לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שגרירינו, טל ואביעד

flashback{ג"ו}
לפני 17 שנים • 12 במרץ 2007

חחרררררר

flashback{ג"ו} • 12 במרץ 2007
כמה קשה.
מהבוקר מצלצלים אלי להראות לי כמה מנהגי ותחביבי המשונים עושים לנו צרות בניכר.

חרררררררררררר.
איך איך איך נהיינו השגרירים של העולם הזה בסביבה הקרובה?
בכל פעם שקורה משהו כזה האצבע המאשימה מופנית אלי.
ואני?
מה רציתי?
קצת עניין בחיים? קצת אושר?
מתפתה לא לפנות ללב שלהם. עוד יותר מתפתה לחתום ב"נו מההה... מצ'עמם אחרת"..
icon_rolleyes.gif
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 12 במרץ 2007
מעניין מה הם היו אומרים אם השגריר היה נתפס עם מכנסיים מופשלים ואיבר מין זכרי
תקוע באחוריו...

ברוח הימים כל הומו נהיה קאובוי .........גם אני ברגע של העברת ביקורת ..
walking dead

סקר קצר

walking dead • 12 במרץ 2007
מה מהבאים מביש יותר עבור מדינת ישראל:
1. דיפלומט בכיר הנתפס עם מאהבת בעת קיום יחסי מין סוערים במכונית בפארק אפלולי.
2. דיפלומט בכיר הנתפס בעת קיום יחסי מין סוערים עם גבר במכונית בפארק אפלולי בעודו לובש בגדי נשים.
3. דיפלומט בכיר הנתפס עירום ברחוב כשרק גאג ובאט-פלאג לגופו לאחר קיום יחסי מין סאדו-מזוכיסטיים.

כל דבר שהוא לא בתוך המסגרת הקטנה והשמרנית המצופה מדיפלומט בכיר מביך ומביש באותה המידה.

במקרה הזה התקשורת היא זו שטורחת להתייחס בצורה מבזה ומשפילה לנטייתו המינית של אדם וגם סייעה לנפח את העניין ולהפוך אותו לקרקס מכוער. משרד החוץ בסה"כ נהג כמו שהיה נוהג לו הייתה מתקיימת כל אחת מהאופציות המצויינות מעלה... אך באמת שלא ציפיתי למשהו אחר ממוסד ארכאי ומרובע.
ובהתחשב בהיותו של מר אביעד הומוסקסואל מוצהר וגאה אני רואה בזה צביעות דוחה. האם ה"סטייה" שלך שונה מה"סטייה" שלי? האם היא טובה יותר או רעה יותר? (המרכאות בכוונה תחילה, כמובן שאין לי דבר וחצי דבר נגד הומוסקסואליות ואינני רואה אותה כסטייה כמו שאינני רואה את היותי מזוכיסטית כסטייה)
התקשורת, במקום לנסות ולפרגן יותר כמו שנעשה לאחרונה - עדיין מעדיפה את הגישה המיושנת והילדותית של השתלחות בכל מה שהוא טיפה שונה והפיכתו למוצג פריק-שואו ובכך מלבה מחדש אש שכבר מזמן לא דלקה.
והעיקר - הרייטינג הקדוש, אלוהינו האדיר ורב הכוח. בשמו ולשם השגתו כל אמצעי כשר.
sssssss
sssssss • 12 במרץ 2007
איך הולכת הפרסומת הזאת...כולנו שגרירים של הארץ כשאנחנו בחו"ל...icon_smile.gif
הסיפור התרחש לפני כשבועיים אבל התפוצץ רק היום בבוקר ומאז גלי האתר כמרקחה. דיווחו על זה כבר ב"מה בוער" ואחר כך בכל מהדורות החדשות, כשהשיא היה אצל יעל דן בתכנית הצהריים שלה שטרחה והעלתה את אמילי לשידור. אני מוכרח לציין שאמילי ענתה יפה מאוד (חרף ההתרגשות שניכרה קולה) לשאלותיה של העיתונאית הכי חטטנית, לטעמי, בארץ. כשאני שומע את יעל דן אני תמיד מדמה לעצמי את השכנה החטטנית שבאה לבקש כוס סוכר, ומציצה לתוך הבית מעבר לכתף...
אני רוצה לציין שני דברים עיקריים בעניין:
1. השגריר לא הודח מתפקידו עקב היותו מאזוכיסט אלא עקב חשיפתו בפומבי בעודו נתון בגילופין כשאביזרי סאדו צמודים לגופו. לאחר שלא ידע להשיב לשאלות שהתעוררו עקב הגילוי הודח השגריר עקב "קוד התנהגות" פסול. אין כאן משהו אישי כנגד נטיותיו המיניות של האדם, למרות שממוניו היו מעקמים את האף לו ידעו על כך לפני, אלא על צורת ההתנהגות שלו בפומבי שמה לעשות אינה הולמת אדם במעמדו. אני אישית, לא מאשים את הממסד המקובע והארכאי במקרה דנן ואפילו מצדיק את התגובה.
2. התעקשותה של אמילי שיחסי בדסמ הם בתורת מיניות וחיקרה ולא בתורת בעיות הכרוכות בנפשו של אדם. ועל כך כל הכבוד!!
dragon fly
dragon fly • 12 במרץ 2007
תגידו זה לא הניק העלום שזכה פה בתחרות השגריר שנערכה בכלוב?

