לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סוטים ברחוב וכללים חברתיים - שאלה

girlpower
לפני 17 שנים • 25 במאי 2007

הלו הלו

girlpower • 25 במאי 2007
לא לעשות אאוטינג בכל מקרה,
גם אם בטוחים שזה לא יפריע,
אי אפשר לדעת אפעם....
תמיד יש הפתעות ומקרים יוצאי דופן.

אבל אם אני הייתי במקום אחד המכרים שלך,
הייתי רוצה שתציגי אותי לפי שמי הפרטי.
כינויים זה לאחר כך.

שבת שלום... icon_lol.gif
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 25 במאי 2007
האמת היא שאני מתבלבל כבר בין טאבי לבין אמיר(נעים מאוד)

האמת היא שאני חושב על עצמי יותר כטאבי מאשר אמיר(שוב, נעים מאוד) כבר שנים.

אז אם תראו אותי ברחוב

טאבי הולך.
שלומציון

הניק פורש כנפיים משלו

שלומציון • 25 במאי 2007
הרבה אנשים מכירים האחד את השני דרך ניקים
וכשנפגשים ברחוב זה כמו לתת פנים לשם .

אני ניסיתי מספר פעמים להשתמש בשמי והתגובות היו , מה אני אגיד לכם :
" זה שם של שולט , לא ? "
" יפה לך , ניק כפול "
" זה הניק המקצועי שלך ? "

ולכן היום ( במקרה שלי ) אני המלקה , זה פחות מחייב . ( וגם יותר קל )
נסיך הכתר

מדוע סוטים?- איזה כללים?

נסיך הכתר • 25 במאי 2007
זאולופון- תשובתי אחת ויחידה- מדוע לומר סוטים?, איזה כללים?
אנו בני אנוש כמו כולם.
מדוע אתה משייך את עצמך לסוטה?
אני בכל אופן אף פעם לא הרגשתי שאני מתנהג כסוטה.
על איזה כללים אתה מדבר?
מדוע עלינו להסתיר את זהותנו?
מי שרוצה להזדהות בשמו/ ה האמיתי - הדרך פתוחה- אנו אמנם מתנהגים לפי קוד אתי בדסמי
אבל בשורה התחתונה- עד היום אף אחד לא חקק חוקים בדסמים שעל פיהם שעל פיהם עלינו להתנהג.
איש ואישה יתנהגו כראות עיניהם- חופש הביטוי- הוא חופש המחשבה.
pagosh​(שולט)
pagosh​(שולט) • 25 במאי 2007
אני בכלל, מציע לקחת את השרשור הזה של זאלו ולהכניס בו קצת יותר בשר.
דן ציפורי (ותהום זוגתו) הוא למשל אחד האנשים שמייצגים את הפנים של הקהילה ומזדהה עם עולם הבדסמ באופן מאוד ברור בלי להתחבא ובלי להתבייש בשום דבר. גם הבלוג חושפני מאוד, גם ההופעות, גם הכתיבה בכלל וההופעה בטלוזיה... הוא דוגמה מעולה שיש להסתכל ולהעריץ על אומץ הלב של אדם ללכת אחרי ליבו. יש עוד כמה אנשים שעושים צעדים קטנים הרבה יותר אבל בכל זאת ראויים לציון.

פעם היה פחד ואימה מטורפים שחלילה מישהו מעולם הסאדו יידע עליך שביב מידע הזעיר ביותר. אבל מאז השתנו הרבה דברים. טאבי הוא אמיר (נעים מאוד) וגם את שושו, לסע"ע, פגוש ועוד כמה שמות מכירים גם כשם פרטי אמיתי - שהרי באמת שאין במה להתבייש מחד ואין בעצם חשיפה אמיתית בשם אמיתי מאידך.

אני מציע לעשות שרשור ובו אוסף של ניקים ושמות, כאשר כל מי שרוצה להציג את שמו הפרטי או מעבר לכך יוכל. בשביל מה זה בכלל טוב? או! אין לזה שום ערך ממש - הרי זה ממש לא משנה לי ש "אדון_עם_זין_ענק13" הוא בעצם דוד אמסלם. אבל יש לזה ערך חינוכי גדול מאוד כלפי הדור הצעיר מחד וערך של נורמה חברתית חדשה שנלמדת עם הזמן. ברגע שהציבור יראה שאין בעיה שכל העולם יידע שהשם האמיתי של פגוש הוא עמי או של טאבי הוא אמיר (נעים מאוד) אולי יותר ויותר אנשים יצאו מהפחדים הקמאיים שלהם באשר לחשיפה. לאט לאט, שם פרטי היום, ובעוד חמש שנים יבוא גם שם משפחה אולי ואז עוד 20 שנה כבר לא יהיו ניקים ולא יהיה צורך להתחבא כלל - זו תהיה נורמה. כך יוצרים נורמליזציה של מצב קיים.

בנוסף לונוס שמפליא לחשוף באמת הכל מכל וכל יש גם את אמילי ואת המלאכית השחורה אותם ראינו בטלוזיה בבגדי פטיש כאלה או אחרים + הסברים מעניינים וחושפניים משהו על הקשר שלהם לעולם הבדסמ. כאמור, הערך הוא חינוכי בראש ובראשונה. למען יראו כולם.

כמובן שמיותר לציין שאאוטינג הוא פסול מכל וכל ורק לאדם עצמו מותר להוציא עצמו אל האור וחלילה לא יעשה זאת אדם אחר מלבדו.
pagosh​(שולט)
pagosh​(שולט) • 25 במאי 2007
אסור גם לשכוח את אוליב שנחשף כאן
http://www.layla.co.il/ContentView/ContentView.aspx?cimid=102668&cid=116
שעושה לאחרונה הרבה כבוד למגזר.

__
ההודעה נערכה על ידי מערכת הכלוב
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 25 במאי 2007
אני חושבת שהפחד של האנשים מחשיפה, אם כבר זה בפני אנשים לא מהקהילה.. זו הסיבה שאני לא בסרטים לראות מישהו שאני מכירה במועדון בדסמי כלשהו, הרי אם שנינו שם, אז יש סיבה ואנחנו באותה סירה... מה אכפת לי להכיר חברים של חברים שלי מהקהילה? icon_rolleyes.gif
מה יקרה? עבד 501 (סתם המצאתי, מקווה שאין כזה) מהלימודים שלי יספר לכל הכיתה, איזה צחוקים- כחולית סוטה והיא מבלה בדאנג'ן? icon_lol.gif

אני הייתי מכירה ביניהם בניק, ואם הם רוצים כשילחצו יד- שיגידו את שמם הפרטי icon_lol.gif
נולי
נולי • 25 במאי 2007
אני נולי.
המון שנים נולי
רק נולי.
תודה.
מאלפת בשוט ומבט​(שולטת)
שיר כאב כתב/ה:
במקרה כזה אגיד משהו כמו: 'תכיר, זה חבר מהקהילה. איך אתם מעדיפים להיות מוצגים, בשם, ניק, או בשניהם?' icon_cool.gif זאת בהנחה שאין מדובר בסוטים 'חוצנים', שלא מעורבים בקהילה בשום דרך וידוע לי שמעדיפים להיות בארון. אך ממילא, לכאלה אין סיכוי להתקל זה בזה באף מסיבה..

אם זה מה שהיית עושה, הייתי מחזירה לך הרבה כאב, שיר.

זה עבורי אוטינג אמיתי. להכריז עלי כחברה בקהילת הבדסמ- במקום וואנילי למהדרין.

לשאול אותי, האם את רוצה להציג את עצמך, יהיה כנראה הפתרון הנכון.

Q