לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נמאס לי.

Eli85
לפני 16 שנים • 11 באוק׳ 2007
Eli85 • 11 באוק׳ 2007
מאותגר כתב/ה:
מודה, גם לי נמאס.
נמאס כבר שכל פעם שאיזה "עבד" שלא זוכה לקבל את מבוקשו, ישר הוא רץ לפתוח פוסט, עד כמה רב השולטות באתר הן לא נחמדות, לא עונות, מנצלות ועוד כל מיני שטויות כאלה.
יש כאן נשים שאוהבות כסף, אז מה???
יש כאלה שאוהבים שינצלו אותם וזה כולל ניצול כספי. שיעשו חיים.
הם מספיק בוגרים לדעת מה אסור ומה מותר.
לא כל אחת שתפנו אליה, חייבת לענות לכם.
אני מניח שהתגובה האינסטנקטיבית של כל מלכה שמקבלת הודעה של-"היי. מחפשת עבד?", זה קודם כל פשוט "להקרע" מצחוק ומיד ללחוץ על "התעלם".
כמו שתשאל אחת שיושבת על כסא בפאב-"מאיפה את מוכרת לי?". התגובה שלה תהיה זהה לחלוטין.
לא חלילה בא להטיף ולאמר לך איך ומה לכתוב ולהביע, אבל בסוף כל הפורום יוצף בהודעות של-"COPY PAST". הכל יראה ממוחזר ולעוס. חבל.

3 מילים:
זה לא העניין.
huan
huan • 11 באוק׳ 2007
ציטוט: כנראי שלא רק אני מרגיש מוזנח פה. כאילו זה בכלל לא אתר היכרויות..

הממ כנראה שעלית פה על משהו, זה באמת לא רק ובעיני מספר לא מבוטל של אנשים בעיקר לא אתר הכרויות. מה שכן מצחיק שאתה עושה את ההשואה דווקא לאתרי ההכרויות שבהם כידוע סינון, התעלמות וניפוי שטחי על בסיס כלכלי/עיניים/שרירים וכו הינו לא רק המלצה אלה קוד התנהגות של ממש בשביל רוב שוכני אותם אתרים.

אני אישית לא חושב שיש סיבה למרד או למהפכה לא בגלל הסיבות של רדסל וTCH אלה שהבעיה היא לא דווקא באותם נצלניות אלה בסאבים עצמם המתקשים שלמור את הזין במכנסיים ומחליפים את המוח שלהם באזור החלציים. אני אישית לעולם לא פניתי לאף דומית המצהירה הודעות דומות בפרופיל שכן זה מתחת לכבוד שלי לתת יחס למקרים הנל. להגיד שאני מצטער על כך ש"פיספסתי" את כול אותן "הזדמנויות מעוררות תאבון" אני לא יכול.

אל תסתכלו על דווקא על הדומיות שחלק זה או אחר מהן דפוק. תסתכלו קודם על על הסאבים המהווים בחלקם הלא מבוטל גברברים שרק רוצים לתקוע ובמקום לחפש בת זוג מתנהגים כאילו הם באים לסופרמרקט עם רשימת הקניות המוכנה מראש. סחורה מובחרת היא נדירה בשני המקומות ושני הצדדים צריכים לקחת אחריות על מעשיהם.

עם זאת כמו שציינתי בעבר - גם למטומטמים שלא יכולים לשמור את הזין במכנסיים מגיעה הגנה כלשהיא והאדם שפוגע/מנצל את חולשתם בצורה כלשהי אינו יכול לתרץ את הדבר בטימטום התהומי של הצד השני ולכן אני בהחלט רואה בכל העניין תופעה נלוזה שלפחות לדעתי ראויה לגינוי ולטיפול נאות במקרה של פגיעה ממשית.

