בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מתחלפות? האומנם ?

איימי_​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 10 בפבר׳ 2007
איימי_​(נשלטת) • 10 בפבר׳ 2007
Venus in Furs כתב/ה:
חח, עוד סאבית. tongue.gif

וונוס, אתה רוצה מכות??? icon_evil.gif
Venus in Furs
Venus in Furs • 10 בפבר׳ 2007
תלוי ממי.... gay.gif
kaly
kaly • 10 בפבר׳ 2007
ונוס,אם אתה רוצה מכות,אתה צריך סה"כ לבקש,ממש יפה icon_twisted.gif

אני אשמח icon_twisted.gif
ללא גבולות'

Re: מתחלפות? האומנם ?

ללא גבולות' • 10 בפבר׳ 2007
ראשית , סטטסטית אכן נראה כי הרבה מתחלפים/מתחלפות נהנים להשלט ושולטים רק לשעשוע או מטעמיי סטטוס המתחלף אבל לאחרונה למשל (וכתבתי על זה כבר ) לא מעט אנשים ניסו להסביר לי שכשאני אתחבר באמת לעצמי אז אתחבר לחלק הנשלט שבי כאילו לכל אחד יש חלק נשלט בו .
אז כן לכל אחד יש הכל , תאורתית.
מעשית, המחשבה על כך שמישהו לוקח ממני את הבחירה גורמת לי לפירכוסים קלים.
לצערי, כמו שאכן צוין פגשתי לא מעט גברים ונשים המגדירים עצמם כמתחלפים (ואפילו חלק העזו והגדירו עצמם כשולטים ) והם בעצם נשלטים.
לי אישית לא ברור מה נחיתות מעמד הנשלט הרי זה כמו אומן ומעריציו, ללא הנשלט השולט לא קיים.
מעבר לכך להיות נשלט זה כל כך כיף, אתה פשוט שוכב על הגב ומתעסקים בך , להיות שולט זה מעייף...אבל מי שבאמת נשלט או שולט לא בוחר בכך מטעם זה או אחר , זה פשוט הוא ולכן קשה לי להבין את אותם המתחלפים אשר מתחבאים מעצמם. ובגישה קצת יותר מציאותית נראה לי שהם פשוט מפסידים את עצמם בדרך.
אולי הגיע הזמן שגם כאן בקהילת הבדסמ , אנשים יתחילו לצאת מהארון...

אני "ללא גבולות " ואני שולטת , חיבוק??? icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
kaly
kaly • 10 בפבר׳ 2007
קחי ממני חיבוק אחד גדול hug2.gif
מלכה מלקה​(אחרת)

נראה לי

מלכה מלקה​(אחרת) • 10 בפבר׳ 2007
שזה לא קשור לנשים אלא לאנשים
כי אני אישית מקבלת כל הזמן ואני לא מדברת על אדם או שניים .... הצעות משולטים שיהיו הסאבים שלי / שאצליף בהם וכדומה .
סתם אנקדוטה icon_wink.gif
עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}
לפני 17 שנים • 11 בפבר׳ 2007
ביחסי שליטה קלאסיים, שרובכם עוסקים בהם, האופציה להיות "מתחלף" היא אופציה הנותנת חופש ליצור לעצמך איזה סוג פעילות תבחר לבצע עם איזה בן או בת זוג.
אצלי , כפטישיסט, השליטה באה כדבר משני , ולכן יש לי ראייה רחבה יותר על הדברים, ואני יכול לתמרן ביתר טבעיות בין כל הקשת הבסדמי"ת.
אני חושב שמי שמציג את עצמו כ"מתחלף" יכול לשאת זאת בכבוד כיוון והוא אינו סוגר את עצמו במוסכמות ובגבולות מוגדרים, אלא נותן פתח לשינויים ולווריאציות שונות על קשת השליטה.

עמק