צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מלכות שמנות

מיתוסית​(שולטת)
לפני 16 שנים • 25 באוג׳ 2007
מיתוסית​(שולטת) • 25 באוג׳ 2007
אנהבל B כתב/ה:
כחולית כתב/ה:
אה שכחתי, מידת המכנסיים הממוצעת בחברה הכללית לנשים היא 34-36 icon_rolleyes.gif

במידות ישראליות אגב זה 44-46 למי שתהה icon_cool.gif

חח לא, אשכרה התכוונתי למידות הישראליות, זה המידות של הדוגמניות וכפי הנראה הידות שבחנויות בגדים חושבים שרוב הישראליות במידות האלה...
המידה הכי גדולה שם היא בד"כ 38 ואת בת מזל אם את מוצאת 40 icon_lol.gif
jem's
לפני 16 שנים • 25 באוג׳ 2007
jem's • 25 באוג׳ 2007
אני לא מבין מה הבעיה עם שמנות או שמנים ???.
אבל זה אני....
DanaDomme​(שולטת)
לפני 16 שנים • 26 באוג׳ 2007

יש דברים יותר גרועים

DanaDomme​(שולטת) • 26 באוג׳ 2007
באמת מה הבעיה עם שמנות???
ישנן גם סאביות שמנות לרוב, לא חושבת שאחוז המלכות השמנות גבוה במיוחד ובכל מקרה לא יותר מוזר לראות ילדות בנות 18 שנראות מליון דולר ומכנות עצמן מלכות? אני בטוחה שהתופעה הזו הרבה פחות גורמת להרמת גבות במיוחד בקרב קהל הכנועים ("אבל היא כל כך בוגרת".....)
בקיצור לי נראה שהבעיה שלך היא עם שמנות בכלל ולא עם מלכות שמנות, אבל זו מחשבה שאני במקומך הייתי שומרת לעצמי, זה לא צריך לעניין אף אחד.
lady inBlack
lady inBlack • 26 באוג׳ 2007
בעיני באופן אישי זה סקסי ויפה בחור קצת מלא וכנ"ל לגבי בחורה בלי קשר להיותם בדסמ"ים אבל זה עניין של טעם..
ומה העניין הזה הכפייתי כל הזמן להתעסק במידות מכנסיים כל היום? אנורקסיה זה פאסה ואיכסה!
Tish Adams
Tish Adams • 26 באוג׳ 2007
על כל אחד מהצדדים: שולטות/ים, נשלטים/ות וסוויצ'רים, אפשר לעשות הכללות.
אני מקווה שהפוסט הזה לא ילך לאן שכל כך צפוי שילך.
שבוע נפלא לכולנו.
מלך הארץ​(לא בעסק)
מלך הארץ​(לא בעסק) • 26 באוג׳ 2007
אני כבר העלתי את הנקודה שמדובר בטעות, יש כאן בילבול במונחים,

אם אנשים היו מקפידים להיות קצת יותר פוליטקלי קורקט, אז היה מתברר שאין ולו מלכה אחת שמנה בממלכת בדסמיה,

יש פשוט מלכות שנמוכות מדי ביחס למשקל שלהן, זה הכל.

.
סיגריה​(אחרת)
סיגריה​(אחרת) • 26 באוג׳ 2007
Sigurd כתב/ה:
אני כבר העלתי את הנקודה שמדובר בטעות, יש כאן בילבול במונחים,

אם אנשים היו מקפידים להיות קצת יותר פוליטקלי קורקט, אז היה מתברר שאין ולו מלכה אחת שמנה בממלכת בדסמיה,

יש פשוט מלכות שנמוכות מדי ביחס למשקל שלהן, זה הכל.

.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
מעולה!
כרית​(אחר)
כרית​(אחר) • 26 באוג׳ 2007
הן לא שמנות, הן מלאות באהבה. icon_lol.gif
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 26 באוג׳ 2007
מוגבלות מרחבית
דחוסות
מדושנות באופן חגיגי
כבדות לגובה שלהן
מלאות בכל-טוב, נפצים וחזיזים
מושא-אהבתם של פעילי גרינפיס
שוברות-גלים
מעלות את מפלס המים
מסתירות את הנוף
חוסמות את התנועה

ועוד...
אלון-סאב​(נשלט)

הסם לעומת (-->) האפשרויות האידיאליות.

אלון-סאב​(נשלט) • 26 באוג׳ 2007
המבורגר כפול ועסיסי בין שני לחמניות טריות עשוי בדיוק לטעמך ועם כל התוספות שאת אוהבת;

--> לקבל מחמאה. כמה יפה. כמה מושכת. כמה חטובה. כמה סקסית. לקבל מחמאה לפחות פעם ביום, כל יום. לפעמים שלוש פעמים ביום. אפילו בטלפון. לקבל מחמאה מזרים. מחברים. מעמיתים לעבודה. מהמשפחה.

עוגת שכבות מלאה בשוקולד וקצפת טעימה מדהימה;

--> להביט במראה ופשוט להתענג. לחיות על סף הנרקיסיסטיות. תמיד להרגיש טוב עם עצמך. להתאהב בגופך כל יום מחדש. לרוץ מהר ובקושי להתנשף. להתכופף בכיף מתי שמתחשק. ללכת בים בביקיני הכי זנותי שקיים ושכולם יקנאו.

שווארמה מזיל ריר בתוספת צלחת מלאה צ'יפס נוטף שמן, ריח גן עדן;

--> להיכנס לחנות בגדים ולדעת שכל בגד שהעין שלך צדה, לא רק יעלה עלייך בקלות, לא רק יהיה זול, לא רק תמיד ירגיש לך מאוד נוח בתוכו, אלה כשתביטי בעצמך במראה תראי מישהי סקסית פצצתית מביטה בך חזרה, וזה עוד לפני מחמאות המוכרנית והחברה/הידידה הצמודה.

גלידה, ביום חם ולא קצת גלידה. קופסה שלמה של גלידה קרה בדיוק לטעמך, עם כל הסירופים או הקצפת או השוקולד שאפשר רק לרצות;

--> להרגיש עם המון אנרגיה. תמיד עם חשק לקום ולעשות, בכל יום, בכל שעה בלי הנחות, כי זה כל כך קל. להרגיש עיניי אחרים חומדים את גופך. סורקים את גופך מכף רגל ועד ראש. ואת עם ביטחון מוחלט בעצמך. בגופך. ברכב האנושי האישי שלך, מעשה אלוקים.

שוקולדים, פיצה, פלאפל, חטיפים, בורקס ודגנים מסוכרים. לארוחת בוקר. לארוחת צהרים. לארוחת ערב. תמיד מאוד טעימה. תמיד מוכנה תוך כמה דקות. קרוב לאפס מאמץ או עבודה, בלי שביב השקעה;

--> להרגיש ולדעת שאת בריאה ותישארי בריאה עוד שנים רבות וארוכות, עם לפחות %50 פחות מחלות, בלי לראות בית חולים עד שאת בגיל לפחות 80, עם עוד 10 אם לא 20 אם לא 30 שנים של פעילות רבה פי כמה. להזדיין שעות כשדווקא את היא זו שמקפצת ומשתוללת במיטה, בלי שום שריר תפוס, בלי טיפה קטנה של זיעה, בלי אפילו להתנשם הרבה במיוחד. פשוט לגלוש על גלי האורגזמה לרכוב עליו בעוצמה פראית והוא שכוב זרוק על המיטה חצי מת מעייפות.

סם האוכל? המחלה הקשה והנפוצה מכולם.
סם החיים? לחיותם במלואם. רזים ובריאים.
אפילו שלפעמים קשה.