לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בנות ואורגזמות

מלכה מלקה​(אחרת)
לפני 16 שנים • 29 באוג׳ 2007

עוברת

מלכה מלקה​(אחרת) • 29 באוג׳ 2007
לא נכנסתי כלל לאורגזמות שלי.
זה היה ברור שמישהי "תכניס" לי על מה שכתבתי או שתנסי דרך ההודעה שלי לומר כמה האורגזמות שלה נפלאות ( מפרגנות פה (: )
אבל
icon_smile.gif
כל מה שכתבתי זה עובדות , סטטיסטיקה פשוטה בין אם נרצה להודות ובין אם לא (:

בברכת המשך אורגזמות מרובות icon_exclaim.gif
משולשות ומרובעות

מלקושה icon_wink.gif
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 29 באוג׳ 2007
לא מבינה איך כולן כמעט גומרות פה אחרי 10 דקות?!?!
ואיך לרובן מולטי אורגזמה ולי מעולם לא היה??
ואיך הרבה פה גומרות מחדירה כשבאופן סטטיסטי בקושי 30% מכלל הנשים גומרות מחדירה??? icon_eek.gif

הסטטיסטיקה של בנות הבדסמ שונה מהסטטסטיקה של כלל האוכלוסיה או מה? icon_rolleyes.gif
Black Roses
Black Roses • 29 באוג׳ 2007
אוראלי-אם הוא יורד כמו שצריך ויודע מה הוא עושה אז בין 3-10 דקות אם הוא לא יודע מה הוא עושה הוא עף בבעיטה מחוץ לדלת ככה שלגבי חדירה הוא לא נחשב
חדירה-בד"כ 3 -5דקות
זה הערכה שלי אף פעם לא מדדתי זמן icon_rolleyes.gif
מלך הארץ​(לא בעסק)
מלך הארץ​(לא בעסק) • 29 באוג׳ 2007
סליחה שאני מתפרץ לדלת לא נעולה, פשוט הצרחות.. חשבתי שקרה משהו..

רק רציתי להעיר שצריך לקחת בחשבון שכשטוב הזמן עובר מהר ו/או דברים טובים עוברים מהר מדי - אז יכול להיות שמה שנראה x דקות הוא למעשה 5x דקות...

Black_roses כתב/ה:
אוראלי-אם הוא יורד כמו שצריך ויודע מה הוא עושה אז בין 3-10 דקות אם הוא לא יודע מה הוא עושה הוא עף בבעיטה מחוץ לדלת ככה שלגבי חדירה הוא לא נחשב
חדירה-בד"כ 3 -5דקות
זה הערכה שלי אף פעם לא מדדתי זמן icon_rolleyes.gif
נולי
נולי • 29 באוג׳ 2007
אנחנו בתחרות פה?

ובכלל לגמור זה לא הדבר הכי חשוב כי כל הכיף זה בדרך לאורגזמה
ואם כיף בדרך, אז מי רוצה לגמור אותה,
ואם לא כיף בדרך אז גם אורגזמה לא תהיה.....

וכחולית: אם הבחור הזה, או כל אחד שאיתך, ממהר לאן שהוא - שילך.
מי שלא יכול/רוצה/ואט אבר להשאר כמה זמן שצריך ולעשות עבודתו נאמנה - תראי לו את כוון הדלת (ואם את בקומה גבוהה-את החלון) בבעיטה!
נילי ונילי

Re: עניין של תקופה בחיים

נילי ונילי • 29 באוג׳ 2007
אוננות- בין ארבע דקות לשעה כתלות במצברוח ובעזרים טכניים.
אוראלי- הו, כן, בייבי. כתלות בהיכרות עם הפרטנר[ית] וניסיון משותף בעבר.
ואגינאלי- לא גומרת. לא קרה מעולם ואני מתחילה לפקפק בכך שאי פעם יקרה [אבל זה לא מפריע לי להמשיך ולנסות].