מעבר לזה חומרנות על גילגוליה מאפיינת לא רק את אנשי הבדסמ אלה את העולם כולו שאותם אנשי בדסמ הם לא יוצאים מהכלל בו. אצל נשים חומרנות זו מקבלת פעמים רבות את הפן הכלכלי בעוד אצל הגברים רזון, מראה חיצוני, גיל וקרטריונים שטחיים אחרים הם הבולטים במיוחד.
לחפש אישה רזה/צעירה/אוהבת פטיש רגליים/ מלכה בדסמית שטחי בדיוק באותה מידה כמו דומית המחפשת גברים "לא קמצנים"

יש לציין שדעתי האישית והלא רציונלית מצב כלכלי/מראה/משקל/השכלה פורמלית הם כולם מאפיינים שטחיים המיועדים לאנשים שטחיים. אך דעה והמצב בפועל לחוד.
Afroditi

עוד שרשור

Afroditi • 11 באוק׳ 2007
של "אכלו לי, שתו לי".

די, תתבגרו.
huan
huan • 11 באוק׳ 2007
וכן אלי זה בין השאר העניין. מלכה המכלילה סעיף כלכלי בפרופיל שווה בעיני לאותו עבד הכולל בפרופיל את העדפותיו בכל הקשור לפעולות המיניות שהוא אוהב ורוצה מן הסתם שהדומית תבצע בו אותם.
הדעה שלי על שניהם היא זהה ושלילית באותה מידה.
fritz​(נשלט)

לא מלכות

fritz​(נשלט) • 11 באוק׳ 2007
הן לא מלכות אמיתיות.הן רק רוצות לנצל אותך.אין פה אף מלכה אמיתית
Eli85
Eli85 • 11 באוק׳ 2007
huan כתב/ה:
ציטוט: כנראי שלא רק אני מרגיש מוזנח פה. כאילו זה בכלל לא אתר היכרויות..

הממ כנראה שעלית פה על משהו, זה באמת לא רק ובעיני מספר לא מבוטל של אנשים בעיקר לא אתר הכרויות. מה שכן מצחיק שאתה עושה את ההשואה דווקא לאתרי ההכרויות שבהם כידוע סינון, התעלמות וניפוי שטחי על בסיס כלכלי/עיניים/שרירים וכו הינו לא רק המלצה אלה קוד התנהגות של ממש בשביל רוב שוכני אותם אתרים.

אני אישית לא חושב שיש סיבה למרד או למהפכה לא בגלל הסיבות של רדסל וTCH אלה שהבעיה היא לא דווקא באותם נצלניות אלה בסאבים עצמם המתקשים שלמור את הזין במכנסיים ומחליפים את המוח שלהם באזור החלציים. אני אישית לעולם לא פניתי לאף דומית המצהירה הודעות דומות בפרופיל שכן זה מתחת לכבוד שלי לתת יחס למקרים הנל. להגיד שאני מצטער על כך ש"פיספסתי" את כול אותן "הזדמנויות מעוררות תאבון" אני לא יכול.

אל תסתכלו על דווקא על הדומיות שחלק זה או אחר מהן דפוק. תסתכלו קודם על על הסאבים המהווים בחלקם הלא מבוטל גברברים שרק רוצים לתקוע ובמקום לחפש בת זוג מתנהגים כאילו הם באים לסופרמרקט עם רשימת הקניות המוכנה מראש. סחורה מובחרת היא נדירה בשני המקומות ושני הצדדים צריכים לקחת אחריות על מעשיהם.

עם זאת כמו שציינתי בעבר - גם למטומטמים שלא יכולים לשמור את הזין במכנסיים מגיעה הגנה כלשהיא והאדם שפוגע/מנצל את חולשתם בצורה כלשהי אינו יכול לתרץ את הדבר בטימטום התהומי של הצד השני ולכן אני בהחלט רואה בכל העניין תופעה נלוזה שלפחות לדעתי ראויה לגינוי ולטיפול נאות במקרה של פגיעה ממשית.

מעבר לזה חומרנות על גילגוליה מאפיינת לא רק את אנשי הבדסמ אלה את העולם כולו שאותם אנשי בדסמ הם לא יוצאים מהכלל בו. אצל נשים חומרנות זו מקבלת פעמים רבות את הפן הכלכלי בעוד אצל הגברים רזון, מראה חיצוני, גיל וקרטריונים שטחיים אחרים הם הבולטים במיוחד.
לחפש אישה רזה/צעירה/אוהבת פטיש רגליים/ מלכה בדסמית שטחי בדיוק באותה מידה כמו דומית המחפשת גברים "לא קמצנים"

יש לציין שדעתי האישית והלא רציונלית מצב כלכלי/מראה/משקל/השכלה פורמלית הם כולם מאפיינים שטחיים המיועדים לאנשים שטחיים. אך דעה והמצב בפועל לחוד.

