שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלון בלוגים

amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
לפני 16 שנים • 6 בינו׳ 2008

Re: תודה נשמההההההההה

WIZARD נטול נישלטת כתב/ה:

11. האם אתם מרוצים מאופי התגובות בבלוג?
על פי רוב כן

את מה שלא נראה לי אני מוחק ומצנזר את המגיבים

אתה לא מרגיש שלמחוק ולצנזר מגיבים שלא נראים לך בבלוג זה סוג של בריחה מהתמודדות? פחדנות? (אין כאן האשמות- גם אני מצנזרת icon_smile.gif )

.[/color]
Queeny​(מתחלפת){being}

Re: שאלון בלוגים

Queeny​(מתחלפת){being} • 6 בינו׳ 2008
עלמה במצוקה כתב/ה:
Queeny כתב/ה:

בתחילת דרכי בכלוב חיפשתי בלוגים של זכרים מתחלפים, אבל עד מהרה הבנתי שסצינת ההכרויות אינה דווקא עולה בקנה אחד עם סצינת הבלוגים וגם לא עם סצינת הפורומים.

תוכלי להסביר את כוונתך כאן?

פשוט מאוד!
יש הרבה אנשים שמעונינים במה שיש לאתר להציע בתחום ההכרויות. למרות זאת הם אינם טורחיפ לפתוח בלוג או להשתתף בדיונים בפורומים. ועדיין הם אנשים ראויים.
ויש אנשים שכותבים בלוג ובפורומים, אבל הם לא בקטע של הכרויות רומנטיות (נגיד, אני).

עלמה במצוקה כתב/ה:
Queeny כתב/ה:

אני מנהלת בלוג - בהתחלה מסקרנות (לא באמת היה לי מה לכתוב בו),

מה זאת אומרת "סקרנות"?

עניין אותי איך עובדת הפונקציה הזו מתבחינה טכנית. הכפתור הזה של "צרי לך בלוג אישי" היה מפתה מדי, לא עמדתי בזה

עלמה במצוקה כתב/ה:
Queeny כתב/ה:

אני מנהלת מערכת יומנים מסועפת תחת הכותרת "יומן אישי", כולל שלושה בלוגים נוספים ולא-פופולריים (הה! לא מגלה איפה!)

למה בעצם את מנהלת בלוגים נוספים? ולמה יומן אישי?

לבלוגים הנוספים פונקציות אחרות (אחד מקצועי, נגיד) והם משרתים תחומי עניין נוספים שיש לי.
יומן אישי - כי לא כולם צריכים לדעת מה אני ב א מ ת חושבת... icon_biggrin.gif
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}

Queeny כתב/ה:
עלמה במצוקה כתב/ה:
Queeny כתב/ה:

בתחילת דרכי בכלוב חיפשתי בלוגים של זכרים מתחלפים, אבל עד מהרה הבנתי שסצינת ההכרויות אינה דווקא עולה בקנה אחד עם סצינת הבלוגים וגם לא עם סצינת הפורומים.

תוכלי להסביר את כוונתך כאן?

פשוט מאוד!
יש הרבה אנשים שמעונינים במה שיש לאתר להציע בתחום ההכרויות. למרות זאת הם אינם טורחיפ לפתוח בלוג או להשתתף בדיונים בפורומים. ועדיין הם אנשים ראויים.
ויש אנשים שכותבים בלוג ובפורומים, אבל הם לא בקטע של הכרויות רומנטיות (נגיד, אני).

הבנתוש. מעניין!

עלמה במצוקה כתב/ה:
Queeny כתב/ה:

אני מנהלת בלוג - בהתחלה מסקרנות (לא באמת היה לי מה לכתוב בו),

מה זאת אומרת "סקרנות"?

עניין אותי איך עובדת הפונקציה הזו מתבחינה טכנית. הכפתור הזה של "צרי לך בלוג אישי" היה מפתה מדי, לא עמדתי בזה icon_biggrin.gif

עלמה במצוקה כתב/ה:
Queeny כתב/ה:

אני מנהלת מערכת יומנים מסועפת תחת הכותרת "יומן אישי", כולל שלושה בלוגים נוספים ולא-פופולריים (הה! לא מגלה איפה!)

