לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תגידו לא הגזמתם קצת 80 שקל

אלון ב​(נשלט)
לפני 16 שנים • 26 באוק׳ 2007

Re: תגידו

אלון ב​(נשלט) • 26 באוק׳ 2007
קטסטרופה כתב/ה:
להוציא מאות שקלים על בגדים זה בסדר?
איפה נמדד מה יקר ומה לא?
אתם, הקהילה הקמצנית הזו רק תתלוננו ותתלוננו.

אין למקומות האלה הוצאות?
אין שכירות?
אין ארנונה?
חשמל?
מים?
על כל דבר משלמים.

בכלל, על אנשים שבוכים על 15 שקל בחודש שהם צריכים לשלם לאתר בו הם נמצאים ונהנים ממנו על אנשים כאלה קצת קשה לי לחשוב חיובית.

תשארו בבית ותנתקו עצמכם מהחיים.
יהיה לכם יותר זול ולנו פחות כאבי ראש מאנשים מנותקים מהמציאות עם נטייה למציאת סיבה לבכי כל פעם מחדש.

חבורת בכיינים עלובה.

קטרסטרופה מתוק שלי מי אתה שתגיד לי קמצן אתה מכיר אותי?
אני מוציא 400 עד 500 שקל לבילוי זה בדוק אתה יכול לבדוק
למקומות האלה יש הוצאות גם לפאבים יש הוצאות כמו חשמל ארנונה מיסים ואיך הם מצליחים להתקיים ללא כניסה של 80 שקל?
טוב לגבי האתר 15 שקל בחודש לכבוד מה אני צריך לשלם על כול אתר שאני גולש התחיל להוציא 15 שקל בחודש וואלה יופי מה אני מקבל על זה שאני משלם 15 שקל בחודש פרופיל מזהב לא צריך תודה קטסטרופה
לי כנראה אין בעיות של הוצאות ואני בניגוד למר קטסטרופה לא רק חושב על הכיס שלי אני חושב גם על אנשים אחרים ועל הגינות המועדון לא צריך להיות חזירים 50 שקל לא מספיק
לא כולם יכולים להרשות לעצמם לבזבז סכומים שכאלה אחת לשבוע וזה לא כולל השתיה אז נא להתחשב גם באנשים אחרים ותסלחו לי עם פגעתי בשם המועדון
קטסטרופה{Adonai}

מוזר שזה בא ממך.

קטסטרופה{Adonai} • 26 באוק׳ 2007
אותך לא ראיתי יובולות במועדון האמור ואני תוהה מה אכפת לך שאלה שכן באים כמה משלמים?

לסע"ע הסביר מצוין את הענין כך שאני מיותר.

שלום.
אלון ב​(נשלט)

Re: מוזר שזה בא ממך.

אלון ב​(נשלט) • 26 באוק׳ 2007
קטסטרופה כתב/ה:
אותך לא ראיתי יובולות במועדון האמור ואני תוהה מה אכפת לך שאלה שכן באים כמה משלמים?

לסע"ע הסביר מצוין את הענין כך שאני מיותר.

שלום.

לא ראית יובלות כי בדסמ זה אמנם נחמד כתוספת לחיים אבל זה לא מרכז החיים שלי
היה לי עיסוקים אחרים (קצת יותר חשובים לאחרונה)
מבטיח לך שלמועדונים (לא למועדון!) אנחנו עוד נגיע, אבל כשיתאים לנו

פעם הבאה שאני מגיע, המשקה הראשון עליך (כי אני קמסן!)
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 26 באוק׳ 2007
לסע"ע...

