בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש מאסטרים ששווים ל...

זאת שהייתה​(לא בעסק)
לפני 16 שנים • 4 באוק׳ 2007
האמפרי כתב/ה:
מנגינה, בודי,
למה בכוח עם כל מיני צלילים של גררררר עליה.
אז פתחה פוסט שאותו מצאה כראוי לפתיחה (ארצה, פרוייד) שמסוגו יש
בכלוב רבים אחרים ומייגעים. הביעה דעתה ולא הכלילה את כולן/ם אז
למה לא להניח לזה עכשיו במקום לחכות שיגיע לעמוד 17 עם התנגחות
אינסופית ומרושעת של העלבות ורק אז להבין שזה היה מיותר?
אני יודע שאני יכול להגיד את אותו הדבר בדיוק לעצמי אבל זה נראה לי
חשוב כרגע כל עוד אנחנו בעמוד מס' 1 ובכלל, אין יותר מרגש עבורי מלהלחם
בטחנות רוח.

אחחח.. כפרה.. תמיד רציתי לצטט דברי חכמים!!!

(מקווה שלא גרמתי לעבור לעמוד מס' 2) icon_rolleyes.gif
האמפרי
לפני 16 שנים • 5 באוק׳ 2007
האמפרי • 5 באוק׳ 2007
א נ ד ר ו מ ד ה כתב/ה:
האמפרי כתב/ה:
מנגינה, בודי,
למה בכוח עם כל מיני צלילים של גררררר עליה.
אז פתחה פוסט שאותו מצאה כראוי לפתיחה (ארצה, פרוייד) שמסוגו יש
בכלוב רבים אחרים ומייגעים. הביעה דעתה ולא הכלילה את כולן/ם אז
למה לא להניח לזה עכשיו במקום לחכות שיגיע לעמוד 17 עם התנגחות
אינסופית ומרושעת של העלבות ורק אז להבין שזה היה מיותר?
אני יודע שאני יכול להגיד את אותו הדבר בדיוק לעצמי אבל זה נראה לי
חשוב כרגע כל עוד אנחנו בעמוד מס' 1 ובכלל, אין יותר מרגש עבורי מלהלחם
בטחנות רוח.

אחחח.. כפרה.. תמיד רציתי לצטט דברי חכמים!!!

(מקווה שלא גרמתי לעבור לעמוד מס' 2) icon_rolleyes.gif

מאוחר מדי.
(אבל תמשיכי. אל תפריעי לעצמך).
AIR​(נשלט)
AIR​(נשלט) • 5 באוק׳ 2007
נו יפה לכם , יצאתם גדולים , גברים , חזקים ...
אני מאחל לכם להיות חזקים כמו הגברת לינור קוקס ,בכדיי לעבור את הסבל שהיא עוברת בלהגיע למטרה . מאחל לכם את הכח שיש לה לעבור את מה שהיא עברה . מאחל לכם את האומץ שיש לה ,ללכת עם האמת שלה .מאחל לכם את הסבלנות להתמודד עם טיפוסים כמוכם....
לדעתי, היא יותר גבר ממכם icon_wink.gif . עכשיו אתם מוזמנים להמשיך לצחוק על מיניותה , ילדים גדולים שלי .
קהילה של בדס"מ אה ?

ולענייננו , לדעתי בתור אינדבידואל אי אפשר להילחם בכולם מאידך אפשר כן לעלות את רמת המודעות לסכנות הכרוכות במשחקיי בדס"מ ... חברה , טיפול באונס מהעבר תשאירו לפסיכולוג אמיתי ... חוויה מתקנת במקרה הזה אינה עוזרת ואף גורעת , הבן אדם האחרון שקרא לעצמו פסיכולוג והשתמש בשיטה הזו כרגע בכלא .

מנגינה קודרת , היא לא פנתה לאדון שלך או וואט אבר באופן אישי , היא שמעה על מקרה כזה כמו שאני שמעתי על מיני רבים . אוליי מסתבר שיותר איכפת לה מאנשים ממך ? וכן היא רוצה לתקן ולעזור , יש לך בעיה עם זה ?
להבה חשופה
להבה חשופה • 5 באוק׳ 2007
air כתב/ה:
אני מאחל לכם להיות חזקים כמו הגברת לינור קוקס ,בכדיי לעבור את הסבל שהיא עוברת בלהגיע למטרה . מאחל לכם את הכח שיש לה לעבור את מה שהיא עברה . מאחל לכם את האומץ שיש לה ,ללכת עם האמת שלה .מאחל לכם את הסבלנות להתמודד עם טיפוסים כמוכם....
לדעתי, היא יותר גבר ממכם icon_wink.gif . עכשיו אתם מוזמנים להמשיך לצחוק על מיניותה , ילדים גדולים שלי .
קהילה של בדס"מ אה ?