למה בעצם את מנהלת בלוגים נוספים? ולמה יומן אישי?

לבלוגים הנוספים פונקציות אחרות (אחד מקצועי, נגיד) והם משרתים תחומי עניין נוספים שיש לי.
יומן אישי - כי לא כולם צריכים לדעת מה אני ב א מ ת חושבת...

very very interesting...
טוב, אחד מקצועי, והאחרים? כלומר- את לא מרגישה שכולנו גם אנשים רגילים חוץ מהיותנו בדס"מים? או שמדובר ב... דברים שלא היית רוצה לחשוף בפני קהל מסויים זה?
מסכנה אני לוחצת אותך לקיר. מותר לבחור בזכות השתיקה!

icon_biggrin.gif
זאלופון​(שולט)

זאלופון​(שולט) • 6 בינו׳ 2008
עלמה במצוקה כתב/ה:

1. מין.

2. נטיה בדס"מית (שולט, נשלט, מתחלף וכו').

3. האם אתם נוטים להעדיף בלוגים של המין כלפיו יש לכם משיכה אירוטית ו/ או בדס"מית? (למשל- גברים שולטים סטרייטים יעדיפו בלוגים של נשלטות סטרייטיות).

4. האם אתם נוטים להעדיף בלוגים הנכתבים על ידי בעלי מגדר/ נטיה בדס"מית דומה לשלכם (נשלטת- תקרא בלוגים של נשלטות אחרות וכו'). מדוע?

5. האם אתם מעדיפים בלוגים גרפיים המתארים סשנים/ חוויות מיניות לפרטיהם, או בלוגים המתארים רגשות? מדוע?

6. איזה סוג בלוגים שנוא עליכם (בגדול)?

7. איזה סוג בלוגים אהוב עליכם (בגדול)?

8. האם אתם עצמכם מנהלים בלוג? מדוע?

9. האם אתם נוטים לקרוא בלוגים של אנשים המגיבים לכם? מדוע?

10. האם אתם מרוצים ממספר הצפיות בבלוג?

12. מה לדעתכם גורם לבלוג מסויים להיות פופולרי יותר מאחרים? האם תהיו מוכנים לכתוב בצורה מסויימת רק כדי לזכות ביותר צפיות?

13. האם בנוסף לבלוג אתם מנהלים גם יומן אישי? מדוע?

14. משהו להוסיף?

אני גבר שולתתת

בלוגים גרפיים בדרך כלל משעממים אותי למוות, כי הם לרוב רפטטיביים, בנאליים ודי רדודים. יש כותבים נדירים שמצליחים לכתוב את זה ממש טוב או לתת ערך מוסף, אבל בגדול, הידיעה שפלונית זוינה בתחת אתמול לא מעשירה את חיי.

אני שונא בלוגים שכל-כולם טפיחה עצמית על השכם וגם בלוגים שמתעדכנים בתדירות גבוהה מדי ובלוגים שכל פוסט בהם נראה אותו דבר. וכמובן - מצטטי שירים צריכים למות בייסורים.

אין סוג מסוים של בלוגים שאני אוהב לקרוא. זה תלוי כותב. מי שמסוגל לרגש, להצחיק, להעלות מחשבות - אהלן וסהלן.

אני מנהל בלוג, בעיקר כדי להציק.
אני קורא פרופילים של אנשים שמגיבים לי ובדרך כלל גם את הבלוגים שלהם, כי יוצא ככה שמגיבי הבלוג שלי חופפים במידה רבה את אוסף האנשים שמעניינים אותי ומוערכים על ידי בכלוב. אין לי שום בעיה עם מספר הצפיות או אופי התגובות, למרות שהצעות מגונות וסיפורים משעשעים על חתולים תמיד יתקבלו בברכה.

