סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

וכמה הערות/ הארות אמיתיות על מסיבת השנה

aka BODYGUARD
לפני 17 שנים • 30 בדצמ׳ 2006
aka BODYGUARD • 30 בדצמ׳ 2006
גם כאן?????

מגעיל.

וכעת 9 פוסטים על BODY...

קדימה!
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 30 בדצמ׳ 2006
BODYGUARD כתב/ה:
גם כאן?????

מגעיל.

וכעת 9 פוסטים על BODY...

קדימה!

חייבים?...
gibson

מסיבת השנה ?

gibson • 30 בדצמ׳ 2006
אני לא חושב שאיימי צריכה להתנצל, אני באופן אישי חיכיתי בקוצר רוח למסיבה סה"כ היה אירוע מושקע אם ניקח כל דבר בנפרד:
תצוגת אופנה מהממת, תערוכת צילומים מדהימים, הסשן היה נחמד אבל כשהכל ביחד התחבר היה סלט ולא מהסוג שידידה שלי נוהגת להזמין בבתי קפה.
יש משהו בזה שאני קורא פוסטים שמהללים את המסיבה אבל באופן אישי אני שמעתי רק קיטורים,
אז אולי כדאי לרכז את כל הביקורת לפוסט אחד.
אני באופן אישי מעורב מאוד בחיי הלילה התל אביבים והייתי בהרבה מסיבות אפשר לקרוא להם
וניליות אבל לא רק יש בתל אביב לפחות 2 דאנס-ברים עם אוירה סופר סליזית, הארד קור מטורפת.
לעיניינו אני באופן אישי לאורך הערב לא חשתי אוירה של מסיבה אלה יותר משהו כמו מדרחוב
נחלת בינימין זה התחיל במוסיקה... קראתי פוסט שבו הדיג'י קרא לבליינים לבחור את השירים
(לדעתי זה תקדים במסיבות אני יודע שזה קיים ברשת ארומה שם משלמים 3.9 שח לשיר) בפועל לא היה לכך ביטוי ויתרה מכך מיקס לא היה מיקס והקפיצה בין בין עופר ניסים לניינ אינצ' ניילז לא מובנת בעליל. יש בעיית זהו קשה לקהילה זה כמו שאני הולך לצפות במשחק של בית"ר ירושלים מה שמאחד אותי עם האוהדים זה המשחק מעבר לזה עם רובם אין לי הרבה מהמשותף כנ"ל בקהילה מה שמחבר אותנו הוא/היא " אהבת השוט" לגביי השירים אחד אוהב 80 השני מטאל והשלישי מזרחית אתמול עם כל ההפסקות שהיו לצורך הצגת המייצגים זה הורגש בגדול.
לגביי התצוגת אופנה אני חושב שהיא לא התאימה למסיבה עד שאנשים
התחילו לרקוד פתאום האטו את המוסיקה לצורך התצוגה ואחר כך כבר היה קשה למסיבה להתרומם כנ"ל גם
לגביי הסשן והמופע המחשמל... התפקיד של מייצגים אומנותיים הוא לתרום לאוירה ולא להיות
האישו, האישו הוא הקהל. (הערה לדנה תצוגת אופנה כמו שלך צריכה להיות אישו בפני עצמו
את מעצבת בגדים מדהימים ומגיע לך שתהיה לך גם חשיפה של תקשורת וצלמים כי את עושה משהו ייחודי בארצינו הקטנטונת).
לגביי האלכוהול... פורסם שהוא יהיה במחיר מוזל במיוחד, אני הזמנתי שוט של וודקה פינלנדיה, היה רק סמירנוף... קיבלתי שוט של וודקה בטמפרטורת החדר בכוס פלסטיק ושילמתי 30 שקל
(בקבוק עולה 50) על מים לקחו 12 .
המקום היה קר מאוד בגלל שכל יציאות החירום היו פתוחות, הביתן הזה מארח באופן קבוע
את מסיבות ה GB של געש ואין סיבה שרק שם יהיה חמים ונעים.
שמירת חפצים... כשרציתי ללכת גילית כאוס מוחלט בשמירת חפצים, מעילים על הריצפה
בנוסף שמירת החפצים היתה בחוץ אז הייתי צריך לחפש את המעיל השחור שלי במשך 20 דקות
בקור מקפיא, על הריצפה היו פלפונים, איפור, ויברטורים שנפלו מכיסי המעילים... ממש לא לעיניין !

