שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

גאג

עבודת מאסטר{lori}
לפני 16 שנים • 4 בנוב׳ 2007
עבודת מאסטר{lori} • 4 בנוב׳ 2007
מעיון בספר חוקי הBDSM הישראלי, שנכתב לפי כללי "אמנת הBDSM האירופית" שנחתמה בשטרסבורג, צרפת -
כללי הבטיחות הבסיסיים המופיעים בסעיפים 5 - 11א, פרק ו' - "מגבלות על השולט", מצביעים בבירור על מגמת המחוקק (את שמות המחוקקים ניתן למצוא בפורום אלפוני) להתייחס אל מילת הבטחון כאל מונח אבסטרקטי הניתן לאינטרפרטציה סובייקטיבית, אך הפסיקה בעניין בכל זאת מסתמכת על מבחן "האדם הסביר", "האדם מן הישוב" ו"האדם העקוד אל הצלב של טיצ'ר ישתבח שמו".

במילים אחרות - זה גם מדליק וגם נוח לסתום לך את הפה. קבלי את הגאג, ואם משהו מפריע לך, סמני לו את זה בצורה ברורה מספיק.
אם את חושבת שהשולט שלך לא מסוגל להבין מתי את מעוניינת להפסיק, ויש צורך במילת קסם שמנטרלת אותו כמו צליל הגונג שמשתיק את רון קופמן, פשוט אל תיכנסי איתו לסשן.
כל שאלות ה"אם.... ואם.... ואם...." פשוט נותנות לילדומים למיניהם לגיטימציה להתחרע עליך בסשן ולהתחמק מאחריות, באמצעות הצבעה על נהלי פעילות מפוברקים כאלו, שאתם ממציאים כאן.

play along, children
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 4 בנוב׳ 2007
אינני מבינה על מה המהומה..
בסשנים יש הרבה מאוד אנשים שאוהבים את תחושת חוסר האונים והגבלת החושים, מה שמתבטא בחסימת עיניים, פה וגפיים.
אנשים בעלי אחריות משתמשים בתחליפי מילת ביטחון- כפי שציינו פעמון קטן (גם אני משתמשת בכזה), למקרה ולא יוכלו לשים לב שהנשלט מצוי במצוקה.
וכדי להקל על הנשימה אפשר להשתמש בגאג טבעתי או כדור מחורר (יש לי את האחרון).

התנסתי גם בצד הגאג ב]פה שלו וגם בצד שהגאג בצד של הנשלט שלו ומעולם לא היו לי בעיות, להיפך זה מעצים מאוד את התחושות של הנשלט וזה גם משתיק אותו מלדבר שטויות לפעמים icon_lol.gif
devotion​(מתחלפת)

Re: גאג

devotion​(מתחלפת) • 4 בנוב׳ 2007
Buttercupe כתב/ה:
ברגע,ששמים לשפחה, גאג על הפה,
אז בעצם, מונעים ממנה להגיד מילת ביטחון,
איך זה, מתיישב עם כללי הזהירות הבסיסיים?

נותנים לה להחזיק פעמון קטן או רעשן או אפילו קופסת סיגריות ביד.

אם משהו אינו בסדר- היא זורקת אותה,

אם זה רעשן - מרעישה icon_smile.gif
devotion​(מתחלפת)
נשוי בצייתנית כתב/ה:
אם הגעת למצב שבה את צריכה לומר את מילת הביטחון כנראה את לא אם האדון הנכון.

מסטר שרון

שטויות !!!
devotion​(מתחלפת)
Buttercupe כתב/ה:

השאלה שלי ברורה
איך סתימת פה מיתישבת עם כללי הבטיחות הבסיסיים
ולא איך עוקפים את הגאג בשביל לשמור על אותם כללים.
ומה זה נותן? נימצא בעצם בגוף השאלה :מניעה.(ציטטת)

ולמענך אחדד
למה גבר רואה צורך למנוע מהנישלטת שלו את האפשרות להגיד את מילת הביטחון
ואיך זה מיתיישב עם כללי הבטיחות הבסיסיים?
(אותה גברת בשינוי אדרת).
.

למען האמת?

השאלה שלך בקריאת השאלה הראשונית- לא הייתה ברורה כנראה כמעט לכולנו...

