שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

השמועות על היעלמותי היו מוקדמות מידי...

ohad - m​(אחר)
לפני 17 שנים • 9 ביוני 2007

Re: השמועות על היעלמותי היו מוקדמות מידי...

ohad - m​(אחר) • 9 ביוני 2007
רחפנית-הדומית המרחפת כתב/ה:
ח-ב-ל.

ממצה !
rffl.gif
עבודת מאסטר{lori}
עבודת מאסטר{lori} • 9 ביוני 2007
לאור הפוסטים שנפתחו סביב עוזרד, האיש שמאמין שהוא מספיק חשוב ומעניין כדי שירוצו עליו שמועות מאחורי גבו - והוא באמת צודק בכך....

שמע עוזרד, אתה עוף מוזר, אבל מגיע לך כל הכבוד. הצלחת להשיג את המטרה שלך, הזויה ככל שתהיה, השגת אותה. אתה נואם פה לאנשים, מספר להם סיפורי גבורה ומי יודע מה על עצמך, והם קוראים אותך בשקיקה, מנהלים דיון סוער אודות דבריך (הלא חשובים), מתווכחים, מעלים תיאוריות וספקולציות בהתייחסם לדבריך, מאמצים את מוחם עד כלות כדי לנסות ולהשיב לדבריך, ועוד באמצעות מילים לועזיות ארוכות ומעייפות כמעט כמו הפוסטים שלך ("הפוזיטיביסט פועל לעולם באופן אימפרציסטי", "העמדה שלי היא אסנציאליזסטית דווקא" וכו').

שיחקת אותה, מצאת את קהל היעד שלך בלי הרבה מאמץ.

המשך דרך צלחה icon_smile.gif
קוזו​(שולט)
קוזו​(שולט) • 9 ביוני 2007
עוזרד
10x2.gif

אין לי ספק שבניגוד לסאביות הכעורות,אתה יפה וחטוב
קליבר​(שולט)

קליבר​(שולט) • 9 ביוני 2007
ח-ב-ל.

אני מאד מסכים עם רחפנית , באמת חבל , אולי תעלם ?
dragon fly

השמועה היא לא

dragon fly • 9 ביוני 2007
שאימא של פרס ערבייה?

ככה חשבתי icon_wink.gif
עוזרד​(שולט)

ואיך יכולתי לשכוח - את טענת "הסאביות והשרינק "..

עוזרד​(שולט) • 9 ביוני 2007
איך שכחתי את "הסוגיה הנכבדה " הזאת שכרגיל מי שהחל בשירשורו של הכזב הזה איננה אלא אותה "טמונה במסגרת " שכותבת בזו הלשון : " הוא מטיף לכך שיש להתרחק מקורבנות אונס ולא רק אלא אף להרחיקן מהקהילה ( כי רק שרינק שלהן יסכים לדבר איתן וגם זה רק עבור כסף ) - ומיד מחרה אחריה עוד חוכמולוגית בצורת "רק אישה " הכותבת : " אשה שעברה אונס או כל סוג של תוקפנות נפשית ומשתמשת בבן -זוגה כ"שרינק" בלי כסף ולכן הוא מציע לגברים להתרחק מהן " - ( הוי העברית העלובה הזאת..) לא פחות ולא יותר. הבעיה היא כרגיל שאין לאמירות האלו ידיים ורגליים. מעולם לא כתבתי את זה . מה שכתבתי הוא ש"שדום שמעריך את עצמו ירחיק נפשו מהסאביות הלוקות בנפשן ושסשן עם דום איננו תחליף לספת השרינק ( הפסיכיאטר )."
זוהי טכניקה פשוטה של "טמונה במסגרת" שנתפסה כבר במעשה זיוף על ידי כאן וכידוע אם לא "תהרוג" זייפנים של ענין שולי כמו ציטוט מובאה שלא קיימת בספר כלשהו, סופך לעמוד מול הכזבים "הגדולים" כמו ענין "השרינק וכו" . מכיוון שעדת הכסילים והכסילות כאן לא מתעקשים ממש לקרוא את דברי, אלא משרשרים כאמת מסיני את הקביעות של "טמונה במסגרת" שלה כידוע יש כבר חשבון איתי נוכח גילוי הזייפנות הקודמים שלה , נוצר מה שנוצר.
על כן ראוי שוב להבהיר לטובת העצלנים כאן את עמדתי ביחס לסוגיה זו. ובכן , אם יש תופעה של סאביות שמתחרה בהיקפה ובגודלה בתופעת הרוב של הסאביות השמנות , הכעורות והדחויות הרי זו התופעה של "הסאביות הפסיכוטיות" ( כל אלו הנוטלות תרופות פסיכאטריות ואשר קיים סימן שאלה גדול על עצם שפיותן ) חמורה שבעתיים היא התופעה של סאביות שהן גם שמנות, כעורות ודחויות וגם פסיכוטיות - כאן יש לשאת רגליים ולהימלט ללא שהיות . המלצתי כאן, ואני שב וממליץ לכל דום, כמו לכל גבר, להתרחק מחברתן של אלו ( ולא משנה אם הן עברו אונס אם לאו - כרגיל אצל "טמונה במסגרת" הזדון של הזייפנות מתחרה רק בטיפשות של חוסר הבנת הנקרא ולכן היא ערבבה מין שאינו במינו ..) אדם שפוי לא ימיר ניתוח לב פתוח בטיפול מדיקל-בידי.ס.מי ובאותה מידה סשן עם דום איננו תחליף לספת השרינק ( הפסיכיאטר והפסיכולוג ) . לתומי חשבתי שענין זה ברור כשמש. אבל הברור מאליו מתעוות לו שהוא מנח בידיים הלשות בזדון של "טמונה במסגרת" ודומותיה.
ההתרחקות מנשים פסיכוטיות מומלצת לדומים משום שאין ערך ל"מילת הביטחון" הנמסרת לסאבית פסיכוטית, ודום שתולה את יהבו ו"טענת החפות", שלו ב"מילת הביטחון" שנמסרה לסאבית פסיכוטית עלול לגלות בבוא העת שהוא הניח את חייו, אושרו וחירותו על קרן הצבי...

