ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מהי משמעות קילור לדעתכם?

talula
לפני 16 שנים • 12 בנוב׳ 2007

דעתי האישית ולפיכך החשובה ביותר בעיני

talula • 12 בנוב׳ 2007
בואו נטקס עיצה.
כן אני יודעת, שגיאת כתיב מכוונת, חידוד לשון מריר
טקס, לכל דבר במדינה הזו צריך טקס.
טקסים של מוות, טקסים של תחייה, אז למה שלא ייכנס גם לעולם הסוטים עולם הטקסים.
בואו נעשה טקס קילור המוני
נענוד קולרים וירטואליים ונלהג על משמעות הקשר בבלוגים עמוקים, ארוכים ומייגעים.
הרי בלי טקס, כיצד תהיה משמעות לאקט אנו עושים
הרי אם לא כולם ייראו וישמעו על גבי האתר שהרי אנו מקולרים כדת וכדין
כיצד נוכל לתבוע את זהותינו
ואת מקומינו בשורת הקהילה הבדסמית.
תהיה הקראה של טקסט מרגש ונוגע ללב (שיהיו לקוחים בו קטעים מסיפורה של O), בהם נספר לאורחינו על הדרך הארוכה שהכלבה הבת-זונה עברה, לפני שהפכה לאמיתית והשילה מעליה את כל מעטפותיה ומוטטה את חומותיה בכדי לתת עצמה לדום שאותו היא אוהבת.
נגולל את הרגע המרגש שבו הבטנו בעינייה של הזונה בת-כלבה, כאשר היא הייתה מוטלת ארצה, וראינו את ההתמסרות הטוטאלית.
נתאר כמה מרוב התרגשות הורינו לה למצוץ ולימדנו אותו איך להתגבר על רפלקס הבחילה. היה מדהים, ממש חולל שינו מהותי בנפשינו.
בואו נערוך טקס קילור המוני ומרגש
ונצפה בסשן פומבי של המקולרים הטריים, שבו הם מראים קבל עם ועידה שהם אכן הם יכולים גם יכולים להיות נועזים.
בואו נלך אחר-כך הביתה בתחושת בחילה קלה.

הייתי שם- וחבל שכך
ואין לי מה להוסיף מעבר למה שכתבתי
אושה{אוש}
אושה{אוש} • 12 בנוב׳ 2007
בגדול האמפרי צודק
הקילור שווה ערך ל"צמיד חברות" או לטבעת נישואים (לצערנו בקילוריים הוירטואליים שמתרחשים פה יום ביומו הוא דומה יותר לראשון).

אני זוכרת שבעבר לקולר היתה חשיבות עצומה בעיני - במיוחד כי לא קולרתי.
פיתחתי מן אובססיה קטנה שעד היום אני באמת לא מבינה למה לא קיבלתי את אותו החפץ המבוקש (איזו רכושנית אני icon_lol.gif ).
ראיתי בקולר סמל למחויבות בדס"מית, הסכמה ללכת בדרך הזו ולשנות את מערכת היחסים שלנו.

מערכת היחסים השתנתה בסוף ללא קולר (בעצם גם בזה אני לא בטוחה, בואו נגיד שיש לנו סקס יותר מענין) ואני נותרתי עם הקולר האמיתי שלי - טבעת נישואים (שעלתה הרבה יותר מידי כסף לטעמו אבל אחרי שסחבתי אותו למלמעלה מ20 חנויות הוא נשבר והסכים לשלם על אחת הראשונות שראינו).

חיבת לציין כשאני רואה פה זוגות מקולרים אמיתיים (שנמצאים יחדיו יותר מיום וחצי ואולי אפילו נשואים רחמנא ליצלן ) זה עושה לי טוב בלב. תמיד נחמד לפרגן למציאת זוגיות ואהבה אבל קילור אמיתי? לצערי לא יצא לי לראות טקס שכזה, וחבל כי חובבת טקסי זוגיות אנוכי.
    התגובה האהובה בשרשור
daniel222
daniel222 • 12 בנוב׳ 2007
עבורי לקילור אין שום משמעות (כמו גם לחתונות וטקסים מסוג זה) ולכן גם לא אעשה זאת.