ומה שציטטתי שלך לעיל-
חשוב להדגיש שלשים גאג על נשלט/ת - שזה ממש לא אקט למניעת מילת בטחון. כפי שענו לך מספר אנשים, אני בינהם.
יש אמצעים נוספים המשמשים כמילת בטחון

ורק נותר לצטט שוב את טיפוס:

Tיפוס כתב/ה:

1)שמים לה ביד פעמון קטן,
או כדור שבמכה מהבהב,
או חפץ כלשהו ששמיטה של אותו חפץ משמשת כמילת ביטחון.

וכמובן - הרבה קשב ותקשורת .

עכשיו את שואלת למה לקחת את היכולת לומר מילת ביטחון ע'י חסימת הפה בגאג,

חסימת הפה בגאג לא לוקחת את היכולת הזו .
ואם את חושבת שכן, תנסחי שוב את השאלה או התהיה ותחשבי על מה שאת שואלת קצת.
נוריתE
נוריתE • 4 בנוב׳ 2007
די,הוצאתם אותי "פושעת" בחוסר יכולת ניסוח,
טיפוס, ומי שמה עוד?ריס

לי היה היסק פשוט בשאלה מלכתחילה וככה ניסחתי
גאג-אי אפשר לדבר,אי אפשר להפסיק סשן ,(עזבו מילת ביטחון, פשוט לאמר די)-
מביא אותי לשאול, מה לגבי חוקי ביטחון וזהירות פשוטים- עבודת מאסטר, חוקי ביטחון פשוטים.

אז קודם כל חשבתם שאני באה לפסול פה חלק שלם ומענג במיוחד של משחקי בידסמ,
לא ממש- play away
ואני יודעת שישנן כאלו שנהנות מהשפלה חוסר אונים וכוד -מכבדת
אחר כך הסברתם לי על הטכניקות של השמת גאג, וכמה הם ניזהרים- כבוד.
אחר כך, סיפרתם לי על הפעמונים והכדורים, בסדר
ואז ישנם גם כאלו שלא רוצים לשמוע צעקות אז הם תוקעים גאג,(במקום אולי לשאול למה היא צועקת כזה חזק ואולי היא ,רק אולי? כבר לא נהנת כל כך?אבללמה לטרוח כשהכי קל לסתום לה ת'פה)

ועוד ועוד וכולל "מי בכלל צריך חוקים???"(גדול ענק בראוו)הלואווו ,שלשה דברים בסיסיים לבטחון השותפה שלו לסשן,דבר אחד נגיד ורק חוק אחד כלל בודד אחד-ביטחון
,גבר לא מסוגל ליישם?
כללים שנועדו גם לבטחונו הוא ?שלא יואשם באונס או התעללות(וקרו דברים מעולם)בטוח שפוי ובהסכמה,קשה- קשה מאוד,אילכך, מי צריך בכלל חוקים?
(עבודת מאסטר?לפחות על אלו אתה מנסה לשמור לפעמים, רק אלו?)

בתכלס, אני הבאתי סטואציה מאוד פשוטה, בעיני לפחות, ומסוכנת גם לעיתים,(ועכשיו אפש/רט ואבריר ,שלא תהיינה אי הבנות אבל בטוח תיהיינה)
וניסתי להזכיר לכם בעדינות ,כדי שלא לפגוע חלילה ממי הגברים שכאן,שלא יראה שאני מאשימה מי מכם בנים, חלילה לי,במשהו לא כשר.

גאג- סתימת פה,אי יכול לדבר אי לכך אי יכולת להפסיק סשן - מה על החוקים(חוקי הביטחון)
ולהביא לדיון(נסיון קלוש)
על הגברים(לא אתם רבותי לא אתם) שהאג'נדה שלהם היא לסתום לאישה את הפה ולעשות בה כל מה שבא להם.
נכון, תאמרו ,אבל יש עוד 50 ways לפגוע בסאבית אם אתה באמת רוצה (,וואו-אוי אמרו לי ככה כבר ב"פורום השני" טמבל שכמוני)
אז הנה ,הדרך ה 51,אם לא חשבתם על זה קודם,לסתום פה.....
והם לא חוששים מהוקעה
כי הרי האיצטלה שלהם(לצער רבות) היא תמיד השפוי ובהסכמה, ומה על הבטוח?אולי,"אם היא הסכימה אז ויתרה על זה מראש? אין לי מושג.

