אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תהיות

קינבה
לפני 17 שנים • 13 בפבר׳ 2007
קינבה • 13 בפבר׳ 2007
איימי_ כתב/ה:
אני בעד פדיון כפרות, במקום. המאסטר ייתן לשפחה כסף, היא תלך לקנות לעצמה שוקולד, והוא ילך לחיים טובים ולשלום icon_razz.gif

שאני אסע עכשיו במיוחד על למאסטר לשעבר שלך כדי לבקש ממנו כסף בשביל שתקני לעצמך שוקולד???
אין בעיה, רק שאני רוצה אחוזים אחרי הוצאות דלק (את יודעת כמה עולה היום דלק??? השתגעו לחלוטין!) icon_lol.gif
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 13 בפבר׳ 2007
דוקטור, יפה מצידך לדאוג למאסטר X, אבל נהוג שכל אדם פודה את עצמו. אתה למשל, תוכל אם תרצה, לפדות עצמך על ידי מתן תרומה לכל שפחה שלא תהייה.
קינבה
קינבה • 13 בפבר׳ 2007
איימי_ כתב/ה:
דוקטור, יפה מצידך לדאוג למאסטר X, אבל נהוג שכל אדם פודה את עצמו. אתה למשל, תוכל אם תרצה, לפדות עצמך על ידי מתן תרומה לכל שפחה שלא תהייה.

אין בעיה
כל שפחה שרק תרצה מוזמנת לגשת אלי כל פעם שאני מזדמן לאחת המסיבות או/ו המפגשים ואשמח לתרום לה המטומות מרובות (סימנים כחולים בלשון העם), חורים עם מחטים ולבסוף הרפייה ושיכוך כאבים באמצעים חשמליים מתקדמים, הבטריות עלי (בטריות עולות כסף והנה פדיון כלכלי בנוסף לפיזי והרגשי), פדיון בטיחותי ואיכותי.
קינבה
קינבה • 13 בפבר׳ 2007
איימי_ כתב/ה:
יפה יפה. אעביר את הבשורה icon_rolleyes.gif

איזה מזל שיש יונות דואר לכל שפחות הכלוב icon_lol.gif
בנוסף כדאי גם לתקוע בשופר icon_twisted.gif
איימי_​(נשלטת)
Dr. Evil כתב/ה:
איימי_ כתב/ה:
יפה יפה. אעביר את הבשורה icon_rolleyes.gif

איזה מזל שיש יונות דואר לכל שפחות הכלוב icon_lol.gif
בנוסף כדאי גם לתקוע בשופר icon_twisted.gif

תקיעות מותרות רק לגברים ולדומיות read.gif
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 13 בפבר׳ 2007
RIS כתב/ה:
.
אני רוצה לצרף כאן את הסכמתי לשני קודמי אבל שוב, מזוית קצת אחרת [...]
מפני שאם לא כך - הריהו מכייס ושודד גם את הנשלטת שלו.
ואז "אדון" כזה - הנה כי כן, "אדון" במרכאות, איננו אדון כי אם עוד ריקא, כייס, נוכל זעיר שאין כל הבדל בינו ובין כל מתחזה עלוב מהרחוב ש"אומנותו" בהשגת טובת הנאה חומרית בתואנות שוא.

מסכים עם ריס בעיקר (שדיבר על כיוס ופגיעה באדם המתכתב תוך הבעת חוסר אמון בנשלטת, טרם גם הפוסט הזה הפך ללונה פארק). אבל רוצה להעלות נקודת מבט נוספת.

ואם מדובר לא בסשניסטים אלא בלייף סטייליסטים שכידוע השליטה שלהם כוללת את כל שעות היממה והציפיות – כנות מלאה. (אציין שאיני טוען שסשניסטים לעולם לא דורשים כנות כמו גם אלו המנהלים מערכות יחסים וניליות). ואז, לי כאדם המנהל שיחה עם נשלטת משויכת צריך להיות ידוע מראש שאינה מתכוונת להסתיר מאדונה את שיחתנו וזאת ללא קשר למנהגיו. דהיינו: גם אם אינו מחייב אותה להקריא לו / להראות לו / לספר לו על שיחותיה עם אחרים, אני יודע שבסיום השיחה אינה עתידה לקמט את המחשב ולבלוע אותו מחשש שאדונה יראה את ההתכתבות. ושקרוב לוודאי, בדרך זו או אחרת, הוא יהיה מודע לתוכנה.

