לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

"מתחלפים הם הכי אכזריים"

מקבי​(מתחלף)
לפני 17 שנים • 20 בינו׳ 2007
מקבי​(מתחלף) • 20 בינו׳ 2007
ציטוט: חשים מאויימים במה, בגלל מה?

בגלל שהם גברים, וגברים חרדים לסטטוס שלהם - יהא זה אשר יהא.

מתחלף הוא וורסטילי (רשמית המילה הסקסית ביותר לשנת 2006), ולכן מסוגל לקשת רחבה יותר של אקטים ורגשות (כלומר, מסוגל לתת ביטוי ליותר רגשות). גם אכזריות אינה פוסחת על המתחלף אמיץ. לגבי האם מתחלפים יותר אכזריים משולטים אכזריים.. אני לא חושב. לדעתי רבים הסיכויים שמתחלף ירגיש אמפתיה לנשלט, משום שהוא יודע מה עובר לו בראש.
זוהר צפוני
זוהר צפוני • 20 בינו׳ 2007
זה לא כזה כאילו תלוי במשו בבן האדם? כזה כאילו כולם אותו דבר?
לא שאני מתנגד שיגידו עלי שאני מבין ת'נשלטות יותר מכל השולטים באתר אבל אם לוקחים דוגמא מעצמך וחושבים שהסאבית יכולה לעבור אותם דברים לא מגיעים רחוק. יש הבדל פיזיולוגי קטן ולא משמעותי בין גברים לנשים.
אכזריות יכולה להיות תלוית סאבית יותר מתלוית שולט מתחלף.
יש סאבית שתחשוב שזאת אכזריות לא להראות לה ולכולם שהיא הכי בעולם כמו שהיא באמת ויש סאבית שתחשוב שזאת אכזריות לעשות מופע לפני כולם.
מה שהכי נכון כאן הוא שמתחלפים הם יותר מכל השולטים. כל סאבית תבחר לעצמה מה זה "יותר". אם היא תרצה יותר אכזרים הם כאלה ואם פחות אכזרים הם פחות. icon_cool.gif
לא ידעתי שגברים חשים מאוימים לסטטוס שלהם כשולט. icon_rolleyes.gif לא ראיתי אותם מטיילים עם התוית שולט ברחובות ומספרים לכולם על התחביבים שלהם.
The Shield​(שולט)

עבד כי ימלוך

The Shield​(שולט) • 20 בינו׳ 2007
איימי. הנושא מאוד מעניין. הרי כולנו מכירים את המושג "עבד כי ימלוך" הם השולטים הכי רעים.
הורים מתעללים הם בדרך כלל ילדים שעברו התעללות. ב48 מבצעי הטיהור האתני בערביי הגליל היו יוצאי מחנות הריכוז שלמדו את העבודה מהנאצים. (מקווה שלא גלשתי לפוליטיקה. פשוט עובדה היסטורית)
בכלל כשהמניע לבדסמ גם אצל שולט הוא נקמה או פיצויי על השפלות ודיכויי שהיו מנת חלקו בעבר אז בהחלט הוא יכול להיות יותר אכזרי.
יש הרבה מאוד הגיון בתובנה שלך.
סוטה פטל
סוטה פטל • 20 בינו׳ 2007
בכלל כשהמניע לבדסמ גם אצל שולט הוא נקמה או פיצויי על השפלות ודיכויי שהיו מנת חלקו בעבר אז בהחלט הוא יכול להיות יותר אכזרי.

אתה מערבב חלב עם בשר , ועוד בשר לא כשר
שים לב , איימי דיברה על מתחלפים , ומתחלפים הם לא כאלה שדיכוי והשפלות היו מנת חלקם בעבר (לא מדובר על שנלטים שהפכו לשולטים)
אלא על אנשים שנהנים להיות בשני הצדדים של השליטה
משום מה לא נראה לי שמתחלפים הם כאלה לצורך נקמה או פיצוי

בז
זוהר צפוני

גלשת לגמרי..

זוהר צפוני • 20 בינו׳ 2007
הדברים שלך הקפיצו אותי.
אם קיבלת ברצינות את השאלה אם המתחלפים אכזריים יותר מהשולטים ולא בבדיחה בגלל שהיא מספרת שאמרה משהו אחרי ארוע מסוים ואתה לא מנחש ברצינות שמישהו באמת היה יכול להיות אכזרי אליה התשובה שלך ממש מקפיצה.
לא די שאתה משווה סוויץ' שעבר חווית שליטה וכעת שולט בעצמו לילד מוכה שכעת מתעלל ומכה את ילדיו אתה ממשיך ומשווה את הסוויצ'ים ליוצאי מחנות הריכוז וטוען שהם עשו טיהור אתני בערביי הגליל בדומה למה שעשו להם הנאצים.
כמה שאלות:
דני D כתב/ה:
איימי. הנושא מאוד מעניין. הרי כולנו מכירים את המושג "עבד כי ימלוך" הם השולטים הכי רעים.
הורים מתעללים הם בדרך כלל ילדים שעברו התעללות. ב48 מבצעי הטיהור האתני בערביי הגליל היו יוצאי מחנות הריכוז שלמדו את העבודה מהנאצים. (מקווה שלא גלשתי לפוליטיקה. פשוט עובדה היסטורית)

