שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הודעה

ללא גבולות'
לפני 17 שנים • 3 ביולי 2007
ללא גבולות' • 3 ביולי 2007
צר לי לשמוע
מקווה שהמשבר יחלוף
שולחת לכם חיבוק מחזק
אם אתם זקוקים לעזרה אני אשמח לעזור
ואני בטוחה שלא רק אני.
נסיך הכתר

סגירת המועדון.

נסיך הכתר • 3 ביולי 2007
היה ראוי שמנהלי המועדון יאמרו את דעתם על ההודעה הדרמטית שנכתבה .
זיקית

עצוב

זיקית • 3 ביולי 2007
ללא גבולות כתב/ה:
צר לי לשמוע
מקווה שהמשבר יחלוף
שולחת לכם חיבוק מחזק
אם אתם זקוקים לעזרה אני אשמח לעזור
ואני בטוחה שלא רק אני.

מה שהיא אמרה.

ודן - אני חושבת שעם כל ההלם והצער, אפשר לתת להם מרווח נשימה בלי היסטריה. אין לי ספק שתהיה התנהלות אחראית מול ציבור המבלים של הדנג'ן. תן להם זמן. לא מדובר באנשים שנמצאים בקהילה הזו יומיים וייעלמו.
Venus in Furs​(מתחלף)

זיק...

Venus in Furs​(מתחלף) • 3 ביולי 2007
זיק מה הקשר? כמה זמן זה לוקח לכתוב, חמש דקות?

אין בזה שומדבר אישי כנגדם, זה נראה לי אלף בית בהתנהלות אנושית.

תארי לך שהיית קמה בבוקר, לוחצת על הלינק של הכלוב, והיה מופיע לך משפט שהכלוב נסגר עד הודעה חדשה עקב בעיות רישוי?

נראה לי שאפשר לכתוב יותר, להסביר, או משו. ואולי גם לא לסגור מהיום להיום.

בכל מקרה לא הצעתי לשרוף את בתיהם , רק ביקשתי לשמוע יותר פרטים, מה שנראה לי שבהחלט מותר לצפות.
עבודת מאסטר{lori}
עבודת מאסטר{lori} • 3 ביולי 2007
ונוס
כל הודעה שתפורסם מצד הנהלת הדאנג'ן היא הודעה רשמית.
לפעמים צריך זמן כדי לעכל דברים כאלו ולא לצאת בהצהרות לפני שיודעים מה קורה.
אני לא שמעתי דבר מהמנהלים כך שאני מסיק לבד, שקיימת בעיה מסויימת, וההודעה נועדה ליידע את ציבור הלקוחות על הסגירה. שלא יבואו סתם.

אי אפשר לדרוש מההנהלה הסברים ושיתוף בישיבות צוות, קשיים ובירוקרטיה.

כמו שכולנו מכירים את הפמיליה ואת הפטיצ'ריה, הם לא ישאירו אותנו תלויים באוויר. הם לא "כבשו את הדאנג'ן" לדבריך, כדי לסגור אותו. תן להם זמן, ותהיה בטוח שאם היתה להם אפשרות לעדכן אותנו בפומבי, הם היו עושים את זה.
בוא נקווה שהמשבר יחלוף מהר והמועדון יחזור לפעילות בתקופה הקרובה.

וכמובן, אני שולח חיבוק גדול והמון חיזוקים לאמילי, מאסטר F, טיצ'ר ופט. אני יודע שתצליחו להתגבר על הקשיים האלו icon_smile.gif
זיקית

Re: זיק...

זיקית • 3 ביולי 2007
Venus in Furs כתב/ה:
זיק מה הקשר? כמה זמן זה לוקח לכתוב, חמש דקות?

אין בזה שומדבר אישי כנגדם, זה נראה לי אלף בית בהתנהלות אנושית.

תארי לך שהיית קמה בבוקר, לוחצת על הלינק של הכלוב, והיה מופיע לך משפט שהכלוב נסגר עד הודעה חדשה עקב בעיות רישוי?

נראה לי שאפשר לכתוב יותר, להסביר, או משו. ואולי גם לא לסגור מהיום להיום.

בכל מקרה לא הצעתי לשרוף את בתיהם , רק ביקשתי לשמוע יותר פרטים, מה שנראה לי שבהחלט מותר לצפות.

