סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסיבה

קריסטין
לפני 17 שנים • 31 בדצמ׳ 2006
קריסטין • 31 בדצמ׳ 2006
ליאב, אין מה לעשות, אתה סקסי בטירוף
ליאב
ליאב • 31 בדצמ׳ 2006
קריסטין כתב/ה:
ליאב, אין מה לעשות, אתה סקסי בטירוף

לאיזה קבוצה את שייכת? מתחלפת,שולטת ,נישלטת.
ליאב
ליאב • 31 בדצמ׳ 2006
עכשיו ראיתי בכרטיס שלך על הלינק של קניבל קורפס מה את מטאליסטית?
סיגלית​(אחרת)
לפני 17 שנים • 1 בינו׳ 2007

Re: מסיבה

סיגלית​(אחרת) • 1 בינו׳ 2007
ליאב כתב/ה:
איך היתה המסיבה אתמול? איזה מוסיקה היה שם? חוץ מיזה יש דבר כזה מטאליסטיות בקטע bdsm תוך כדי המוסיקה האלימה הזאת שלפי דעתי הכי טובה.לא ההיתי מיתנגד לחוות חוויה לצלילי ברוטל דת' מטאל.לכל האמיתיים פה אני מייעץ לכם לישמוע ברוטט דת' מטאל .חברה יש קשר כי זו מוסיקה אלימה ואנשים נהנים מהכאב שהם חשים בפוגו ולפי דעתי זה יכול להכניס אתכם למצב של יותר תוקפנות ואלימות איכותית אחד כלפי השני.אם תירצו לנסות לישמוע את זה תנסו לישמוע להקה בשם NILE שהיא להקה בת זונה ולא איזה להקה מסריחה עם אייכות סאונד מסריח .אפשר להשיג שירים באימיול.

מוסיקת מטאל היא גם לדעתי המוסיקה העדיפה בסשנים icon_whipper.gif
סיגלית​(אחרת)
לפני 17 שנים • 1 בינו׳ 2007

Re: ליאב.

סיגלית​(אחרת) • 1 בינו׳ 2007
Agni כתב/ה:
לא פותחים שרשור חדש בפורום המתחלפים בלי אישור.

אנא פנה לרשויות ובקש את הפאס.
פורום הבליינים הינו מקום בו תוכל לשלוח פוסטים מהסוג הנ"ל.

בברכה,
AGNI
מנכ"ל קשרי החוץ של ממלכת המתחלפים.

מי מינה אותך בכלל למנכ"ל קשרי החוץ של המתחלפים ?
קבל ביטול מינוי
goodluck.gif
marlena​(נשלטת){נבט}
לפני 17 שנים • 3 בינו׳ 2007
marlena​(נשלטת){נבט} • 3 בינו׳ 2007
ליאב כתב/ה:
זו מוסיקה שמבטאת המון תיסכול וכאב וזה מתאים לחוויות שאנו רוצים לחוש על גופנו.היות ומי שמיתחלף יש לו את ההיזדמנות להנות פעמיים.אז בקטע של השליטה יהיה לי יותר כוח להיות רע ולהכאיב לשוטפה מרוב תשוקה ומרוב אהבה ומשיכה.כאשר היא כנועה לכסח אותה מאחורה ושהיא תיצעק בקול רועם אין ספק שאני יהנה.לראות אותה קשורה וחסרת אונים ,איזה תענוג.

טוב, יש כאן בעיה יסודית. ליאב, משום מה אתה מניח שהאתר הזה הוא מקום התקבצות לכל מני פליטים של הציביליזציה, מקום שבו אנשים עם פתולוגיות מסוכנות נותנים דרור ליצרים האפלים והפוגעניים שלהם. מכל ההודעות שלך בפורומים עד כה (אני מקווה שאת חלקן פיספסתי) עולה שנאת נשים קיצונית, דחפים אלימים ותוקפנות. אם אתה מחפש להיות רע, לכסח, להכאיב וכן הלאה - זה לא המקום. פה עושים בדסמ, ועושים את זה בסבבה. אני חוששת שהשלב שבו הפנטזיות שלך יתעמתו עם המציאות יהיה מזיק ופוגעני כלפי מישהו או מישהי, וככל הנראה גם כלפי עצמך. צא ולמד.