שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אין כניסה לכלוב

פעם פרח​(נשלטת)
לפני 16 שנים • 7 באוק׳ 2007

לסנן

פעם פרח​(נשלטת) • 7 באוק׳ 2007
כמו בחיים האמיתיים, יש הרבה אנשים, וצריך לדעת לסנן.
העובדה שאדם רשום בכלוב ומגדיר את עצמו שולט, לא מעידה על שום דבר מעבר לזה.
נוריתE
נוריתE • 7 באוק׳ 2007
אני לא ממש רואה ב"פקודה"שכזאת, חוסר ביטחון עצמי
אלא להפך מאוד ואולי זאת רק אני,
אני "קוראת" קונטרול פריק, חולה שליטה בהיווצרות,
זה מתחיל באל תיכנסי לכלוב ועלול להסלים יותר ויותר.בלי בכלל קשר לבידיסמ.
זה לא מתקרב בכלל להתניות כמו דוגמת(שתי תגובות למעלה) תבלעי או תעופי
או משהו כזה.
מיתוסית​(שולטת)

Re: לא!!!!

מיתוסית​(שולטת) • 7 באוק׳ 2007
*מנגינה* כתב/ה:
אליסון כתב/ה:
זו אותה סאבית שמצאה שולט ערבי, אח"כ לא רצתה לבלוע בשרשור הקודם ועכשיו מצאה שולט שלא מרשה לה לגלוש בכלוב? icon_eek.gif

תציעי לה לכתוב בעצמה.
היא ממושמעת ושומעת לכל השליחים שהיא שולחת?

כל פעם דום חדש או מדובר על הדום הערבי עם הקשר הנפלא שרצה שהיא תבלע?

לאא ממש לא
אלו דוגמאות שונות שחברה שלי המחפשת לאצמה דום ניתקלת בהן
פעם התקשרה לדום שדרש מימנה בליעה ואם לא הוא זורק אותה מעליו
ועכשי קרה לה המקרה עם אותו דום שאמר לי אם את רוצה להיות איתי זכה רק בתמורה שאת עוזבת את הכלוב לגמרי
את כל התקשרות הזו היא עושה עם אדונים כאן מהכלוב שהם אלו שפונים אליה
השיחה מתנהלת יפה עד רגע שמגיע הדבר המוזר הזה
ואני שואלת את עצמי אלו האדונים שיש פה בכלוב?
מה כבר אי אפשר לבטוח באף אחד ?
ככה כל סאבית מתחילה צריכה לעבור כזו מסכת של מוזרויות עד שהיא תמצא את האחד שלה?
זה מפחיד לחשוב אלו אדונים מסתובבים פה ורציתי שכולם ידעו מזה ואני מבטיחה לכם שאלו סיפורים אמיתיים לא בודה כלום באמת שלא!!!

ואני תוהה איזה סאביות חסרות עמוד שדרה יש בכלוב ששואלות שאלות שנראות כל כך טריוויאליות...
לא מבינה, יש אשכרה נשלטות שחושבות שדום הוא סוג של אלוהים ואסור לומר לו "לא" והוא קובע הכל? אנשים באמת חיים בסרט הזה- שולטים ונשלטות?
אין לאותה סאבית קצת "שכל ישר" לחשוב עם עצמה אם זה נראה לה הגיוני או לא, טוב או לא??
icon_eek.gif

אני כבר נמצאת בכלוב קרוב לארבע שנים ונמצאת עם גברים בקשרים רומנטיים אלוהים יודע כמה זמן, ואף פעם לא יצא שגבר בא אליי והתנה את הקשר שלי איתו בדברים כאלה..לא יודעת.. מטומטמים?? ועוד אחד שאני בקושי מכירה...
ואם יעז אחד לעשות דבר מהסוג הזה, אני פשוט אצחק לו בפנים ואומר לו למצוא סמרטוט אחר...
זה שאת נשלטת לא אומר שמותר לעשות ממך סמרטוט או בובה...
ומי שרוצה להיות כזאת- אז היא לא תטרח לשאול אפילו, אלא תבצע פקודות בצורה מכאנית.
פתוחה ל...

Re: לסנן

פתוחה ל... • 7 באוק׳ 2007
פרח גדולה כתב/ה:
כמו בחיים האמיתיים, יש הרבה אנשים, וצריך לדעת לסנן.
העובדה שאדם רשום בכלוב ומגדיר את עצמו שולט, לא מעידה על שום דבר מעבר לזה.

צודקת פרח
הבעיה שיש הרבה כאלו ונשלטות תמימות נופלות ברישתם icon_evil.gif
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 7 באוק׳ 2007
אני לא קולט למה היא לא שאלה "למה"?
החברה של השכנה של השכן של החתול ממול.
את האדון כמובן.

ואפילו לא אותי, אלא את חמשת אלפים שלושת מיליונים ביליון חברי הכלוב וגם זה במסווה, כמעט מאחורי הפינה.

בשושו.

זה נראה לי כמו מוכר השעונים ההוא שהפך לעיניי את בטנת ז'קטו ושאל אותי אם אני מעוניין לקנות קצת סחורה איכותית. וכששאלתי אותו על פשר המחירים הנמוכים והמדף הנייד, השיב לי: "ששש... עדיף שלא תדע".

LOL

תגידי לה שבמקום לשלוח אותך לכאן שתשאל אותו "למה". לכי תדעי, אולי יש לו תשובה המניחה את הדעת.

מערכת יחסים בין אדון לשפחה מתנהלת בין אדון לשפחה והשאלות שעולות ביניהם אמורות לעלות ביניהם. וזה ממש אבל ממש לא כולל את החתול של השכנה.

