בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הצעה לדיון: היתה תקיפה - מה עושים עכשיו?

עבודת מאסטר{lori}
לפני 17 שנים • 3 במרץ 2007
עבודת מאסטר{lori} • 3 במרץ 2007
ים_yam כתב/ה:
אפשר להחזיק שוקר חשמלי / גז מדמיע / סכין בתיק או בכיס הבגד.

תיקון חשוב - אסור להחזיק סכין. זה בניגוד לחוק, וחוץ מזה רוב הסיכויים שבחורה ממוצעת לא תדע להשתמש בסכין. להיפך, היא תספק לתוקף כלי נשק במידה ולא היה לו. לגבי שוקר - אני לא יודע, תלוי בחוקי המקום, גם המכשיר הזה אינו מומלץ מפני שהוא לא אמין (עזבו את ההסברים הטכניים עכשיו), ושוקר מאיכות ממש לא טובה עלול לפגוע גם במחזיק אותו.

גז מדמיע - אני בספק שמוכרים בכל מקום בארץ גז מדמיע לשימוש אישי. מה שמוכרים בארץ זה תרסיס פילפל. מחירו סביבות 40 ש"ח לבקבוקון, ניתן לקנות בחנויות טיולים (ריקושט, תופעת טבע, טונדרה וכו'), השימוש בו פשוט ובטוח למשתמש, והוא מחזיק מעמד בערך 3 שנים (כן, יש לתרסיס פלפל תאריך תפוגה, לשים לב כשקונים!). הוא לא גדול פיזית כמו שוקר או סכין, נוח להחזיק אותו בכיס.... בקיצור, כלי מאוד מומלץ להגנה עצמית
DOM 1​(שולט)
DOM 1​(שולט) • 3 במרץ 2007
הדבר היחידי מאונן מקלדת ,שניתן לדון בו הוא:

האם מגבית אחת תספיק כדי לקנות לך מלאי מקלדות.

מאונן מילים קטן- לא הצעת שום דבר, לא שמענו ממך מילה אחת בנוגע להופעתך

כמגן המולדת. רד מהעץ או לחילופין תחזור לאונן על המקלדת.

ערימות של מילים ללא טעם וללא מהות. הגבת בכל חור אפשרי ורק שאלה אחת

לא נשאלה מהאותיות הדביקות שלך:

מה שלום המותקפת.

אתה ושכמותך מביאים לקהילה המסוכסכת הזו רק נזק. קהילה שלמה צריכה לקום

ולומר- מוקיעים ! לא מבלבלים את המוח על מה עושים. תקיפות מיניות מתרחשות

גם ליד בתי כנסת.

אבל תמשיך, זה מה שאתה יודע, לא יותר.
melody
melody • 3 במרץ 2007
איני סבורה שיש מקום לתקוף את מאונן מקדלת, או לתקוף בכלל, בכל השרשור הזה.
לא הספיקה לכם התקיפה אתמול ?

*
DOM 1 כתב :
קהילה שלמה צריכה לקום ולומר- מוקיעים !
*
תוכל להאיר את עיני ולומר לי איך בדיוק מוקיעים ?
האם לא ברור ומובן מאליו שכולנו, ללא יוצא מהכלל עד עתה, מוקיעים ?

ישנו דבר מה, לגביו אני תוהה.
כל המוקיעים את אדון X, מנהל האתר ההוא, יודעים היטב להחרים את האתר.
רובנו מאמינים לדברי הסאביות שלו לשעבר ואף טוענים, שאלה שכן נכנסים לשם, מצדדים בו.

מדוע, אם כך, בוחרים להמשיך ללכת למקומות, בהם תקיפה פיזית התרחשה בפועל, לעיני עדים ?
הייתם שולחים את בנותיכם למקום כזה ?