אכן הסברת בצורה מנומקת, אבל כל החשבונות שלך הם רלבנטיים רק כלפי אנשים שגרים שני מטר מהמועדון ויש להם ים של זמן פנוי לצאת פעמיים בשבוע בלילה ולא צריכים לקום למחרת מוקדם.
אנשים שעובדים או לומדים ביום רביעי, לא יכולים להרשות לעצמם לצאת ביום שלישי.
וכן, יש אנשים שגם עובדים בימי שישי.
בנוסף, יש הרבה צפוניים ודרומיים שרוצים לצאת למועדון בדסמ ובגלל העלות הגבוהה של הנסיעות+כניסה+שתיה, הם מרשים לעצמם לצאת רק פעם בחודש, גג פעמיים

יתרה מכך, כרטיס חבר מועדון הוא חביב, אבל מאחר והוא מתאים רק לשנה קלנדרית, הוא לא משתלם אלא אם כן אתה גר קרוב ומתכוון לצאת הרבה ואז אתה יכול לקנות אותו גם חודשיים שלושה לפני שתוקפו פג. אחרת? זה לא משתלם. פעם שעברה שבאתי, רציתי לקנות כרטיס חבר מועדון, אבל הבנתי שזה לא ישתלם לי ואני לא אספיק להגיע בחודשיים וקצת לפחות 3 פעמים.
אני חושבת שצריך לשנות את זה לשנה מיום הוצאת כרטיס חבר המועדון וזה רק יותר הוגן כלפי כולם.

וכן, יש הרבה הוצאות, אבל עובדה שלא חסרים מועדונים שמסתפקים בכרטיס כניסה בן 50 שקלים שזה סביר לגמרי, וגם אתם גובים 50 שקלים ביום שלישי.
האם ביום חמישי יש לכם יותר הוצאות מביום שלישי?
הרשה לי להטיל ספק בכך.

בנוסף, יש הרבה מועדונים שעורכים מסיבות חיילים וסטודנטים וגובים מחירים מגוחכים של 30-40 שקל ומרוויחים יופי.
כשמועדון גובה מחיר מופרז עבור מסיבה, הוא מרוויח בטווח קצר, אבל לא בטווח ארוך. אם מסיבה ביום חמישי תעלה 50 שקלים לכולם ו-40 לחברי מועדון (לצורך העניין), אנשים יגיעו יותר ויש לזה גם אפקט פסיכולוגי חזק (כולה 40/50 שקל).

גם ככה לקהילה הזאת אין יותר מידי לאן לצאת ולבלות וגם ככה היא קטנה וגם ככה קהל הבליינים שלה קטן. זה לא שאתם מועדון רגיל ומה אכפת לכם אם שירי מתל אביב ושי מחיפה לא יגיעו כי יבואו אנשים אחרים...
וקרה לא פעם שהערבים אצלכם היו בוא נאמר לא מלאים במיוחד.

לא הייתי במסיבת נושא שלכם, כך שאני לא יודעת כמה אתם משקיעים בפועל, אבל אם זה ככה, אז אין סיבה בערב רגיל שהוא לא מסיבת נושא, לגבות בסך הכל רק עשרה שקלים פחות ממסיבת נושא.
נולי
נולי • 26 באוק׳ 2007
לסע"ע אולי באמת כדאי לחשוב על פתרונות לאנשים מהפריפריה.
ולא, אני לא מדברת על עצמי. אבל יש פה לא מעט לא-תל-אביבים.
פעם התארגנה הסעה. ברגע שיש משהו סגור, ואני לא מדברת על חינם, אבל נגיד מונית שיוצאת, כך שתגיע בחצות למועדון ותצא מהמועדון חזרה ליעדה בשעה 1/2 3 - 4 לפנות בוקר (כולל פיזור קרוב לבתים או מוקדי תחבורה), אולי זה יביא אנשים מרחוק. זה כמובן ידרוש הרשמה מראש ותשלום לנסיעה הלוך ושוב כולל כניסה נגיד 70-80 ש"ח.
תחשבו על זה.
אנקת גבהים
אנקת גבהים • 26 באוק׳ 2007
בעניין המחיר אכן הוא מחיר קצת גבוה,
אך אני בטוחה שהמועדון גובה סכום שמאפשר לו לשרוד.
לכן מה שנותר לך.... לבחור אם להגיע או שלא.