(במקביל, המיקוד של דן קאפ בהחלט במקום. כי גם מצבים כאלו קיימים ורצוי לקחת גם אותם בחשבון)
אדון_המשאלות​(מתחלף)
לפני 16 שנים • 8 באוק׳ 2007

דווקא אני חושב שהם מתאימים והם זוג משמיים

כי אם הוא מבקש ממנה כזה דבר, והיא עוד מתלבטת.
הרי הם מתאימים - אמנם אין התאמה מושלמת אבל לפחות יש על מה לדסקס ואולי עוד יגיעו לפשרה: כניסה לכלוב מאחורי פייר-וול שמונע קבלת הודעות וכניסה לצאט.

לא שאני מסכים לגישה הזו אבל לכל סיר יש מכסה.
Brave Dwarf

Re: דווקא אני חושב שהם מתאימים והם זוג משמיים

Brave Dwarf • 8 באוק׳ 2007
אדון_המשאלות כתב/ה:
הרי הם מתאימים - אמנם אין התאמה מושלמת אבל לפחות יש על מה לדסקס ואולי עוד יגיעו לפשרה: כניסה לכלוב מאחורי פייר-וול שמונע קבלת הודעות וכניסה לצאט.

עד כדי כך שאפילו התולעים מבקעים אדמה ומרימים את ראשם?
(ניחא אם זה היה לתוך ענני גן העדן, אבל לתוך ביצה?)

ובשרשור שכן מדברים על תאויות קטיב ונישוך. מוזר.
*מנגינה*{התווים שלו}
*מנגינה*{התווים שלו} • 8 באוק׳ 2007
Brave Dwarf כתב/ה:
אני לא קולט למה היא לא שאלה "למה"?
החברה של השכנה של השכן של החתול ממול.
את האדון כמובן.

ואפילו לא אותי, אלא את חמשת אלפים שלושת מיליונים ביליון חברי הכלוב וגם זה במסווה, כמעט מאחורי הפינה.

בשושו.

זה נראה לי כמו מוכר השעונים ההוא שהפך לעיניי את בטנת ז'קטו ושאל אותי אם אני מעוניין לקנות קצת סחורה איכותית. וכששאלתי אותו על פשר המחירים הנמוכים והמדף הנייד, השיב לי: "ששש... עדיף שלא תדע".

LOL

תגידי לה שבמקום לשלוח אותך לכאן שתשאל אותו "למה". לכי תדעי, אולי יש לו תשובה המניחה את הדעת.

מערכת יחסים בין אדון לשפחה מתנהלת בין אדון לשפחה והשאלות שעולות ביניהם אמורות לעלות ביניהם. וזה ממש אבל ממש לא כולל את החתול של השכנה.

(במקביל, המיקוד של דן קאפ בהחלט במקום. כי גם מצבים כאלו קיימים ורצוי לקחת גם אותם בחשבון)

קראתי אותך הלכתי לשאול אותה
והיא כן שאלה כמובן שהיא שאלה
תשובתו היתה כי אני אדון וככה אני רוצה שתראי לי שאת מתמסרת לי
מה אתם אומרים על תשובה כזו? icon_eek.gif
*מנגינה*{התווים שלו}

*מנגינה*{התווים שלו} • 8 באוק׳ 2007
אדון_המשאלות כתב/ה:

באמת נראה לך שהיא תתמסר לאדון כזה שמגביל אותה בדרך כזו
אני ישר אמרתי לה לרדת ממנו אבל ההתלבטות שלה הביאה אותי לפתוח את הנושא פה בפורום כדי שתקרא מה כולם אומרים לה והיא קוראת תאמינו לי שהיא קוראת
אז אתה בא לחזק את הקשר הזה או שאתה ציני?
רפאל

רפאל • 8 באוק׳ 2007
הואיל ובדס"מ צריך להיות שפוי, והואיל והכלוב אינו מקום שפוי במיוחד, אינני מוצא את הדרישה של אותו אדון מופרכת מיסודה. אני אפילו יכול לדמיין תנאים שבהם הייתי דורש את אותו הדבר.

*מנגינה* כתב/ה:

אני ישר אמרתי לה לרדת ממנו אבל ההתלבטות שלה הביאה אותי לפתוח את הנושא פה בפורום כדי שתקרא מה כולם אומרים לה והיא קוראת תאמינו לי שהיא קוראת

וזה נראה לך שפוי? שלא האיש ולא האישה הנוגעים בדבר בחרו לפותח את מערכת היחסים שלהם לדיון ציבורי, אבל קהל הכלוב ידון במערכת היחסים שלהם? זה נראה לך שפוי שאת תפתחי לדיון עניינים אינטימיים של אחרים? ושעל יסוד שמועה שעברה כמה וכמה מסננות רגשיות ומסננות של דעות קדומות, אנחנו נאשר או נשלול, ברצינות גמורה, את מה שקורה בין איש ואישה? זה נראה לך שפוי לנסות להשפיע על חברה לעזוב מישהו בדרכים כאלו?

זה נראה לך בלתי שפוי שאדם אינו מעוניין לפתוח את החיים האינטימיים שלו על דפי הכלוב? זה נראה לך בלתי שפוי שאדם מתנה יחסים אינטימיים בכך שהם ישארו אינטימיים? זה נראה לך בלתי שפוי שאותו אדם כנראה ידע מהן ההשלכות של החיבור בין אותה אישה לבין חברות כלוב מהסוג שלך, ושהוא לא רצה למצוא כאן שרשורים שעוסקים בעולם האינטימי שלו?

לאהבה יש את המסגרות שלה ואת הגבולות שלה.
לחברות יש את המסגרות שלה ואת הגבולות שלה.
ולקיהילתיות יש את המסגרות שלה ואת הגבולות שלה.