בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מי משלם?

מלך הארץ​(לא בעסק)
לפני 17 שנים • 12 ביוני 2007
מלך הארץ​(לא בעסק) • 12 ביוני 2007
לדעתי לא צריך להיות הבדל בין יחסי שליטה ליחסים רגילים בכל מה שקשור להוצאות השונות והרבה דברים אחרים,

אני חושב שראוי, יפה ומקובל שהגבר/בן ישלם/יזמין כברירת מחדל כל עוד ידו משגת, ולאשה תהא הפררוגטיבה להציע מדי פעם להשתתף או להזמין למשהו ככל שתמצא לנכון.

כמובן שכל מקרה לגופה ואם מדובר בשולטת עמידה שאימצה עבד חסר כל אז פני הדברים הם אחרים,

במחשבה שניה בעצם צריך להיות הבדל,

יחסי שולטת נשלט הם עניין קצת שונה,
מלכה יכולה לטרטר עבד תקופה ארוכה מאוד עד שזה יזכה, אם בכלל, לאיזו בעיטה/רמיסה קטנה שלא לדבר על סשן מעורר חושים...
לכן, ובשים לב לכמה שירשורי תלונות על הסעות, מתנות ואכזבות של מספר עבדים, אולי כדאי ששולטת תפקיד בידי העבד ערבות בנקאית מראש למקרה ותבחר שלא להתעלל בו לאחר תקופת טרטורים ארוכה הכרוכה מן הסתם גם בהוצאות לא מבוטלות. icon_biggrin.gif
שלומציון
שלומציון • 12 ביוני 2007
למה לא לשלוח אותו לעשות כלים ?
Afroditi

לדעתי, זהו קשר ,כמו כל קשר זוגי

Afroditi • 12 ביוני 2007
ומכאן, חלוקת התשלום היא כמו שהייתם נוהגים , כל אחד לפני נוהגיו, בדיוק כמו בקשר רגיל.
The Shield​(שולט)

גבר ואישה

The Shield​(שולט) • 12 ביוני 2007
דיבורים על מי ישלם דוחים אותי מה הקשר בין כסף למערכת יחסים. שני בני הזוג צריכים לרצות לשלם אחד על השני מיתוך עמדה של נתינה אמיתית.
מוש​(נשלט){k}
מוש​(נשלט){k} • 12 ביוני 2007
נו, די, אמרתי שאני אשלם!
אני גם אשטוף כלים, ורצפה, ואבשל, ואכבס, ואגדל את הילדים, ואפרנס וכו' וכו' וכו'...

אפשר להתקדם לדיון הרציני הבא?

cow.gif
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
מוש כתב/ה:
נו, די, אמרתי שאני אשלם!
אני גם אשטוף כלים, ורצפה, ואבשל, ואכבס, ואגדל את הילדים, ואפרנס וכו' וכו' וכו'...

cow.gif

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
אתה חמוד אתה.
theslv​(נשלט)
theslv​(נשלט) • 12 ביוני 2007
השאלה היא :
מי יורד על ארבע אחר כך....
בכוח המוח-אשה
לפני 17 שנים • 13 ביוני 2007
בכוח המוח-אשה • 13 ביוני 2007
מוש כתב/ה:
נו, די, אמרתי שאני אשלם!

cow.gif

סוף סוף גבר אמיתי, שמבין מה מוטל על כתפיו (הרחבות)!