קטסטרופה כתב/ה:
כך שאני מיותר.

שלום.

ושלא לנושא: אתה תמיד מיותר. icon_exclaim.gif
מיתוסית​(שולטת)
לפני 16 שנים • 27 באוק׳ 2007
מיתוסית​(שולטת) • 27 באוק׳ 2007
אני סולדת מכל הקטע של "לא מתאים לך, אל תבוא/אל תקרא/אל תדבר"
אנשים פה מעירים מתוך רצון לשנות ומתוך רצון שיהיה להם נוח ונעים יותר כן לבוא להשתתף אם זה בדיונים ואם זה במועדונים או בכל דבר אחר.
היו תקופות יפות שהגעתי לדאנג' פעם בשבועיים-שלושה ונהנתי מאוד והיו תקופות שהיה לי כרטיס חבר מועדון ויצאתי לבלות בדאנג' מספר לא מועט של פעמים בארבע שנים האחרונות בהן אני בבדסמ ואני גם משקיעה בביגוד בדסמי שנלבש בעיקר במסיבות קהילה.
לי זה עצוב מאוד שאני ורבים אחרים מהצפון (בעיקר) ובמיוחד סטודנטים חושבים פעמיים ושלוש אם להגיע למרכז או לא ואם המסיבה משתלמת או לא ואם המחיר משתלם או לא.

החבר'ה מהמרכז לא מרגישים את זה, אבל פה אנשים מחפשים טרמפים לצאת איתם כדי לחסוך קצת בנסיעות ובשביל הנוחות ואנשים שלא מוצאים לפעמים טרמפיסטים (שלא לדבר על ההיפך) לא פעם מבטלים את היציאה כי לא משתלם להם להוציא כסף רב על דלק למרכז.

כמובן שאת יכולה לומר שזו בעיה שלנו שאנחנו גרים רחוק וזו באמת בעיה (מצטערים שאנחנו חיים פה ולא רצים לתל אביב כמו כל העולם ומשפחתו), אבל לנו אין אופציות בדסמיות בצפון בכלל, כך שמי שרוצה להתחכך בקהילה ולהכיר אנשים פייס טו פייס ולפגוש חברים, צריך להדרים אליכם.

אני חושבת שאפשר להתגמש ולפחות לבוא קצת לקראת צפונים/דרומים שגרים מעל מרחק מסוים, חיילים וסטודנטים בהצגת תעודות מזהות רלבנטיות- אם לא לתת מחיר טוב יותר לכלל הבליינים.

עוד לא פגשתי מועדון שמעלה מחיר בגלל מסיבת נושא. בד"כ מסיבות נושא אמורות למשוך קהל בליינים ולא לקחת מהכיס שלהם עוד קצת. מחיר מעלים בד"כ בגלל הופעות מיוחדות של די.ג'יי מפורסמים או אומנים שונים וזה מן הסתם לגיטימי כי משלמים להם כסף רב.
אני יכולה להזכיר שיש עוד מועדון שבו לא גובים 80 ש"ח וכן יש בו מסיבות נושא ויכולה להזכיר שבהנהלה של עמוס תמיד גבו 70 ש"ח בימי חמישי, אפילו שכל שבוע (ואח"כ כל שבוע שני) היו מסיבות נושא (וזו היתה אחת הסיבות שהרבה אנשים העדיפו להגיע בימי שלישי הזולים יותר והם היו פולאריים מאוד) ושהיו מסיבות שונות של אייר שגם גבה באיזור ה- 50 ואף פחות ולא נראה לי שהוא יצא בהפסד...
יכול להיות שאני טועה, אבל הבנתי שאפילו מי שיש לו כרטיס חבר כבר לא מקבל את המבצע שהיה דאז של לקנות בבאר שתיה ב-50 שקל ולקבל כניסה בחינם וחבל, זה היה מבצע נהדר שמטרתו היתה למשוך אנשים לימי חמישי ולא רק לשלישי.

