בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בעשר את גומרת (?)

זאלופון​(שולט)
לפני 16 שנים • 4 בנוב׳ 2007
זאלופון​(שולט) • 4 בנוב׳ 2007
האורגזמה הנשית עקפה כבר מזמן בסיבוב את השעונים והדיסקים והתמקמה בראש מצעד הזיופים העולמי. אי לכך, קחי בערבון מוגבל את דבריהם של דומים (לאו דווקא מנסים לפאר את עצמם, יכול להיות שהם באמת מאמינים, בתמימותם) וסאביות משוייכות (שהרי יש להן דום תמים שמאמין ויכול לקרוא פה).

מצד שני, ראיתי וחוויתי כבר כמה דברים פלאיים למדי בענייני אורגזמות, כך שאני מוכן להאמין לכל דבר.
קשה לי להאמין שמישהי יכולה פשוט להגיד לגוף שלה "עכשיו תתפוצץ", אבל אני כן מאמין שאפקט דומה יכול להיות מושג בדרכים שונות.

למשל, כפי שציינו פה, היכרות טובה עם הגוף. אפילו סקפטי שכמוני יכול להגמיר את סאביתו ב"עשר", פשוט כי אני מכיר את הגוף שלה כל כך טוב ויודע פחות או יותר מתי היא עומדת לגמור ואיך להביא אותה לשם. כמובן, מכיוון שבשיטה הזו אני הוא זה שגורם לה לגמור בנקודת זמן מסוימת, הספירה די מיותרת...

דרך אחרת היא להשהות את האורגזמה. אם אני מסוגל, גם נשים יכולות. אם מגיעים לרמת גירוי מספקת ואז משהים תוך שמירה על אותה רמת גירוי - האורגזמה תגיע די מהר מהרגע שמפסיקים להשהות. כל שעל הסאבית לעשות הוא ללמוד כמה זמן, בערך, לוקח לה לגמור מרגע שהיא חדלה להשהות את האורגזמה שלה, ולהתאים זאת לספירה של אדונה.

אם יש שיטות נוספות, מעניין לשמוע ממי שניסו אותן בהצלחה (כאמור, עדיפות לנשים שאינן בזוגיות icon_smile.gif ).
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 4 בנוב׳ 2007
היום שבו גבר יוכל להגמיר אותי בספירה לעשר, יהיה היום שאני אמחא כף, ותצא לי למבורגיני מהראש icon_lol.gif
יש גברים שבקושי מגמירים אותך עם אוראלי של חצי שעה-ארבעים דקות, אז מה אתם מדברים על ספירה בכלל...
ושאלת תמימה- לאלו שלא גומרות בחדירה (אהמ אהמ), איך האדון יכול לספור, אם הלשון שלו נמצאת בכוס שלי? icon_rolleyes.gif

אני לא מזייפת אורגזמה ומחכה שקודם תגיע לפני שזה בכלל יבוא לדרישה. מה לעשות שאורגזמה נשית היא מורכבת ולפעמים אני רוצה מאוד לגמור (וגם הוא רוצה שזה יקרה כבר, הלכו לו שרירי הלשון), אבל מה לעשות- היא מבוששת להגיע בכלל...

מי שיכולה לגמור לפי דרישה, בסדרות ורק מתוך זה שמישהו אומר לה: "עכשיו" או "אחת, שתים שלושששששש" או "בו!" שיבושם לה.
רק שלא יקרה מצב, חלילה, שאדונים עוד יחשבו שזה נפוץ ומתאפשר בקלות, אם בכלל.

נ.ב- אני די בטוחה שזה לא שבאמת האדון סופר ואז היא גומרת, היא פשוט קרובה, הוא יודע שהיא קרובה ואז הוא אומר: "10!" והיא היתה גומרת ממילא ברגע הזה.
בערך כמו שהמלך בספר של "הנסיך הקטן" מזמן את שקיעת השמש רק כ"התנאים נוחים לכך"... icon_razz.gif
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 4 בנוב׳ 2007
כחולית כתב/ה:

ושאלת תמימה- לאלו שלא גומרות בחדירה (אהמ אהמ), איך האדון יכול לספור, אם הלשון שלו נמצאת בכוס שלי? icon_rolleyes.gif
icon_razz.gif

כל האדונים שהיו לך לא קיבלו עוגיות? icon_eek.gif
(או במילים אחרות - לרוב הגברים יש ידיים)
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 4 בנוב׳ 2007
חשבתי לא להגיב כאן אבל בכל זאת...

כשמנסים לקבע את המושג שליטה לתוך מישוואה של שוטים,מצבטים וקצת

שעווה צבעונית כבחירה מקומית של וועדת קישוט מקבלים מהלך תגובות שניתן

לחבר ממנו שורת מישפטים בנוסח:

1.על 4 כלבה.

2. 500 הצלפות.

3.תמצצי.

4.גמרתי, יאללה עופי.

במעמקי המונח שליטה קיים רובד בו ניתן לאלף את התת מודע, בדיוק כמו טנטרות

ונגזרות דומות.

עם אימון המוח והגוף ניתן בהחלט להגיע למקום הזה, לתת ללחישה רועמת את הפקודה

המוחית לצאת לאורגזמה.

מותר לא להאמין,מותר להיות סקפטים, לי באופן אישי זה לא משנה.

הייתי כבר במקומות הללו של נשלטות סקפטיות שגילו שהשליטה באורגזמה שלהן

לוקחת אותן למקום של התמסרות עמוקה.

שוב, לא חובה להאמין, לא חובה להיות שם, ואני בטוח שיציאת למבורגיני מגולגולת

זו או אחרת בטח לא תקרב את הנושא לתחושה הזו. שרוצים להשיג משהו רצוי גם להאמין

ביכולת האישית לגרום לזה שזה יקרה.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 4 בנוב׳ 2007
זאלופון כתב/ה:
כחולית כתב/ה:

icon_razz.gif

כל האדונים שהיו לך לא קיבלו עוגיות? icon_eek.gif
(או במילים אחרות - לרוב הגברים יש ידיים)

יש ידיים, אבל זה מעפן.
תבין בעצמך את ההבדלים בין מישהי שמביאה לך ביד לבין מישהי שדופקת לך מציצה icon_wink.gif