בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ברוך בואך לכאן - עוזרד

ויטו אנדוליני
לפני 17 שנים • 3 ביוני 2007
ויטו אנדוליני • 3 ביוני 2007
וואיש, אתה ממש יצור הזוי icon_eek.gif
לאור הפוסטים האחרונים, נראה שכלובי צריך לחלק כדורי הרגעה בכניסה, אחרת נראה שזה
לא ממש יגמר.
בקיצור איש-Get a Life
אף_1​(לא בעסק)

ולי כל העוזרדים עושים בחילה

אף_1​(לא בעסק) • 3 ביוני 2007
אופס.......
אמרתי בחילה ?
אני מקיא את נשמתי משלושת העוזרדים

יש למשהו שקית הקאה במיקרה ????????
הקיסר והקיסרית

לחובבי הקונספירציות בגרוש וחצי ומחפשי המרגלים האובססיביים

הקיסר והקיסרית • 3 ביוני 2007
לא. לא מדובר בניק כפול. או משולש. אין לנו שום קירבה לעוזרד. זולת הערכה הגדולה לכתיבתו.הקיסר והקיסרית היו כאן דיירים וותיקים בכלוב, כל אחד כשלעצמו, ועם איחודם לזוג לפני חודשיים , פתחנו כרטיס משותף המבטא את מאווינו.
אבל העובדה העגומה נשארת בולטת כשלעמה - המגיבים בעליבותם כבר לא מסוגלים להגיב ענינית לתוכן הדברים - לעולם הם נשארים חובבי קונספירציות בגרוש וחצי ומחפשי מרגלים מתחת לפנס הרחוב.
אכן זט העליבות לשמה.
זאלופון​(שולט)

Re: לחובבי הקונספירציות בגרוש וחצי ומחפשי המרגלים האובססיביי

זאלופון​(שולט) • 3 ביוני 2007
הקיסר והקיסרית כתב/ה:
לא. לא מדובר בניק כפול. או משולש. אין לנו שום קירבה לעוזרד. זולת הערכה הגדולה לכתיבתו.הקיסר והקיסרית היו כאן דיירים וותיקים בכלוב, כל אחד כשלעצמו, ועם איחודם לזוג לפני חודשיים , פתחנו כרטיס משותף המבטא את מאווינו.
אבל העובדה העגומה נשארת בולטת כשלעמה - המגיבים בעליבותם כבר לא מסוגלים להגיב ענינית לתוכן הדברים - לעולם הם נשארים חובבי קונספירציות בגרוש וחצי ומחפשי מרגלים מתחת לפנס הרחוב.
אכן זט העליבות לשמה.

לא. העליבות לשמה היא לנסות לכתוב בכפילות ניקים בצורה כל כך חובבנית, ואז, אחרי שאנשים עלו על זה ואפילו ציינו מספר אלמנטים חובבניים בהתחזות, עוד להמשיך ולטעון שאין מדובר בכפילות כלל.
כבוד עצמי הוא לא מילה גסה.
(טכנית הוא לא מילה בכלל אלא שתיים, אבל אף אחת מהן לא גסה).
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 3 ביוני 2007
קראתי את הפוסט הזה, ופי נפער לרווחה. זה בגדר הזוי בכלל.
קטונתי, מלזהות תבניות בכתבי יד אשוריים עתיקים, ואפילו, מי ישמע, בכתבים המקדימים את זמנם.
הניתוח המעמיק, והתובנות ההזויות, של חלק מהמגיבים פה, כי מדובר באותו אדם, הטיחו לי בפנים, את העובדה הצורבת שאני פשוט אדם תמים. בקריאה ראשונית, לא העליתי על דעתי את האפשרות הזו בכלל. זה הרי הזוי ברמות.

אניח לעובדה אם זה נכון או לא, שהרי זה לא ממש משנה. ברצוני להתייחס לחוויה לא מרנינה, שהותירה אותי מדיר רגלי, מתגובות בבלוג הידוע, המפורסם, והמקובל כל כך.

האמת שבאותה חוויה, הגבתי שם כמה תגובות, ומצאתי עצמי מואשם בטיפשות, מותקף אישית, ונורה במטחי יריות של כיתת יורים כמעט. לאור העובדה שאני לא מעוניין לחשוף את האמת במלוא מערומיה, שאני באמת טיפש בעצם, במיוחד לא מול אישיות כה מוחצת וכאריזמטית, שסחפה קיסרויות שלמות, ואפילו את הקיסרית {יוהנה, או אולי שמה היה אחר {מי ישמע}}.

אני פונה אליך עוזרד, וגם אולי אחרים שמסתתרים שם מצדדיך ומאחוריך ומלפניך, הם עומדים.

תשמע איש.

אתה איש מאד חכם, אינטליגנט, מתנסח באופן מקסים. אני חלוק עליך, בכמה דברים שאתה אומר, אבל זה בסדר בכלל.
מכאן, להתקיף באופן אישי, מי שדעתו שונה משלך, לעשות מניפולציות, פאסיב אגרסיב (כמו כאן, למשל), לכעוס כל כך, ולמה בכלל ?
אתה חייב לתקן את זה, בחיי ממש. לא בגלל שאני דום {מתחלף מסוכן} אומר לך את זה, אלא כי זה פשוט שיקוף שאני נותן לך, חינם אין כסף. הוא בעל ערך השיקוף הזה.