יתרה מכך, אם אשמע על נשלטת שמנהלת שיחות מאחורי גבו של אדונה ובכל פעם בולעת את המסך כדי להסתיר ממנו את אשר נכתב, אתהה על טיב מערכת היחסים שלהם.

אמת שניתן עכשיו לנהל ויכוח סוער האם מערכות יחסים בכלל ולייף סטייל בדס"מי בפרט אכן מחייבות פתיחות גמורה ואם זה נכון לצפות או לדרוש מאדם שלא יהיו לו סודות, אלא שזה ויכוח מורכב קודם-כל, ושנית-כל, גם אם ציפייה/דרישה שכזו גובלת בטמטום, למה שלי תהיה הפריבילגיה ששיחתי עם נשלטת משויכת תהפוך לסוד כמוס מאדונה?

וכן, אולי בכל-זאת, בקהילה ספציפית זו, בה הטופים לא סובלים מכבוד עודף האחד כלפי השני, על הנשלטת המשויכת ליידע את זה שממול במשהו שאמור להיות מובן מאליו, משמע: בכך שהיא משויכת.

(עניין הסיסמא וגניבתה לא מתייחס למה שאמרתי, כאן אין לשפוט את האדון אלא את האדם המסתתר תחת תואר זה)
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 13 בפבר׳ 2007
עניין הסיסמאות וההתחזות לא נראה לי לעניין בכלל, והוא בגדר משחקים אפלים בכלל.

עדיין, אני מוצא עצמי די חולק כמעט על כל הנאמר, ברמת העיקרון, בכלל.

הריני לשתף אתכם, שאני יודע על כל שיחה, שהסאבית שלי מנהלת, וטוב שכך. האם אני קורא את כל תמלילי השיחות, לא. פשוט יש לי עוד דברים לעשות פרט לכך. עדיין, הם פתוחים לפני. לא מפני שכך ציוויתי, אלא מפאת הגילוי הנאות בכלל.

אני סומך על הסאבית שלי, שלא יקרה מקרה, חשוב, שלא אדע עליו. היא יכולה לשוחח עם כל מי שתחפוץ, על כל מה שתחפוץ.

לחשוב שיש דיסקרטיות לפניה של מישהו לסאבית שלי, נראה לי בגדר הזוי בכלל.

הלא כך ?
איימי_​(נשלטת)
צ'יטה כתב/ה:

הריני לשתף אתכם, שאני יודע על כל שיחה, שהסאבית שלי מנהלת, וטוב שכך. האם אני קורא את כל תמלילי השיחות, לא. פשוט יש לי עוד דברים לעשות פרט לכך. עדיין, הם פתוחים לפני. לא מפני שכך ציוויתי, אלא מפאת הגילוי הנאות בכלל.

מה זה גילוי נאות? ואם אני חברה טובה של הסאבית שלך, ויש לי עניינים אישיים לדבר איתה- למה אתה צריך לדעת? ה י א החברה שלי, לא א ת ה (היפותטית בלבד icon_biggrin.gif ), ולא כל דבר שאני מספרת לה, אני רוצה שיגיע אליך.
אז מה- אם יש לה אדון, לחברות שלה אין פרטיות?
איימי_​(נשלטת)
תוספת: ואני רוצה לצטט כאן שוב את teacher, כי אני חושבת שהמשפט הספציפי הזה שלו הוא ממש מבריק: "מה כל כך בלתי נסבל ברעיון שלכל אדם תהייה פינה שתהייה רק שלו, ושלאף אחד אחר לא תהייה דריסת רגל בה???" (סליחה אם לא צוטט במדוייק, אבל זוהי רוח הדברים)