בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולט הוא לא אלוהים

Lost_Song
לפני 16 שנים • 16 בנוב׳ 2007

אני לא מבינה

Lost_Song • 16 בנוב׳ 2007
למה אף אחד לא יכל להגיד לי את זה לפני שהתחלתי להסתובב פה בכלוב ולקרוא לשולטים מזדמנים אלוהים?
ולא הבנתי למה כולם צחקו עליי.
זה ממש לא בסדר אני רוצה שזה יכנס לפרוטוקול שעבדו עליי.
daniel222
daniel222 • 16 בנוב׳ 2007
אני כן icon_twisted.gif
כובש יצרה​(שולט)

Re: שולט הוא לא אלוהים

כובש יצרה​(שולט) • 16 בנוב׳ 2007
[quote="דום תל אביבי"]אני מנהל קשר עם סאבית ותוך כדי הסאשנים הראשונים אני מגלה שלא אוכל לבצע איתה תרגילים מסויימים שחשבתי עליהם,בעיקר בגלל חוסר גמישות של הנשלטת.
חוסר הגמישות שלה הפתיע אותי ואילתרתי תרגילים שיתאימו יותר למצבה הפיזי הנוכחי.
אני לא מענה את עצמי על שלא צפיתי את זה מפני שלהבדיל מדומים או חיקויי דומים אחרים אני לא חושב שאני אלוהים.
[/quote

למען האמת גם אני לא חושב שאני אלוהים כי אני לא מאמין באלוהים ולא אוכל להשוות את עצמי למשהו שמבחינתי אינו קיים. אבל אני בהחלט מספר לכל מי שרק רוצה לשמוע שאני מושלם, כליל השלמות. אבל מאחר והפוסט שלך גרם לי לצחוק כל כך עד שהבטן כאבה לי מהצחוק, אגלה לך בסוד, כשאף אחד לא שומע, שבעצם אני לא מושלם למרות שאני טוען שכן. אני סומך עליך שלא תגלה לאף אחד שאני לא מושלם, מצידי שימשיכו לחשוב שאני מושלם.

אני מאוד מקווה שבין התרגילים שתכננת בלי לקחת בחשבון את התוצאות לא כלול תרגיל שבו אתה תולה את השפחה על צואר עם ידים קשורות מאחור........
calipso​(נשלטת)

שולט הוא לא אלוהים

calipso​(נשלטת) • 16 בנוב׳ 2007
שולט הוא לא אלוהים !!

אך הוא יכול להיות המלך !

הכל תלוי בנו, בסופו של דבר .

אולי אנחנו אלוהים ???????????
strong man

Re: אני לא מבינה

strong man • 16 בנוב׳ 2007
Lost_Song כתב/ה:
למה אף אחד לא יכל להגיד לי את זה לפני שהתחלתי להסתובב פה בכלוב ולקרוא לשולטים מזדמנים אלוהים?
ולא הבנתי למה כולם צחקו עליי.
זה ממש לא בסדר אני רוצה שזה יכנס לפרוטוקול שעבדו עליי.

bye.gif חחחח גדול
נחשוב על זה.
XXXXXXX​(לא בעסק){כונפה מהכל}
izadora כתב/ה:

איזה...הפכת להיות אתיופית?
ולכל השולטים...אתם לא אלוהים (אם יש אחד כזה) ואתם לא מלכים (המונרכיה פסה מזמן)......כי היום היא שלכם ומחר היא שלי........כי אני טוב יותר......והסיבה היחידה היא שאני לא מחזיק מעצמי אלוהים או מלך, ולא מבקש שהנשלטת שלי תהיה נדיה קומנצ'י (לצעירים מבנכם.....מתעמלת אגדית מרומניה)....אבל יש לכם מזל...יש לי בת זוג....אתם איתי???...לא סבית...לא כנועה...לא שיפחה....פשוט בת זוג...רק מה?, יש סדר......אני למעלה והיא למטה...נקודה.
נוריתE

באמת?שולט הוא לא א-להים?

נוריתE • 16 בנוב׳ 2007
בוקר טוב.
electro-z
לפני 16 שנים • 17 בנוב׳ 2007

Re: שולט הוא לא אלוהים

electro-z • 17 בנוב׳ 2007
דום תל אביבי כתב/ה:
להבדיל מדומים או חיקויי דומים אחרים אני לא חושב שאני אלוהים.

דרך אגב, גם גבר הוא גבר ואישה היא אישה.

יכול להיות שיש חיקויי דומים שהם כן אלוהים?