ספר חוקים לבדס"מ, ואני לא מתיימרת לכתוב אחד כזה. אני יכולה לשתף רק בדעתי ובניסיוני. למה אסור לי, לדעתך? ואני חושבת שאפשר להאשים אותי בהרבה דברים, אבל לא בכך שאני מזלזלת בבדס"מ של אחרים. שימי לב, אגב, לתגובה שכתבתי לאאוטסיידר, כדי להבין עד כמה אני לא שופטת. אני אפילו "קראתי אותו לסדר" שם, כי הרגשתי שהוא שופט בצורה מוחלטת, וזה לא נכון בעיני. אני ממש לא מחליטה עבורה שהיא בוגדת בעצמה. קיראי את דבריי היטב לפני שאת קופצת לסיסמאות. אני קוראת לה לשים לב לרצונותיה האמיתיים, ולהזהר. וכן, ממה שקראתי היה נראה שהיא עושה משהו שקשה לה איתו. כתבתי את תגובתי לה כל כך בזהירות, ודווקא עליה היה לך מה להעיר? אני חושבת שאת קופצת על האדם הלא נכון icon_smile.gif מתערבת בחיים הפרטיים שלה??? איך בדיוק עשיתי זאת, אשמח אם תגידי לי icon_smile.gif
איימי_​(נשלטת)
Evil Bitch כתב/ה:
לא מתחברת לסיטואציה הזו
אבל בהחלט מפרגנת לך יקירתי icon_smile.gif

סליחה, איוול ביצ', אבל מה יש לפרגן? היא עשתה משהו שהיה לה קשה איתו, אבל לא בהכרח היה טוב לה.