שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

להתאהב בשולט- בלתי נמנע?

טנגו אחר​(שולט)
לפני 16 שנים • 20 באוק׳ 2007
טנגו אחר​(שולט) • 20 באוק׳ 2007
שלגי כתב/ה:
עבורי, קשר שאינו מבוסס על אהבה הדדית, לא יכול להתקיים לאורך זמן, אם בכלל.
המתסרות ונתינה שאינם מגיעים משם ולשם, אינם מרגישים לי נכונים.

חשוב לי להדגיש כי זוהי אני וזו דרכי והיא אינה הדרך "הנכונה", אלא הדרך שלי.

גם אני חושב כמו שלגי
בדיוק....והאהבה ההדדית באיזה שהוא מקום אפילו חשובה יותר מהבדסמ. לא הבדסמ מוביל לאהבה
הקשר המופלא והחזק ביותר הוא כשהאהבה מובילה לבדסמ....וכשזה כך אז ייתכן אפילו שהיא קודמת לו וחשובה ממנו..........
    התגובה האהובה בשרשור
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 20 באוק׳ 2007
לא חושבת שיש דבר כזה שמוגדר ספציפית כ"אהבה בדסמית"...
אם יש לי אדון, לצורך העניין, ואין לי אהבה רומנטית אליו, אז אני אוהב אותו כאדם, כידיד, כמאהב... כמישהו קרוב אליי ומתוקף האינטימיות שנוצרת.

ברור שכשקשר בדסמי מבשיל לקשר זוגי הוא מקבל גוונים וונילים, אבל מה רע בזה? מי אמר שזה לא טוב שזה מאזן אחד את השני? אנחנו הרי לא חיים בפנטזייה של ימי הביניים ששם אנחנו שפחות 24/7 והם אדונים כל הזמן... icon_rolleyes.gif
עינבר

Re: להתאהב בשולט- בלתי נמנע?

עינבר • 20 באוק׳ 2007
פייה אוטיסטית כתב/ה:

האם לדעתכן, התאהבות בשולט היא בלתי נמנעת ?
האם ניתן לקיים מערכת של יחסי שליטה, ללא התאהבות?
מה דעתכן?

אני חושבת שהתאהבות ביחסי שליטה קשורה לזמן ותפיסה.

אם את צעירה, חסרת ניסיון ב BDSM, רומנטית ומלאת פנטזיות,
הסיכויים שתתאהבי בשולט שלך יהיו יותר גדולים.

להתנסויות הראשוניות שלנו יש קסם משלהן והן מעוררות רגשות חזקים.

להתנסויות שמתאימות לחלומות ולפנטזיות שלנו יש קסם מיוחד,
וגם הן מעוררות אצלנו הלהבות מחודשת ורגשות בעוצמה גדולה.

ככל שאת יותר מנוסה (בחיים ו/או ב BDSM) ויותר מפוכחת (לטוב ולרע),
כך גדלים הסיכויים שתוכלי להפריד בין קשר של שליטה לבין התאהבות.
כמובן, שיש נשלטות שבוחרות שלא להשלט במי שאין להן רגשות אליו.

פייה אוטיסטית כתב/ה:

האם אפשרי בכלל להפריד בין אהבה בדסמ''ית לגוונים הואניליים יותר?

אני לא חושבת שאפשר ליצור הפרדה מלאכותית לאורך זמן.
אני חושבת שיש יתרונות ביצירה הפרדה מלאכויות בתחילת הקשר,
במיוחד עם יש נטייה להסחף וההפרדה עוזרת ליצור איזון.

יש כל מיני זוגות שיצרו כל מיני איזונים בין וניל ל BDSM , בקשר ארוך.
המפתח לאיזון הזה, כמו כל האיזונים בקשר, הוא תקשורת זוגית טובה.
התקשורת הזאת מאפשרת ל בני הזוג לבוא לידי ביטוי ולהתפתח בתוך הקשר.

