שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

[B]איך הופכים ווניל לשולט?[/B]

Brave Dwarf
לפני 16 שנים • 30 בספט׳ 2007

Re: ואני לתומי חשבתי

Brave Dwarf • 30 בספט׳ 2007
קליבר כתב/ה:
שיש בכל בית מרקחת כדורי שולטומיצין , שהופכים כל ונילי לשולט ... וכמבון שיש סאביתול , להפיכת כל ונילית לסאבית ..
עוד פעם עבדו עלי ?

הטרולים האלה נהיים גרועים מרגע לרגע icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
( לא , זה לא אני כתבתי את הפוסט הזה , את רואה שזה בחרוזים ? לא , נכון .. אז מה פתאום זה אני ? וזה גם נושא רציני , נרא לך שאני אכתבו משהוא רציני פעם ? מתי ? ברבע לשלוש בבוקר ? נו באמת .. לכי לישון כבר icon_twisted.gif )

חולה נפש
אני הולך לקחת פניצליבר כדי להירדם. (-:

אגב. התגובה של ערגה מאוד אבל מאוד תפורה עלי. מסכים עם כל מילה. אין הוקוס פוקוס. כל בלונדינית לא טבעית בסופו של דבר מקסימום תהיה שחורדינית.
קליבר​(שולט)

קליבר​(שולט) • 30 בספט׳ 2007
Brave Dwarf כתב/ה:
קליבר כתב/ה:
שיש בכל בית מרקחת כדורי שולטומיצין , שהופכים כל ונילי לשולט ... וכמבון שיש סאביתול , להפיכת כל ונילית לסאבית ..
עוד פעם עבדו עלי ?

הטרולים האלה נהיים גרועים מרגע לרגע icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
( לא , זה לא אני כתבתי את הפוסט הזה , את רואה שזה בחרוזים ? לא , נכון .. אז מה פתאום זה אני ? וזה גם נושא רציני , נרא לך שאני אכתבו משהוא רציני פעם ? מתי ? ברבע לשלוש בבוקר ? נו באמת .. לכי לישון כבר icon_twisted.gif )

חולה נפש

אגב. התגובה של ערגה מאוד אבל מאוד תפורה עלי. מסכים עם כל מילה. אין הוקוס פוקוס. כל בלונדינית לא טבעית בסופו של דבר מקסימום תהיה שחורדינית.

אני תמיד מסכים עם "ערגה" תמיד , יש לי ברירה ?
( ואגב תקח דחוף פנציליבר והרבה , אני מרוויח על כל כדור כזה ים כסף ..)
אושה{אוש}

כן

אושה{אוש} • 30 בספט׳ 2007
אפשרי בהחלט

לא לחלוטין

ורק עם האהבה

ובתנאי שיש בסיס לכך

למודת ניסיון אני בתחום.
בעלי ואני עברנו דרך לא קלה בנפתולי הבדס"מ והננו כאן, יציבים, אוהבים וקינקים להפליא.
זה תהליך לא פשוט שאני לא יודעת אם הייתי ממליצה עליו בתחילת זוגיות אך כזוג נשוי ואוהב מאד פשוט לא היתה לנו דרך אחרת.
נתנו לך פה עצות רבות ומועילות וקשה לי לחשוב מה אוכל לחדש.
כולם יעצו לי דבר מרכזי אחד : ס-ב-ל-נ-ו-ת דבר שמאד היה קשה לי כי גם אני הייתי בתחילתה של הדרך והייתי מלאת מוטיבציה לחוות הכל ומהר.
אז לא חוויתי הכל אבל חוויתי מספיק וטוב והיום שאני במקום אחר אני לא מצטערת על זה.
הזוגיות נשמרה והתחזקה. ובעיקר הפכה למעניינת יותר.

אם יש לכם בסיס טוב של מיניות, אם שניכם פתוחים לחוויות והתקשורת ביניכם טובה אין מניע לא לחוות סשנים מרטיטים. רק זיכרי שזוגיות בדס"מית המשולבת בזוגיות רגילה שונה מסשנים מזדמנים. שליטה יכולה לבוא לידי ביטוי בחיי הימיום בניואנסים קטנים. לא הכל ברור ומובן ומותר לטעות. מותר להתמרד או לא לדעת היכן עובר הגבול.
אני לא מאמינה בזוגיות בדסמית של 24/7, במיוחד במיקרה הנ"ל. צריך לדעת לחוות ולהנות את הרגעים הקטנים ולי מאד עזר, במיוחד בהתחלה, שהיו תחומי זמן מוגדרים של סשנים. יותר קל היה לי להיכנס לתפקיד וכל הבלחות השליטה שפתאם צצו להן בטבעיות הכניסו אקשן נוסף לחיים.
אם תסבירי לו שכל מה שאת מעונינת בו (במידה וזה אכן רצונך) זה תבלון קינקי לזוגיות שלכם ולא תציגי את זה כ "סאדו" (מילה שמאד מפחידה ונילים) יש מצב שהוא לא יבהל.

