שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

"נשואים" זו לא מילה גסה (האמנם?)

avushi9
לפני 16 שנים • 28 בנוב׳ 2007
avushi9 • 28 בנוב׳ 2007
אני מקווה שאצליח להסביר את עצמי מספיק טוב.
אדם שנשא אשה לפני כך וכך שנים ובמהלך חייו עבר שינויים בתפיסת העולם שלו עם עצמו , עם הרגליו המיניים , עם רצונותיו ל"גלות" עולם קצת אחר, להיחשף לריגושים נוספים או השד יודע מה, ----- האם אדם כזה ,שלמרות מה שכתבתי כאן עדיין מרגיש טוב בחיי הנישואים שלו עם האחת שבחר והמשפחה שגדלה לה אט אט , נדון לעולם לא לחוות קשר מרגש כזה או אחר כשהוא לא רוצה שרעייתו תדע מזה והוא גם לא רוצה לפרק משפחה
??????????????????כפי שציינה כותבת השאלה מדובר במפגשים שההנאה בהם היא הדדית ונועדה לענות על סיפוק מאד מסוים. :
מצטער על המונולוג הארוך. יש לי עוד כמה דברים בעניין הזה אבל לא רוצה להלאות אתכן/ם. אני בסה"כ חדש כאן.
Afroditi

בקיצור, לא!!!

Afroditi • 28 בנוב׳ 2007
ונראה שהנשואים יודעים זאת ולכן רובם משקרים וכותבים בפרופיל שהם גרושים או פנויים.

אז הם גם שקרנים , חוץ מבוגדים.
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
avushi9 כתב/ה:
אדם שנשא אשה לפני כך וכך שנים ובמהלך חייו עבר שינויים בתפיסת העולם שלו עם עצמו , עם הרגליו המיניים , עם רצונותיו ל"גלות" עולם קצת אחר, להיחשף לריגושים נוספים או השד יודע מה, ----- האם אדם כזה ,שלמרות מה שכתבתי כאן עדיין מרגיש טוב בחיי הנישואים שלו עם האחת שבחר והמשפחה שגדלה לה אט אט , נדון לעולם לא לחוות קשר מרגש כזה או אחר כשהוא לא רוצה שרעייתו תדע מזה והוא גם לא רוצה לפרק משפחה
??????????????????כפי שציינה כותבת השאלה מדובר במפגשים שההנאה בהם היא הדדית ונועדה לענות על סיפוק מאד מסוים. :
מצטער על המונולוג הארוך. יש לי עוד כמה דברים בעניין הזה אבל לא רוצה להלאות אתכן/ם. אני בסה"כ חדש כאן.

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=21082
כדי לא לפתוח את הדיון מחדש מצורף הלינק של דיון שבו נאמרים דברים די דומים לשלך, ותשובות שכנגד כמו שלי, שטוענות שזה לא הוגן לאכול את העוגה ולנסות להשאיר אותה שלמה, בעיקר אם זה על חשבון מישהו אחר (ע"ע בת הזוג החוקית).

ולשאלה המקורית בשרשור - לא. גם מכיוון שלא הייתי רוצה שזה יקרה לי מאחורי גבי ולכן לא הייתי עושה זאת לאחרות וגם מכיוון שאני לא מנגנת כינור שני בתזמורת של אף אחד. חוץ מזה למה לי לקחת מישהו שאני יודעת מראש שהוא בוגדני?
פעם פרח​(נשלטת)
פעם פרח​(נשלטת) • 28 בנוב׳ 2007
avushi9 כתב/ה:

התשובה היא לא בהכרח.
הוא לא בהכרח נדון "לעולם לא לחוות קשר מרגש כזה"
אבל יש מספיק אנשים שנמצאים במצב דומה (כלומר נשואים ונשואות שרוצים לחוות) בשביל שהוא לא יצטרך לשקר.
לדעתי בעולם הזה נשואים צריכים "להתעסק" עם נשואים, ופנויים עם פנויים.

כן, יש פה בעייה מוסרית, לרוב מדובר בהסתרה ושקר לבני הזוג החוקיים.
זה לא אומר שצריך לשקר ולהסתיר או להשלות עוד אנשים.
SIVAN​(אחרת)

ואם ואם ואם

SIVAN​(אחרת) • 28 בנוב׳ 2007
ואם זה נשוי , שעושה את זה בהסכמה של בת הזוג שלו??
נאמר ש בעיית זמינות - היא לא בעיה בעניין עצמו.
זה גם בגדר - נשוי מחוץ לחוק.??
Afroditi

Re: ואם ואם ואם...ואם לסבתא היו גלגלים...

Afroditi • 28 בנוב׳ 2007
SIVAN כתב/ה:
ואם זה נשוי , שעושה את זה בהסכמה של בת הזוג שלו??

