ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חדש ולא מבין.

huan
לפני 16 שנים • 6 בדצמ׳ 2007
huan • 6 בדצמ׳ 2007
הממ השאלה האמיתית היא למה שתרצה שאותן "מלכות" בכלל יענו לך?
נצלניות? שקרניות? עם נימוסים חרא ושום דבר להציע חוץ מרגל לליקוק בתשלום והתעלמות? למה שתבכה על שאחת כזאת לא עונה לך?
ברגע שכל מיני מטומטמים יתחילו לחשוב עם הראש ולא עם הזין ויגיעו למסקנה המתבקשת שאין להם שום סיבה להכיר מישהי הדורשת מנוי זהב/מתנות/כסף כתנאי לקשר (ולרוב גם להכרות) ובטח ובטח שאין שום סיבה לבכות ש"אחת כזאת" לא עונה לך. קצת כבוד עצמי, קצת....

אני אישית לא ממש מבין למה שבכלל אדם ירצה להכיר אדם אחר רק בגלל שהוא/היא שולטת/נשלט או לחליפין גבר/אישה כאשר זה בערך הדבר היחיד שאני יודע עליו והדבר היחיד ש"מדבר לזכותו".
אלא עם כן אתה מחפש "חבר","בעל","בועלת אכוזים" או כל שלל תפקידים אחרים ההופכים את האדם מימול לאובייקט שנועד למלא צורך חד מימדי וספציפי....ואני אישית לא הייתי רוצה לבזבז את זמני על אדם שכזה. סתם דוגמא לאיך ניתן לדעת שהאדם לא בשבילך מהודעה אחת ולא משנה עד כמה הוא אינטלגנטי וכוסון על....למרות שלרוב מדובר בסתם בחורות מיואשות ממבול הפניות שהופך מתן תשובה לעבודה בחצי משרה ולא כל כך משתלמת שכן רוב הגברברים החרמנים מפרשים את הנימוס כהזמנה להציק.

אל תפנה סתם, אל תחפש מלכה אלא בן אדם ותחשוב עד כמה הודעה בצט של "היי, מה שלומך?" (מאדם זר לחלוטין שאין לו שום מידע עליך חוץ מהניק) היה מעודד אותך "לבזבז זמן" בלפתח איתו שיחה. (אלא עם כן יש לך מצב רוח לדבר ולהכיר מישהו) במיוחד שהוא כנראה העשירי שעשה זאת.
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
לפני 16 שנים • 6 בדצמ׳ 2007
כתבת יפה ומהלב. אכן, יש מיעוט משווע של נשים שולטות, אבל זה המצב.
אתה יודע מה עוד יש ממנו מיעוט? נשלטים איכותיים. לכן, ככל שתבלוט כנשלט יותר איכותי, כך יגברו סיכוייך. כתיבה בפורומים, כפי שכבר הציעו לך בוודאי, היא דרך אחת. השקעה בפרופיל האישי, בבלוג, במגזין... דרכים נוספות. אם יש לך מה להציע- תראה את זה, ומי שבאמת מחפשת, כבר תמצא אותך icon_smile.gif