מאיפה הידע על אכזריותם של הסוויצ'ים? ערכת מחקר סטטיסטי?
זה לא כזה כאילו תלוי באופי של כל אחד?
מאיפה ההוכחות על מי עשה טיהור אתני בערביי הגליל ואם נעשה טיהור אתני בערביי הגליל?
חוץ משני כפרים אקרית וברעם שעזבו אבל נשארו בגליל במקום אחר ערביי הגליל בעצמם לא טוענים שנערך בהם "טיהור אתני". להאשים בטהור הזה את ניצולי השואה נשמע חסר אנושיות.
הסוויץ' שניסה להשלט בעצמו עבר חוויה חיובית ולא מחפש להחזיר לנשלטת על הסבל שעבר.
אתה חושב שהשולטות מתעללות בכל מי שהן שולטות ועושות איתו סקס והוא מחפש להחזיר?

אני הבנתי את כל השרשור כבדיחה בין איימי וונוס בפרווה. זה הכל.
וונוס לא אכזרי והכל היה בדיחה.
השרשור הפך לסיפור שהסוויצ'ים אכזריים או מחפשים להחזיר בסגנון "עבד כי ימלוך" על מה שהם עברו.
בדסמ אינו סבל. אחרת לא היינו פה.
The Shield​(שולט)

Re: גלשת לגמרי..

The Shield​(שולט) • 20 בינו׳ 2007
זוהר צפוני כתב/ה:
הדברים שלך הקפיצו אותי.
יש הרבה מאוד הגיון בתובנה שלך.[/color][/b]

מאיפה הידע על אכזריותם של הסוויצ'ים? ערכת מחקר סטטיסטי?
זה לא כזה כאילו תלוי באופי של כל אחד?
מאיפה ההוכחות על מי עשה טיהור אתני בערביי הגליל ואם נעשה טיהור אתני בערביי הגליל?
חוץ משני כפרים אקרית וברעם שעזבו אבל נשארו בגליל במקום אחר ערביי הגליל בעצמם לא טוענים שנערך בהם "טיהור אתני". להאשים בטהור הזה את ניצולי השואה נשמע חסר אנושיות.

.[/quote]

זוהר צפוני אני לא רוצה לגלוש לויכוח פוליטי כי זה אסור על פי כללי הפורום. אבל העובדות על טהור אתני ועל טבח בערביי הגליל נלקח מיומניו של שמואל נחמני. מראשי היישוב בתחילת המאה לא מדובר כאן בהאשמות שלי את נצולי השואה אני מסתמך על מסמכים כתובים ואמינים. והלוואי שאני טועה אבל כנראה שלא כך הדבר.

אני מסכים איתך ברור שלא כל המיתחלפים מגיעים ממקום של השפלה . ואני מאוד מסכים איתך וזו גם הגישה שלי זבדסמ אינו סבל ומדובר כאן במשחק והנאה. שתהיה לך שבת גשומה וטובה. ולא כדאי להתעצבן ולקפוץ בגלל דעות של אנשים אחרים מותר לאנשים לחשוב אחרת ממך.
outsider1
לפני 17 שנים • 21 בינו׳ 2007

Re: "מתחלפים הם הכי אכזריים"

outsider1 • 21 בינו׳ 2007
איימי_ כתב/ה:
אתמול נפלטה לי תובנה- "מתחלפים הם הכי אכזריים". יש בזה משהו- מתחלפים, מתחלפות?

אני מבין שאת לא מסתכלת על הפרופילים של כמה שולטים נכון?

הנה דוגמא לשולט אכזר: http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=16592&highlight=

ואם זכרוני לא מטעה אותי, למישהי יש 20 פוסטים בבלוג שלה על שולט אחר.
Agni​(מתחלף)
לפני 17 שנים • 16 במרץ 2007

Re: "מתחלפים הם הכי אכזריים"

Agni​(מתחלף) • 16 במרץ 2007
outsider1 כתב/ה:
איימי_ כתב/ה:
אתמול נפלטה לי תובנה- "מתחלפים הם הכי אכזריים". יש בזה משהו- מתחלפים, מתחלפות?

אני מבין שאת לא מסתכלת על הפרופילים של כמה שולטים נכון?

הנה דוגמא לשולט אכזר: http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=16592&highlight=

ואם זכרוני לא מטעה אותי, למישהי יש 20 פוסטים בבלוג שלה על שולט אחר.

אכן תמונות קשות.
מתחלף זבל. icon_twisted.gif

נ.ב:
מי אמרה פיפס ולא קיבלה?! icon_twisted.gif
זיקית
לפני 17 שנים • 16 במרץ 2007

הממ...

זיקית • 16 במרץ 2007
כן ! icon_twisted.gif
Afroditi
לפני 17 שנים • 17 במרץ 2007

זו הכללה