לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

קריאה נרגשת להחרים את המשביר לצרכן החדש!

ללא גבולות'
לפני 17 שנים • 11 בפבר׳ 2007
ללא גבולות' • 11 בפבר׳ 2007
כחולית כתב/ה:
הייתי מעדיפה שכל העולם יהיה צמחוני ו"ירוק", אבל מה לעשות שיש הרבה אנשישם לא אכפת להם, או מוכנים לוותר ולהתגמש עד מיה מסויימת, אז עדיף לפחות להקטין צריכה בשטחים מסויימים ולא לומר "הכל או לא כלום".
פעם לא היתה מודעת לזה והיו הורגים בעלי חיים לפרוות, צמר ועור על ימין ועל שמאל ויש כיום יורת מודעות והמצב יותר טוב. גם אוכלוסיית הצמחונים והטבעונים גדלה עם הזמן, בין השאר כי יש תחליפי בשר טובים ומגוונים יותר שגם אוכלי בשר נהנים מהם, אבל זה לא ממש היה קיים עד לפני כמה עשרות שנים.

אם כל אחד יתרום ויעשה כמה שרק אפשר, זה כבר טוב.
זה כמו שיש כאלה שאומרים "מה זה משנה אם אני אהיה צמחוני או אקנה מעיל פרווה, לצרכן אחד אין כוח השפעה על שוק של עשרות מיליוני אנשים". אני לא מאמינה בזה ופועלת על פי המוסר שלי והמצפון שלי.

איפה שאפשר לקחת משהו שלא כרוך בהרג או סבל מיותר לבעלי חיים באופן כזה שלא יגרע מאיכות חיי (למשל בבריאות)- אני אקפוץ על זה בשמחה.

אני ממש לא טוענת שהנקודה היא חוסר ההשפעה שלי כיחיד
אני טוענת כי לקטלג את הרג הארנבות כמזעזע בזמן שבכל מסעדה מגישים חיות מתות זה קצת צבוע לטעמי.
כל הרג הוא מזעזע ורע לטעמי והקיטלוג של המשביר כאסון וחרם לעומת כלל ההתנהגות הוא סוג של עצימת עיניים.
כ'ץ​(נשלט)
כ'ץ​(נשלט) • 11 בפבר׳ 2007
איאיא איזה יפי נפש
כחולית תטעמי פעם כבד אווז ולא תוכלי להפסיק זה כל כך טעים נמס בפה ררררררררר

היום ב 8 וחצי מיפגש אצל יצחק שווארמה במרכז!!!!
ללא גבולות'
ללא גבולות' • 11 בפבר׳ 2007
כ'ץ כתב/ה:
איאיא איזה יפי נפש
כחולית תטעמי פעם כבד אווז ולא תוכלי להפסיק זה כל כך טעים נמס בפה ררררררררר

היום ב 8 וחצי מיפגש אצל יצחק שווארמה במרכז!!!!

ואתה ...
ממש ילד קטן ומפגר !!!
לא לימדו אותך בבית ...."אם אין לך משהו נחמד להגיד , תשתוק!!!"
כ'ץ​(נשלט)
כ'ץ​(נשלט) • 11 בפבר׳ 2007
icon_evil.gif
לאלאלאאא
Bent

אבל אבל

Bent • 11 בפבר׳ 2007
כחולית, מה אני אעשה עם פלוגר עור הארנבות שלי? מגפי הקרוקדיל? וסט עור הפרה? שוט עור הקנגורו שאני כול כך רוצה לקנות?

BENT ציני יחסית.

למעם הבהר, אני עם ללא גבולות, אני פשוט חושב שכול הפרדה בין חיות למאכל וחיות ללבוש היא צבועה.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 11 בפבר׳ 2007
ציטוט: "אם אין לך משהו נחמד להגיד , תשתוק!!!"

היה לי חבר שאמר לי ככה פעם. אז אמרתי לו שגם אמא שלו אמרה לי אותו דבר, אז דחפתי לה זין בפה (היא לא הייתה צמחונית, אז זה בסדר).

הוא כבר לא חבר שלי יותר.
Queeny​(מתחלפת){being}

אי-הפרדה

Queeny​(מתחלפת){being} • 11 בפבר׳ 2007
בעיני הסוגיה לא צריכה להיות "האם לרחם על ארנבות במעיל ולא לרחם על תרנגולות במסעדה זה צביעות".
הרי מי שזה לא מזיז לו ולא מפריע לו - ממילא לא יעשה כלום.
זה לא אומר שצריך לבאס את אלה שכן צפריע להם ורוצים לפעול.

הסוגיה האמיתית היא לגבי ההשפעה של חרם צרכנים.
הרבה אנשים חושבים שהם לא יכולים לשנות ולהשפיע כי אין להם כוח לצאת לרחובות או להקים אתרי אינטרנט או להבחר לכנסת.
האמת היא שאפשר להשפיע גם באמצעות אי-עשייה - ובמקרה הזה, אי-קניה במשביר לצרכן.