אני יודע שאנשים טרחו ובאמת השקיעו הרבה אנרגיות על המסיבה והיוזמה שלהם מבורכת אבל
בל נשכח את הבליינים שהשקיעו את מיטב כספם על מחוכים חדשים, שמלות, ז'קטים, שוטים ועל כרטיס כניסה וכל מטרתם היתה להנות ויש חלק שנהנו אבל באופן אישי אני פגשתי רק את אלא שלא וזה מחדל...
ההנאה שלי בערב היתה לפגוש אנשים שהיו עבורי וירטואלים בכל זאת האירוע משך
הרבה אנשים, גם אנשים שלא יוצאים בתדירות גבוהה ובכך יכל היה לגרום להרחבה הקהילה ושיפור מעמדה ותדמיתה... בפועל אני חושב שהמטרה לא הושגה והוכח שהנו לימיט מהווה עדיין שגריר יותר מוצלח...
איימי_​(נשלטת)

Re: מסיבת השנה ?

gibson כתב/ה:

אני יודע שאנשים טרחו ובאמת השקיעו הרבה אנרגיות על המסיבה והיוזמה שלהם מבורכת אבל
בל נשכח את הבליינים שהשקיעו את מיטב כספם על מחוכים חדשים, שמלות, ז'קטים, שוטים ועל כרטיס כניסה וכל מטרתם היתה להנות ויש חלק שנהנו אבל באופן אישי אני פגשתי רק את אלא שלא וזה מחדל...

על הקטע הכלכלי לא העזתי לדבר, למרות שאתה בהחלט צודק. אני השקעתי את כספי האחרון בכרטיס למסיבה, למרות שקניתי אותו ב-10 ש"ח פחות, במכירה המוקדמת. חשבתי שזו הולכת להיות מסיבה אדירה, כך הובטח לפחות. אני לא מתחרטת שהלכתי, אבל אל תשכחו חברים- המסיבה הזאת לא ניתנה לנו בחינם. גם שילמנו. ואנחנו גם צרכנים, המצפים לתמורה הולמת לכספנו.
פולאריס​(שולט)

איימי את אמיתית כל הכבוד!!!

פולאריס​(שולט) • 30 בדצמ׳ 2006
ורוצה לומר לך שמי שמנסה להעיר על פרסומך והעיר פשוט משוחד או לא משלם דמי כניסה!
כמו כן רוצה להוסיף שהתשלום ששילמתי כלל לא בא לידי בטוי בתמורה לכן להבא אחשוב פעמיים על בלוי מסוג זה .
בעיית המעילים: המעיל של שיפחתי לא נמצא ואחרי שעתיים של חיפושים ולאחר שאשש כבר הייתה קפואה חזרנו בלי המעיל שלה!!!

ובקצור הבלוי אמש לא רק שהיה בזבוז כספי אלא עונש !!!

וטיפ למארגנים מדבקה פשוטה שהייתה נצמדת לכל גב מעיל הייתה פותרת את כל הבאלגן!
איימי_​(נשלטת)

Re: איימי את אמיתית כל הכבוד!!!

פולאריס כתב/ה:
ורוצה לומר לך שמי שמנסה להעיר על פרסומך והעיר פשוט משוחד או לא משלם דמי כניסה!
כמו כן רוצה להוסיף שהתשלום ששילמתי כלל לא בא לידי בטוי בתמורה לכן להבא אחשוב פעמיים על בלוי מסוג זה .
בעיית המעילים: המעיל של שיפחתי לא נמצא ואחרי שעתיים של חיפושים ולאחר שאשש כבר הייתה קפואה חזרנו בלי המעיל שלה!!!

ובקצור הבלוי אמש לא רק שהיה בזבוז כספי אלא עונש !!!

וטיפ למארגנים מדבקה פשוטה שהייתה נצמדת לכל גב מעיל הייתה פותרת את כל הבאלגן!