אני רוצה להבין -
לא נכנסים לפורום ההוא, כיוון שיש מספיק פורומים אחרים ?
ומנגד - אין מספיק מקומות בילוי ?
DOM 1​(שולט)
לפני 17 שנים • 4 במרץ 2007
DOM 1​(שולט) • 4 במרץ 2007
התממות דביקה מיס מלודי. גם בכנסת היו תקיפות מיניות אז נפסיק להאמין במוסד, לא נשלח את הילדים לראות ולחוש את הדמוקרטיה המרהיבה שלנו? איזה קישקוש. במועדון ידוע אנס ידוען מישהי בשירותים ולא ראיתי שמועדון נסגר בגלל זה. יש עניין אחר כאן. מידע מסויים מדבר על אדם מתוך הקהילה ורשום באתר. הוא זה שצריך להיות מנודה בדיוק כמו זה שהזכרת ,כל אחד מסיבותיו.
אם אותו מועדון ביום שישי האחרון היה דוחף אירוע חמור כזה הצידה אזי היינו מבינים שמדובר באנשים לא אחראים ,כאלה שהאינטרס הכספי לבדו מול עיניהם.כאן ראינו משהו אחר,ישר.

לשלוח את הבנות או לא זה כבר שיקול שלך בתור הורה, האופציה השניה היא לעבור לגור עם אחמד, ההוא מאירן, שם הבנות לא הולכות למקומות משוקצים וחסרי ביטחון כמו המועדונים בישראל הפרימיטיבית.

טלי קורה מבין עיניך כי אין כאן ולו פוסט אחד נקי מתוך כוונה לשפר ולייעל.
melody
melody • 4 במרץ 2007
הייתי משיבה לך שאתה צבוע והיפוקריט גדול, אך לא אטרח .
גם לא אטרח להגיב על תשובות בעלות נימה צינית ותוקפנית,
שמאשימות אותי בהיתממות דביקה.

כרגיל, אין עם מי לדבר.
רק דבר אחד - כשקיימת ברירת הבחירה, ניתן להשתמש בה.

המשכו לפקוד את המקום בו אחת מאיתנו הותקפה ותהנו.

נ.ב.
מיסטר דום 1 הנכבד,
אני מרשה לך לקרוא לי מלודי, ללא מיס.
shuki boy​(נשלט)

נו באמת

shuki boy​(נשלט) • 4 במרץ 2007
DOM 1 כתב/ה:
מאונן מילים קטן- לא הצעת שום דבר, לא שמענו ממך מילה אחת בנוגע להופעתך כמגן המולדת. רד מהעץ או לחילופין תחזור לאונן על המקלדת.
ערימות של מילים ללא טעם וללא מהות.

אני אתעלם מההתקפה האישית, מטרתי היתה לפתוח דיון ולעודד אחרים, מנוסים ממני, לדבר. אבל אם אתה רוצה הצעות, אני יכול לנסות להעלות כמה אם בא לך.

ההצעות שלי למניעת תקיפות כאלה ואחרות, חלקן, סביר להניח מופרכות במידה זו או אחרת, חלקן סביר להניח בעיתיות גם כן (כמו לדעתי הדרישה שנשים שמגיעות למסיבות בדס"מ ישאו נשק), אבל ככה זה שמנסים להעלות רעיונות, ואם רעיון אחד בלבד של מישהו מהשירשור הזה ייושם חלקית ויעזור למותקפת פוטנציאלית אחת - אזי שהיה שווה לעשות את הדיון, הלא כן?

1. ללחוץ על בעלי המועדונים להמנע מחדרים חשוכים ופינות חשוכות שאי אפשר לשמור עליהם כיאות, הגברת תאורה, והגברת השמירה - אם אפשר.

2. לארגן ליווי של אנשים מהמסיבה לרכב / מונית (זה לא חייב להיות מתפקיד בעלי המועדון, גם התארגנות קהילתית יכולה לעשות את זה).

3. לבקש מבעלי המועדונים לשים מצלמות אבטחה מקליטות, ולוודא שהקהל שמגיע מודע לקיומן.

4. לדרוש הנמכת הווליום במידה כזו שמאפשרת לקהל לשמוע צעקות (ובלי קשר, לשמוע במהלך סשן מילת בטחון).

