שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה באמת נסגר הדאנג'ן? מנהלת יפו העתיקה חושפת את האמת

Venus in Furs​(מתחלף)
לפני 16 שנים • 18 בדצמ׳ 2007
Venus in Furs​(מתחלף) • 18 בדצמ׳ 2007
הוא אשר אמרתי. "בגלל הסאדו" .

ואין מה להתפלץ ולהיות מופתע. מה שמפתיע זה שכל כך מעטים מבינינו מבינים את זה.

הקהילה התפתחה רק בשנים האחרונות בעזרת האינטרנט. התדמית של הסאדו בעיני ה'עם' אולי השתפרה, אבל בקרב הרשויות המצב קטסטרופלי. מפקחת מחוזית של הרווחה אומרת לי שעצם זה שאני כותב בלוג באתר סאדו ויוצא למועדון סאדו זה סיבה שהבן שלי לא יכול לישון אצלי. ככה בדיוק.

אז נכון שכל עוד אנחנו מתחבאים ושומרים על דיסקרטיות קנאית אנחנו כביכול מוגנים, אבל להגיד שאין אפליה כנגד סאדומאזוכיסטים, או כמו שמישו כתב פעם, ש'יש פה אנשים שסתם מחפשים מאבק כמו של ההומואים' זה פשוט בלתי מובן בעיני.

לתפיסתי, עד שבדסם לא יוכר כנטיה מינית לגיטימית ושפוייה, רק ירבו המקרים של אפליה והתנכלות מצד המדינה ומוסדותיה, שכן הקהילה מתרחבת, אנשים מתחתנים, ילדים נולדים..

ולגבי המועדון האהוב בכיכר קדומים, אין לי ספק שאם היתה מתארגנת מחאה מצידנו, שהיתה זוכה לסיקור תקשורתי, זה היה מפעיל לחץ על העירייה והיה נותן סיכוי לשינוי ההחלטה, מי יודע, אולי אפילו הענקת רישיון היסטורית.
sorerett​(שולטת)

ואולי כדאי

sorerett​(שולטת) • 18 בדצמ׳ 2007
לפרסם את השעה ובאיזה בית משפט מתקיים הדיון כדי שמי שכן יוכל להגיע - שיגיע לתמוך ולהראות נוכחות.

~ בהצלחה ~
נילי ונילי
נילי ונילי • 18 בדצמ׳ 2007
לא הבנתי. הדיון חוזר למחוזי? עתירה מנהלתית? עתירה לבג"צ? עולים על העליון ושורפים אותו?
ירושלים? תל אביב?
איפה הדיון ומתי?
להביא איתי במבה?
Na'ama

אוווווווווו במבה....

Na'ama • 18 בדצמ׳ 2007
נילי ונילי כתב/ה:
לא הבנתי. הדיון חוזר למחוזי? עתירה מנהלתית? עתירה לבג"צ? עולים על העליון ושורפים אותו?
ירושלים? תל אביב?
איפה הדיון ומתי?
להביא איתי במבה?

תביאי במבה אדומה..... בריא ומזין.

גמני אגיע אם זה יהיה דיון פתוח לציבור ואם תפרסמו איפה ומתי.
ללא גבולות'
ללא גבולות' • 18 בדצמ׳ 2007
נילי ונילי כתב/ה:
ירושלים? תל אביב?
איפה הדיון ומתי?
להביא איתי במבה?

להתחתן איתך, ויפה שעה קודם.
עטלפית על{לאסי}

לחם, עבודה. רשיון, מועדון.

עטלפית על{לאסי} • 18 בדצמ׳ 2007
איזה כיף לראות את השרשור הזה!
עשיתם לי ת'יום, וזה אחרי הפוסט של ונוס מלפני כמה ימים שממש עצבן אותי. חייבים לעשות משהו נגד זחוחי המבט ואוכלי הבורקס.

אני גם באה להניף את שוטי בפתחו של... אם צריך. זין על האנונימיות העייפה הזאת. אתם רק צריכים להגיד מתי, למה וכמה. העוסקים במלאכה - דעו יש מאחוריכם את מלוא האהבה והתמיכה. רק תבקשו ואתם תראו שיש הרבה אנשים שיהיו מוכנים להתייצב מאחוריכם בפרצוף גלוי, הרבה יותר ממה שנדמה לכם.

^_^ עע
ווסטה

הא? בסוף ונוס צדק?

ווסטה • 18 בדצמ׳ 2007
העילה האמיתית היא אופי המועדון? מה בקשר להצעה המשודרגת של bael על המחאה בשם מועדון הבילוי עם הטאץ' הקינקי-בדסמי-הומולסבי?

אחרי ההודעה של מנהלת יפו העתיקה אפשר לשנות קונספט ולהתחיל את המלחמה בתחבולות. אל תשכחו שיש לנו פה את פורום הבנים על הבנים ופורום הבנות על הבנות שיכולים לעזור במאבק.

נראה אותם מסרבים למקום הבילוי המשותף עם הטאץ' ההומולסבי קינקי ביחד עם הבדסמ. icon_razz.gif

יש סיכויים שבגץ יאהב את השדרוג החדש.

אהבתי את ההצעה של bael. בתחבולות תעשה לך מלחמה. icon_razz.gif נראה אותם מסרבים כשיש טאץ' הומולסבי קינקי במועדון ואי מתן האישורים הוא בגלל דעות קדומות.
ריפרף

בואו נצטרף למצעד הגוואה

ריפרף • 18 בדצמ׳ 2007
ואני לא יכול שלא להזכר בהצעתו של ריפרף כשסגרו את רדיו הכלוב, להצטרף פשוט למצעד הגאווה, כמו ילדים גדולים עם דגלים שחורים למשל, או משלא יבוא לנו.
אני לא רואה כל סיבה שקהילת הבדסם לא תהיה חלק מהמצעד הזה - שהוא גם כיף מאוד.

חופש מיני הוא חופש מיני.

בדיוק אותן זכויות, אותן חירויות. פחות או יותר icon_smile.gif

כמו בערב שהמשטרה סגרה את המסיבה של F ואמלי בנו-לימיט, והקהילה עשתה כמו קהילה, הסתדרה יפה יפה בשיירת מכוניות וחצתה את דרום ת"א למסיבה אחת גדולה, מאוחדת ושמחה. בדאנג'ן.

icon_arrow.gif
פפריקה

כן!

פפריקה • 18 בדצמ׳ 2007
מה שהוא אמר!