בקיצור תתרחקו ממטורפות ...וגם מזייפניות כמו "טמונה במסגרת" ודומותיה - מאלו גם מאלו לא תצמח לכם הישועה. תפארתו של דום איננה על שפחותיו השמנות, הכעורות והדחויות, כמו גם על אלו המטורפות. אלו ניתן להשיג 10 בגרוש וחצי. !!!
galia​(לא בעסק)
galia​(לא בעסק) • 9 ביוני 2007
עוזרדיניו החביב, כדאי שתתחב את כל הפילוסופיה שלך לתחת ותתחיל לעבוד על ההגיינה הנפשית שלך. בסדר, הבנו שאתה סופר אנטליגנט. יחד עם זאת גם אנחנו שאתה קורא לנו טפשים , מסוגלים לראות כמה אתה מזויף.
פיך וליבך אינם שווים., לא יעזור לך כלום, אתה מריח לא טוב.
להבה חשופה

לקיסר עוזרד !@!

להבה חשופה • 9 ביוני 2007
אתה לא חביב , לא יקר , ולא בטיח , מקסימום שרלטן , שמתהדר בנוצות "שולט דעתן".

כמה פתטי אתה נקרא .. כל מי שקורא אותך מבין . שהינך אלא זיוף מהלך , שמשליך את חוסר בטחונו "ויהבו" על המקלדת, באצטלא של "מומחה לשפה העברית. {הו העברית העלובה הזו}

שים לב איני מתייחסת לאימרות השפר, הכאילו מצוטטות מגדולים וחכמים ממך.!!

עוזרד הקיסר {וודאי עוד מליון ניקים} תפסיק למחזר עצמך .

תגובותייך ודברייך חסרי הטעם ,מביאות אותי לומר לך את אשר טרם מאמר, אתה מהווה שעשוע רב . הנה לך הצעה לניק נוסף לך חוץ מעוזרד, הקיסר והקיסרית.

ליצן החצר ..

ותבוא הישועה לכלובי . ושמחה רבה בכלוב .

דבר נוסף, לשם שינוי איני מסכימה לדברי רחפוש חברתי היקרה .
ח-ב-ל.

הקיסר .. הפך לליצן החצר . תשאר תשאר !!

בברכת שלום לקיסר .. ברוך הבא ליצן החצר
.
המקל והגזר

המקל והגזר • 9 ביוני 2007
[quote="עוזרד"]<ניחא, תירגעו, תנשמו עמוק, השמועות על היעלמותי היו מוקדמות ביותר.."

-------לא שמעתי שמועה כזאת, אבל היה נחמד לקום בוקר אחד ולגלות שאכן נעלמת icon_smile.gif

"ועכשיו נשארנו עם עוד משהו "מהותי " ( נו נניח...) - אחת, "חתולה לא מאולפת" עשתה לי שרות גדול מאוד ( קדם לה עוד איזה אדיוט נדמה לי "השקט שלפני"...) "> ----------------

--נדמה לך?... אתה מתכוון לאותו אידיוט שניסית לברר בכל דרך אפשרית את שמו, כתובתו וכל פרט אפשרי עליו?... זה שאחרי שיפחתו אתה מנסה לחזר בדרכים כה מגושמות ונלעגות, שלא לדבר על הפרת קוד מוסרי בסיסי בקהילה הזאת, הנוגע לגבי מושג השייכות?.....

"ועכשיו נותר לדון רק במי האפסיים ממש - כלומר בסוגית " הקיסר והקיסרית" ובכלל ריבוי ניקים - כבר כתבתי כאן שאני וא' - איננו "הקיסר והקיסרית"

------------כלומר, זה לא אתה, בניק הכפול הזה ממש, שניסת לתקוע טריז ביני לבין שפחתי?... אני ממש מופתע...

שהרי מבחינתי אתם יכולים לכתוב עלי מה שתרצו , בתנאי שתאייתו את שמי נכון - עוזרד. ולא אחרת !!! . " -

-----------אכן, מסתבר שזו מהות קיומך האומלל. כולה- מנה הגונה של תשומי.
מה שמעניין הוא אימוצך את עמדת "הסאבית הדחויה והמכוערת", ויש לומר שאתה עושה זאת במסירות ובכשרון.
אינני מכיר ולו אדם אחד שהיה מעמיד את עצמו כשק חבטות בפני קהילה שלמה, ולו וירטואלית.
אני חושב שמומחים מתחום הפסיכולוגיה היו נהנים לדון במקרה בו אדם מכנה את עצמו "שולט", משפיל את עצמו בפומבי, הופך למשל ולשנינה, נהנה מקיתונות הבוז הנשפכים עליו, ודורש עוד...

לגבי ה"תיאוריות" הספק פסיכולוגיסטיות-ספק פילוסופיות בהן אתה מנפנף, מיותר לדון בהן.
אין שום סיבה לפתח תורה שלמה כדי להצדיק את טעמך בנשים, או בכל תחום אחר. מיותר ולא רלוונטי.

מסתבר גם שאנשי הכלוב קצת יותר חכמים ממה שאתה חושב, ואינם מתרשמים מגיבוב המילים הגבוהות. מסתבר שנמיכות אישיותך בולטת בעיניהם יותר...

אמשיך להביט משועשע במסע הצליבה העצמי אותו אתה עורך לתשואות הקהל.......