בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שותפים לדירה בידיאסאמית

מידאס'
לפני 17 שנים • 5 בינו׳ 2007

Re: פנטזיה נחמדה

מידאס' • 5 בינו׳ 2007
DanaDomme כתב/ה:
תשאיר את זה בגדר פנטזיה, שזה לא יתנצפץ לך בפנים, החיים הם לא סרט כחול.
מצד שני, אני תמיד אמרתי לאמא שלי: "אמא, אני לא רוצה ללמוד מהנסיון שלך, אני רוצה לטעות בעצמי"...

לפעמים צריך ללכת על משהו, דבילי ככל שיהיה, כדי להבין שזה פשוט לא עובד ככה, זה הדבר הזה שקוראים לו "ללמוד מהנסיון".

כן, "אבל אימא לא הכירה את יונתן שפירא..." icon_wink.gif
גון קונור מקלאוד​(נשלט)
מקבי כתב/ה:
ציטוט: שירותים שבאמת עובדים

איכשהו נראה לי שגם אם השירותים לא יעבדו, יימצא פתרון יצירתי לעניין.. icon_wink.gif

(סשן אינסטלציה! על מה חשבתם, יא סוטים?!)

אנחנו סוטים?
נו שויין שיהיה

על פניו : הרעיון הזנ חביב ביותר
הוא דורש תיאום בין השותפים/ות

והגדרה מראש רצויי בחוזה חתום בנוגע לאופי המגורים המשותפים..
אביטל34
אביטל34 • 5 בינו׳ 2007
400 דולר כפול 3 במידה ואתה משתתף בשכירות icon_smile.gif זה זול מידיי לא?

אני שכרתי רק לפני חודש במחיר יקר מאוד של 500 דולר בית קרקע עם גינה יפה ו .....חדר פנויicon_smile.gif)

ברצינות ...אני חושבת כמו אחרים בסופו של דבר הכל ייפול על הסאב והכל זה לא רק השכירותicon_smile.gif
FairyInChains​(מתחלפת){SimbaInCha}

Re: שותפים לדירה בידיאסאמית

שפוט לרצונך כתב/ה:

היתרונות ברורים : אתה יכול לזרום עם הסיישן חופשי בכל הדירה, ללא פחד מהשותפים; וגם אין צורך להסתיר את המחשב שלך מכל העולם, או את האנשים שבאים אליך הביתה. מלבד זאת, ישנו "פאן" מזדמן גם עם השותפות עצמן-- האם יש יותר טוב מכך???

החסרונות : האם ישנם? הרי ברור לכולנו שזאת רק פנטסיה, ברור גם שאת כל המטלות הרוטיניות של הדירה כולנו נעשה שווה בשווה, כנ"ל גם חשבונות, אוכל במקרר וכו' - שותפות רגילה לכל דבר. (אלא אם כן הגברת תמצא לה עבד ניקיון ייעודי- ואם כן, אזי כבודך). חסרונות נוספים?

יש יתרונות ללגור בדירה עם בדסמים. אחד מהדברים שהטרידו אותי במציאת שותפים כשעברתי לת"א זה התגובה שלהם לקולות מוזרים במיוחד באמצע הלילה או הלבוש שלי לפני יציאה לדאנג'ן... אני עברתי לגור עם חברה טובה אך ונילית ולמרות שהזהרתי אותה, לילה אחד היא החזיקה את עצמה שלא להכנס לחדר ו"להציל" אותי כי היא שמעה חבטות מוזרות וחשבה שהוא דופק את הראש שלי בקיר ועוד דקה הורג אותי icon_rolleyes.gif

עם זאת, קח בחשבון שלגור עם מלכה/סאבית לא אומר שיהיו לך סשנים איתה בכלל ומאד יכול להיות שהיא תרצה לשמור את הסשנים לחדריכם הפרטיים בלבד. גם אם מישהי בדסמית זה לא אומר שהיא תרצה להביא חברים מהעבודה הביתה שיתקלו בך ערום לחלוטין מלקק את רגליה של מישהי... החיים הם לא סרט כחול, יש מציאות לצערינו או לשמחתינו וצריכים להיות גבולות ברורים בעניין. אלו דברים שבהחלט רצוי לוודא עם השותפים לפני שנכנסים איתם לדירה, (ועוד דברים, כמו שעות סשן. אתה באמת רוצה שהשותפה תסשן מישהו בשלוש בבוקר כשאתה צריך לקום בעוד כמה שעות?) אז תחשוב על זה לעומק.