עבורי באופן אישי, חלק מיצירת האיזון הוא לתת משקל לכניעות שלי בתוך הקשר,
אבל לא להזניח את הדינמיקות האחרות בתוך הקשר, מפני שהן חלק מה"אני" שלי.
הכלבה לייקה
הכלבה לייקה • 20 באוק׳ 2007
אני חושבת שהתאהבות בשולט אינה מתחייבת. עובדה שנשים נשואות שאני מכירה מסוגלות לקיים קשר ארוך עם שולט ושניהם לא מאוהבים. כשתהיה סכנה לעתיד המשפחות שלהם שניהם יעזבו בלי למצמץ. יש הרבה מקרים של נשואים שמקיימים קשרי שליטה ולא מאוהבים.

בקשר זוגי של שליטה יש ריחוק של השולט אבל מתמודדים איתו בשתי דרכים:
הדרך הראשונה היא הדרך הנשית העתיקה, שהוכיחה את עצמה אלפי שנים. נשים היו בשליטה גברית אלפי שנים ורק במאות האחרונות הנשים השתחררו. הדרך של הנשים היתה שליטה מלמטה והגברים אהבו אותה ולא הרגישו בה. הסאבית מכירה את השולט שלה בדרכים הרגילות של הנשים והוא בקושי מרגיש שהיא מכירה אותו ומכניסה את עצמה לתוך הקשר.
הדרך השניה היא אלמנטים ווניליים בתוך הקשר. אם לא משתמשים במעט שליטה מלמטה אני חושבת שבכל קשר זוגי יכנס וניל. ככל שיש פחות שליטה מלמטה יכנס יותר וניל.

שתי הדרכים מצליחות גם בקשרים וניליים. נשים מכניסות שליטה מלמטה גם כשגברים דומיננטיים לא מגדירים את עצמם שולטים.
שליטה מלמטה היא אחת הדרכים הטובות ביותר של הנשים. אני בעדה. icon_smile.gif
Josephin​(לא בעסק)
Josephin​(לא בעסק) • 20 באוק׳ 2007

אני חושבת שהתאהבות או אהבה היא בלתי נמנעת, בעצם הנתינה של עצמך שהיא מעבר לנתינה פיזית בלבד.
אם ליבך לא שם, אז איך אפשר לתת את עצמך כשאת איתו.
זה מאוד אינדבדואלי ,כי כל אחד מגדיר אהבה בצורה שונה ,כל אחד מרגיש אהבה בצורה שונה .
לכן לא סוג הקשר הוא שחשוב אם יגרום לך לאהוב אותו או לא , אלא את .
אני לא יכולה לתת אם אינני אוהבת ולא משנה מה סוג הקשר שבו אני נימצאת , ללא קשר לסוג מערכת היחסים בו אני נימצאת איתו, אם כסטוץ או מערכת זוגית מלאה .
זה לא קשור לונילי או בדסמי , וכן ניתן לשלב BDSM עם ונילי ,
למה להיות מוגבלים לדבר אחד ולא להנות משני העולמות?

Brida​(נשלטת){DDDOM}
Brida​(נשלטת){DDDOM} • 20 באוק׳ 2007
בינגו. זה בדיוק שם : ''לדעתי, כשנותנים ומקבלים ממישהו כל כך הרבה כמו שבדרך כלל קורה בסשנים או במה שמקדים להם, זה כמעט בלתי נמנע.''
עצם החשיפה שלך מולו, יוצרת את האינטימיות
אבל..
עד כמה ה ו א, כאדם, נמצא שם?הריחוק והדיסטאנס המסויים(שחלק אם כי לא כול השולטים)נוקט בו, מאפשר חלק מהחשיפה הזו.
האם זה לא סוג של גול עצמי ?
עד כמה נשלטת יכולה באמת לראות את השולט?

