בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

היום הזמנתי לדירתי נערת ליווי והגיעה כוסית על

shuki boy​(נשלט)
לפני 17 שנים • 1 במרץ 2007

Re: אתם הורסים אותי מצחוק לפעמים

shuki boy​(נשלט) • 1 במרץ 2007
השליטה כתב/ה:
הבנאדם כתב על הרגשות שלו ולאן אתם לוקחים את זה? לויכוח על הלגיטימיות של הזנות?
מה הקשר כאן ועכשיו?
לא משנה אם הוא היה עם זונה או עם חברה או עם מאהבת, הוא מדבר כאן על הניסיון שלו להיות לרגע כמו כולם ועל הכמיהה לבדסמ שיכולה לכרסם בנשמה.
הקשר בין מה שהוא כתב לבין התגובות שלכם הוא כמו הקשר בין מחט לתחת (טוב יש לפעמים קשר בעיקר בסשן אבל לא לזה כיוונתי icon_smile.gif )

ברוכה הבאה לאינטרנט, איפה שאנשים מגיבים על איזה חלק מההודעה שבא להם להגיב עליו. דרך-אגב, גם ההודעה שלך לא ממש קשורה לנושא. שלי לפחות היתה קשורה באופן עקיף.

icon_cool.gif
קליבר​(שולט)

האיש דיבר על הרגשות שלו ..

קליבר​(שולט) • 1 במרץ 2007
ותיאר באופן מפורט איך ומה היה , ואת הרגשות שלו בצורה טובה ביותר .
ומר מאונן הגיב על נושא הזנות ..
מה עושים ?
המפקדת​(לא בעסק)

Re: היום הזמנתי לדירתי נערת ליווי והגיעה כוסית על

המפקדת​(לא בעסק) • 1 במרץ 2007
מה עושים ? חוזרים לעניננו....

מקגריידי5 כתב/ה:
כוסית בלונדינית סוף הדרך הופיעה אצלי בדירה...רוסיה כמו שאני אוהב...
מסוג הבחורות שמסובבים את הראש אחריהן כשהן עוברות ברחוב. ואני הייתי חרמן אש אחרי הרבה זמן ללא מגע נשי...מזה חרמן שחבל"ז על הפזז...ואיזה מגפיים היא הביאה...פצצות לגבות!
ישר הובלתי אותה לחדר שינה, היא התחילה להתפשט לעיניי המתענגות למראיה... גוף חטוב עם שדיים מושלמים יש לה, ואני שוכב על המיטה מבקש ממנה שתשאיר ת'מגפיים עליה...היא מסתכלת עלי בתימהון ובאי נוחות לאור הבקשה המוזרה.
"במיטה"? היא שואלת
אני מסביר בטון מתנצל שזה הפטיש שלי וזה מה שמדליק אותי.
והיא נשכבת מעלי ומתחככת בי בכל הגוף, משחקת בזין שלי עם החזה שלה ומידי פעם עושה לי ביד...המגע שלה נעים וחם והיא מריחה נפלא...
השיער הגולש שלה מלטף אותי קלות כשהיא מלבישה קונדום על הזין שלי ומתחילה למצוץ...אני גונח מעונג לא רגיל לסיטואציה, שכן כבר עידן ועידנים שלא מצצו לי בתור אחד שהיה רק בסשנים אצל מלכות בתשלום בשנים האחרונות...
סשנים רבים מספור שחלק גדול מהם אפילו לא כלל מגע פיזי ואלה שכן כללו המגע הניתן בהם היה דל בלשון המעטה...
בכלל בשלוש השנים האחרונות הייתה לי מלכה קבועה שהייתי הולך אליה וכמעט שרק אליה...היא כישפה אותי ושבתה אותי בקסמיה האפלים,פתחתי אליה רגשות, הייתי מתקשר אליה בוכה,מגיע אליה לסשן מספר לה איך אני חולם עליה ומאונן עליה ערב ערב והיא הייתה נהנית לשמוע מתעללת בי נפשית ופיזית...
הייתי מתוסכל ועצוב מההתעללויות שלה בי בייחוד מאלה הנפשיות אבל זה גם מה שהדליק אותי בה וגרם לי לחזור אליה שוב ושוב, הרוע החסר גבולות שלה...
ואז היא פתאום נעלמה לי, פשוט בלעה אותה האדמה הפסיקה לעבוד...ואני אכול געגועים וחסר אונים יכול רק להתרפק על הזכרונות שנותרו לי עימה...
אז הנה היום אחרי תקופה ארוכה של התנזרות הזמנתי נערת ליווי לסקס וונילי...
והנערה המדהימה הזו נדיבה ולא מקמצת במגע, מתחככת בי, מוצצת לי, ולכאורה מספקת לי את כל מה שרק ייחלתי לו עם המלכות שחוויתי כשהיא עולה עליי ונותנת לי לזיין אותה בפראות, ואני מזיין וגונח מהנאה...לכאורה כל מה שרק ייחלתי לו אבל רק לכאורה...
סופו של דבר הרגשתי שחסר לי משהו, כאילו אני אוכל תבשיל נהדר אבל חסר תבלינים...כמו לאכול אוכל מזרחי בלי חריף.
היה חסר לי המכות הכואבות, הרוע המשפיל, רציתי שתוך כדי זיון תצבוט לי בפיטמות, תסטור לי בפנים, תכה אותי אבל היא לא כל-כך הבינה...
היא לא הבינה אבל אני הבנתי שלא יעזור כלום אני עדיין חולה ולמחלה שלי קוראים בדס"מ...