נ.ב- זה שאני מעירה פה, זה אומר שאכפת לי, הדאנג' היה מאז ומתמיד המקום שתמיד חזרתי אליו- גם כשמידי פעם גיוונתי במקומות אחרים. זה לא אומר שאם אכן יורידו את המחיר אז אני אתחיל להראות נוכחות כל שבוע-שבועיים, אבל אני בהחלט אגיע בשמחה רבה יותר כשיזדמן לי וכמובן זה גם למענם של בליינים אחרים.
aka BODYGUARD

Re: תגידו לא הגזמתם קצת 80 שקל

aka BODYGUARD • 27 באוק׳ 2007
אלון ב כתב/ה:
אני חושב שכניסה למקום בילוי ב 80 שקל זה מאוד יקר
במיוחד שאתה מגיע אם בת זוג מה קרה?
המחיר יבריח אנשים למה לשלם 80 שקל לעזעזל בשביל כניסה למועדון איפה נשמע מחיר כזה
כול שבוע להוציא 80 שח סבבה מי שיכול שיהנה

אלוני, כל כמה שאני אוהב אותך יקירי,

אני לא מצליח להבין מהיכן הבאת את היללות....

יש מקום אחר ששם הכניסה עלותה 60 ש''ח קבוע ,פתוח כל שישי.

אם תשקיע 50 ש''ח תקבל הנחת חבר מועדון כך שבימי חמישי תשלם 50 ש''ח,

בלי קשר למחיר שנקבע למסיבה זו או אחרת.

אם נאמר שאתה מגיע "רק" 10 פעמים בשנה לדנג' הרי שעלות הכניסה המשוקללת

הינה 55 ש''ח....

עדיין זול יותר מ-60.

על מה הבכי, אח שלי?????????????

-אם יש סיבות אחרות לשירשור -זה כבר ענין אחר.

מתמטית- קיבלת תשובה פשוטה ואפילו לא הכנסתי את בונוס ימי שלישי חינם.

שבת שלום ונא להשאיר טישיו גם לאחרים...

icon_lol.gif
aka BODYGUARD

כולם סולדים...

aka BODYGUARD • 27 באוק׳ 2007

מה????? לסע''ע !!!!!!!!!!!!!

לא פתחתם סניפי דנג' בכל רחוב במושב באילבכות ?

כולם סולדים ,לא אוהבים,דואגים לאחרים...נהיינו קהילה?

בדיוק כמו בשירשורים המיותרים על בעלות אתר הכלוב מתחיל כאן קטע של השתלטות

עויינת על הדנג?

זה מועדון, וכמו כל מועדון הוא בבעלות מישהו, אותו מישהו קובע את החוקים,העלויות

והתנאים להפעלתו.

כשזה יהפוך לבית תמחוי זה יקבל סיבסוד ממשלתי.

אז חמודים שלי, תעשו כרטיס חבר מועדון, יעלה לכם פחות,לא תתלוננו

וגם לדנג' יבוא גואל.

icon_evil.gif
Queeny​(מתחלפת){being}

הממ

Queeny​(מתחלפת){being} • 27 באוק׳ 2007
[color=cyan] [סוגיה מפתיעה.
80 ש"ח הם מחיר די סטנדרטי למסיבה בתל אביב. רבות וטובות עולות אף יותר.
אני לא בטוחה שהמועדון צריך להיות אחראי על הסעות.
ההצעה של כחולית, שכרטיס מועדון יהיה תקף לשנה מיום הנפקתו, נשמעת לי הגיונית.

(וכל זה מאחת שמגיעה רק כשהמסיבה בחינם... אני אשתוק עכשיו)/color]