עדיין למרות הנאמר, אני אשמח לקרוא אותך עוד, אבל בחיאת, עוזרד, תירגע קצת. עזוב אותך מסופרלטיבים מדהימים על זה שאתה מלך העולם, כי אתה לא, ואפילו גם אני לא {מי ישמע}. אנחנו אנושיים כולנו.
הגדולה של אדם נמדדת בין היתר, במיוחד בעיסוק ביחסי שליטה, הינה לדעת לקבל שיקופים, באומץ, אפילו אם הם מציבים בפניך מראות לא קלים.

למרות כל האמור לעיל, אני בעדך עוזרד, בחיי. אשמח לקרוא אותך עוד.
אני משייך את ההתנהלות שלך, לעובדה שאתה חדש בפורמט המדיה הזה, ולא חלילה לתכונות שליליות שקיימות באישיותך {כמו שיש כאלה ואחרות אצל כל אחד אחר}.
צא ולמד.
Tuff​(שולט)
Tuff​(שולט) • 3 ביוני 2007
צ'יטה כתב/ה:
למרות כל האמור לעיל, אני בעדך עוזרד, בחיי. אשמח לקרוא אותך עוד.

צ'יטה בן 48 (כבר שנתיים), והגננת שלו בת 24 (שזה 42 במהופך)

ואני שואל: האומנם צרוף מקרים?
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 3 ביוני 2007
טוף בחיאת, תפרגן טיפה על העובדה, שיש לי סאבית כוסית, צעירה ויפה כל כך.

אני מבטיח בזאת כאן, קבל עם וכלוב, לפתוח פוסט בבלוג שלי, {ולא בכדי שיהיו לו יותר קוראים, מי ישמע}, המכריז קבל עם וקהילה, על יום הולדתי ה-49, שיחול אגב ב- 20/7 הקרוב.
כל זה כמובן, כדי למנוע מקהילה שלמה, להרגיש מרומים חלילה.
בכוח המוח-אשה

ווואווו.....

בכוח המוח-אשה • 3 ביוני 2007
אם הקיסר והקיסרית מעריצים כל כך את עוזרד, ואם הקיסר והקיסרית אמרו שכולנו יחד לא נגיע לקרסוליו, ואם הקיסר והקיסרית אמרו שהם לא עוזרד, מי אנחנו שנאמר אחרת?
שאנחנו נאמר מילה שתסתור במשהו את אמרות ה"קיסרים"?

אותם אלה שמזמינים את עוזרד להשאר במקום בו גם הם וגם הוא כבר מואסים בבאיו, וזאת משום שהוא מצליח להסביר להם כל כך יפה למה!

מצד שני, זה באמת בדיוק ההגיון של העוזרד....: )

סיפר לי מישהו שבפורום נעלם, לאחד המנהלים יש 3 ניקים, ובימים "חלשים" פותח אחד מהם פוסט, והשניים האחרים משתלחים בו, מספיק כדי לעורר את שאר הכותבים..: )

מילא שם, יש לו בדל סיבה, אבל כאן? עד כמה זה יכול להיות פאתטי, הוא הרי מגיב לעצמו בבלוג...
אם זו לא אהבה עצמית, תהרגו אותי אם אני יודעת מה זו אהבה עצמית.

אור ואהבה (עצמית)!

[איפה אלון מזרחי כשצריכים אותו..]
באדי

חחח..הגעת לפה בסוף?

באדי • 3 ביוני 2007
eat.gif

ש פה חידה למבינים.
icon_cool.gif
צ'יטה, צ'יטה.
אתה אורח באתר ההוא הכתום ולא זיהית מישהו מוכר? icon_rolleyes.gif

בכל הפורומים ברחבי האתר הכתום היו פוסטים על נשים צעירות בטווח הגילים עד 25 שהזכירו את לאקאן, ופוקו ואין מנהל פורום או גולש שלא מכירים אותם.
"גוף צעיר יחשק את הדם" היה רק בפורומי ההיכרויות אבל באלה שלנו היו דברים יותר מעניינים.
icon_lol.gif
דן קאפ ו"הוא" חסרים לחגיגה פה אבל כל הקבועים שהיו כתומים לפני חצי שנה ידעו לפתור את החידה.
היו שם פוסטים שלמים על סאביות שמנות עם פוקו לאקאן ודיארדה.
דן קאפ נשבר סופית במבחן ההכרחי של הכלב שכל סאבית חייבת לעבור.
icon_razz.gif
מה קרה לסטודנטית בת ה 19 שלך שהיתה יפה מכל הסאביות הכעורות וכל הכתומים הכירו?
איך חזרת לישראל?
דן קאפ ו"הוא" חסרים בשרשור הזה אבל גם "זרה מוכרת" ורוב האושיות ידעו לפתור את החידה.
eat.gif
עוזרד, קיסר או ....אל תעזוב.
הכתומים בכל הפורומים נחנקו מצחוק.