אני רואה את הקילור כאן באתר כהצהרה ש "אני תפוס\ה" לא לנסות בשום אופן להתחיל,יש לי כבר מישהו\י.
מי שמקלר כאן את עצמו אז סימן שזה משמעותי עבורו ואני מכבד זאת.
aka BODYGUARD

מתוך הבלוג שלי..

aka BODYGUARD • 12 בנוב׳ 2007
על קולרים,ענידתם והסרתם.
פורסם לפני 107 ימים ב - 29 ביולי, 2007 בשעה 00:42
משהו עובר כאן, אנרגיה לא טובה שמרחפת ומישהו שם נרדם בשמירה.

אני מביט במהירות שקולרים עולים ויורדים מאנשים, ככה סתם ,לפי מצב הרוח
היומי, מנסה להבין מי בכלל זוכר מה משמעותו של הקולר, למי הוא ניתן ומתי..

הקולר הוא אות וסימן לשייכות,הגדרת רכוש על פי הבדס"מ שהכרנו . ענידת הקולר לנשלט/ת
נעשית לאחר שחלפה תקופה בה בדקו הצדדים כי טוב ונכון להם לחלוק מערכת משותפת
על פי הגבולות,התנאים,ההגבלות והזכויות שנקבעו להם מראש.

קילור הינו טקס בו מאסטר מקבל את השפחה שלו אל ותוך ההוויה שלו,ההכלה שלו
והיא מצידה תגיש לו את צווארה, תקבל עליה את מרותו ותיתן לו כל אשר יחפוץ.
אין להקל ראש בטקס הקילור, שרצוי שיהיה ביחד עם חברים קרובים כי שמחה
טוב לה שהיא יחד.טקס קדוש מבחינתי, עם ערך מוסף גבוה.

כך הכרתי את טקס הקילור ומה שהוא מביע ונושא בחובו. זו הסיבה שתמיד עמדתי
על כך שהקולר שלי ינשא בגאון על צווארה של השפחה. תמיד היתה לי גאווה גדולה
מכך.. והן תמיד הילכו גאות על הקולר והמאסטר שקילר אותן.

במבט קצר אחר דמויות שונות אני מגלה שקולרים (כן,גם קולר וירטואלי הוא קולר,
לכל ענין ונושא !) עולים ויורדים כמו מעלית באמפייר סטייט בילדינג..
זילות גדולה לבדס"מ...
אבל..
כשהערתי פעם למישהו בנועם התקבלה התשובה כדילקמן:
"מה אתה בכלל מבין בבדס"מ?!"
עניתי בשקט שאיני מבין מאומה ..
אתם מבינים- בחור בן 21 ,גברבר שקנה שוט ב-120 ש''ח וקיבל עודף בזוקה
מספר לי על מה ערכו של קולר בבדס"מ..
מעבר לבדיחה העצובה הזו, זה הפרצוף החדש של השולט הישראלי (חחח...)

כאמור, הדברים נכתבו לפני זמן אולם לא הרבה השתנה.
תופס גלי הגובה
תופס גלי הגובה • 12 בנוב׳ 2007
מצטרף לבודיגארד בצער על קהילה וטקס שהיו ואינם. זלזלו פה בחשיבות של טקסים.

טקסים מובנים במנגנון הביולוגי של כל היונקים. הטקסים הם חלק מבני האדם. יש טקסי חיזור והזדווגות, טקסי לידה וטקסי קבלה לקבוצה. אצל בני האדם, אחרי שהקבוצה יוצרת טקסים קמים ה"מורדים" שמודיעים שהטקס הישן מיותר וטפשי. הם בונים קבוצה משלהם, עם טקסים חדשים, או מסתפקים בתפקיד המורדים, שאומרים לכולם שהטקסים טפשיים.

יש טקסים שקיימים אלפי שנים ויש טקסים חדשים, אבל הקהילה הבדסמית לא הצליחה לבנות לעצמה טקס ראוי לפני שחלק הודיעו שהטקס טפשי וחלק מעלים ומורידים את הקולרים כמו בגד משומש, שמחליפים אותו כל שבוע.

הקילור שאני רואה לא מסמן "זונה מצטיינת" או "כלבה לדוגמא", אלא קשר בדסמי בין אנשים, שמודיעים לעצמם ולקהילה שלהם שקשר השליטה שלהם הוא משמעותי והקהילה מתבקשת לקבל את המשמעות. הונילים מבינים יפה מאוד את ההסבר שהקולר הוא טבעת הנישואין הבדסמית.