יש לך צרכים.
אולי הם מיוחדים, או "חריגים" אבל יש לך אותם ואתה צריך להתמודד איתם.
אולי בגלל שאתה בוחר למלא את הצרכים עם "נשות המקצוע" זה לא מאפשר לך להגיע לאותם מקומות שאתה מחפש...
תקרא לזה מחלה, תקרא לזה תרופה.... זה חלק ממך, תתמודד איתו.

בהצלחה.
DRAKULLA​(שולט){בתו של דרק}

Re: לא יעזור כלום

אושה כתב/ה:
מאונן מקלדת כתב/ה:
אושה כתב/ה:

כי לא יעזור כלום - זה לא נורמלי וגורם הרבה סבל לאנשים
אז אולי אני מדברת מהניסיון האישי שלי אבל גם משיחות עם אחרים כאן - זה לא פשוט
זו אכן נטיה מינית אבל אחת כזאת שמסבכת את החיים

כל מיעוט מיני (הומואים, לסביות, טרנסים, בדס"מיים, פוליאמוריים, וכו' וכו') נרדף בגלל הרוב ה"נורמלי".

אם הרוב היו בדס"מיים, אז היו רודפים את הונילה שהם סוטים וחולים. זה לא קשור למחלה, זה קשור להיותך מיעוט.

ולהיות מיעוט זה משהו שמסבך את החיים. ההחלטה היא שלך אם להסתיר את היותך מיעוט ולנסות להתנהג "נורמלי", או לא להתחבא ולהלחם על הזכויות שלך בפני הרוב המדכא.

הסיבוך שלי הוא לא כי אני מיעוט, לא כי אני מסתירה משהו
אין לי סודות. פאק! אפילו הורים שלי יודעים.
הסיבוך הוא בזוגיות.

הסיבוך הוא בך לא בזוגיות
lady @in black​(שולטת)
lady @in black​(שולטת) • 1 במרץ 2007
המלכה לירז כתב/ה:
פוסט מגעיל ושוביניסטי.
המחלה שלך אינה סאדו, אלא עיוורון ריגשי ומוסרי קשה.

לא יכולתי לנסח זאת טוב יותר icon_exclaim.gif
אושה{אוש}

Re: לא יעזור כלום

אושה{אוש} • 1 במרץ 2007
DRAKULLA כתב/ה:
אושה כתב/ה:
מאונן מקלדת כתב/ה:
אושה כתב/ה:

כי לא יעזור כלום - זה לא נורמלי וגורם הרבה סבל לאנשים
אז אולי אני מדברת מהניסיון האישי שלי אבל גם משיחות עם אחרים כאן - זה לא פשוט
זו אכן נטיה מינית אבל אחת כזאת שמסבכת את החיים

כל מיעוט מיני (הומואים, לסביות, טרנסים, בדס"מיים, פוליאמוריים, וכו' וכו') נרדף בגלל הרוב ה"נורמלי".

אם הרוב היו בדס"מיים, אז היו רודפים את הונילה שהם סוטים וחולים. זה לא קשור למחלה, זה קשור להיותך מיעוט.

ולהיות מיעוט זה משהו שמסבך את החיים. ההחלטה היא שלך אם להסתיר את היותך מיעוט ולנסות להתנהג "נורמלי", או לא להתחבא ולהלחם על הזכויות שלך בפני הרוב המדכא.

הסיבוך שלי הוא לא כי אני מיעוט, לא כי אני מסתירה משהו
אין לי סודות. פאק! אפילו הורים שלי יודעים.
הסיבוך הוא בזוגיות.

הסיבוך הוא בך לא בזוגיות

לא הבנתי
ברור שאני הבעיתית
לי יש את הדיבוק הזה שמשפיע על הזוגיות שלי
קליבר​(שולט)

ומדוע ?

קליבר​(שולט) • 1 במרץ 2007
המלכה לירז כתב/ה:
פוסט מגעיל ושוביניסטי.
המחלה שלך אינה סאדו, אלא עיוורון ריגשי ומוסרי קשה.

אולי אפשר לקבל הסבר ?
מדוע ללכת למלכה בתשלום זה "בסדר" וללכת לנערת ליווי , זונת יוקרה זה לא ?
או שבכלל ללכת לקבל מין בתשלום זה לא טוב ?
shuki boy​(נשלט)

Re: היום הזמנתי לדירתי נערת ליווי והגיעה כוסית על

shuki boy​(נשלט) • 1 במרץ 2007
המפקדת כתב/ה:

אולי בגלל שאתה בוחר למלא את הצרכים עם "נשות המקצוע" זה לא מאפשר לך להגיע לאותם מקומות שאתה מחפש...

הנה בדיוק מה שמגעיל אותי. "נשות המקצוע", על משקל "שם למטה", כי בחברה שלנו להיות זונה זו בושה, כי בחברה שלנו, כוס זה משהו מלוכלך.

אבל ללכת לזונה? זה טבעי, זה קיים משחר ההסטוריה.

זונה זו קללה, כאשר היחיד שראוי באמת להתבייש זה מי שמנצל אותה. ואני בכלל אמור לשתוק כי זנות היא לא הנושא.

בסדר.

סליחה שאני מפריע לכם לעזור לאותו מסכן להתמודד עם הרגשות שלו - ובמקום אני אומר לו, היי, מה שאתה עושה זה לא בסדר - אתה מעודד ניצול של נשים, ולמעשה מנצל אחת בעצמך.
The Shield​(שולט)
The Shield​(שולט) • 1 במרץ 2007
הזונות לשילטון. אם הכל נקנה בכסף אז למה לא ללכת על הדבר האמיתי. icon_smile.gif