צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לשתות הכל

איימי_​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 7 בינו׳ 2007
איימי_​(נשלטת) • 7 בינו׳ 2007
כל הכבוד לך, כחולית. מה שכן, אני חושבת שעיקר הגועל הוא בראש.
קליבר​(שולט)

לבלוע פן יבולע .

קליבר​(שולט) • 7 בינו׳ 2007
חלק עושות את זה כי מכריחים אותן , חלק אפילו לא סובלות גמירה בפה .
אחת פעם אמרה לי שהיא לא מרשה לי לגמור לה בפה , עד שלא תהיה מקולרת רשימית , כי זה "שיא ההתמסרות" כדבריה .
לפעמים לגמור על פניה או גופה , של אשה, זה "לסמן" אותה לשייך אותה , לפעמים זה אקט משפיל לפעמים מרומם .
אתר שנותן תשובות יותר מקצועיות מוצג לפניך http://www.dontspitswallow.com/index.shtml
שם האתר אומר כבר הכל .
לגבי בליעת הפרשות אחרות או שימוש בהן , כל אחת עם ה"טאבוים" או ההנאות שלה .
ולמה שפיך / זרע / זירמה ונוזלים אחרים לא זכו לכבוד הזה ?
אולי מה שאמרה איימי , בגלל שמעשה האהבה שלך הביא את הנוזל הזה החוצה .

הכלל : עשי רק מה שטוב לך
( להלן , תבלעי תבלעי , זה טוב .. icon_wink.gif )
איימי_​(נשלטת)

Re: לבלוע פן יבולע .

איימי_​(נשלטת) • 7 בינו׳ 2007
קליבר כתב/ה:

הכלל : עשי רק מה שטוב לך
( להלן , תבלעי תבלעי , זה טוב .. icon_wink.gif )

חחח! גברים הם כל כך חמודים. כמו ילדים. איך אפשר לומר לו לא, כשהוא כל כך רוצה??? icon_biggrin.gif
llulu​(נשלטת)

swallowing

llulu​(נשלטת) • 7 בינו׳ 2007
the sperm of your lover, be it bdsm or not is a pure gesture of delight, acceptance, sensuality and intimacy in a relationship

and so much to do with accepting his dominance -)
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 7 בינו׳ 2007
בעיניי, הערך המוסף של מין אוראלי (ובעצם, של מין בכלל) הוא לא באורגזמה או בתחושה הפיזית הנעימה. בשביל זה אני לא צריך אשה שם. התאמנתי שנים ואני מצוין לגמרי בלעשות את העבודה בעצמי. ההנאה האמיתית היא מהאינטרקציה, מההשפעה שלי עליה ושלה עליי, ממה שאנחנו גורמים זה לזו להרגיש, וחלק מזה, בשבילי, הוא להרגיש הכי סקסי, הכי מקור תאווה, הכי נחשק שיש. בייחוד במין אוראלי, עיקר ההנאה הוא פסיכולוגי ונובע מהידיעה שיש כאן אשה שרוצה לטעום אותי ונהנית מכך. מישהי שלא מוכנה שיגמרו לה בפה, מעבר לכך שזה מעצבן פיזיולוגית, פוגעת בתחושות האלה אצלי וסביר שאם בכלל אתן לה לרדת לי, לא אטרח לגמור. אלא, אולי, אם היא לא אוהבת אך לא מציבה זאת כגבול, ואז זה דווקא יכול להיות משעשע בתור עינוי...

כמובן, בבדסמ מצטרפות לכל זה גם המשמעויות של כניעה שמגולמות בבליעה. אני חושב שזה מאד אינדיבידואלי וזה בטח לא הקריטריון העיקרי ל"ערך" של סאבית, אבל נכונות לבלוע כן מעניקה לסאבית פלוס אצלי.

אני לא חושב, אגב, שנכון להשוות נוזל זרע לנזלת, קיא וכו'. נוזל הזרע הוא חלק אינטגרלי ממין. השאר לא.
שלגי
שלגי • 7 בינו׳ 2007
מה, עושים כאן סקס לפני החתונה?

תתביישו לכם!
קליבר​(שולט)

אין לך מה להתבייש ...

קליבר​(שולט) • 7 בינו׳ 2007
איימי_ כתב/ה:
אני באמת מתייבשת icon_confused.gif

I didnt have Sex with that
כי מציצה זה לא סקס ..
הנשיא ההוא אמר , לא ?
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 7 בינו׳ 2007
רגע, שנייה, לא מובן לי פה משהו... אם זה לא מסיים בתוכה, בצורה כלשהי.. אז לאיפה בדיוק זה הולך? icon_eek.gif
נמש
נמש • 7 בינו׳ 2007
מקבי כתב/ה:
רגע, שנייה, לא מובן לי פה משהו... אם זה לא מסיים בתוכה, בצורה כלשהי.. אז לאיפה בדיוק זה הולך? icon_eek.gif

איש חכם אמר פעם -
"כָּל הַנְּחָלִים הֹלְכִים אֶל הַיָּם, וְהַיָּם אֵינֶנּוּ מָלֵא; אֶל מְקוֹם, שֶׁהַנְּחָלִים הֹלְכִים שָׁם הֵם שָׁבִים, לָלָכֶת". (קהלת א' 7)