מאד חשוב להוריד ציפיות. לא לחשוב שאחת שתיים גם אם הוא מסכים אז הוא ידע מה לעשות.
חבר טוב עזר לי להבין את זה - תראה את שלב הזה כאימון, כלימוד.
ולכן מותר לך לכוון אותו להספינק לך וכו'. זה לא עושה אותך פחות סאבית.
השליטה והכניעה באים לדעתי ממקום אחד - מאהבה. זה העיקר כולו.
אל תחששי ללמד אותו, לכוון אותו, לא להתנהג כסאבית מהמנין, לפחות בהתחלה.
אני זוכרת כל הזמן שהייתי נכנסת לסרטים כי זה לא כמו שקראתי, לא כמו שסיפרו לי והייתי עצובה כי הבנתי שהוא עושה זאת עבורי. התזה של דום שמשתמש בך לענג את עצמו ישבה לי חזק בראש ולא הניחה לי. מה? הוא לא נהנה? רק בשבילי הוא עושה זאת? אז למה זה שווה? זה סותר את הבדס"מ!

היום אני יודעת שזה כורח המציאות.
הוא אכן עשה זאת בשבילי אבל עובדה שעמד לו...
חוץ מזה סשנים טובים (שוב, לדעתי בלבד) מכוונים להנאת שני הצדדים והנשלט הוא זה שבמרכז.
הכל עושים עבורו.

דבר נוסף וחשוב - אם יש מוכנות מצד האדון, אם אתם מתחילים להנות -
אל תתני לאף אחד להרוס לך!
אל תקשיבי לאנשים שאומרים לך שזה לא בדסמ אמיתי והוא לא באמת שולט עליך.
כל עוד את מאושרת, אוהבת וחווה אורגזמות החיים נפלאים icon_smile.gif

שיהיה בהצלחה!
דובדבן

בודאי שכן

דובדבן • 30 בספט׳ 2007
בדיוק כמו שאפשר לשנות לוניליות את הראש. אם אדם הוא מיני יצרי ופתוח ללמידה ארוטית הכל אפשרי לפניו. הרי ידוע שלחשיפה השפעה עצומה על חיי האדם. המינון הנכון ודרך הבאתו לחשיפה הם בידיך.

אם תפעלי בתבונה ובהדרגה (לאורך חודשים ואפילו שנים) ותטפטפי הארות קטנות את תצליחי. חשוב מאד שלא תדרשי כותרות ברורות. לא כל דבר צריך להכתב ולהחתם. די ברוח הדברים.
Brave Dwarf
לפני 16 שנים • 1 באוק׳ 2007

Brave Dwarf • 1 באוק׳ 2007
קליבר כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
קליבר כתב/ה:
עוד פעם עבדו עלי ?

חולה נפש

אני תמיד מסכים עם "ערגה" תמיד , יש לי ברירה ?
( ואגב תקח דחוף פנציליבר והרבה , אני מרוויח על כל כדור כזה ים כסף ..)

בן-אדם LOL חה חה חה כל המקום זה ניזון מפניצליבר. אתה לבטח מכבר טוויליארדר. (-:
אני לוקח שניים כל ערב.
Lordpain​(שולט)
Lordpain​(שולט) • 1 באוק׳ 2007
זה משהו כמו להפוך כלב לחתול, אם את רוצה כל כך חתול אז פשוט תיקחי לך אחד במקום להתעסק
בשאלה איך אני אהפוך אותו לכזה , כי בשורה התחתונה את לא מקבלת אותו כמו שהוא ! את רוצה לשנות אותו, זה לא סימן טוב .

ייתכן אבל שיהיה לזה סוף טוב, אני מקווה למרות שסוף כזה הוא די נדיר במציאות תיקחי את זה בחשבון .

בהצלחה icon_smile.gif
שלגי
שלגי • 1 באוק׳ 2007
פרינססה,

לעניות דעתי (הבלתי קובעת בעליל) אי אפשר לשנות אנשים, לא באמת, הם עשויים לעשות מאמץ
עבור מישהו שהם אוהבים אבל הגרעין האמיתי של כל אחד מאיתנו אינו משתנה ואינני חושבת
שאנו צריכים לפעול לשנות מישהו, בעיקר אדם אהוב.