ובנוגע ל-

Queeny כתב/ה:
אני רוצה להמליץ בהזדמנות זו על ספר ממש מעולה על אוננות נשית שקראתי השבוע:
"דברים שניסיתי לגעת" מאת גילי פליסקין. http://www.text.org.il/index.php?book=0704034
גילי היא בחורה צעירה שמסגרת עבודת-מחקר שעשתה באונ' בר-אילן (כן, כן!) רייאנה עשרות נשים על אוננות - הרגלי האוננות שלהן, למי סיפרו, תחושות שקשורות לזה, ועוד. זה ספר שלא פחות משהוא מרתק הוא מרגש ברמות.
בעקבותיו גילי פתחה גם אתר לנשים אחרות שרוצות לשתף בחוויות שלהן. http://www.onenut.co.il/
ספר עם עוצמות נדירות.

אז רק רציתי להגיד- גילי פליסקין שולתתת!!1
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 29 באוג׳ 2007
כחולית כתב/ה:
ואיך הרבה פה גומרות מחדירה כשבאופן סטטיסטי בקושי 30% מכלל הנשים גומרות מחדירה??? icon_eek.gif

הסטטיסטיקה של בנות הבדסמ שונה מהסטטסטיקה של כלל האוכלוסיה או מה? icon_rolleyes.gif

נשות הכלוב, מן הסתם, הן נשים המודעות ומפרגנות למיניות שלהן, גם אם היא נחשבת חריגה בחברה ה"נורמלית".

לדעתי זה הגיוני שנשים שמפרגנות לעצמן ולמיניות שלהן יהנו מאורגזמות בקלות רבה יותר מנשים בעלות מעצורים מיניים/רגשיים.
וזה לא קשור רק לבדס"מ, אפילו אני בוניליותי נהנית ממולטי אורזמות, מחדירה ומאוננות וגומרת בקלות מרובה יותר מחלק מחברותי הוניליות שעסוקות בזמן הסקס בכל מיני תסכולים בקשר לגופן, או מעצורים רגשיים אחרים המעכבים עד מונעים הנאה מהסקס.

לגבי זמנים, מצטערת, לא מחזיקה שעון בזמן סקס/אוננות אז אין לי מושג כמה זמן זה לוקח, ולמען האמת גם לא ממש משנה לי...
Queeny​(מתחלפת){being}
Queeny​(מתחלפת){being} • 29 באוג׳ 2007
כחולית כתב/ה:

גם לי לא היו אף פעם מולטי. בכלל, אין לי מושג איך עושים את זה. אני מה-זה עייפה אחרי אחת, והכל שם כל כך רגיש שבכלל אני לא מסוגלת לגעת שוב. מה שכן, אני מצליחה להאריך אותן עם תרגול. וגם לגבי גמירה מחדירה- תרגול. וזה יותר קל כשאת חודרת לעצמך (אני ממליצה על דילדו-משולב-ויברטור מסוג רולס-רויס).
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 29 באוג׳ 2007
כן, יש לי בדיוק כמו שלך יש!
חשבתי שאני היחידה כי כל מי שמדברת על זה מספרת כמה שהיא מתעוררת אח"כ ואילו אני מתמוטטת ולא מסוגלת לזוז איזה 10 דקות, בטח שאין לי כוח לסיבוב נוסף שלא לדבר על זה שאו שאני רגישה מידי שם במשך זמן ארוך יחסית או שאני פשוט נהיית אדישה כזאת...
לכן לא הצלחתי אף פעם לגמור שוב,ש לא לדבר על להתחיל לנסות בצורה נורמלית...

את מה את מאריכה בתירגול, לא הבנתי?

ולגמור עם ויברטור מהר זה לא חוכמה, גם אני יכולה לגמור מזה כמעט כל פעם, אבל עם גברים לא ולפעמים הם יכולים לנסות שעה וזה פשוט לא יילך.... icon_cry.gif