5. דאגה שאנשים ידעו בדיוק את כללי המועדון (לטעמי הכללים שמוצבים ב2 המועדונים לא מספיקים). מי שאין לו את הזמן לקרוא את ההוראות בכניסה, שישאר בחוץ. זה לא ימנע כמובן מחלאות מסויימות להתקיף, אבל זה ימנע חלק מההטרדות שנובעות מבורות.

6. ליצור קבוצה שתלווה אנשים חדשים שבאים למועדון - גם כדי להסביר להם מה מותר ומה אסור, וגם כדי להסביר להם ממה יש להזהר.

7. אירגון סדנאות לאנשים חדשים, יותר שיתוף מידע, כדי לצמצם את התופעה בה אנשים לא יכניסו את עצמם לסיטואציות מסוכנות מתוך בורות.

8. לדאוג שסמים לא ימצאו במועדונים, לדאוג שאלכוהול ימכר בכמות קטנה, שהברמן לא יתן עוד משקה לאדם שיכור וששיכורים יוצאו החוצה, בכוח אם צריך.

אני חייב לציין פה משהו קצת לא קשור, מועדוני בדס"מ, לטעמי, לא צריכים להראות או להרגיש כמו מועדון ריקודים ונילי. התאורה אמורה להיות חזקה יותר כדי שתוכל לראות איפה השוט שלך נוחת, הווליום אמור להיות קצת יותר נמוך כדי שתוכל לתקשר עם בן הזוג שלך, בחיים לא הייתי נכנס לסשן במקום חשוך ורועש. בחיים לא הייתי נכנס לסשן עם אדם שיכור (או כאשר אני שיכור) ואני לא מבין למה האלכוהול זורם כמו מים. כמות ההטרדות עולה במקומות חשוכים רועשים עם אלכוהול וסמים - כי זה פשוט יותר קל לתוקף ככה, הוא מנצל חולשה.

DOM 1 כתב/ה:

הגבת בכל חור אפשרי ורק שאלה אחת לא נשאלה מהאותיות הדביקות שלך:
מה שלום המותקפת.
אתה ושכמותך מביאים לקהילה המסוכסכת הזו רק נזק. קהילה שלמה צריכה לקום ולומר- מוקיעים!

נזק? טוב... כפי שנאמר עלי, כתיבה שליבי עם המותקפת, או כתיבה שאני מוקיע מעשי אונס היא טריוויאלית. הייתי רוצה להאמין שבבסיס הדיון שלנו עומדת ההנחה שאנחנו לא תומכים באונס, אחרת מצבנו גרוע משחשבתי.

DOM 1 כתב/ה:
לא מבלבלים את המוח על מה עושים. תקיפות מיניות מתרחשות גם ליד בתי כנסת.

אני מבלבל לך את המוח? יש לי תחושה שאתה מנסה לסתום לי את הפה. אם היו תוקפים ליד בית הכנסת שלי, או בתוך הבית שלי - אני הייתי עושה בדק בית. אולי הכל בסדר, ואולי יש משהו שאפשר לשפר.

DOM 1 כתב/ה:

אל דאגה. אין לי כוונה להפסיק. וזה ישמח אותי אם אנשים לא יקטלו את עצם הדיון, אלא יעלו רעיונות, ויתרמו ממה שהם מכירים ויודעים. תמיד אפשר לשפר במעט.
המלט
המלט • 4 במרץ 2007
DOM 1 כתב/ה:
התממות דביקה מיס מלודי. גם בכנסת היו תקיפות מיניות אז נפסיק להאמין במוסד, לא נשלח את הילדים לראות ולחוש את הדמוקרטיה המרהיבה שלנו? איזה קישקוש. במועדון ידוע אנס ידוען מישהי בשירותים ולא ראיתי שמועדון נסגר בגלל זה. יש עניין אחר כאן. מידע מסויים מדבר על אדם מתוך הקהילה ורשום באתר. הוא זה שצריך להיות מנודה בדיוק כמו זה שהזכרת ,כל אחד מסיבותיו.
אם אותו מועדון ביום שישי האחרון היה דוחף אירוע חמור כזה הצידה אזי היינו מבינים שמדובר באנשים לא אחראים ,כאלה שהאינטרס הכספי לבדו מול עיניהם.כאן ראינו משהו אחר,ישר.