ולענייננו , לדעתי בתור אינדבידואל אי אפשר להילחם בכולם מאידך אפשר כן לעלות את רמת המודעות לסכנות הכרוכות במשחקיי בדס"מ ... חברה , טיפול באונס מהעבר תשאירו לפסיכולוג אמיתי ... חוויה מתקנת במקרה הזה אינה עוזרת ואף גורעת , הבן אדם האחרון שקרא לעצמו פסיכולוג והשתמש בשיטה הזו כרגע בכלא .

מנגינה קודרת , היא לא פנתה לאדון שלך או וואט אבר באופן אישי , היא שמעה על מקרה כזה כמו שאני שמעתי על מיני רבים . אוליי מסתבר שיותר איכפת לה מאנשים ממך ? וכן היא רוצה לתקן ולעזור , יש לך בעיה עם זה ?

AIR היקר !!

ראשית אמרתי לך שאתה מותק היום ?

כן קשה לאנשים לפרגן , קשה לאנשים פה להביע דעה ישירה לשרשור עצמו, אז מה אם נפתח כבר שרשור מסוג כזה או דומה לו בעבר?

תענו לדבריי לינור , או אל תענו בכלל , ולגדף למה?

אח"כ אתם אומרים שתרבות הדיון בשרשורים מתדרדרת. .. נו באמת. !!

לא תמיד חייבים כל אותם אנשים להביע דעה {העיקר ששם הניק שלהם יהיה מפורסם }

ושאלה נוספת .. מה הקשר לכך שלינור קוקסינלית ? לעצם נושא השרשור?

האם גם הייתם כותבים והייתם מציינים עובדה {לא רלוואנטית} זאת ,אם כותב השרשור היה בעל קרן על הראש? !! או שמו שמים גבר סטרייט?

ועל תרבות דיון בשרשורים אתם עוד מעיזים להלין?

טלו קורה מבין עייניכם ויפה שעה אחת קודם.!!
זאת שהייתה​(לא בעסק)
air כתב/ה:
קהילה של בדס"מ אה ?

מנגינה קודרת , היא לא פנתה לאדון שלך או וואט אבר באופן אישי , היא שמעה על מקרה כזה כמו שאני שמעתי על מיני רבים . אוליי מסתבר שיותר איכפת לה מאנשים ממך ? וכן היא רוצה לתקן
ולעזור , יש לך בעיה עם זה ?

אייר, מסכימה עימך לחלוטין...
אבל נראה לי שמה שיותר יעזור בכיוון של השרשורים הנ"ל, אלו לא התבטאויות כאלו ואחרות לגבי מאסטרים כאלו ואחרים, אלא פשוט לפעול ברמה אחרת, כי מעבר לרפש שיזרק כאן לכל עבר, בפועל לא יקרה כלום. לטעמי, כל אירוע שקורה מעבר להסכמה בין שני אנשים הוא פגיעה! וככזאת יש מקום לדון בכך במערכות שהוקמו לשם כך.
לנופף כאן מתוך אמוציה כזאת או אחרת.. זה לא נכון לטעמי... אבל כן יש מקום ל"עשות" - וזה אומר לפנות לאן שצריך באמת. שרשורים אלו לא פעם עושים "שירות דוב" למאסטרים כאלו ואחרים.
LINOR
LINOR • 5 באוק׳ 2007
ההערות הגזעניות שרצות פה ומשתוללות רק מוכיחות איזה סוג אנשים אני בדיוק מנסה לדבר עליהם. באותה מידה אני יכולה לספר עלייך מר אדון נכבד שהיית ילד כאפות בילדות שלך וחיפשת דרך להיות בולט כי איך שאתה נראה אף אחת לא היתה לוקחת אותך אז מצאת את עולם הסאדו. אבל... אני לא אומר את זה בכוונה לריב או להתווכח את מה שאני עברתי בחיים שלי אף אחד לא עבר או יעבור, נכון אני עובדת במקצוע הותיק בעולם ונכון אני גם מלכה בתשלום עדיין זה לא מונע ממני לשחק לפי הכללים!

ומר... אתה הסיבה שפתחתי את השרשור הזה כי אתה ה"אדון" שעשה חוויה מתקנת לאונס..מה חשבת לעצמך חתיכת דביל שבחורה שנאנסה בעבר וטופלה פסיכולוגית בנושא תבוא לאדם טיפש כמוך שעולם הסאדו זה גיבוי לחיים האומללים בהם אתה חיי!
אני ממש מתנצלת על ההאוטינג אבל אני חושבת שאתה מנסה להיכנס בדלת הלא נכונה...תשאיר את זה ככה עדיף לך!
אני מתכוונת להעלות רק את רמת המודעות לא משנה מי אני ומה אני עושה אני רק מזכירה שיש חוקים למשחק ועדיף לשחק לפי החוקים!
ולידיעתכם הרבה ונסגור את הנושא הזה אחת ולתמיד נכון אני קוקסינלית ויש לי זין בין הרגלים ויותר ביצים משיש לכם!
אני יותר גבר ממה שאתם והרבה יותר אישה ממה שתהיה לכם!
שבת שלום
מכשפונת ממתק

אין לי מה להגיד חוץ מ....