שלגי,
אני מאוד מזדהה עם הטוטאליות , ועם זאת, אני אכן תוהה(ושוב חוזרת לנקודה שהציגה דיאנה ), עד כמה כנשלטות, אנו יכולות לראות את האדם שבצד השני ולהכיל?והאם, כשהקשר מבשיל לידי זוגיות, הוא לא מקבל גוונים ואניליים?

אני מוצאת שהדבר האידיאלי הוא קשר של זוגיות ושליטה. אולם, בקשר מסוג כזה, ניראה כי משהו תמיד יבוא על חשבון האחר, במידה מסויימת.

היכן מוצאים את האיזון, לדעתכן?[/quote]

אולי פה טמון העניין, מה שכתבתי בסוגריים בתגובה שלי, היו לי סשנים, עם אנשים שאני מחבבת, והם היו סשנים מוצלחים, אבל לא ראיתי את הגבר מולי כה-שולט שלי, ולא נתתי "אותי" שם. מצד שני ברגע שהפאזה במוח שלי משתנה, כשאני באמת רואה אותו כ"שולט", גם בזוגיות זה לא יתעמעם אצלי, אולי זה יראה "ונילי", למתבונן מבחוץ, אולי נראה כמו כל זוג רגיל אחר, אבל אנחנו הרי יודעים...אני לא חושבת שאחד יבוא על חשבון השני, זה הכל במוח, ואני רגישה לתנודות הקטנות שלו אני יודעת מתי הוא **** (שם פרטי), ומתי הוא "מאסטר" או "אדוני", אולי האיזון מתבטא במה שקורה מתחת לפני השטח, נניח חגורת צניעות מתחת לבגדים, טקסים קטנים או מחווות כדי שה"וניל" ,או ה"רגיל", לא ישתלט לו על המערכת שלנו.

(טוב אני מקווה שמשהו מהמלל הזה ברור icon_redface.gif )

בשורה תחתונה הכל נמצא במוח שלי...
A v​(שולט)
לפני 16 שנים • 21 באוק׳ 2007

לא אענה על הכול...

A v​(שולט) • 21 באוק׳ 2007

אבל חושב שללא רגש (אהבה) זה לא יכול להיות

הכי חזק...עם רגש הכול גבוה יותר מרגש יותר

כן חושב שאהבה היא התוסף הכי משמעותי לBDSM

Av icon_twisted.gif
שברירית​(נשלטת)
לפני 16 שנים • 22 באוק׳ 2007
שברירית​(נשלטת) • 22 באוק׳ 2007
ההתאהבות לא הכרחית

כן הכרחי להכיר את האדם שעומד מולך (בהנחה שזה לא משהו חד פעמי כמובן) ולכבד אותו. ולכבד לאו דווקא משמע להתאהב.

אך מצד שני זה תלוי מה הניע אותך להיות פה מהתחלה. להעריץ, להרגיש.... icon_question.gif
המרקיז דה גנרט​(שולט)
לפני 16 שנים • 25 באוק׳ 2007

נמנע או בלתי נמנע, תלוי מי את

יצא לי להכיר בחורות שישר מתאהבות בכל מי שמכניס להן יד לתחתונים icon_redface.gif
יצא לי להכיר בחורות שנדלקות עליך ברגע שנמאס לך מהן ואתה יוצא מהקשר icon_twisted.gif
יצא לי להכיר בחורות שמתחרמנות מכל רגש חזק, אהבבה, תיעוב, פחד, הערצה icon_razz.gif

פרויד היה הראשון שכתב שאנחנו נוטים לחזור על דפוסים ישנים במערכות היחסים שלנו, אולי הדפוס שלך הוא להתאהב במי ששולט בך? תאמיני לי, יש דפוסים יותר גרועים.
IvoryDom
לפני 16 שנים • 28 באוק׳ 2007

השאלה צריכה להיות הפוכה

IvoryDom • 28 באוק׳ 2007
למה להיות עם שולט שאת לא אוהבת או מאוהבת בו