לשלוח את הבנות או לא זה כבר שיקול שלך בתור הורה, האופציה השניה היא לעבור לגור עם אחמד, ההוא מאירן, שם הבנות לא הולכות למקומות משוקצים וחסרי ביטחון כמו המועדונים בישראל הפרימיטיבית.

טלי קורה מבין עיניך כי אין כאן ולו פוסט אחד נקי מתוך כוונה לשפר ולייעל.

דומאחד -- אני בטוח שכולם באמת נפעמים מרוח האזרחות הטובה המנשבת בהנהלת
המועדון, ומעלים על נס את היושר, האומץ, הכנות, וכל מה שכרוך בלא להסתיר
מקרי תקיפה מינית. מצד שני, לחופש הביטוי טבע משלו, וזה שתנפנף פה בסיסמאות
על היתממות דביקה, אוננות מקלדת ושאר השתלחויות, לא ישיג שום דבר, ובודאי שלא
יגרום רק לפוסטים הנושאים חן בעיניך להתפרסם. הדברים שלך ברורים, ואתה מוזמן
להניח לעגלה להתנהל על פי דרכה.

במלים אחרות -- מי שסותם לאחרים את הפה, שלא יתפלא שסותמים גם לו.

cai
cai
cai • 4 במרץ 2007
כ-500 נשים הותקפו בשנה האחרונה במועדונים (נתון אמיתי. ותחשבו על זה- זה אומר בערך שתיים בשבוע). כמו שאמרו פה לפני, זאת בעיה כללית ולא קשורה לבדס"מ בכלל.
אני יכולה להגיד שכל פעם שבאתי עם מישהו חדש למועדון התגאתי לומר לו "רק שתדע, זה המועדון היחיד שלא שמו עליי ידיים, אפילו לא 'בדרך אגב' כדי לעבור".
הערבים הסגורים עובדים, עובדה.
ויטו אנדוליני
ויטו אנדוליני • 4 במרץ 2007
DOM 1 כתב/ה:

מאונן מילים קטן- לא הצעת שום דבר, לא שמענו ממך מילה אחת בנוגע להופעתך

כמגן המולדת. רד מהעץ או לחילופין תחזור לאונן על המקלדת.

ערימות של מילים ללא טעם וללא מהות. הגבת בכל חור אפשרי ורק שאלה אחת

לא נשאלה מהאותיות הדביקות שלך:

מה שלום המותקפת.

אתה ושכמותך מביאים לקהילה המסוכסכת הזו רק נזק. קהילה שלמה צריכה לקום

ולומר- מוקיעים ! לא מבלבלים את המוח על מה עושים. תקיפות מיניות מתרחשות

גם ליד בתי כנסת.

לפני שקראתי את התגובה שלך, זה בדיוק מה שרציתי לכתוב.
אבל חבל על תגובות כפולות icon_cool.gif
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 4 במרץ 2007

מאין הרעיון שבקהילה בדסמית ניתן לחסל עוולות עולם גלובליות?

מקרים כאלה אינם קשורים לקהילה כלשהיא ולכן אין "טיפול במסגרת קהילה"
אלא רק במסגרת חוקי מדינת ישראל, במקום בו התרחש האירוע.

תקיפה היא תקיפה בכל קהילה: אירגון, ועד עובדים, צבא, כנסת ישראל
משפחה, חברים וכו'. בכל קבוצה יש לזה אותה משמעות חמורה.

המקרה הועבר לגורמים המוסמכים.
זה מה שצריך לעשות.

אצטט את עבודת מאסטר שאמר:

"לדעתי צריך להבין שלא מדובר בנגע קהילתי אלא תרבותי"

איך ניתן למנוע זאת?
ים_yam כתבה תשובה יפה המסבירה באופן כללי
איך לצמצמם פגיעות כאלה במועדונים.