מכשפונת ממתק • 5 באוק׳ 2007
LINOR קוקס כתב/ה:
ההערות הגזעניות שרצות פה ומשתוללות רק מוכיחות איזה סוג אנשים אני בדיוק מנסה לדבר עליהם. באותה מידה אני יכולה לספר עלייך מר אדון נכבד שהיית ילד כאפות בילדות שלך וחיפשת דרך להיות בולט כי איך שאתה נראה אף אחת לא היתה לוקחת אותך אז מצאת את עולם הסאדו. אבל... אני לא אומר את זה בכוונה לריב או להתווכח את מה שאני עברתי בחיים שלי אף אחד לא עבר או יעבור, נכון אני עובדת במקצוע הותיק בעולם ונכון אני גם מלכה בתשלום עדיין זה לא מונע ממני לשחק לפי הכללים!

ומר... אתה הסיבה שפתחתי את השרשור הזה כי אתה ה"אדון" שעשה חוויה מתקנת לאונס..מה חשבת לעצמך חתיכת דביל שבחורה שנאנסה בעבר וטופלה פסיכולוגית בנושא תבוא לאדם טיפש כמוך שעולם הסאדו זה גיבוי לחיים האומללים בהם אתה חיי!
אני ממש מתנצלת על ההאוטינג אבל אני חושבת שאתה מנסה להיכנס בדלת הלא נכונה...תשאיר את זה ככה עדיף לך!
אני מתכוונת להעלות רק את רמת המודעות לא משנה מי אני ומה אני עושה אני רק מזכירה שיש חוקים למשחק ועדיף לשחק לפי החוקים!
ולידיעתכם הרבה ונסגור את הנושא הזה אחת ולתמיד נכון אני קוקסינלית ויש לי זין בין הרגלים ויותר ביצים משיש לכם!
אני יותר גבר ממה שאתם והרבה יותר אישה ממה שתהיה לכם!
שבת שלום

כשאת צודקת, את צודקת. ושימי *** על כל מי שמנסה לפגוע.
שמנמונת סקסית​(אחרת)
תראו
לא איכפת לי

לא אכפת לי במה לינור עוסקת, לא אכפת לי מה יש לה בין הרגלים
אותי בבית חינכו שכל אדם הוא אדם באשר הוא
על כן יקבל ממני כבוד בסיסי, עד אשר יוכיח שאינו ראוי לו

אבל מה שכן אכפת לי..
אכפת לי מאוד מצדק, אני שונאת אי צדק. אני שונאת שמטילים דופי באדם
אני לא רוצה לראות בכלל שמישהו פה נוטע ספק בלב הגולשים לגבי יושרו ומוסריותו של אדם זה או אחר

זה מקומם אותי !
עלום להיגרם פה עוול נוראי, אם מי מאיתנו יסיק לגבי דמות כזה או אחרת שאליה מתכוונת הגברת לינור,
בכותבה :

"ומר... אתה הסיבה שפתחתי את השרשור הזה כי אתה ה"אדון" שעשה חוויה מתקנת לאונס..מה חשבת לעצמך חתיכת דביל שבחורה שנאנסה בעבר וטופלה פסיכולוגית בנושא תבוא לאדם טיפש כמוך שעולם הסאדו זה גיבוי לחיים האומללים בהם אתה חיי!
אני ממש מתנצלת על ההאוטינג אבל אני חושבת שאתה מנסה להיכנס בדלת הלא נכונה...תשאיר את זה ככה עדיף לך! "

זה לשון הרע, זו השמצה, וזה מרתיח לי את הדם !
יש לך משהו לומר? אבל אינך יכולה לנקוב בשם ? לכי בין הטיפות !
או לפחות נקי מאשמה את X או Y
צייני מפורשות שלא בהם מדובר !!!

זכרי,
אבן שטיפש אחד זרק למים לא יצליחו להוציא גם אלף חכמים
וכתבו זאת הרבה לפני:
http://www.thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=19987&blog_id=1256

לא שחלילה איני מאמינה לנשים. בראש ובראשונה אני מאמינה לנשים
אך יש יוצאים מן הכלל, ויש אנשים רעים

שבת שלום

שס"ק
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)

Re: יש מאסטרים ששווים ל...