ניסיתי להביא לפה משהו שהפך ל לא הכי קונפורמיסטי באתרים לאחרונה,(מי שעוד לא הבינו) לשם דיון,
להראות שיש גם אחרים באמת מסוכנים לנשים,כאלו שאולי גם מסתמכים ובונים לפעמים על הרצון להגיע לחוסר אונים גמור ואז מכניסים את אלמנט סתימת הפה כדי לסגור את החבילה על בטוח .ושאלתי הכי הכי פשוט שאפשר ועוד הבהרתי את השאלה(אלהים, כיתה א' שלום?)

ואולי גם להגיע לאיך להמנע מראש מהמזיקים האלו שיש פה ושם בקהילה,(דבר שלאחרונה, אני בכלל לא רואה כמעט באף פורום (ותמשיכו לצצט ויפ וריס את העובדה ולצעוק "היא הביאה את זה גם בפורום אחר!!!"- גיוואלד,זונתתשומי שכמוכך נורית icon_rolleyes.gif ,הרי זה כלל ידוע כאן שמותר לכתוב אך ורק באתר אחד בלבד על כל נושא ,מה ,לא ככה?)

אולי.. אם הייתי נותנת לכם מספיק זמן,היה נופל האסימון? אולי,אבל רק הראתם לי את בעיית הניסוח, וכאשר ניסיתי לחדד להבהיר יותר, כי כבר הבנתי ת'קטע של גברים ממאדים נשים מווגאס, שהולך פה, "הואשמתי" בשינוי השאלה
what ever
(נוגה לא ווגאס, לפני שאתם מתקנים אותי שוב)

ומעניין שרק אישה אחת הבינה בדיוק את השאלה ולמה היא מכוונת (ולא להאשמה גורפת שלכם בנים ,שכולכם קפצתם למיגננות,כאילו צעקתי פה א- ונס),נולי, הבינה שגם אני מבינה שיש כאלו שבאמת ניזהרים ומשגיחים גם בקטע הזה, וישנם האלו, שחוקים,לא מעניינים אותם.

אז בואו נמשיך לספר פה סיפורי בידסמ מגרים ונשאיר את הדיונים הרציניים לאלו שניפגעו באמת או חוששים מפגיעה.
נוריתE

ועל מה שכבר אמרתם פה בקשר לביטחון ובכלל בסיטואציות

נוריתE • 4 בנוב׳ 2007
ונעזוב את זה לרגע(הלעייל) מבחינתי לפחות ,כי את שלי, הבהרתי ומקווה שכבר לא תהינה אי הבנות של הנאמר מצידי לפחות לא סמנטיות.
ואני מדברת רק על עצמי ונסיון שלי ולא עושה השלכות ולא מנסה לשכנע או "ללמד" אף אחד ואחת לעשות כמוני או לחשוב, כמוני.

ואני אתחיל בזה שבשבילי גאג,הוא ברשימת הקווים האדומים,שלא יעברו(רשימה קטנה אמנם אבל לא אסטה ממנה),אני מניחה שחלק כבר ניחשו ולא מסתירה, (למרות שזה לא האישיו בשאלה הבסיסית שלי)
ואמשיך הזה שלרוב גאג,או "ריתמת פוני" מלווים גם בקשירה מסוג זה או אחר, בין אם לקיר או צלב ידיים רגליים רק או אפילו בונדג' עקידה רציני,
ולמרות שקשרו אותי כבר בכל צורה אפשרית לגודלי,כולל כיסוי עיניים.את הפה לא יסתמו לי,משום סיבה. ומי שיעשה כך אפילו לא בכדי להזיק , יכול לנשק לתחת שלי לשלום כשאצא מהביית שלו ולא אחזור, כי קו אדום הוא קו אדום.
ויש קווים שלא "שוברים".

הפעם היחידה ששמו לי גאג, בעבר הרחוק מאוד,היתה כדי לסתום לי את הפה! שלא אצעק ואתנגד
וזו היתה סיטואציה בתחילת דרכי , לפני האינטרנט, לפני שידעתי דברים ,ואני שברתי שתי שיניים על הכדור ואז הדביל חטף נגיחת ברך, באיזור הביצים.וזה היה סוף הסיפור.
ואם אצטרך או אמצע את עצמי בנקודת מיגננה אגן על עצמי .גם היום.אדון או לא אדון.

ואצלי הדברים שלא עשו לי טוב לא עושה אותם.

