לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כלי לסיפוקיו, או שפחה לעצמך?

adili​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 9 בינו׳ 2007

אני חושבת שכל הפוסט הזה משיג בדיוק את המטרה ההפוכה

adili​(נשלטת) • 9 בינו׳ 2007
לדעתי, העובדה שאת מתלבטת בשאלה אם מהות ההתמסרות היא מהות הנתינה, מעלה שאלה מטרידה יותר.

האם את בכלל מסוגלת להיות נשלטת?

כשתפגשי את "האחד", תפסיקי להתלבט.

כל הוויתך תהפוך להיות ממוקדת בלהיות שלו. את תפסיקי להרהר ותקבלי אותו כעובדה שאין יכולת, רצון ואפשרות להרהר אחר מחשבותיו, החלטותיו ורצונותיו.

או אז תדעי שתי דברים.

1. את שפחה אמיתית.
2. את ראוייה להיות שפחתו

אם לא, אז אולי את בכלל לא מתאימה להיות נשלטת. אולי את לא קוראת למה שאת מרגישה בשם הנכון. לא כולם יכולות להיות שפחות או נשלטות.

ואולי.... הוא לא האחד...

מי יודע..
Nymphaea​(נשלטת){זיעויה}

Re: אני חושבת שכל הפוסט הזה משיג בדיוק את המטרה ההפוכה

adili כתב/ה:
לדעתי, העובדה שאת מתלבטת בשאלה אם מהות ההתמסרות היא מהות הנתינה, מעלה שאלה מטרידה יותר.

האם את בכלל מסוגלת להיות נשלטת?

כשתפגשי את "האחד", תפסיקי להתלבט.

כל הוויתך תהפוך להיות ממוקדת בלהיות שלו. את תפסיקי להרהר ותקבלי אותו כעובדה שאין יכולת, רצון ואפשרות להרהר אחר מחשבותיו, החלטותיו ורצונותיו.

או אז תדעי שתי דברים.

1. את שפחה אמיתית.
2. את ראוייה להיות שפחתו

אם לא, אז אולי את בכלל לא מתאימה להיות נשלטת. אולי את לא קוראת למה שאת מרגישה בשם הנכון. לא כולם יכולות להיות שפחות או נשלטות.

ואולי.... הוא לא האחד...

מי יודע..

אז אם היא ממשיכה לחשוב את מחשבותיה ויש לה דעות שונות משלו אז זה אומר שהיא לא שפחה אמיתית??
דברת עם יותר מידי שרלטנים. אחלה פנטזיות.
בסופו של דבר מדובר בגבר ואישה שנפגשים לצורך מימוש פנטזיות מיניות ואחרות. אם השפחה לא תהיה מרוצה היא תעזוב. אם האדון לא יהיה מרוצה הוא יעזוב. כמו כל קשר שהוא בו יש שני אנשים, שני הצדדים צריכים להיות מרוצים ולבוא בו לידי ביטוי, אחרת הקשר לא יחזיק מעמד.
אם היא תפסיק לחשוב את מחשבותיה שלה ותחליף אותן בשלו, היא תאבד את עצמה בקשר. לא ממש מומלץ לאישיות ולבריאות הנפשית.
אין מתאימה או לא מתאימה להיות נשלטת. יש רוצה או לא רוצה. אם זה מדליק אותה, מחרמן אותה, עונה על צרכים שלה - היא מתאימה. אם זה לא- סביר להניח שגם לא תרצה.
adili​(נשלטת)

כל מה שאת אומרת

נכון במידה ואת מתייחסת לנושא של אדון ושפחה כתבלין לסקס בלבד.

אני דיברתי על הדבר האמיתי.

כשהמהות שלך הינה להיות נשלטת. להיות שפחתו . לא רק במיטה או בסתם זיונים.

וכשאת מקבלת אותו עם מחשבותיו, רצונותיו והחלטותיו, זה לא מחליף את מחשבותייך, רצונותייך והחלטותייך.

זה רק מחזק אותם.

ההחלטה היא שלך.

להיות שיפחה זה בפרוש לא רק סקס, זיונים ועוד סקס. ודומני שגם מחברת הטור התכוונה לדעתי.
זאלופון​(שולט)

Re: כל מה שאת אומרת

זאלופון​(שולט) • 9 בינו׳ 2007
adili כתב/ה:

וכשאת מקבלת אותו עם מחשבותיו, רצונותיו והחלטותיו, זה לא מחליף את מחשבותייך, רצונותייך והחלטותייך.

זה רק מחזק אותם.

ההחלטה היא שלך.

להיות שיפחה זה בפרוש לא רק סקס, זיונים ועוד סקס. ודומני שגם מחברת הטור התכוונה לדעתי.

מה יוצא לך מלהיות "שפחה אמיתית"?
Nymphaea​(נשלטת){זיעויה}

adili כתב/ה:

זה רק מחזק אותם.

ההחלטה היא שלך.

גם אני דברתי על המהות. אבל מה אני יודעת? את תו התקן של ה"שפחה האמיתית" עוד לא מצאתי. יש ISO2000 ל"שפחה האמיתית"? איפה מוצאים אותו? למה לא מגלים לי כלום?
אושה{אוש}

אושה{אוש} • 9 בינו׳ 2007
Nymphaea כתב/ה:
adili כתב/ה:

זה רק מחזק אותם.

ההחלטה היא שלך.