LINOR קוקס כתב/ה:
טוב אני חדשה כאן בפורום אני נמצאת כאן תכלס 4 ימים (למרות שנרשמתי לפני שנה בערך) בתקופה הקצרה בה אני נמצאת בפורום יצא לי להכיר כמה נשלטות וחוויות שלהן מסשנים של אדונים שלקחו את עולם הסאדיזם קצת יותר מידי רחוק.
לא יכול להיות שיערכו סשנים מזעזעים שחוצים את גבולות הטעם הטוב והשם הטוב בו המרקיז דה סאד יצר בעולם.
סשנים כגון "חוויה מתקנת לאונס" ועוד מיני רבים שהם פליליים מאוד אך מחוסר הוכחה אין אפשרות לנשלטת להתלונן גם מהתירוץ בו הטענה שהיא הגיעה מרצונה לסשן או שיש לה מילת ביטחון.
חציית הגבולות האלו הגיעה לרמה לא אנושית.
אני אישית מזדעזעת מסוגי האנשים האלו בהם הם מנצלים את הבחורות שמעוניינות להיות נשלטות ולשחק את משחק המאזוכיזם. המאסטרים מנצלים את המשחק לטובתם האישית וכמו שהרבה גברים חושבים מהזין ולא חושבים צלול!
אם ישנן עוד בנות שמותקפות בשליטה אכזרית ולא לפי חוקי המשחק תעוררו את שאר הבנות כאן כי עדיין הכוח בידים שלכן ברגע שתפסיקו להיות נשלטות של המון מאסטרים מהסוג הזה הם יבינו כמה הטעות שלהם גדולה וכמה הם באמת לא שייכים לעולם הזה אלא שייכים למוסדות פסיכיאטרים.
אני משתדלת לעקוב אחרי נשלטות ולשמוע את הסיפורים שלהן ואת החוויות הלא נעימות שהן עוברות.
הגיע הזמן גם לחנך את המאסטרים!

יקירתי,

אולי זה גילך הצעיר, אולי זו האמפטיות שאת חשה לאותן נשלטות אשר
שיתפו אותך בחוויותיהן, אך לבוא בצורה גורפת ולומר את מה שאמרת,
זה קצת מרחיק לכת.

יש פה ערב רב של אנשים, ופועל יוצא מכך ישנם כאלו אשר חוסר אנושיות וניצול
הינם המניע שלהם לשהותם בעולם זה ואלו לא רק מאסטרים יקירתי,
את תוכלי באותה נשימה למצוא גם שולטות אשר אפשר להגיד עליהן
את אותם דברים חמורים אשר אמרת על המאסטרים, תוכלי למצוא כאן
נשלטים ונשלטות אשר רחוקים כשמיים מארץ מלהיות טלית שכולה תכלת.

לפני שבוחרים צד של מטבע, יש להקשיב לכל הצדדים, לדעת את הסיפור
במלואו ורק אז, אם תמצאי לנכון לגנות את המאסטרים, לפחות
עשי זאת לאחר שאת יודעת את כל העובדות לאשורן.

אל תביני אותי לא נכון, איני מצדדת באף אחד, מאסטר או דומית, נשלט/ת או מתחלף,
אשר תחת איצטלת הבדסמ נותנים דרור לחולי שבהם, במה שאני כן מצדדת
זה להיות בקי בכל העובדות, לפני שחורצים דיעה ופותחים פוסט על זה.

שבת שלום.
master281
master281 • 5 באוק׳ 2007
LINOR קוקס כתב/ה:
אמוץ אתה צודק בהחלט אני פונה רק לנשלטות שעזבו את עולם הסאדו בגלל מאסטרים כאלו אני גם עוקבת אחרי סשנים של מאסטרים שנרשמים בפורומים!
אני לא צריכה שאיזה סאבית שנהנת מזה תבוא לבכות יש לי את הדרכים שלי לטפל ולחנך אני מבטיחה לך אמוץ אתה תראה שיחול שינוי בעולם הזה
!

עכשיו הצלחת להצחיק אותי .

עם רק ההית קוראת את הבלוג שלי ההית רואה שאין הרבה מה

לעשות, חוץ מלהלחם "בתחנות רוח" .

תמיד שקורה משהו יש הד גדול ואז נעלם .

LINOR קוקס כתב/ה:

!

נכון ממש לא משנה מי את ומה את עושה

אבל שאלה אחת .

ספר ה BDSM נמצא אצלך?

שאת אומרת יש חוקים לזה . מי קבע חוקים?

מה שאני נחשב לאקסטרימי מאוד בפני אחרים זה הופך אותי למישהו רע ?

אין לזה חוקים כל עוד הנשלטת שמגיע מקבלת על עצמה את התנאים שמציבים לה

עכשיו אפשר לעבור לנושא אחר המשך שבת שלום