שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

2.6.07

זרה מוכרת
לפני 17 שנים • 4 ביוני 2007

Re: 2.6.07

זרה מוכרת • 4 ביוני 2007
פלג כתב/ה:
ואני עוד שותקת עם הראש למטה. מנסה לאסוף את שאריות האגו שלי שהתרסקו לרצפה. ואז יוצאת רגע למרפסת לקחת אויר. להרגע.
כשחזרתי הכל כבר נרגע.
והכל נראה מאוד הגיוני. במקום. והבנה שככה זה צריך להיות. ככה אני צריכה ואוהבת את זה.

חייבת להודות שהקטע הזה הוא שהכי נוגע בי/לי.
השניה וחצי האלה שאת רואה את כל האגו שלך מרוסק לרסיסים על הריצפה
ועושה רושם שלוקח נצח לאסוף אותו
כשזה בסה"כ ... שניות.

}{
Bent

זה לא רק את

Bent • 4 ביוני 2007
פרלין כתב/ה:
טוב, נו. זה מרגיז אותי כ"כ שאני לא יכולה לשתוק.

סטירה באמצע מריבה עם בן זוג, לא יודעת, אולי אני ונילית מדי, אבל זה פשוט לא ממש נראה לי בדסמי.

שוב, כנראה שזו אני.

אני אף פעם לא מציאתי הגיון בנושא, אני שונא סטירות, יש משהו בהשפלה שבהם שעובר לי אישית את הקו האדום.

מצד שני להגיד לה לשתוק במקום וללכת לפינה היה עובד לי, או לשלוח אותה לשטוף את הפה בסבון, לשאול אותה אם אני היא צועקת היה צריך להיות מספיק, להרים יד עוצרת, הרבה דברים היו יכולים להתאים יותר או פחות לי, לפלג סטירה עשתה טוב, יופי לה ולאיש שמבין אותה.
האמפרי
האמפרי • 4 ביוני 2007
אני לא יודע איזו תגובה לצטט ממה שנכתב כאן אבל זאת דוגמא קטנה
לפוסטים, שגברים בנכותם יתקשו לקיים או להעמיק בין אם הם בדסמים
או ונילים.

האמפרי,
ששובר את הראש עכשיו איך להוכיח שאין לו אחות ושהוא לא
כתב את מה שכתב כדי לחפש זיון
פרנקי
לפני 17 שנים • 6 ביוני 2007
פרנקי • 6 ביוני 2007
פרלין כתב/ה:
סטירה באמצע מריבה עם בן זוג, לא יודעת, אולי אני ונילית מדי, אבל זה פשוט לא ממש נראה לי בדסמי.

.

ציטוט: (שאלת תם, בחיי. לפעמים הגבולות לא ממש ברורים לי.)

לא ריב (הובהר על ידי פלג)
לא בן זוג (למיטב הבנתי מדובר ביחסי שליטה ב ד ס " מ י י ם)

שאלה מעניינת: מה הגבולות של פלג ?
ואם כבר , אז גם את פרלין , מה הגבולות שלך? להרביץ עם קיין, כשאת תלויה על תקרה עם גאג ובאטפלאג, זה עונה על הגדרה בדסמי ?
רפאל
רפאל • 6 ביוני 2007
פרלין כתב/ה:
אבל בעצם, תגידו לי באמת. למה זה בסדר?

את מכירה את הצורך בשליטה שלא במסגרת המחזה של פנטזיה? לא אותה שליטה שאפשר לעשות ביחס אליה "תיאום ציפיות". גם לא אותה שליטה שרוצים בה ומפנטזים עליה. היא לא משאלה שמישהו יכול להענות לה, אלא בדיוק אותו צורך שמתמלא בכך שלא נענים לך. הצורך לפגוש ב"אדון" בצורה ממשית. לדעת שהוא שם. וככה זה. ואין איזו מילת קסם-ביטחון להפוך בה הכל.
פלג​(נשלטת){ע_מ}
פלג​(נשלטת){ע_מ} • 6 ביוני 2007
רפאל כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
אבל בעצם, תגידו לי באמת. למה זה בסדר?

את מכירה את הצורך בשליטה שלא במסגרת המחזה של פנטזיה? לא אותה שליטה שאפשר לעשות ביחס אליה "תיאום ציפיות". גם לא אותה שליטה שרוצים בה ומפנטזים עליה. היא לא משאלה שמישהו יכול להענות לה, אלא בדיוק אותו צורך שמתמלא בכך שלא נענים לך. הצורך לפגוש ב"אדון" בצורה ממשית. לדעת שהוא שם. וככה זה. ואין איזו מילת קסם-ביטחון להפוך בה הכל.

רפאל, זה בדיוק זה.
פרנקי, הוא כן בן זוג- לא בדסמי בלבד.
פרנקי
פרנקי • 6 ביוני 2007
פלג כתב/ה:
[פרנקי, הוא כן בן זוג- לא בדסמי בלבד.

מעניין מאד ונדיר לפגוש שילוב של סשנים עוצמתיים כאלה בתוך מערכת יחסים ונילית.
אם הוא בן זוג "לא בדסמי בלבד" אז באיזה חלק מהקשר את ממקמת את הסטירה הזאת ? מה השיקולים ?
פלג​(נשלטת){ע_מ}
פלג​(נשלטת){ע_מ} • 6 ביוני 2007
ציטוט: מעניין מאד ונדיר לפגוש שילוב של סשנים עוצמתיים כאלה בתוך מערכת יחסים ונילית.
אם הוא בן זוג "לא בדסמי בלבד" אז באיזה חלק מהקשר את ממקמת את הסטירה הזאת ? מה השיקולים ?

כי זה לא מתקבל על הדעת שאני ארים עליו את הקול. בשום מצב. לא משנה אם זה סשן או זיון או סתם שיחה.
פרנקי
פרנקי • 6 ביוני 2007
פלג כתב/ה:
ציטוט: מעניין מאד ונדיר לפגוש שילוב של סשנים עוצמתיים כאלה בתוך מערכת יחסים ונילית.

כי זה לא מתקבל על הדעת שאני ארים עליו את הקול. בשום מצב. לא משנה אם זה סשן או זיון או סתם שיחה.

או שקיימת סתירה בדבריך או שאני לא מבינה משהו
אם בן זוגך הוא לא רק בדסמי בלבד , לדבריך, אז אמורה להתקיים הפרדה כלשהי בין חיי יום יום הונילים לבין בדס"מ, ואז קבלת סטירה שלא חלק מסשן היא סתם אלימות וזלזול . רצוי לא לצעוק על בן זוג אבל בהחלט אפשרי ויתכן, בלי לקבל עונש על כך .
אך אם מדובר ביחסים 24/7 אז אני יכולה להבין את הסטירה שקיבלת אבל אז בן זוגך הוא בעצם בדסמי בלבד.