בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חסל סדר צביעות!

monk
לפני 17 שנים • 18 במרץ 2007

Re: חסל סדר צביעות!

monk • 18 במרץ 2007
free spirit כתב/ה:
נענש כתב/ה:

אממ....אמורים לקרוא את כל זה?? icon_rolleyes.gif

מה פתאום. בוא ואתמצת לך:

גברים-חרא-כולם-קמצנים-אני-מתוסכלת-גברים-חרא-כי-לא-קנו-לי-סושי-אלא-במקום-הלכו-ופתחו-פוסט-תלונות-על-מלכות-שדורשות-אתנן-כספי-גברים-חרא.

שכחת לציין: אני -רעבה-חוסר-ברזל-דם-כחול- תביא -אוכל- גם- מתנות- זה -בסדר-
godisafemale​(שולטת)

חחח

godisafemale​(שולטת) • 18 במרץ 2007

רק מי שלא מכיר אותי יכול לטעון טענות כאלה...ממקום נמוך קטן ומושתן, אבל!
אני שמחה שקופצים מהמקלדת כל הקמצנים, החולים והרעים! אחלה.. תמשיכו..! אתם מסדרים לעצמכם מסדר מוקע..
icon_razz.gif
sssssss

Re: חסל סדר צביעות!

sssssss • 18 במרץ 2007
monk כתב/ה:
free spirit כתב/ה:
נענש כתב/ה:

אממ....אמורים לקרוא את כל זה?? icon_rolleyes.gif

מה פתאום. בוא ואתמצת לך:

גברים-חרא-כולם-קמצנים-אני-מתוסכלת-גברים-חרא-כי-לא-קנו-לי-סושי-אלא-במקום-הלכו-ופתחו-פוסט-תלונות-על-מלכות-שדורשות-אתנן-כספי-גברים-חרא.

שכחת לציין: אני -רעבה-חוסר-ברזל-דם-כחול- תביא -אוכל- גם- מתנות- זה -בסדר-

נו, תיארתי לעצמי שניתן לתמצת את גיבובי ההבלים של הגברת לשתיים עד שלוש שורות פשוטות ותמות... icon_lol.gif
huan
huan • 18 במרץ 2007
ציטוט: תשתלחו ותהנו.

ההפך גודיס...אנשים סהכ רוצים לעזור. אני מציע לעשות מגבית ולקנות לגודיס כמה כדורים חזקים במיוחד. אולי זה יתן לה שלווה קוסמית ויכניס אותה למצב קטטוני שימנע ממנה להוציא את עצמה סקסיסטית רווית שנאה על ידי כתיבת מסמכים מזעזעים מסוג זה.

יאללה סאבים...זה לא ניצול, זו תרומה לנזקקים והיא פטורה ממס.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 18 במרץ 2007
ציטוט: רק מי שלא מכיר אותי יכול לטעון טענות כאלה...ממקום נמוך קטן ומושתן, אבל!

נכון, לא מכירים אותך... והאמת, אחרי מה שכתבת, ואני מקווה שלא תיפגעי אם אומר זאת, אבל גם לא ממש עשית חשק להכיר אותך. אולי זה הגיע מתסכול ואולי מאמונה שלמה, אבל כך או כך, זה לא היה נעים במיוחד. חישבי על כך.

ציטוט: אני שמחה שקופצים מהמקלדת כל הקמצנים, החולים והרעים!

וווו-הווואוו! זה קצת מופרז, את לא חושבת? בזה הרגע דנת קבוצה של אנשים שאין להם דבר וחצי דבר במשותף לדין רציני ביותר... וזאת בלי להגן על הנקודה שלך ובלי להתעמת ישירות. סלחי לי, אבל זה שפל.
godisafemale​(שולטת)

בקצב הזה

godisafemale​(שולטת) • 18 במרץ 2007

בקצב הזה.. חחח..אני אזמין...מחלקת ריסוס שתעלים את כל הגברים המכוערים שעולים וצצים כאן.
icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif
sssssss

Re: בקצב הזה

sssssss • 18 במרץ 2007
godisafemale כתב/ה:

בקצב הזה.. חחח..אני אזמין...מחלקת ריסוס שתעלים את כל הגברים המכוערים שעולים וצצים כאן.
icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif

תקשיבי לי טוב!!!
אני מאוד מקווה שאת פותחת כאן "רשימה שחורה" של כל הנשלטים שלא עולים בקנה אחד עם שאיפותייך הכלכליות. אני אמנם סאב אבל אני דורש ממך שתרשמי אותי ראשון ברשימה השחורה שלך!
dragon fly

Re: בקצב הזה

dragon fly • 18 במרץ 2007
[quote="godisafemale"]
[/quo

קבלי תיקון מכוערים טיפשים והכי חשוב קמצניםםםםםםםםםםםםםםםם rffl.gif rffl.gif