תודה, פולאריס. לא אכחיש שבעיצומו של הלינצ' הזה, טוב לקבל גם מילה טובה.
בהזדמנות זו הרשה לי להתנצל בפניך ובפני אשש, שניסיתי במודע או שלא במודע להדחף לפניכם בתור למעילים... פשוט היה לי כל כך קר!!! icon_sad.gif
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}

מעניין

דוקא שילמתי דמי כניסה.
וגם 45 ש"ח עבור שוט של סטולי קריסטל - צדק מר גיבסון בבקורתו העניינית על מחירי האלכוהול.
ועדיין סברתי שמדובר בהמון פוסטים מצדך.. אחד היה מספיק.
כמו שהספיק אחד של גיבסון ושל פולאריס.
מאחלת לך המון צומי, איימי icon_twisted.gif
איימי_​(נשלטת)

Re: מעניין

עין צופיה כתב/ה:
דוקא שילמתי דמי כניסה.
וגם 45 ש"ח עבור שוט של סטולי קריסטל - צדק מר גיבסון בבקורתו העניינית על מחירי האלכוהול.
ועדיין סברתי שמדובר בהמון פוסטים מצדך.. אחד היה מספיק.
כמו שהספיק אחד של גיבסון ושל פולאריס.
מאחלת לך המון צומי, איימי icon_twisted.gif

לגיטימי, צופיה. אבל מכאן, ועד ללינץ' שנעשה עלי כי העזתי להעביר ביקורת, הדרך ארוכככההההההה...
העניין הוא ממש לא צומי, ועצוב שאת נדבקת לעניין הזה. העניין הוא להעביר מסר, ולקבל התייחסויות לגביו. ההתייחסויות היחידות שקיבלתי היו לגבי. לא לגופו של עניין.
DEVIL EYES

איימי כפרה...

DEVIL EYES • 30 בדצמ׳ 2006
עשי לי טובה אישית ותפסיקי לבכות.

תשלחי לי בהודעה פרטית את פרטי חשבון הבנק שלך ואני שולח לך 100 שקל עלי.

רק שתפסיקי לבכות.

אני מקווה שלמדת שהמסיבות של הפאמיליה הם הזבל שבזבל ולא מושקעות באליל.

ולכן לא תגיעי יותר למסיבות הללו.

תלמדי - פוסט אחד - מעביר את המסר

שני כבר מוציא אותך פולניה זקנה ומעצבנת.

אז עם כמות הפוסטים שלך.....

כאילו מה, את מחוברת למחשב עם אינפוזיה?

GET A LIFE

devil
איימי_​(נשלטת)

Re: איימי כפרה...

DEVIL EYES כתב/ה:
עשי לי טובה אישית ותפסיקי לבכות.

תשלחי לי בהודעה פרטית את פרטי חשבון הבנק שלך ואני שולח לך 100 שקל עלי.

רק שתפסיקי לבכות.

אני מקווה שלמדת שהמסיבות של הפאמיליה הם הזבל שבזבל ולא מושקעות באליל.

ולכן לא תגיעי יותר למסיבות הללו.

תלמדי - פוסט אחד - מעביר את המסר

שני כבר מוציא אותך פולניה זקנה ומעצבנת.

אז עם כמות הפוסטים שלך.....

כאילו מה, את מחוברת למחשב עם אינפוזיה?

GET A LIFE

devil

האמת שכן- אני מחוברת למחשב עם אינפוזיה. חיים הם רעיון מצויין icon_smile.gif
אני דווקא לא בוכה כלל. למה חשבת שכן? מודה לך על נדיבות ליבך, אבל כסף זה לא העניין. למעשה- הבעיה שלי היא בכלל לא האפמיליה, אלא העובדה שאין כאן מקום לביקורת פומבית.
אני ממש לא מסכימה איתך שהמסיבות של האפמיליה הן בלתי מושקעות בעליל. להיפך- מכיוון שאני כן רגילה שהן מושקעות וברמה- התאכזבתי הפעם. כנראה לא אגיע יותר למסיבות שלהם מפחד ההמון הזועם.
ולגבי כמות הפוסטים שלי- לא רציתי רק להעביר את המסר, אלא גם לקבל תגובות ענייניות.
ווואללה- קיבלתי, רק לא יותר מדי ענייניות.