ת'אמת אני לא יודע על מה אתה מדבר. תנסי לדבר פחות בפעם הבאה, ובצורה יותר ברורה, ישר לעניין, ראינו כבר שאתה מאוד מתושכל וחכם. הלאה..

חלק גדול מאוד מהאתר הזה הוא להיכריות. אם לא היה כך, אז תגיד לי למה יש צ'אט, אפשרות לשליחת הודעות פרטיות, תמונות, אלבומים, בלוגים, למה שכמעת כל חבר מציין "דרישות" מסוימות לפניות. פתח עיניים חבר, אומנם זה לא אתר היכריות "רשמי", חלק גדול מהאתר והחלק הכי דומיננתי, הוא היכריות. בחייך.. רוצה לקרוא בלוג? סיפור סקסי מרתק? פני לגוגל יש עד אין-סוף לדברים אלה. וקשה לי להאמין שרוב האנשים פה נמצאים רק בגלל הפורומים ולכתוב בלוגים למינהם.

אל תבין אותי בטעות, הודעות כמו "מחפשת עבד?" או "אפשר להיות הכלבלב שלך?" הן גרועות ביותר. אבל יש כאילה שלוקחים את הזמן לכתוב הודעה נורמלית, לקחת דברים באיטיות, אפילו מבקשים סתם ידידות פשוטה, קשר כלשהו, לא חייב להיות על סקס או שליטה, סבלנים, מתושכלים (כמוך בטח..), אבל אין.. וזה כן מייאש.
אבל עובדה.. בנות מקבלות את הכל, איך, ומתיי שהן רוצות. בחורים לעומתם, סובלים תמיד.. בטח לא אסבול אם הייתי מליונר והכי חתיך במדינה, אבל יש כאלה 1 בין מליון. מי המין החלש עכשיו icon_razz.gif
huan
לפני 16 שנים • 12 באוק׳ 2007
huan • 12 באוק׳ 2007
בנות "מקבלות" מגברים רק מה שאותם גברים מוכנים לתת להם. אף אחד לא פה ולא בשום "עולם" אחר לא "חייב" להיות בקשר של סקס, ידידות או כל דבר אחר עם אף אחד אחר ולא משנה עד כמה אותו אדם הוא נחמד, חכם וכו.
במידה ואדם כלשהו באשר הוא (ואין הדבר קשור למין הביולוגי שלו או להגדרות שהוא בוחר להגדיר בו את עצמו) מתנהג עלי בדרך שהיא לא מקובלת בעיני אני אסיק את המסקנות שלי לגביו במקום להסיק מסקנות על עצמי מדרך התנהגותו.
מה שבטוח אני לא אתן את הכל מתי ואיך שהוא רוצה אך עם זאת ישנם אנשים שכן יעשו זאת ולפי דעתי על החברה לפעול בכדי לספק להם את ההגנה הנדרשת עקב "נכותם".(ואין זה משנה עם מדובר בנשלט או נשלטת).
אני מקווה שאתה מבין שהבעיה בכל העניין היא הסאבים שחלקם מוכנים לכל מעשה טימטום בכדי לספק את צרכיהם ולא דווקא הנצלניות אשר ללא ספק מהוות חלק מהבעיה אך אינם הגורם שלה וללא הסאבים המוכנים ליפול לרשתותיהם הן היו יוצאות בלי כלום ואולי היו מתחילות לכתוב פוסטים על איך אף אחד לא מוכן לעשות בשבילם קניות בסופר או להעביר כסף לחשבון בנק שלהם (מקרה שקרה) אחרי השיחה הראשונה.
אך כפי שאני חוזר ואומר - אני אישית לא מאשים את הקורבן וקורא להגן עליו במקרה של פגיעה. שכן חולשה לא אמורה להיות פירצה שקוראת לגנב והמנצל את החלש איננו אמור לחמוק מעונש שכן עצם ניצול המצב מהווה לדעתי עבירה בפני עצמה ופגם מוסרי מהמעלה הראשונה.
אתה מוזמן לקחת יוזמה ולנסות להרים פרוייקט שיעשה משהו בנידון שכן להתייאש ולצפות מאחרים לעשות בשבילך את העבודה זו אולי תכונה מאוד ישראלית אך עם תסתכל סיבבך תראה שהיא מביאה לתוצאות די מעטות.