כפי שאני רואה את זה ישנן שתי אופציות, יתכן ואהובך הוא "דום חבוי", קרי מישהו שאינו מודע לצד
הזה שבו, או מדחיק אותו. אם זה המצב (ויתכן כי נמשכת אליו כי חשת את הצדדים הנסתרים שבו),
אזי בהחלט יתכן כי כל העצות שהציעו חכמים ממני תהיינה יעילות.
אם הוא וניל ותו לא, קחי בחשבון שכל מה שתוכלי להגיע אליו הוא "שליטה לייט", אני מניחה כי
מרבית הגברים הוניליים נהנים מזונה במיטה
ולכן זה לא אמור להיות קשה מידי להרגיל אותו לכל מיני אקטים המזכירים שליטה. אבל, וזה אבל
גדול - הוא ישאר ונילי וסביר להניח שאת הדברים שיעשה יעשה על מנת לענג אותך, שזה אחלה
אבל זו איננה שליטה, לא בעיני לפחות (אני יודעת שאני בדעת מיעוט כאן, לא להתנפל עלי).
הגדרת השליטה שונה עבור כל אחד ואחד ולכן בהחלט יתכן שזה יספק אותך ויהיה נהדר, רק את
יודעת מה עובד עבורך ורק את יודעת מיהו האיש העומד מולך.

בהצלחה icon_cool.gif
NelieL

Re: לשאתו על כפיים

NelieL • 1 באוק׳ 2007
ראובן כתב/ה:
פרינססה,

ראשית, שאלת ההגינות - האם זה מעשה יפה לזקק שולט מתוך גבר? ממנו?

אם החלטת שכן, ולא מפריע לך למכר את הבחור שלך, אז קודם כל חיי את זה - רגע אחר רגע, רגע מצטבר לרגע. שאי אותו על כפיים 'בלי שירגיש', וזו אגב חובתך עם כל גבר, לעניות דעתי.

אוכל. חזקי אותו עם אוכל. לא כמויות, איכויות. קרפצ'יו, ענבי יין של סוף העונה, שוקולד מריר Brut, אגוזי ברזיל, אכילה באוויר הפתוח. אחר כך פינוק גופני שאת מעתירה עליו - חשוב מאוד - הרגילי אותו לקבל עונג אוראלי מבלי שיגמול לך באותו מטבע : )

לעסות את יודעת? הרי עם טיפה רפלקסולוגיה תוכלי להגניב נשיקה או שתיים (לשון בין האצבעות?!)

איני רואה טעם להציג בפני אהובך את הנושא באופן מושכל עד אשר יטעם בעצמו, בקטנה, ויבין. אה כן, אזיקי פרווה... אלו הרי שייכים לקטגוריית המגפיים, מה גם שהם מועדים לתקלות, במיוחד בארבע בבוקר, ואיפה עכשיו לעזאזל מוצאים מסגר.

הראי לו את השוליים הטעימים של השליטה, טפח מיכולותיך: כשהוא אוחז בפיטמתך, הדקי את אחיזתו בעדינות ולחשי ''אתה טוב אלי...'' ואם את אכן נסיכה, בקשי שיוציא לך שחורים מהגב - הדבר יתן לך הזדמנות נאותה לשחרר גניחות כאב. האם אזניו יאהבו זאת?

חייבות לאהוב זאת. העונג המכונן של גבר מקולות הכאב של אישה הינו עידון של הנאתו משמיעתן בעת שהיא יולדת עבורו.

מהם ביטוי הגבריות שלו? גלי את כל הקיימים כרגע, היי בעדם וטפחי אותם.

חשפי אותו לתרבות נלווית - סרטים, ספרים, הצגות - וכמו עם האוכל, איכות על פני כמות. גם באקטואליה החדשותית עולות סוגיות הניתנות לדיון בסלון הונילי.

לאחר התהוות הדיאלוג ביניכם סביב זה, חושית ומילולית, ניתן להתחיל לשקול למידה מושכלת.

לבסוף, שתי אזהרות:

לקחת על עצמך חובה נעימה, אבל לא להגזים עם החשיפה שלו לזה - הכל בנגיעות, מתאבנים. אם תלחצי הוא יתעצבן, יבהל או וגם יהיה לנשלט.