אני גם לא בקטע של חוסר אונים, לא משחק לי, וגם אם אני מוסרת את השליטה לאחר, זה אצלי בשום אופן לא מתקשר ל"אובדן שליטה" ולא לחוסר אונים אלא לכיוון האחר הטוב יותר של מסירות התמסרות ואמון באדם שני מניחה לו לקשור אותי או בכלל לעשות לי דברים.אבל לא שוללת את זה אצל אחרות .

אני גם לא מאמינה במילת הביטחון, ממש לא,
למה? תחשבו לרגע מי שעוד לא חשב על זה, מילת ביטחון מחליפה את די ולא ומספיק ולא רוצה
ואסור להגיד לא לאדון,ככה לימדו אותי שוב ושוב ושוב אסור אסור אסור
ומי שיגיד לי אחרת, שישכנע אותי.-למה דווקא מילת ביטחון ולא "מספיק מאסטר" לא יכולה, תפסיק בבקשה, או לא רוצה יותר או די ,פשוטים?

מה שאני כן מאמינה(אולי רק אני מאמינה?) הוא שצעקת די אחת הגונה ,תשים סוף למשהו שעושה לי רע בסיטואציה או כזה שאני כבר לא מסוגלת לעמוד בו, (וסיבולת הכאב שלי היא מאוד גבוהה)
וכבר נאמר לי, שאם תהיה מילת ביטחון אז אולי היא תתן לי לחשוב שוב אם באמת אני לא יכולה להמשיך? BS נקודה.
ואני גם כבר יודעת לעבור שלב אחרי שלב ולהחזיק עד שאני באמת כבר לא מסוגלת ומספיק חכמה,שלא להשתמש בהיתנגדות בלי סיבה, ואצלי זה מזמן אף פעם לא ניגמר בעשרים-30 הצלפות קלות שלא דורשות די מוחלט.(אבל שוב, זאת רק אני)

ואם דברנו על פעמונים וכדורים ,וסשנים בטוחים ומושגחים, טיפוס,?
איזה פעמון יש לה להיא ביד הקשורה שלה,?עדין כזה?קטן? או פעמון פרות מהאלפים,? כי העדין שווה למילת ביטחון קלושה ופעמון פרות ל-די , שישים לזה סוף במיידי בלי פשרות, כי מי שבאמת לא יכולה יותר תצעק מספיק או די,ולא תשבור תראש המעורפל שלה בינכה כבר ב"מה לעזזל המילה שלי" נוסח סומסום היפתח...(מי שזוכר את הוורסיות לזה ,שלא פתחו את המערה)
ושיהיה האדון עוד טיפה קשוב וידע להבחין אם אותי די בא ממצוקה אמיתית או רק כי נמאס לה לאותה אחת מלהיות יותר מידי זמן בתנוחה מסויימת ויפנים שגם די מספיק עשוי להיות לגיטימי ואפילו יותר יעיל, לפעמים.

ומי שרוצה להמשיך ולדון ולהסביר ואולי גם לגעת בנקודת הסכנה ,אשמח.
(למרות ואף עלפי מה שאמרתי בסוף דברי הקודמים )
lori{ע_מ}
lori{ע_מ} • 4 בנוב׳ 2007
ליילה,
מעריצה אותך. את פשוט אלופה בלכתוב שאלות שלכאורה הן תמימות ולהפוך אותן לשרשור כמה דומים הם מסוכנים וכמה סאביות הן מסכנות וכמה את יודעת איך צריך להיות ולא משנה איזה פתרון כל אחד ייתן פה את תמצאי דרך לפסול גם אותו.
צאי מהבועה וצאי מהסרט
אם מישהו רוצה לאנוס אותך- הוא יימצא דרך לאנוס אותך גם בלי שתהיי קשורה ובלי גאג ועם מילת ביטחון
אם יש מישהו שאת בוטחת בו לגמרי את בעצמך תאפשרי לו לקשור אותך ולשים לך גאג ואולי אפילו תחשבי שזה הדבר הכי מדהים בעולם.
שאלת שאלה- נתנו לך אינספור פתרונות
עכשיו תורך להפסיק לפסול כל תשובה כאן ולחפש איך כל כותב כאן הופך לדום מסוכן בפוטנציה.