עדיין כן, כי תמיד יש חשש מקשר ריגשי . אנחנו בני אדם ולא מכונות.
Inside your head
Inside your head • 28 בנוב׳ 2007
סוויטי כתב/ה:
אני נגד.
ראשית, עוד לפני כל ההסברים הנורמטיבים אני נגד מנסיוני האישי.
queen.gif

אני מניחה מדברייך לגבי ניסיונך האישי: 1. שהיה לך קשר מסויים עם גבר נשוי 2. שהיית מודעת להיותו נשוי.
במקרה כזה, מצפונית - לא הפריע לך שהיה סיכוי ולו הקלוש ביותר שתרמת להתפוררות של הקשר הזוגי בינו לבין החוקית? (מופנה לכל מי שמצא(ה)/מוצא(ת)/ועלול(ה) למצוא את עצמו(ה) בסוג קשר כזה).
huan
huan • 28 בנוב׳ 2007
ציטוט: ואם זה נשוי , שעושה את זה בהסכמה של בת הזוג שלו??

עם הכל בידיעת בן/בת הזוג אז אהלן וסהלן, לי אין בעיה עם אנשים אילו.
במקרים אחרים אם לא רוצים לפרק את החבילה אפשר לשמור את הזין/הכוס במכנסיים ולהתאפק.
SPENKY{שייכת}
SPENKY{שייכת} • 28 בנוב׳ 2007
בטי בום כתב/ה:
אני בעד מיחזור , אבל לא אצלי במיטה . לא מוכנה לקבל שאריות של אף אחת אחרת .
חוץ מזה אין לי בעיה עם נשואים, הבעיה היא עם בוגדים ושקרנים .

איזה צדקנות...
גועל נפש. כשאת לוקחת לך נשלט מבני הכלוב נשוי/פרוד/רווק /גרוש/אלמן זה לא מיחזור עם כל ה"תועבה" שהולכת כאן, רחמנא ליצלן וזה שכולם מתערבבים.?
גם אצלי בגבולות כתוב לא נשואים (זה חדש אגב) ואין פה שום עניין מוסרי- חוץ מהעובדה שאני ארוצה קשר. קטן ופשוט לא?
והויכוחים על המוסר מיותרים לטעמי.
מוסר הוא סובייקטיבי לא?
תשאירי את האשה לאשה את הבעל אצלך ואת המוסר תשפטי לעצמך ולא לאחרות.
מכושפת
מכושפת • 28 בנוב׳ 2007
מזמן הפסקתי לחקור ולבחון אם מתכננים עלי כדי שאחזק את קשר הנישואין ואני בובת המין מהפלסטיק לסיפוק הצרכים המיניים, כשהאישה בבית כבר לא מספקת את הצרכים, או שהוא לא מוצא הקשבה, הגשמה, שליטה או סגידה.

אני לא מביטה אם הם אוהבים שלשות, רביעיות, חילופי זוגות או חילופי עונות.
אני עונה ש"נשואים לא בבית ספרי".

יעלה לכיתת הבוגרים עם האחרות ועם הנשואות ושיבטיח ושיצליח.
אני לא בעסק. אני מחפשת פנוי.

היו לי שיחות שקשה לעמוד בפניהן. icon_twisted.gif

אני: ראיתי שאתה נשוי. אני לא יוצאת עם נשואים.

הוא: למה??? אם אני לא אמצא נשלטת אני יצטרך (השגיאה במקור) להתגרש. את עוזרת לאישתי. אל תדאגי.
שלא יהיו לך יסורי מצפון. אישתי היא הדבר החשוב ביותר. אני לא יפגע (שלו במקור) במשפחה.

אני: אני לא דואגת לה. אני לא מכירה את אישתך. אתה יכול לנסות לממש את הפנטזיות שלך עם אישתך או לספר לה?

הוא: השתגעת?? אני אבקש מאישתי להיות על ארבע או אשפיל אותה או אצליף עליה?? היא אישתי! האמא של הילדים שלי! המשפחה שלי הכי חשובה לי!

אני: ולעשות לי אותו דבר נראה לך בסדר?? לאישתך לא, אבל לי כן?!

הוא: אתן הנשלטות מחפשות את זה. בשביל זה יש שולטים מנוסים כמוני, שיכולים לספק לכם את כל מה שאתן רוצות.

אני: NEXT. אני לא רוצה נשואים.

הוא: אני אומר לך שאת עוזרת לאישתי. למה את קשת הבנה???

אני: אני אסביר לך לאט כדי שתבין.
אני לא עזרה סוציאלית והגוף שלי לא כמו בובת מין מפלסטיק. לא מעניין אותי שלנישואין שלך אתה צריך בובת מין.
אני רוצה גבר משלי. רק שלי. אתה הבנת את זה, ברוך?

הוא: אני יכול להיות שלך.
שלטתי מנטלית בנשלטת אחת וקיבלתי ממנה כל היום טלפונים בעבודה.
מינימום שני סשנים בשבוע וכל יום אני פנוי בעבודה בשבילך, אבל לא בבית. לאישתי אסור לדעת. מה את אומרת? הולך? אני שלך.

מי יכולה לעמוד בפני שולט כובש כזה?
NOT. icon_twisted.gif