אז מי שזה כן מזיז לו, שיזיז את עצמו לא לעשות כלום - כולל לא לקנות במשביר.
נוריתE
לפני 17 שנים • 12 בפבר׳ 2007
נוריתE • 12 בפבר׳ 2007
אל תתקרבי לבגדי עור נעלי עור ותיקי עור כי עושים את זה מעור הפרה שניפשט אחרי שהרגו אותה כדי להכין סטייקים והמבורגרים
הפסיקי ללבוש בגד צמר כי אחרי שכמה שנים גזזו את הכיבשה היא גם תגיע לצלחת של מישהו
אל תשתמשי בכריות ושמיכות אווז כי גם הם יגיעו לצלחת אחרי המריטה
אל תתקרבי לטונה כי דולפינים ניצודים שמה ברשתות.

אחרי שאת וחברייך הצלתם את האווזים מפיטום בארץ(בלבד) לכי הצילי עכשיו את העגלים
שגם מקבלים טיפול פיטום מיוחד ואת האפרוחים גם.

ובכלל
תמשיכי לאכול חסה ואני אמשיך לאכול המבורגר.

אני "מתה" על לוחמי החרות של החיות המנוצלות
שישנם כל כך הרבה בני אדם מנוצלים ואומללים בעולם.

והג'ינס שאת לובשת סביר למדי שהוא נתפר באיזה סווט שופ נצלנית בגדה.או בטייואן
דרך אגב.

המילחמה האמיתית צריכה להערך בחזית ההכחדה של חיות הבר בעולם
השמדה מאסיבית של לוויתנים ודולפינים וצייד למען ברכות ראווה ופרקים ימיים.
טיגריסים וכל חיה אחרת שמפריעה לאדם להתפשט לפשוט ונצל את הטבע הפראי עוד קצת
צייד בלתי חוקי של חיות מחמד ביערות, תוכים אקסוטיים וקופים באפריקה ואסיה
שכולל רצח גם,רק כדי שאיזה יאפי יוכל להתגאות שיש לו קוף חי בבית,שעלה אלפי דולרים.
ולא בחוות ארנבות למאכל או פרווה,או אווזים לפיטום.שמגדלים אותם בכמויות מסחריות בדיוק כמו תרנגולות למאכל, גם התרנגולות וכל חיות המאכל היו פעם פראיות בטבע. שחררי גם אותן.
מיתוסית​(שולטת)
לפני 17 שנים • 14 בפבר׳ 2007
מיתוסית​(שולטת) • 14 בפבר׳ 2007
אני לא חושבת שלחימה על שטח מסוים צריכה לבוא על חשבון אחר.
אדם שרחום כלפי בעלי חיים, יהיה רחום גם כלפיי בני אדם (למרות שיש כאלה שיוכיחו ההיפך).

אדם צריך לשפר כמה שיותר את הסביבה שלו ובינתיים, אני חושבת שהסיכוי שלי לשנות את שוק קניית הפרוות בארץ גדול יותר מלהציל ליוויתנים באוקיינוס מציד של כמה דייגים סינים.

אגב, היום בתוכנית בוקר בערוץ 2, שמחתי לראות שהיה ריאיון עם פעילה למען זכויות החיות שבישרה שאתמול היה בו זמנית הפגנות ב- 27 מדינות נגד ייצור ומכירת בגדי פרווה- ובעיקר נגד סין.

סין מייצרת הכי הרבה פרווה- מחצית (!) מהייצור העולמי.
ייצור הפרווה הוא התעשייה הכי אבזרית שקיימת מכל ניצול בעלי החיים ובסין במיוחד, בגלל שבחלק ניכר מהפעמים כדי לחסוך זמן (שכידוע שווה כסף), הם פושטים את עורם של בעלי החיים- בעודם חיים!

כל שנה מתות 31 מיליון חיות בעולם עבור בגדי פרווה!

גם חתולים וכלבים נופלים קורבן למעילי פרוות: פעמים רבות בסין הורגים כלבים וחתולים כדי לחסוך כסף (הרי זה מה שמניע את העולם) ומזייפים את הטיקטה למשהו בסגנון "זאב אסייתי".
בנוסף למספר שציינתי מקודם- מתים כל שנה 6 מיליון כלבים וחתולים בשביל פרווה!

אם יש מישהו שמוכן על מצפונו לשאת את המספרים האלה ואת המידע הזעום הזה מתוך מידע רב שניתן למצוא באתרי אינטרנט שונים- שיהיה לו לבריאות.
אני לא מוכנה- בייחדו לא לאור העובדה שגם מעילים סינתטיים מחממים יופי ופעמים רבות נראים בדיוק כמו המקור.

אני שוב אזכיר סרטון קשה לצפיה על הסרת פרווה מדביבונים שהופץ בזמנו במיילים:
http://www.petatv.com/tvpopup/Prefs.asp?video=fur_farm
The Shield​(שולט)
לפני 17 שנים • 14 בפבר׳ 2007

מה עשו רע הסנאים?

The Shield​(שולט) • 14 בפבר׳ 2007
אין לי שום בעיה לראות אדם קשור. אבל כשקושרים חיה זה גומר אותי. icon_lol.gif
והכי גרוע שהסינים פושטים את העור של החיות בעודן בחיים. ובכלל המשביר חרא של חנות יקר וללא טעם.
כחולית אני איתך, נגד המשביר. בעד הסנאים והשועלים. והפרות.