בברכת בלה בלה ידה ידה
Lady Mod​(אחרת)
Lady Mod​(אחרת) • 4 בנוב׳ 2007
Buttercupe כתב/ה:
די,הוצאתם אותי "פושעת" בחוסר יכולת ניסוח,
טיפוס, ומי שמה עוד?ריס

לא פשוט עד עכשיו , ולמען האמת עכשיו עוד הרבה יותר , לא ממש הבינו מה את שואלת.
ולמען האמת? למרות שנענית על השאלה מכל הזוויות את ממשיכה לשאול אותה , אז או שאנחנו לא ברורים או שאת לא ברורה לגבי מה את שואלת.

Buttercupe כתב/ה:

לי היה היסק פשוט בשאלה מלכתחילה וככה ניסחתי
גאג-אי אפשר לדבר,אי אפשר להפסיק סשן ,(עזבו מילת ביטחון, פשוט לאמר די)-
מביא אותי לשאול, מה לגבי חוקי ביטחון וזהירות פשוטים- עבודת מאסטר, חוקי ביטחון פשוטים.

מה לא הבנת?
מילת ביטחון קיימת כיוון ש"די די תפסיק" "ואי אי כואב " לעיתים הם חלק מהעניין .
מילת הביטחון היא בכוונה תחילה מילה או אקט השונים מתגובה רגילה {כגון פשוט "די"}
בכדי לעורר תשומת לב מיוחדת למצב מצוקה מהצד העובר את הסשן.
ובכלל, מילת הבטחון לא חייבת להיות מילה!
במקרים שבהם הפה חסום או יש הגבלות נוספות, דואגים ל"מילת" ביטחון באמצעים אחרים.

מה תאמרי על סשן פומבי הנערך במסיבה רועשת שבה הנשלטת אומנם חופשיה , אבל השולט עלול לא לשמוע אותה עקב הרעש??

שווה כדור מהבהב ביד ? לא??
Buttercupe כתב/ה:

אז קודם כל חשבתם שאני באה לפסול פה חלק שלם ומענג במיוחד של משחקי בידסמ,
לא ממש- play away
ואני יודעת שישנן כאלו שנהנות מהשפלה חוסר אונים וכוד -מכבדת
אחר כך הסברתם לי על הטכניקות של השמת גאג, וכמה הם ניזהרים- כבוד.
אחר כך, סיפרתם לי על הפעמונים והכדורים, בסדר
ואז ישנם גם כאלו שלא רוצים לשמוע צעקות אז הם תוקעים גאג,(במקום אולי לשאול למה היא צועקת כזה חזק ואולי היא ,רק אולי? כבר לא נהנת כל כך?אבללמה לטרוח כשהכי קל לסתום לה ת'פה)

כמי שעברה סשנים אני יכולה לאמר לך שלצרוח זה תענוג, זה נורא משחרר..
גם לבכות...
icon_eek.gif

Buttercupe כתב/ה:

ועוד ועוד וכולל "מי בכלל צריך חוקים???"(גדול ענק בראוו)הלואווו ,שלשה דברים בסיסיים לבטחון השותפה שלו לסשן,דבר אחד נגיד ורק חוק אחד כלל בודד אחד-ביטחון
,גבר לא מסוגל ליישם?
כללים שנועדו גם לבטחונו הוא ?שלא יואשם באונס או התעללות(וקרו דברים מעולם)בטוח שפוי ובהסכמה,קשה- קשה מאוד,אילכך, מי צריך בכלל חוקים?
(עבודת מאסטר?לפחות על אלו אתה מנסה לשמור לפעמים, רק אלו?)

את החוקים בני הזוג קובעים. יש רק שלושה חוקים
שפוי {והם יחליטו מה שפוי בעינהם} בטוח {יש חוקים איך עושים כל אקט בדס"מי ולא עושים אם לא לומדים!!} ובהסכמה {זה ברור נכון? ההסכמה משני הצדדים! ברור?}

ולגבי עבודת מאסטר? הלוואי שכולם היו שומרים כמוהו!
Buttercupe כתב/ה:

בתכלס, אני הבאתי סטואציה מאוד פשוטה, בעיני לפחות, ומסוכנת גם לעיתים,(ועכשיו אפש/רט ואבריר ,שלא תהיינה אי הבנות אבל בטוח תיהיינה)
וניסתי להזכיר לכם בעדינות ,כדי שלא לפגוע חלילה ממי הגברים שכאן,שלא יראה שאני מאשימה מי מכם בנים, חלילה לי,במשהו לא כשר.