השגריר תוכנית הריאליטי שזכתה לכל כך הרבה רייטנג בכלוב?????????

העולם כל כך מצחיק שחבלזזזזזזזזזזזזזזז

תוחזר העולם הערב עם ארז טל אברי גלעד ועינת גליליייייייייייייייייי! icon_lol.gif
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 12 במרץ 2007
וואו. מסכן נורא, ופאדיחה לישראל. אבח מי זרק אותו לרחוב/ נתן לו ללכת במצב כזה? מזל שהמשטרה מצאה אותו...
אני תוהה, אם היה נתפס כשולט דווקא, מתעלל באיזה צעיר/ צעירה מקומית, אם היה נעצר ונחקר באשמת תקיפה... אולי עדיף שנתפס בצד השני.

אגב- עוד הוכחה לכך שדווקא הגברים בעלי התפקידים הבכירים, שואבים סיפוקם מלהיות עבדים נרצעים מחוץ לשעות העבודה.
או שלא icon_cool.gif
Shimmy​(נשלט){Vents}
Shimmy​(נשלט){Vents} • 12 במרץ 2007
יותר מכל דבר אחר : סיפור אישי עצוב.
מגיע, לא מגיע, יכול, לא יכול.
הרבה פחות חשוב בעיני מהאיש שהפך להיות בדיחה מהלכת, נתון ליציאות של כל מי שחושב את עצמו שנון.
monk
monk • 12 במרץ 2007
אני שמח לראות שהקהילה מיוצגת בצורה נאה בצמרת משרד החוץ.
אגב, זה איננו מקרה ראשון, כבר היה לפני מספר שנים דיפלומט נוסף (שלא אנקוב בשמו כיוון שמדובר על שמועות ולא מידע מבוסס), שנטען שנפטר, לאחר שלקה בליבו,בנסיבות הקשורות ל-BDSM.
1
1
1 • 12 במרץ 2007
monk כתב/ה:
אגב, זה איננו מקרה ראשון, כבר היה לפני מספר שנים דיפלומט נוסף (שלא אנקוב בשמו כיוון שמדובר על שמועות ולא מידע מבוסס), שנטען שנפטר, לאחר שלקה בליבו,בנסיבות הקשורות ל-BDSM.

מי אמר ח"כ לשעבר שכיהן בצרפת?
monk
monk • 12 במרץ 2007
1 כתב/ה:
monk כתב/ה:

מי אמר ח"כ לשעבר שכיהן בצרפת?

מבלי להתייחס לגופן של הרמיזות שלך, בעניינים כאלה, כשמדובר בזכות של אדם שנפטר ואינו יכול להגן על שמו הטוב, או לכל הפחות להכחיש. אני לא חושב שזה ראוי לציין שמות או לרמוז על אדם ספציפי. בדיוק מהסיבה הזו ציינתי במפורש שאני לא נוקב בשמו וגם לא נתתי פרטים נוספים מעבר להיותו דיפלומט.

אגב, אני לא חושב שעיסוק ב-BDSM צריך להיות "בושה למדינה", כל עוד אתה לא מוצא את עצמך קשור ערום ושיכור ברחוב (שזה מביש גם ללא אלמנט הקשירה).