בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מחלת ההשמנה - אנחנו תמיד הארוחה של מישהו חזק מאתנו

Toxic Princess
לפני 17 שנים • 2 בספט׳ 2007
Toxic Princess • 2 בספט׳ 2007
אלון-סאב כתב/ה:

@ חתולה - זה יקר לפעמים, אבל לא הכל יקר , וגודיס מלמדת גם קנייה משתלמת (לא רק בישול) של אוכל , משתלמת בריאותית וכספית.

כן אני מבינה... העיניין הוא שהיא הדגישה מאוד את העיניין של הזמן היקר שלה.
חס וחלילה אני כמובן לא אומרת שזה משהו שהיא צריכה לעשות בחינם... אבל כשזה יקר, ולמישהו אין, ואני לא מתביישת להודות- וואלה, אין לי- אז העיניין עצמו של הקאוצ'ינג הוא לא משהו שאפשר להרשות לעצמנו. או אז, אנו תקועים בלופ שלנו..
אבל לא נורא, אנחנו נסתדר icon_smile.gif
אני רוצה להוסיף שאני חושבת שזה תפקיד מאוד מקסים, מה שגודיס עושה. זו עזרה לאנשים, וזה חשוב מאוד. כך שלא תחשבי שאני מבקרת אותך לרעה, כי דווקא דעתי ההיפך icon_smile.gif
godisafemale​(שולטת)

חתולה פסיכית היי

godisafemale​(שולטת) • 2 בספט׳ 2007
את מוזמנת לפנות אלי בפרטי, נשוחח ואבוא לקראתך ככל שאוכל. גם אם רק השיחה בנינו תועיל לך. הרווחנו icon_smile.gif
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)

Re: חתולה פסיכית היי

godisafemale כתב/ה:
את מוזמנת לפנות אלי בפרטי, נשוחח ואבוא לקראתך ככל שאוכל. גם אם רק השיחה בנינו תועיל לך. הרווחנו icon_smile.gif

גודיס בטח זו תיהיה שיחה נעימה icon_twisted.gif
huan
huan • 2 בספט׳ 2007
קוצינג זה באמת אחלה עזרה.

בלי הכשרה, ידע, לימודים או הכשרה (למעט קורס של מספר חודשים במקרה הטוב), ניסיון, קוד אתי המבדיל בין נותן עזרה מקצועי כמו עבוד סוצאלי, פסיכולוג או כל בעל מקצוע אחר שאשכרה יודע מה הוא עושה לבין אדם זר שאת דבריו ועצותיו היינו מקבלים בערבון מוגבל ובטח שלא משלמים לו על זמנו ה"יקר" - יקר במרכאות שכן ליוקר שלו אין שום גיבוי.
לפנות למישהו העוסק בקוצינג לקבלת עזרה כלשהי דומה לפניה לחבר בבקשה שיעשה לך ניתוח מעקפים שכן יש לו ניסיון חיים עשיר בחיתוך סטייקים, הדבקת פלסטרים ופעם חובש הסביר לו איך תופרים חתך.

קוצינג זה רמאות..זה אפילו לא טכנאי שיניים שמתחזה לרופא אלה הרבה יותר גרוע.

בכדי לעסוק בקוצינג אתה לא צריך כמעט הכשרה (למעט קורס קצר של מסםר חודשים למרות שבהרבה מקרים סתם להכריז על עצמך כעוסק בקוצינג בהחלט מספיק), לא צריך ידע, לא צריך שום דבר שעושה פסיכולוג פסיכולוג, עובד סוצאלי- עובד סוצאלי או רופא -רופא...אותו משהו שבגללו אנחנו פונים אל איש המקצוע הזה ולא אל השכן מלמטה שיעשה לנו טיפול פסיכולוגי, יעקוב אחרי דיאטה או ירשום לנו אנטיביוטיקה!

אנא גודיס...תציגי בפנינו את ההכשרה שלך מה למדת? הכין למדת. מי בדיוק הסמיך אותך לטפל באנשים ועוד לגבות על זה כסף? ומה מבדיל בינך ובין שרלטנים אחרים שחלקם כמו אותו טכנאי שיניים מתחזה מוצאים את עצמם מאחורי סורג ובריח בעוון התחזות?
מה הידע שלך בתזונה ודיאטה? מה הידע בפסיכולוגיה? מה הידע שלך במשהו הקשור בטיפול באנשים? או שאולי מדובר באופרטוניזם טהור???

אלון אולי לקוח מרוצה....כך גם היו לקוחותיו של אותו טכנאי או לפחות חלקיהם - אילו שהשיניים שלהם לא התפרקו כעבור שבוע!

אז לפני שאת מפרסמת את העסק שלך,גובה כסף על שירות שלא ניתן ומציגה את עצמך כבעלת מקצוע שהוא שווה ערך לקוראת בקפה!...תעשי טובה - תשיגי קצת הגינות ותפסיקי לרמות אנשים שאין להם מושג מה זה הזיוף שקוראים לו קוצינג - תוצר מעוות של תרבות האינסטנט.