זה לא עניין של חמש דקות שלוקח לכתוב. אני מניחה שלא ייתכן מצב שבו למפעילי המועדון הנוכחיים יהיה אינטרס לסגור את המועדון ולו לשבוע - מפאת שיקולים כלכליים. אם יש בעיות רישוי הן לא תיפתרנה ביום או יומיים, אולי קצת יותר. ולכן אני מניחה שמעבר להודעה הלאקונית הזו יש מאמצים גדולים לפתור את הבעיות ולכן מפעילי המועדון טרודים בדברים מהותיים ומשמעותיים. אני לא חושבת שהסבר אינו משמעותי, גם אני סקרנית ומודאגת כמוך, אבל אולי כרגע אין להם הסברים לספק.

אני גם מניחה, שלולא היה הדבר הכרחי וכפוי, לא היה נסגר המועדון מהיום להיום. כך שיש להניח שהדבר לא תלוי בהם. זה לא שהם קמו בבוקר ואמרו, וואו, אני עובד כל כך קשה ומושקע כל כך הרבה, אבל אין לי חשק השבוע להרים מסיבות, אז בואו נסגור.

קיצור, אני את שלי אמרתי. אין טעם לנהל פה ויכוח. נחכה ונראה. כולי תקווה שיסתדר. הדאנג'ן הוא סוג של בית.
קטסטרופה{Adonai}

לקהל שלכם אלון?

קטסטרופה{Adonai} • 3 ביולי 2007
אתה יצאת מדעתך?
מה זה "הקהל שלכם"?
עד לפני חודש וחצי שרצת בדנג'ן, מה עובר עליך?
מאין לך שהם עובדים על אנשים?
נהיה מגדת עתידות וקורא לב וכליה?

אני בטוח שיש הסבר לכל זה ואני מאוד מקווה שמחרחרי מלחמות לא יוסיפו שמן כי הם יקבלו בראש שבעתיים.
_טרוריסט חמוש באננס

כרגיל אני חותם על כל מה שעבודת מאסטר כתב

_טרוריסט חמוש באננס • 3 ביולי 2007
חברים ,מכל הלב אינשאללה ייפתר העניין לטובת כל הצדדים המעורבים.

איזה אחה"צ נפט נהיה לי....
Venus in Furs​(מתחלף)
Venus in Furs​(מתחלף) • 3 ביולי 2007
עבודת מאסטר כתב/ה:
ונוס
כל הודעה שתפורסם מצד הנהלת הדאנג'ן היא הודעה רשמית.
לפעמים צריך זמן כדי לעכל דברים כאלו ולא לצאת בהצהרות לפני שיודעים מה קורה.
אני לא שמעתי דבר מהמנהלים כך שאני מסיק לבד, שקיימת בעיה מסויימת, וההודעה נועדה ליידע את ציבור הלקוחות על הסגירה. שלא יבואו סתם.

אי אפשר לדרוש מההנהלה הסברים ושיתוף בישיבות צוות, קשיים ובירוקרטיה.

כמו שכולנו מכירים את הפמיליה ואת הפטיצ'ריה, הם לא ישאירו אותנו תלויים באוויר. הם לא "כבשו את הדאנג'ן" לדבריך, כדי לסגור אותו. תן להם זמן, ותהיה בטוח שאם היתה להם אפשרות לעדכן אותנו בפומבי, הם היו עושים את זה.
בוא נקווה שהמשבר יחלוף מהר והמועדון יחזור לפעילות בתקופה הקרובה.

וכמובן, אני שולח חיבוק גדול והמון חיזוקים לאמילי, מאסטר F, טיצ'ר ופט. אני יודע שתצליחו להתגבר על הקשיים האלו icon_smile.gif

ה"כבשו את הדאנג'ן" זה דווקא לדבריהם, לא לדברי. זה ציטוט של ההודעה הראשונה של ההנהלה החדשה. (רק כדי להעמיד דברים על דיוקם)

וסבבה, אני מבין שיש פה עניינים משפטיים וכאלה, וגם אני מצטרף לחיזוקים ולחיבוקים לאמילי, לאף, לטיצ'ר ולפט, שאותם אני מכבד ומחבב מאוד.ומקווה שהכל יסתדר על הצד הטוב ביותר. אתה בטוח יכול להבין מאיפה אני בא כשאני כותב את הדברים האלה. קמתי היום בבוקר בידיעה ברורה שאני הולך לגנון בלילה. לקבל את זה ככה, בהודעה לאקונית, זה קשה לבעל לב חלש שכמוני.

שיהיה רק טוב, לכולם.