מצד שני - גם לך יש צרכים. מה תעשה אישה צעירה וחושנית עם הדודא הזאת להישלט ועכשיו, כמו שצריך?

נשים יודעות להתאפק. נסיכות פחות. מאהב בא בחשבון? המחשבה מזעזעת, כן, אבל להדחיק את צרכי השליטה שלך זה רע ולכפות אותם על אהובך זה טיפשי.

יש להקדיש לאמור מחשבה, מה גם להרשות תקופת התהוות לדיאלוג שלכם בנושא זה, שלושה עד שישה חודשים.

נשיקות, כן ירבו,
ראובן

תגובה מקסימה!!!!!!
ככ אהבתי.

NelieL

דעתי...

NelieL • 1 באוק׳ 2007
דעתי היא שאם יש בו משהו כזה, הרצון לשלוט, יתעורר בו אחרי שיפתח לנושא, וזאת ניתן לעשות בהדרגה כפי שציין ראובן.
אם הוא נועד לשלוט, הוא יגיע לכך בסוףicon_smile.gif חשוב שתתמכי בו, ותחזקי ידיו, בסופו של דבר יכול לצאת מזה אחלה שידוך כואב ואוהב.

*מדברת מתוך היכרות ואהבה ע נ ק י ת, עם בחור שהיה שולט במסווה עד לרגע שהכיר אותי, וכיום שולט כגאווה ובענווה, ל ת פ א ר ת.*

בהצלחה, ובסבלנות..

ייס.
ראובן
לפני 16 שנים • 2 באוק׳ 2007

שלוש תשובות, אחת מהן 'פילוסופית'

ראובן • 2 באוק׳ 2007
פרינססה,

תודה על המלים הטובות ואגב, ראיתי כי היו כמה הצעות נוספות לטיפוח השולט שבגבר שלך, רובן ככולן טובות לדעתי.

כעת, לשלושת שאלותיך עליהן ביקשת שאענה:

1) ''היתכן כי הגבר הוונילי, הגובה והחזק שלי יהפוך לנשלט - זאת בעוד אני מנסה ברוב מיומנותי להופכו לשולט דווקא?'' - התשובה היא כן, בהחלט, ולמעשה מסתתרת בגוף השאלה. שימי לב לצמד המילים בשאלתך - ''ברוב מיומנותי''. הרי ברור שאת 'משיגה' אותו מבחינת מיומנותך, ופועלת במרץ 'לעשותו' לשולט, אבל שימי לב לא 'לנווט' אותו יתר על המידה, משום שהוא עלול להתרגל לכך, וליהנות מיכולותיך המופלאות וכו', כך שלפתע את עלולה למצוא את עצמך עם גבר קשוב מאוד... קשוב מדי אפילו.

2) שאלת אם חוויתי אהבה גדולה, התשובה היא כן. במיוחד באהבה 'גדולה' יש צורך לדעת כיצד להתנהל, ומהי הדרך הנאותה 'לחכות' בסבלנות לבחור שלך עד שיגשים את מאווייך. כמובן שההצעה שלי (לקחת מאהב דומיננטי עד שאהובך 'יתפתח' דיו) הינה מזעזעת, זנותית, חסרת מוסר וכו', אולם היא הצעה שקולה מאוד הנובעת מהכרתי את אופי האדם. אם תהיי מסופקת מבחינת שליטה, הרי שתוכלי להיות סבלנית (וסובלנית) כלפי אהובך האמיתי. האלטרנטיבה, בה את עלולה לחבל בקשר המתפתח שלכם בגלל צרכייך הבוערים - מזעזעת הרבה יותר. ''בסופו של דבר, כל אישה בוגדת, השאלה היא אם היא בוגדת כמו זונה, באלגנטיות, או כמו בתולה, באופן גס והמוני'' (פיטיגרילי).

3) שאלתך, האם ניתן 'להפוך' גבר ונילי לשולט אינה פילוסופית אלא פסיכולוגית. התשובה היא כן, בהחלט, זאת משום שבכל אדם מקננים הן הצד הדומיננטי והן הצד הרססיבי. אנו משתמשים בצדדים הללו במהלך חיינו כך או כך, ללא קשר לעולם השליטה (הדבר נקרא יחסי תפקיד - לעתים אנחנו בוסים, לעתים אנו מצייתים - זו מהות החברה המערבית שהינה שירותית במהותה). לפיכך, אני 'מחזיק' לך אצבעות, רק כאמור - לא להגזים עם מינון השליטה, אחרת יקרה ההפך מן הרצוי (ר' תשובה מס' 1).

נשיקות,
ראובן