גם אני דברתי על המהות. אבל מה אני יודעת? את תו התקן של ה"שפחה האמיתית" עוד לא מצאתי. יש ISO2000 ל"שפחה האמיתית"? איפה מוצאים אותו? למה לא מגלים לי כלום?

נימפאה - אני מתה עליך! כל כך מזכיר את הויכוח הפנימי שלי לגבי דום "אמיתי" , בדס"מ אמיתי.
אני אוהבת לשמוע תגובות שהכל חרטע, הכל משחק ואם 2 בני הזוג לא נהנים ממנו - מה הטעם בעצם?
ואז באים כל המכובדים "הטוטאליים" ודורכים לי על היבלות...
adili​(נשלטת)

אני סבורה שהשאלה שלך זעלופון אינה מנוסחת נכון

אני לא שפחה כדי לענות לעצמי מה יוצא לי מזה אני שפחה כי אני שפחה במהות.
אני יכולה לומר לך כמי שבאה מבית מסורתי , אני מוצאת הרבה קווי דימיון בן להיות אדם מאמין לבין להיות שפחה (או שולט).בשני המקרים אתה מאמין באמונה שלמה מבלי שיש בך צורך למצוא צידוקים או הוכחות לאמונתך או למה שאתה.
השאלה היא לא מה יוצא לי מזה אלא מה אני חווה, מרגישה כשאני מממשת את עצם היותי שפחה
והתחושה היא סיפוק, אושר, שנגעתי בייעוד האמיתי שלי.
ברור שכדי לחוות את זה כפי שתיארתי צריך את זה שכנגד, במקרה שלי שולט שמרגיש בדיוק כמוני אבל מהצד ההפוך - השולט.
Nymphaea​(נשלטת){זיעויה}

Re: אני סבורה שהשאלה שלך זעלופון אינה מנוסחת נכון

adili כתב/ה:
אני יכולה לומר לך כמי שבאה מבית מסורתי , אני מוצאת הרבה קווי דימיון בן להיות אדם מאמין לבין להיות שפחה (או שולט).בשני המקרים אתה מאמין באמונה שלמה מבלי שיש בך צורך למצוא צידוקים או הוכחות לאמונתך או למה שאתה.
השאלה היא לא מה יוצא לי מזה אלא מה אני חווה, מרגישה כשאני מממשת את עצם היותי שפחה
ברור שכדי לחוות את זה כפי שתיארתי צריך את זה שכנגד, במקרה שלי שולט שמרגיש בדיוק כמוני אבל מהצד ההפוך - השולט.

וכל אלה השולטים/נשלטים/שולטות ונשלטות ששואלים את עצמם/עצמן מה אני כזה/כזו, מה יוצא לי מזה? אז הם לא אמתיים? ומה קורה אם לשפחה דעות, מחשבות ורצונות שסותרים את אלו של אדונה? האם היא לא קימת בכלל במערכת היחסים? האם האדון חי בואקום?
מהי שפחה במהות ובמה היא שונה משפחה שאיננה כזו במהות.
דרך אגב, אני בטוחה שתיבת ההודעות שלך כבר מפוצצת, מקווה שתדעי לסנן את הפונים ולהמנע מפגיעה.
זאלופון​(שולט)

Re: אני סבורה שהשאלה שלך זעלופון אינה מנוסחת נכון

זאלופון​(שולט) • 9 בינו׳ 2007
adili כתב/ה:

זעלופון זה זאלופון ביידיש? icon_smile.gif

כולנו עושים דברים שיוצא לנו מהם משהו, כי זו המהות שלנו. מה שיוצא לנו יכול להיות חומרי, יכול להיות סיפוק פיזי ויכול להיות גם סיפוק נפשי מכך שאנו מממשים את הערכים שלנו. אבל תמיד יוצא לנו משהו.

אני עצמי חילוני לא מפני שאני חושב שאין אלוהים, אלא מפני שלא ראיתי שום אישוש לטענה שיש כזה. ההבדל מבדסמ הוא, ייאמר לזכותו של אלוהים, שלפחות בעולם המופלא שבו אנו חיים יש הרבה דברים שאני לא יכול להסביר בשום צורה, ולכן נוצר צורך כלשהו באלוהים. בבדסמ - הרבה פחות, ולהאמין באדם אחר באופן שדומה לאמונה באלוהים - מוזר בעיניי. אלוהים הוא כל יכול וחכם מכל אדם. אדם אחר הוא בסך הכל אדם אחר.

מה שאת חווה - האושר והסיפוק - זה בדיוק מה שחווה מי שבשבילו זה "משחק". אם את מאמינה שייעודך הוא להיות שפחה ושזו מהות הקיום שלך, מן הסתם כשאת מגשימה את מה שעבורך הוא ייעודך תחושי שאת מממשת את המהות שלך. השאלה היא מה בעצם גורם לך לחשוב שהמהות שלך היא לשרת בעיוורון אדם אחר? שאלה נוספת היא אם יצא לך להתנסות בזה או שזו פנטזיה?
הייתי כאן

adili

הייתי כאן • 9 בינו׳ 2007
אני קוראת אותך ושומעת את כל אותם אדונים
מתחילת דרכי, שניסו ל"האכיל" אותי בכל מיני סיסמאות
מהות ...כולך בת 19 וסליחה שאני מייחסת חשיבות גדולה לגילך הרך.
קחי הצעתה של נימפאה וסנני טוב לבל תפגעי.