בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תמונה מחיפה שצילמתי אתמול

מידאס'
לפני 17 שנים • 28 בדצמ׳ 2006
מידאס' • 28 בדצמ׳ 2006
בדיון פילוסופי על יופיו של המודרניזם אפשר לטעון שמאחורי כל אסטתיקה מסתתר סבל, רעב זיהום וניצול כוח. כל הטענות הן תקפות, אולם אני כצופה מהצד (מה גם שאני בכלל מהמרכז) ראיתי אובייקט בולט בנוף החשוך ההרי של חיפה והחלטתי שהוא ראוי לצילום, על עובדת היותו מפגע סבבתי - לא אני הוא זה שראוי לתת על כך את הדין אז תעשו לי טובה חבר'ה ואל תהרסו לי את התמונה icon_razz.gif

אוקי?
תודה.
סופגניה
סופגניה • 28 בדצמ׳ 2006
תמונה יפהפיה. לא ראיתי את בתי הזיקוק בלילה מוארים בצורה הזאת.
מידאס'
מידאס' • 28 בדצמ׳ 2006
לבקשתה של Madame T, עוד שני תמונות מאותו סיישן (צילום, סיישן צילומים, סוטים! icon_wink.gif)

סופגניה
סופגניה • 28 בדצמ׳ 2006
התמונה השניה מהממת. כמו עיר טובלת בנהרות אש צבעונית.
חיית מחמד
לפני 17 שנים • 29 בדצמ׳ 2006
חיית מחמד • 29 בדצמ׳ 2006
שפוט לרצונך, ההערה לא כוונה נגדך חלילה.
אל תקח את זה אישית.
venus in our blood​(שולטת)
venus in our blood​(שולטת) • 29 בדצמ׳ 2006
שפוט לרצונך כתב/ה:
בדיון פילוסופי על יופיו של המודרניזם אפשר לטעון שמאחורי כל אסטתיקה מסתתר סבל, רעב זיהום וניצול כוח. כל הטענות הן תקפות, אולם אני כצופה מהצד (מה גם שאני בכלל מהמרכז) ראיתי אובייקט בולט בנוף החשוך ההרי של חיפה והחלטתי שהוא ראוי לצילום, על עובדת היותו מפגע סבבתי - לא אני הוא זה שראוי לתת על כך את הדין אז תעשו לי טובה חבר'ה ואל תהרסו לי את התמונה icon_razz.gif

אוקי?
תודה.

מה שהוא אמר. icon_cool.gif
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 29 בדצמ׳ 2006
לבקשתה של Madame T, עוד שני תמונות מאותו סיישן (צילום, סיישן צילומים, סוטים! )

שפוט לרצונך, מכירה היטב את האיזור, את בתי הזיקוק, את הריחות, הסכנות, וכו', אבל בלי קשר לאיכות הסביבה, התמונות שלך יצאו מקסימות ותודה שהעלית גם את הנוספות, 'אימצתי' לי את כולן icon_smile.gif
מידאס'
מידאס' • 29 בדצמ׳ 2006
אני שמח לקרוא שאתן נהנות מהתמונות.

הסיבה אגב שאני עברתי באזור היא די סתמית - החלטתי שאני לא מקשיב ל GPS ועל כן אמצא תחנת דלק בעצמי (כאשר אני שב ומזכיר שאני לא חיפאי), יש לי מנהג לשוטט קצת עם הרכב בכל מקום חדש שיוצא לי לבקר בו ולפעמים מוצאים דברים מעניינים - לראיה התמונות לפניכן. אהבתי מאוד את Down Town בחיפה, מזכיר לי שמאז ומתמיד רציתי לבקר ב Down Town NewYork.

לגבי הריח - אולי מפאת הקור (או אולי סתימות אחרת) לא הרחתי סירחון.

בבקשה עוד שתי תמונות, אחרונות מאותו סט.

סוף שבוע רגוע פרוע,
שפוט.