גאג- סתימת פה,אי יכול לדבר אי לכך אי יכולת להפסיק סשן - מה על החוקים(חוקי הביטחון)
ולהביא לדיון(נסיון קלוש)
על הגברים(לא אתם רבותי לא אתם) שהאג'נדה שלהם היא לסתום לאישה את הפה ולעשות בה כל מה שבא להם.
נכון, תאמרו ,אבל יש עוד 50 ways לפגוע בסאבית אם אתה באמת רוצה (,וואו-אוי אמרו לי ככה כבר ב"פורום השני" טמבל שכמוני)
אז הנה ,הדרך ה 51,אם לא חשבתם על זה קודם,לסתום פה.....
והם לא חוששים מהוקעה
כי הרי האיצטלה שלהם(לצער רבות) היא תמיד השפוי ובהסכמה, ומה על הבטוח?אולי,"אם היא הסכימה אז ויתרה על זה מראש? אין לי מושג.

בחיי איבדתי אותך..

איזו סיטואציה?

את מדברת כאילו כל מי שמעביר סשן הוא חולה נפש שמחפש להתעלל ומי שרוצה לעבור סשן היא לא שפוייה שמוכנה שיתעללו בה ...
ורק היה חסר את הגאג כדי להרוג אותנו סופית בסשנים...

"וניסתי להזכיר לכם בעדינות ,כדי שלא לפגוע חלילה ממי הגברים שכאן,שלא יראה שאני מאשימה מי מכם בנים, חלילה לי,במשהו לא כשר.

ולהביא לדיון(נסיון קלוש)"

מה ניסית להזכיר לנו?
וכבר הסבירו לך ששימת גאג אינה מביאה לכך שלא ניתן לאותת להפסקת סשן, לא שוכנעת עדיין?

Buttercupe כתב/ה:

ניסיתי להביא לפה משהו שהפך ל לא הכי קונפורמיסטי באתרים לאחרונה,(מי שעוד לא הבינו) לשם דיון,
להראות שיש גם אחרים באמת מסוכנים לנשים,כאלו שאולי גם מסתמכים ובונים לפעמים על הרצון להגיע לחוסר אונים גמור ואז מכניסים את אלמנט סתימת הפה כדי לסגור את החבילה על בטוח .ושאלתי הכי הכי פשוט שאפשר ועוד הבהרתי את השאלה(אלהים, כיתה א' שלום?)

בחייאת:

לשים גאג לא מונע לתת מילת ביטחון!!

בחיי!!
נשבעת!!
icon_rolleyes.gif

Buttercupe כתב/ה:

ואולי גם להגיע לאיך להמנע מראש מהמזיקים האלו שיש פה ושם בקהילה,(דבר שלאחרונה, אני בכלל לא רואה כמעט באף פורום (ותמשיכו לצצט ויפ וריס את העובדה ולצעוק "היא הביאה את זה גם בפורום אחר!!!"- גיוואלד,זונתתשומי שכמוכך נורית icon_rolleyes.gif ,הרי זה כלל ידוע כאן שמותר לכתוב אך ורק באתר אחד בלבד על כל נושא ,מה ,לא ככה?)

לא לא ככה.

Buttercupe כתב/ה:

אולי.. אם הייתי נותנת לכם מספיק זמן,היה נופל האסימון? אולי,אבל רק הראתם לי את בעיית הניסוח, וכאשר ניסיתי לחדד להבהיר יותר, כי כבר הבנתי ת'קטע של גברים ממאדים נשים מווגאס, שהולך פה, "הואשמתי" בשינוי השאלה
what ever
(נוגה לא ווגאס, לפני שאתם מתקנים אותי שוב)

ומעניין שרק אישה אחת הבינה בדיוק את השאלה ולמה היא מכוונת (ולא להאשמה גורפת שלכם בנים ,שכולכם קפצתם למיגננות,כאילו צעקתי פה א- ונס),נולי, הבינה שגם אני מבינה שיש כאלו שבאמת ניזהרים ומשגיחים גם בקטע הזה, וישנם האלו, שחוקים,לא מעניינים אותם.

עכשיו נפגעתי.

נולי, תגידי לה שגם אני הבנתי..
וכששולט נותן פעמון כמילת בטחון ושומר כל הזמן על התגובות של המסכנונה עם הגאג זה כן בטיחותי.
Buttercupe כתב/ה:

אז בואו נמשיך לספר פה סיפורי בידסמ מגרים ונשאיר את הדיונים הרציניים לאלו שניפגעו באמת או חוששים מפגיעה.

אפשר גם וגם?