סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך פורקים כאב?

Afroditi
לפני 17 שנים • 23 במאי 2007

כיוון שכאב זה דבר אישי וגם כימי

Afroditi • 23 במאי 2007
ופריקתו היא עניין שלא ניתן לשלוט בו, כי הוא אישי, הרי אם מישהו יגיד לך איך לפרוק אותו וזה

לא יעזור לך לפרוק את הכאב, כי הגוף שלך בנוי אחרת, אז מה זה יעזור לך???

אם הנשלט שלי פורק את כאבו בבכי ואני לא ארשה לו ואומר לו לישון, זה הרי לא יעזור לו לפרוק

את הכאב, לכן שאלתך לא הייתה לעניין.

אבל, זו דעתי ופה לא משטרת המחשבות, אז זכותי להגיד מה שבא לי זהו. ומי שלא מתאים לו.... devilwitch.gif
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}

Re: איך פורקים כאב?

פתוחה ל... כתב/ה:
יש כאלו שצורחות
יש כאלו שבוכות
יש נושכות שפתיים
יש גם מקללות
יש עוצמות עיניים ומרחפות גבוה גבוה
ואיך את עושה זאת?
או איך אתה השולט רוצה שהיא תעשה זאת?

אני צורחת וצוחקת ובוכה. אם אהיה עם שולט שממש שונא את המוחצנות שלי, ומעדיף שאהיה בשקט, אנסה.
huan
huan • 23 במאי 2007
למען האמת התשובה של ירדן באה מהבנה הרבה יותר טובה של השליטה ושל "עולם" הבדסמ מאשר יש לך, ניתן להסיק זאת מכך שאת מדבר על "מהות השליטה" - כאשר מילת המפתח היא "מהות". במילה זו משתמשים בעיקר אנשים חדשים עם הבנה מעטה (למרות שישנם גם כאלה השבויים במשך שנים בתוך האשליות שלהם), ולא רק בתת התרבות של הבדסמ אלה בתת תרבויות באופן כללי. "מהות" זו בעצם שבלונה שאת מכניסה את עצמה לתוכה, שבלונה שהיא לא בהכרח קשורה למציאות או מתאימה לך כבן אדם. כפי שאמרתי כבר קודם, זה מאוד מצחיק לקחת הגדרות לא קשורות ו"מהויות" למינהם ולהשליך אותם על הבדסמ שהקשר שלו אליהם הוא מקרי בהחלט.
תמיד צריך להבין שלמרות שכביכול אנחנו מדברים על אדם הלוקח פיקוד על הגוף שלך (ובמקרים קיצוניים שלרוב נגמרים מאוד רע, גם על הנשמה) אנחנו עדיין מדברים עליך ועל הרצונות שלך, ומה את רוצה להשיג מיזה ולא אליו, הרצונות שלו וההשגות שלו ובטח שלא על מושגים מופשטים והגדרות מימי הביניים שאמורות להחליף את הצורך שלך לחשוב מה כן נכון ומה לא נכון ומה היא הדינמיקה שנכונה בשבילי.

באשר לכאב פיזי...הממ אני אישית לוקח את זה פנימה. כל השאר זה מלאכותי, כמובן שעם האדם שאיתי נהנה מצרחות ודברים דומים אני נכון לרצת אותו, אך הדבר לא יהיה יותר מהצגה.

והמלט, לפעמים התלהמות ותגובות קשות כאלה הם הרבה יותר במקום מתגובות אוהדות ותומכות, כי זה לה הפוסט הראשון של פתוחה ובהחלט ניתן ליראות פה צורת חשיבה מסויימת שבמחוזותינו יכולה להסתיים מאוד מאוד רע ויש צורך לנער את הבן אדם לתת לו סתירה מצלצלת ולהגיד לו "צא מיזה" כי בניגוד לפלג והכתיבה המגמתית ומכוונת המטרה שלה, לעניות דעתי מדובר פה צורת חשיבה אותנתית לחלוטין שכבר נראתה פה בעבר.
מגדלנה​(לא בעסק)
מגדלנה​(לא בעסק) • 23 במאי 2007
לעניינו, מבלי לפתוח דיון נרחב על מי צודק (הרי בדס"מ זה עניין סובייקטיבי, עם כל הכבוד);

אני... צורחת, צועקת, מגדפת, בוכה, צוחקת - בעיקרון, רועשת, הסאבית הנ"ל. מה שעושה לי טוב.
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
הקטע של הלהיות בשקט אם הצרחות שלי מטרידות את השולט, לא נובע מרצון "לציית", או "לרצות". זה פשוט מדכדך אותי אם הגבר שאיתי סובל בזמן שהוא מענג אותי icon_smile.gif
Adonasuy​(שולט)

Re: מטה, הקדמת אותי..

Adonasuy​(שולט) • 23 במאי 2007
מטמורפוזה כתב/ה:
את כל זה למדת משליטה וירטואלית..???

מורידה את הכובע.

חוש הריח המפותח אומר "טרול". מהשאלות "התמימות" של הילדה החדשה בגן עולה ניחוח מוכר.
בימים אלה עולה הצעת חוק של ש"ס, שכניסה לאתרי סקס תחייב זיהוי. אני מציע להוסיף לה גם ענישה כבדה על בעלי ניקים כפולים ומשולשים.... icon_twisted.gif
Afroditi

Re: מטה, הקדמת אותי..

Afroditi • 23 במאי 2007
Adonasuy כתב/ה:
מטמורפוזה כתב/ה:

מורידה את הכובע.

חוש הריח המפותח אומר "טרול". מהשאלות "התמימות" של הילדה החדשה בגן עולה ניחוח מוכר.
בימים אלה עולה הצעת חוק של ש"ס, שכניסה לאתרי סקס תחייב זיהוי. אני מציע להוסיף לה גם ענישה כבדה על בעלי ניקים כפולים ומשולשים.... icon_twisted.gif

אני מסכימה ביותר. יש פה זוג שם 7 ניקים ! כתבתי על זה בבלוג שלי בפוסט "מעורר גיחוך". זו

רמאות לשמה. לכן, צריך לעשות משהו נגד זה.
פתוחה ל...
פתוחה ל... • 23 במאי 2007
Child of hurt כתב/ה:
פתוחה ל, בתוך השאלה שלך נמצאת גם התשובה.
יש כאלה שצועקות, יש כאלה שמעדיפות לנשוך שפתיים ולשתוק, יש שבוכות... כל אחת ומי שהיא.
התגובה לכאב יכולה להשתנות גם בהתאם לעוצמה של הכאב. יש כאב שאפשר לשתוק בו ויש כאב שבכל זאת משחרר ממך צעקה.
ויש דומים שצעקות עושות להם את זה ויש כאלה שמעדיפים שקט. זה מאוד אישי.

--------------------------------------------------------------------------------------
היי
תודה על ההתייחסות
נכון זה אישי ולכן רציתי שכל אחת תשתף מה עובר עליך הבזמן כאב
אין פה חוקים ברורים זה עניין של צוכך ורגש ורציתי לשמוע מה עובר על כל אחת בזמן כאב
והאם צורת הכהתבטאות נשארת בידי הסאבית או שגם בזאת הדום שולט?
פתוחה ל...

Re: וואוו...

פתוחה ל... • 23 במאי 2007
מטמורפוזה כתב/ה:

מורידה את הכובע.

-------------------------------------------------------------------
חחח חמודה שכמוך
תודה שהצצת בפרופיל שלי לפני שענית לי