בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ההורים רוצים לבוא לדאנג'ן

daLord
לפני 16 שנים • 10 באוק׳ 2007

את ההורים שלי אין מצב שאני איידע

daLord • 10 באוק׳ 2007
אמא שלי תקבל התקף לב, אולי תמות במקום אם תשמע איזה סוטה הבן החמוד והתמים שלה. icon_smile.gif
ועוד לא סתם סוטה, גם הולך למסיבות שכולם שם סוטים.. וכמה אלימות יש שם, ואנשים מרביצים.
icon_smile.gif אין מצב.

אבל היה לי העונג להביא לשם ידידות שלי שהן וניליות לחלוטין, מהסוג שהולך אחרי המיינסטרים שלא סובלני למוזרויות (ככה תמיד חשבתי) .. ולראות איך הוונילית הזאת נהיית "מלכה ליום אחד" בשיא הזרימה עם כל מלקקי המגפיים והמאפרות שהיו שם.
זה היה מוזר, זה היה מפחיד, זה היה מאתגר.. וגם מפתיע בסוף.

אז זה תלוי בסוג היחס שלך עם ההורים, זה תלוי בהם ובפתיחות שלהם.. ואולי זה הקטע שלהם ואת בכלל לא יודעת כי שמרו את זה בסוד?
009​(אחר)
לפני 16 שנים • 11 באוק׳ 2007
009​(אחר) • 11 באוק׳ 2007
למרשעת האהובה icon_lol.gif בקר נפלא

אני כמובן יכול לספר לך שכל ילדיי האהובים היו שם ונהנו מאד................אחד מילדיי צפה באחת מהופעותי בהנאה גדולה...............זו היתה אחת מהמשובחות שבהן.............כמובן שהילד חזר הביתה וגם עידכן את אמא כלומר את אשתי האהובה...............וכאן המקום להתייחס דווקא להודעתה של מיס טורי לגבי האורחת החדשה שנבהלה וספק אם תשוב וזה הרגע לומר שראוי לרכך ולעדן את הגעתם של החדשים ובנקודה הזו תהיינה התפתחויות מעניינות בדנאג'ן בהמשך הדרך..........אנא ממך דברי איתי בפרטי בעניין זה................

הפתעות הפתעות הפתעות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

להתראות בלילה
שמנמונת סקסית​(אחרת)
אמא שלי גם תצטרף אלי יום בהיר ורענן לגנון
אפילו רשמתי אותה לכלוב פעם

הניק שלה זה "פולניה רעה"

icon_lol.gif

אבא שלי מוכן לבוא לקבל מסאג' ברגליים, אבל מבוהל מעניין ליקוקי המגפיים והשוטים

אצלנו בבית הכל פתוח !
קים​(שולטת)

Re: ההורים רוצים לבוא לדאנג'ן

קים​(שולטת) • 11 באוק׳ 2007
[quote="ייסאן"]לראות במה מדובר, מה זה ש"כל כך תפס אותי" שם ביפו העתיקה.
היום שאל אותי במה מדובר בעצם, בחיוך וחצי כזה, וגם ביקש לראות את השוטים שאני מכינה,ודווקא הלך טוב יחסית, הוא מעט הזיע והתפתל אבל הסברתי יפה ומדוייק כמה שיכולתי על העולם ועל הקשר שלי אליו, ואפילו שלחתי אותו לפה לכלוב לקרוא מאמרים.
היא בהכחשה קלה אבל יודעת חלקית.

הוריי לא יודעים כלום
ואם הם ישאלו אכחיש
אל תביאי אותם לדאנג'ן בחיים.............. icon_razz.gif
קטסטרופה{Adonai}

אוי לכם ואבוי לכם

קטסטרופה{Adonai} • 11 באוק׳ 2007
שאתם מתביישים במה שאתם.

לאלה שמתביישים.
perversion
perversion • 11 באוק׳ 2007
Miss Tory כתב/ה:

זה לפחות מה שהייתי עושה עם אמא שלי..
לאבא שלי לא הייתי מספרת, אחרת נראה את כל האדונים הקשוחים מולו, ברגע שהוא שמע שמישהו מהם נגע בבת שלו עם שוט icon_lol.gif

icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

"שוט" , הא ?!? ..
FairyInChains​(מתחלפת){SimbaInCha}

Re: ההורים רוצים לבוא לדאנג'ן

רק אבא שלי ואחותי הקטנה יודעים שאני הולכת לדאנג'ן ומה זה אומר. רק האחות הקטנה הביעה קצת סקרנות לגבי לבוא ואולי יום אחד באמת נגרור אותה לשם.

אני ממש לא אשמח שאבא או אמא שלי יסתובבו בדאנג'ן (אם כי אני בטוחה שאבא שלי לא יזדעזע במיוחד, התגובה שלו לנטיות שלי היתה שליחת אימייל עם וידאו של שתי מלכות דורכות על הזין של מישהו icon_lol.gif ) ואם יבואו בטח שלא אעשה סשן, כמו שלא אתמזמז עם החבר שלי על הספה מול הפנים שלהם.
NelieL

הופ הופ תודה על התגובות

NelieL • 11 באוק׳ 2007
icon_cool.gif בינתיים הוא לא יבוא, ואמא מכחישה...
אבל היה מאוד "מעניין" לדבר איתו על זה... אני מופתעת שהוא שאל, כיוון שהיחסים שלנו לא היו הכי קרובים עד עתה כלל, אבל זו דיי פריצת דרך, ולא נראה לי שהוא שאל מתוך כוונו רעות או אפילו דואגות מידי.

אני לא חושבת שארגיש נוח יותר מידי אם כן יתעקש לבוא, אבל זו תהיה כבר בחירה שלו, הוא יסודי מאוד בדרך כלל ובטח כבר הספיק לקרוא וללמוד על התחום מבחוץ דבר או שניים... בינתיים זה הסתכם בשיחה, ובפליאה שלו לגבי השוטים ואיך שאני מכינה אותם("מה, הכנת את לבד?!!? איך!?!? איפה?!?! זה נראה מקצועי לגמריי!").

אם הוא כן יבוא,
אני אזהיר את כוווווולכם מראש icon_wink.gif

"ייאי על האומץ!!! טושיי הוריי!!!"

נתראה בערב, בלי לערב הורים icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif
ייס.
מידאס'
מידאס' • 11 באוק׳ 2007
אין שום מצב בעולם שאני אוכל אי פעם להביא את האימא הסופר פולניה שלי למקום כמו הדאנג'ן, היא עוד מהדור הישן שמסמיק כשמזכירים יחסים מין או אומרים מילה גסה. אבא שלי כנ"ל, קשה ועקשן כמו אבן בעניינים האלו. (חינוך רוסי נוקשה ביותר).

חבל לכם על הזמן. אני ככל הנראה לעולם לא אטרח אפילו לספר להם על זה. פשוט לא משהו שהם מעוניינים לדעת.

למרות ש- כשאני לוקח את הבגדים לאימא (לכבס) היא רואה את המכנסי עור והתגובות הן "אוו איזה מכנס יפה"...
עגיל בפטמה​(שולטת)
לפני 16 שנים • 12 באוק׳ 2007
עגיל בפטמה​(שולטת) • 12 באוק׳ 2007
אויש אני כבר רואה איך האסיפת הורים הזו תתנהל
הם יבואו ושוב פעם ישמעו את המשפט שחוזר על עצמו:
"לבת שלכם יש המון פוטנציאל לא ממומש"

(עגיל בפלאשבקים מהתיכון)