צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שלום לכולם - מילים אחרונות

טמונה במסגרת
לפני 16 שנים • 22 באוג׳ 2007

לא שאפשר לבנות על זה

טמונה במסגרת • 22 באוג׳ 2007
אבל שרק יהיה לך מספיק כבוד עצמי כדי
לא לחזור.

אל דאגה עוזי, אנחנו נסתדר גם בלעדיך.
זה לא שלא יהיה קשה, אבל בטוחתני שנצליח.
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
לפני 16 שנים • 22 באוג׳ 2007

Re: שלום לכולם - מילים אחרונות

עוזרד כתב/ה:
היום , 22.8.2007 מחקה הנהלת הכלוב את הבלוג שלי, בעקבות כתיבת הפוסט שלי על "הדום דה-לה שמאטע " ( דום הסחבות ) . מחיקה זו באה ללא כל התרעה. אף שהפוסט התיחס לדגם כללי של דומים בדומה לסידרה הכללית על הסאביות אותה פירסמתי בסידרת הפוסטים שלי על "קווים לדמותה של הסאבית העבריה " .
אף אם היו בפוסט שלי התיחסויות יחודיות לדומים כאלו או אחרים בפוסט דנו, הם בוודאי לא היו בלשון המנאצת אותה הפגינו בעלי בלוגים אחרים כלפי, ואשר לגביהם לא נקטה הנהלת האתר פעולת מחיקה דומה.
בעקבות סתימת הפיות הנלוזה בה נקטה הנהלת האתר נגדי מעבירה את שדה הכתיבה שלי לבלוג הוותיק שלי באתר תפוז הנושא אותו שם : "הרחבה התמדת של תחום ההתנגדות ". כל מי שקרא בבלוג שלי, נהנה או לא נהנה ממנו, אך לא יכול היה בלעדיו מוזמן להגיע למקום ההתרחשות החדש בתפוז ( לינק מצוי בכרטיס שלי )
הודעה על כתיבה יחודית באתרי בי.די.ס. מ. אחרים תבוא בהמשך.

אכן מראה קשה לצפיה וקשה אף יותר לקריאה.
אבל מצד שני, בזכותך התחלתי לחבב סרטי סנאפ.

icon_rolleyes.gif
רפאל
לפני 16 שנים • 23 באוג׳ 2007
רפאל • 23 באוג׳ 2007
ואני דווקא מצער על כך שהנהלת האתר לקחה על עצמה את התפקיד של צנזור בלוגים ומחיקתם (ואני יוצא מנקודת הנחה שלא בוצע שם כל אווטינג). התפקיד של הנהלה הוא לא להצטרף לעליהום.
venus in our blood​(שולטת)
venus in our blood​(שולטת) • 23 באוג׳ 2007
אז זהו, שלא.

הפעם, רפאל, אתה טועה.

בבלוג הנ''ל היו השתלחויות באנשים מסויימים. ואין זו הפעם הראשונה שהנ''ל מביע עמדתו כלפי אנשים(גברים ונשים ) בצורת השתלחות אישית. לרבות אאוטינג.
galia​(לא בעסק)
galia​(לא בעסק) • 23 באוג׳ 2007
אני כמובן עם רפאל.
קראתי בלוג אחר שממנו נודע לי שחברתו של עוזרד (שכולנו יודעים מיהי), היא "נערת ...." . (לא נעים לחזור על זה). הפוסט היה בתוך הבלוג יותר משבוע מבלי שנמחק.

עם כל האמור לעיל, אני בעד כלובי. הוא נראה לי בין השפויים ביותר במדינה. (לפעמים גם הוא יכול לטעות. קורה.)
רפאל
רפאל • 23 באוג׳ 2007
נוגה כתב/ה:
בבלוג הנ''ל היו השתלחויות באנשים מסויימים.

אז מה. אנשים משתלחים זה בזה. והכלוב שרד יפה מאוד את כל ההשתלחויות בעוזרד.

נוגה כתב/ה:
לרבות אאוטינג.

הוא חשף ניקים?
Yosefus​(שולט)
Yosefus​(שולט) • 23 באוג׳ 2007
galia כתב/ה:
אני כמובן עם רפאל.
קראתי בלוג אחר שממנו נודע לי שחברתו של עוזרד (שכולנו יודעים מיהי), היא "נערת ...." . (לא נעים לחזור על זה). הפוסט היה בתוך הבלוג יותר משבוע מבלי שנמחק.

עם כל האמור לעיל, אני בעד כלובי. הוא נראה לי בין השפויים ביותר במדינה. (לפעמים גם הוא יכול לטעות. קורה.)

אז זהו שאני לא יודע.
כל פרשיית עוזרד חלפה לי ליד האוזן.
מישהו מוכן לתקצר?
(איפה זרש כשצריך אותה?)
Queeny​(מתחלפת){being}
Queeny​(מתחלפת){being} • 23 באוג׳ 2007
Yosefus כתב/ה:
י
אז זהו שאני לא יודע.
כל פרשיית עוזרד חלפה לי ליד האוזן.
מישהו מוכן לתקצר?
(איפה זרש כשצריך אותה?)

לא יודעת מי זו זרש, אבל גם אני פספסתי את כל הפרשיה.זה מה שנחמד בביצות, מי שטובע בטוח שכולם שם איתו, כל הזמן...