בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שנה למסיבות הקהילה בנולימיט

Reaper
לפני 17 שנים • 1 באפר׳ 2007
Reaper • 1 באפר׳ 2007
[B]רק עכשיו התאוששנו מהמסיבה, (אוקיי זה שקר. היינו עסוקים מדי בשלנו), ורק עכשיו ראינו את הפוסט.
לבודי - אחי הגדול, המורה הרוחני שלי - תודה רבה על הפירגון וכמו שאומרים "שוטים עושים באהבה או לא עושים בכלל" icon_twisted.gif
לחברים שלא ראיתי הרבה זמן והתגעגעתי אליהם - מפוקחת - היה תענוג icon_lol.gif
מאסטר גיא - היית חסר לנו אחי, היה כיף לראות אותך סוף סוף!!
דוגיייי!! אח שלייי!! סשן זה לא סשן אם אתה לא שם! icon_wink.gif
טיש, אחותי הגדולה - אף אחד לא מסוגל לנהל מכירת עבדים כמו שאת יודעת. ולא, אני לא קונה סטרפאון!!!

דקיקון - עמדת יפה בליטופי האהבה שלי ושל בודי. יש לך מזל שמאסטר גיא לא רצה לקנות את האופנוע שלי אחרת עדיין היית קשור לצלב עד עכשיו. אבל עד מכירת העבדים הבאה אני מבטיח למלא לוטו כל שבוע.
תהנה מהשוט ותדע שקוראים לדגם הזה "The Mini Wiz" בהשראת שתי הממוטות של וויזארד icon_smile.gif

הסשנים הפומביים היו נהדרים וחיבוק חם ל"אחים בלוז" על הבר.

ולמיס טורי - טוב שהבאת את החברה הונילית שלך, נראה לי היא עדיין תוהה איך היא הגיעה ממצב של "אוקיי אולי אני אנסה קשירות.." - לסשן מלא!! מוהאהאהאה icon_lol.gif
kaly
kaly • 1 באפר׳ 2007
בוקר טוב.

היה מולטי כייף-האנשים,הסשנים,המוסיקה,האווירה.

תודה לבודי ואורלי ורוני כמובן על עוד ערב משובח כמו שרק הם יודעים לעשות.

חג שמייח ואוהב לכולם
דקיקון​(נשלט)
דקיקון​(נשלט) • 1 באפר׳ 2007
[quote="reaper"]
דקיקון - עמדת יפה בליטופי האהבה שלי ושל בודי. יש לך מזל שמאסטר גיא לא רצה לקנות את האופנוע שלי אחרת עדיין היית קשור לצלב עד עכשיו. אבל עד מכירת העבדים הבאה אני מבטיח למלא לוטו כל שבוע.
תהנה מהשוט ותדע שקוראים לדגם הזה "The Mini Wiz" בהשראת שתי הממוטות של וויזארד icon_smile.gif

[B]אחי, תודה על השוט היפה והמעוצב.
שמח שהשלמנו.
DARLING

באמת......

DARLING • 1 באפר׳ 2007
באמת מסיבה משובחת.

היה מויי כיף

ונענש......... אני רוצה את המרשם של העוגות

וכמובן, מזל טוב

D&D
גון קונור מקלאוד​(נשלט)
Tish Adams כתב/ה:
מאוד מאוד נהנתי אתמול.
שיהיה לנו חג שמייח.
אה ובודי, עזוב לי את התחת, לא כל פעם שרואים טוסיק צריך להצליף בו. icon_biggrin.gif

יש לי השגות בנושא הזה
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 1 באפר׳ 2007
שמחתי שוב לבוא לבקר במועדון החמים והנעים ומכניס האורחים ולפגוש מכרים משכבר ולהכיר חדשים. נהניתי לצפות בסשנים, במכירת העבדים המשעשעת בניצוחה של טיש. דקיקון, אתה באמת ראוי לשבח על כך שנשאת בגאון את ההצלפות ביחוד של הגברים שבחבורה (הכל כמובן למטרה טובה icon_smile.gif). האמת שחמדתי את השוט הנאה שקיבלת כאות הערכה לגבורתך הרבה, ושקלתי אם להחזיר לך אותו או לא, אבל לפחות ישבן חמוד ונשגב אחד זכה למספר הצלפות מידי הענוגות icon_smile.gif.

הדבר היחיד שקצת הפריע לי היה המוסיקה שלא היתה לטעמי האישי (וסליחה עם אלו שכן אוהבים מוסיקה זאת). כמו-כן, היה יותר נעים אם היו מחלישים מעט את הווליום - מקווה שתקבלו את הערותי בהבנה icon_cool.gif.
מעבר לכך, היה ערב מהנה. תמיד יש תחושה ביתית במועדון ותודה לרוני, לאורלי ולבודי על ההשקעה בארגון הערב, כתמיד.