על טיבו של אתר זה ניתן להתווכח. רבים מהאנשים הפעילים בו לא רואים בו דווקא אתר הכרויות אלה יותר מקום מפגש חברתי (ברמה זו או אחרת). אל מה שלא ניתן להיווכח הוא שלא כולם רוצים להכיר ולהיות קורבן לאנשים הרוצים להכיר אותם (אני כותב בכוונה קורבן שכן מצבן של נשות הכלוב ושל גברים הנחשדים כנשים בגלל הניק הפך כבר לשם דבר).
מה שהכלוב בטוח לא - זה קבוצת תמיכה למיואשים למינהם (או כך לפחות לפי דעתי ויש שיחלקו עלי).
Eli85
Eli85 • 12 באוק׳ 2007
כן הואן יש לא מעט מיואשים פה. אין מה לעשות. זה האינטרנט. אם לא היו מיואשים לא היו מחפשים קשרים באינטאנט. ונכון מה שאמרתה שאף אחת לא מתחייבת לאף אחד לא משנה כמה חמוד וטוב וחכם הוא נשמע, אבל זה הוא הדבר המייאש לפעמים. אתה לא שומע מלכות מתלוננות על שאין אף אחד עושה להם קניות (למשל) כי אין דבר כזה. תראה לי "מלכה" בלי עבד. אני לא מאמין שיש דבר כזה. הבנות תמיד מקבלות את מה שהן רוצות. אפילו הכי מכוערות מהן (סליחה על הביטוי). אבל אפילו אם יש דבר כזה, אתה לא רואה אותן מתלוננות, כי הדחף ההומניטארי לסקס >>>>>> מקניות בקניון טפשי. כן מה לעשות גברים חרמנים, היותנו פה גורם לנו לחשוב בסקס (או שליטה) ומחרמן אותנו. אבל זאת לא אומרת שהבנות לא חרמניות גם, הן פשוט לא חסר להן.
ת'אמת, בשבילי, אני פה כדי לממש דחף שלא יכלתי לממש בחיי יום יום. וזה ליצור קשר עם אחת המלכות היפות בסביבה, ולחוות את החוויה המרתקת מלהיות נשלט ע"י מלכה/נסיכה יפיפייה. בטח זה לא רק על סקס/שליטה. הקשר עצמו גורם לי סיפוק. אבל זה רק אני......
rrrrrrrrrrr

שום אכלו לי ושום שתו לי

rrrrrrrrrrr • 12 באוק׳ 2007
פוסט זה אינו יוצא כנגד חוסר התגובה של מספר מלכות לפניות של עבדים זה ממש לא האישיו כאן .
הענין המקורי הוא הרמה המוסרית והדי מפוקפקת של מרבית המלכות אשר ברור לכל כי הן מחפשות לנצל כספית את הפרייארים מבינינו , לכן אני פונה לכל העבדים באשר הם , ולהציע כי
בפעם הבאה כשברור שהמלכה דורשת כי תקנה לה ....יש להפנות את גבינו אליה , להראות ולנענע את ישבננו החבוט והמלא סימנים ,( אם אפשר לתקוע נפיחה זה יהיה מצויין!!!!!) ופשוט ללכת לדרכינו ושתדע כל אם עיברייה כי גם לנו הנשלטים יש כבוד וזכויות
יאללה חברה מי אתי ?????????
rrrrrrrrrrr
rrrrrrrrrrr • 12 באוק׳ 2007
יש מצב שאני שולט בהכחשה ?