עומק צריך זמן. הקולרים שנלבשים ונזרקים מוזילים את ערך הטקס.
אני חושב שהגיע הזמן להעריך את הקילור. טקסים יוצרים הרגשה פנימית עמוקה, הרגשת קהילה, כבוד ואחריות קהילתית. כל מה שאנחנו רוצים בקהילה.
eden1
eden1 • 12 בנוב׳ 2007
מבחינתי לקילור אין משמעות.
קילור הוא בנפש ולא בחפץ חיצוני, אבל אני יכולה להבין את החשיבות בסמל ובטקס שזה מהווה לאנשים ולא שופטת מי שעושה לו טוב.
מסכימה עם 34 ובודי שזה לא מה שהיה פעם והיום כל רגע מקלרים מסירים...אבל מצד שני...
הרבה דברים כאן לא כמו שהיו פעם.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 12 בנוב׳ 2007
לא מבינה את כל אלה שאומרים שבשבילם לקילור פיזי אין משמעות, אלא רק לנפשי...
האם זה סותר?? icon_rolleyes.gif

אם אני מקולרת פיזית (כלומר קולר וירטואלי), זה מן הסתם בגלל שאני מרגישה שייכת למישהו ושהוא שייך אליי גם בלב

באותה מידה אפשר לשאול למה להתחתן או למה להכריז שיוצאים אחד עם השני, הרי ממילא האהבה היא "בלב"...

הקילור הוא הצהרה של קשר בין שני אנשים כלפי העולם ובינם לבין עצמם, בדיוק כמו שקורה בעולם הונילי והוא משלים את ההרגשה הפנימית.

אני גם חושבת שיש זילות, כי כמו שאני לא אצא לדייט או שניים עם גבר וישר אכריז על שנינו כל זוג, כך לא אעשה קילור אינסטנט. יותר מזה, אני אחכה עם קילור בדסמ יותר זמן בגלל שאני מצהירה כלפי חוץ ואני לא רוצה לזרוק סתם הצהרות שאני תפוסה ואז אחרי שבוע זה נגמר מבקרה וזה לא יוצר הרגשה נעימה.
תופס גלי הגובה
תופס גלי הגובה • 12 בנוב׳ 2007
כחולית כתב/ה:

הקילור הוא הצהרה של קשר בין שני אנשים כלפי העולם ובינם לבין עצמם, בדיוק כמו שקורה בעולם הונילי והוא משלים את ההרגשה הפנימית.

לדעתי לקילור פיזי אין משמעות ללא הקשר הנפשי, שעומד במהות שלו.
הזילות היא כשהקילור נתפס כאינסטנט קילור, ששמים ומורידים בקלות, ולא סימן לקשר בדסמי עמוק.
קטסטרופה{Adonai}

קילור.

קטסטרופה{Adonai} • 12 בנוב׳ 2007
לכלבה שלי יש קולר כי היא יוצאת לפעמים החוצה ורק כדי שלא יחשבו שהיא כלבת רחוב עזובה ולא כדי שהם יידעו שהיא שלי.

לקלר בני אדם, תהיה הסיבה ככל שתהיה, זה אחד הדברים המטומטמים ביותר שאי פעם שמעתי וראיתי.
זה אקט של אנשים חסרי ביטחון, לרוב זו דרישה של אדוני צעצוע שהמרחק בינם לבין ביטחון עצמי רחוק מאוד.
תחושת שייכות באה מבפנים ואם אין אותה אז לא יעזור שום קילור או סימון כזה או אחר.

אהבה וביטחון הם עובדה קיימת או שלא.
שום קולר לא יביע לא אהבה ובטח לא ביטחון.

בקיצור, לכל חברה יש עשבים שוטים משלה, בחברת הבדסמ השוטים הם המקלרים/מקולרים.

סה טו.
Lost_Song
Lost_Song • 12 בנוב׳ 2007
כחולית כתב/ה:

באותה מידה אפשר לשאול למה להתחתן או למה להכריז שיוצאים אחד עם השני, הרי ממילא האהבה היא "בלב"...

למה באמת להתחתן?..
אני מבחינתי להיות עם הבן אדם שאני רוצה ואוהבת כל החיים בלי מסמכים שמאשרים שכפינו על עצמנו טקס דתי\אזרחי.

טוב נו אבל אני גולשת...