הפעם לשם שינו זה א אישי נגדך גודיס, הפעם אני כועס באופן כללי על כל החארות שגורמים ויגרמו להרבה מאוד אנשים נזק כתוצאה מבורותם וחוסר הרצון או חסור היכולת שלהם ללמוד.
huan
huan • 2 בספט׳ 2007
דרך אגב...עם את רואה בכך שאני טוען שאת חסרת כל סמכות,ידע או יכולת לטפל באנשים וזאת כפועל יוצא מכך שאת מכריזה על עצמך כעוסקת בקוצינג בניגוד לדיאטנית קלינית, פסיכולוגית, עובדת סוצאלית או כל גורם אחר מוסמך אחר..את מוזמנת לתבוע אותי....ובאותה נשימה לוותר על רפואה,פסיכולוגיה ופסיכאטריה ולהחליף אותם ברפואת אליל, התיעצות עם הרבי והומאופטיה.
huan
huan • 2 בספט׳ 2007
כמובן במידה ויש לך תואר שני בפסיכולוגיה, יש לך פרקטיקה ועשית קורס מוכר בארה"ב בשיטת קואצינג כהשלמה להשכלה הקודמת...אנא קבלי את התנצלותי הכנה ואני אקח את מילותי חזרה.
רפאל
לפני 17 שנים • 3 בספט׳ 2007

Re: מחלת ההשמנה - אנחנו תמיד הארוחה של מישהו חזק מאתנו

רפאל • 3 בספט׳ 2007
godisafemale כתב/ה:

אז אחרי שהבנו כי מאחורי כל מותג מזון משמין ורוצח(!) ישנו חשבון בנק של אדם פרטי, אתן כמה טיפים שליקטתי עבורכם.

גם מאחורי כל הקואצ'ר וכל פרחה ישנו חשבון בנק פרטי.

עוזרד זרע, וגודיס קוצרת.
מUחדת

הנזיר שאכל את הפרארי שלו.

מUחדת • 3 בספט׳ 2007
חשבתי שפרסום שירותים של מלכות בתשלום אסורה על פי נוהלי האתר..ניחא.

מה הבעיה שלכם?
ימותו הקנאים.
לא, לא-
שיחיו ויסבלו מהסתיידות העורקים ואוטם שריר הלב.
ירידה של 14 קילו בחודש היא שיטה לגיטימית ויעילה, נטולת סיבוכים ועתירת תחושות טובות.
הבעיה היא שמאיפה תמצא דילר שיספק לך בימים שחונים אלו כזו כמות של אקסטזי במחיר סביר?
"זה יקר" מטפטפת זו את מחיר משנתה הקלילה {?}, אבל זה שווה לך. זה יותר אקזוטי.
גם ריח של פועלים רומנים נחשב לאקזוטיקה, אז מי אני שאלין?

רוצים דיאטה?
פנו לרופא/ת המשפחה שלכם ובקשו, כמה פשוט, הפניה לתזונאית של קופ"ח. לא יעלה לכם שקל, לא יעלה לכם בבריאות או בשיחה עם מנהל הבנק שינסה לברר מי זו חברת "קווצ'ינג זו אני- קורס שליטה בסוגרים חינם!!" שמישכנת עבורה את הבית שאין לך.
ספר לו שזו המדריכה שלך. האישה שגילתה לך את "הסוד". שלימדה אותך שאם אין לך פרארי, לפחות תאכל כמו נזיר.
עוד עצות זולות ומועילות?
"אכלנים כפייתים" (O.A) מקיימים מפגשים בכל הארץ לטובת אלו בינינו זקוקים לתמיכה קבוצתית ועזרה בענייני ירידה במשקל והקניית הרגלי חיים בריאים.
נכון, לא תרדו 14 קילו בשעתיים אבל לא תרגישו..נו, איך אומרים?- שאכלתם אותה.

קווצ'ינג..עוד שוק פרוץ ובעייתי המושך אליו לא מעט בעלי ההפרעות שונות ומשונות.
ללא גבולות'
ללא גבולות' • 3 בספט׳ 2007
אני חושבת שראוי שתפרידו בין דיון באדם ספציפי לבין המושג קווצינג באופן כללי.
יש לי חבר שיש לו תואר ראשון בפסיכולוגיה ועושה קווציניג חינם אין כסף לאנשים
וגם אם היה עושה זאת בתשלום היו מי שהיו משלמים לו כיוון שהוא מצויין .
ולעומת זאת הייתי אצל פסיכולוג "פרופסור" שגבה 450 ש"ח לשעה וחוץ מלעצבן אותי לא עשה כלום.
הקטגוריזציה שלך שאומרת שכל מי שעוסק בקווציניג הוא רמאי קצת מפריעה לי בעיקר כי היא לא נכונה .
אני לא מכירה את גודיס ואת פועלה ולכן לא אתיימר להגיד דבר בעיניינה אבל אני כן מכירה אנשים אחרים שהם בעלי כישרון בסיוע לאנשים ולאור דבריך ראוי שלא ישתמשו בכך.
ההשוואה בין לדבר עם אדם שלא עבר הכשרה מקצועית על בעיותך לעומת לתת לאדם בלי הכשרה לבצע בך ניתוח מעקפים היא דמגוגית ומעצבנת .
בכל אופן , תשתדל לאבחן בין אנשים.