נראה לי שבלוגים פופולריים במיוחד הם תוצר של מספר גורמים, חלקם קשורים לכותב וחלקם לתוכן. ראשית, הבלוגר עצמו צריך להיות אישיות קהילתית ומוכרת. חוץ מזה, כדאי שהוא גם לא יהיה עילג במיוחד. בנוגע לתוכן, בלוגים חושפניים יזכו לדעתי לפופולריות, בייחוד אם הם משלבים מין ודרמות. סוג אחר שיזכה לפופולריות הוא בלוג פרובוקטיבי, שמעצבן או מאתגר. ואם את יוצרת רושם של שרמוטה, כנראה שהרבה ריר יוזל על המילים שלך מתוך תקווה שאולי פעם.
לא הייתי כותב באופן אחר כדי לזכות ביותר צפיות. קודם כל, מכיוון שאני בזוגיות יציבה, מפלס הדרמות שאני מייצר בלאו הכי לא גבוה, וחוץ מזה אין לי רצון להיות יותר קהילתי משאני או לחשוף יותר מרסיסים מחיי האישיים.

עוד משהו? רק בבלוג icon_wink.gif
    התגובה האהובה בשרשור
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}

זאלופון כתב/ה:

אני גבר שולתתת

זה נכון icon_smile.gif

מצטטי שירים צריכים למות בייסורים.

וזה למה? אולי הם מצטטים את השירים כי הם חשים שאלו מביעים הכי טוב את רגשותיהם.

אני מנהל בלוג, בעיקר כדי להציק.

הסבר, פרט והבא דוגמאות!

אני קורא פרופילים של אנשים שמגיבים לי ובדרך כלל גם את הבלוגים שלהם, כי יוצא ככה שמגיבי הבלוג שלי חופפים במידה רבה את אוסף האנשים שמעניינים ומוערכים על ידי בכלוב.

נמשך מין אל מינו?

אין לי שום בעיה עם מספר הצפיות או אופי התגובות, למרות שהצעות מגונות וסיפורים משעשעים על חתולים תמיד יתקבלו בברכה.

זאלוטוסים סוטים ידועים icon_biggrin.gif

נראה לי שבלוגים פופולריים במיוחד הם תוצר של מספר גורמים, חלקם קשורים לכותב וחלקם לתוכן. קודם כל, הבלוגר עצמו צריך להיות אישיות קהילתית ומוכרת. חוץ מזה, כדאי שהוא גם לא יהיה עילג במיוחד. בנוגע לתוכן, בלוגים חושפניים יזכו לדעתי לפופולריות, בייחוד אם הם משלבים מין ודרמות. סוג אחר שיזכה לפופולריות הוא בלוג פרובוקטיבי, שמעצבן או מאתגר. ואם את יוצרת רושם של שרמוטה, כנראה שהרבה ריר יוזל על המילים שלך מתוך תקווה שאולי פעם.

צודק מאוד וכתבת יפה

חוץ מזה אין לי רצון להיות יותר קהילתי משאני או לחשוף יותר מרסיסים מחיי האישיים.

למה לא בעצם?

עוד משהו? רק בבלוג icon_wink.gif
אושה{אוש}

עכשיו תורי לענות :

אושה{אוש} • 6 בינו׳ 2008
1. נקבה
2. נשלטת
3. לא. אין לי העדפה
4. בתחילת דרכי קראתי בעיקר בלוגים של נשלטות כמוני. כיום קוראת בעיקר בלוגים של חברים ומכרים ללא קשר למגדר ואפיון בדסמי
5. הכל תלוי בטיב התיאור. אם נותנים לי מספיק פרטים ואני לא צריכה לנחש מה קורה אז אין בעיה בשום סוג
6. שירים - בעיקר שירים מועתקים אך גם שירים מקוריים (פשוט לא מתחברת לזה, מזל שבשנה שלי ספרות יצאה בהגרלת הבגרויות). וגם לא אוהבת בלוגים בלי סימני פיסוק וכאלה שכתובים בקודים ואתה לא יכול להבין על מה מדובר ובדיחות ו/או קטעים משעשעים שנשלחו במייל.
7. בלוגים מהחיים - שמתארים ללא סודות וללא צורך בניחושים מה קרה ומה עובר על הכותב. ממש הצצה לתוך החיים האמיתיים.
8. התחלתי לכתוב את הבלוג כאאוטלט למצוקות שלי והמשכתי כדרך לתיקשורת עם בעלי. היום אני כותבת כפורקן נפשי ומכח ההרגל. היתה תקופה ארוכה שהבלוג שירת את הרצון העז שלי בפומביות שלא התאפשרה לי. תיארתי בו הרבה סשנים (כי לא יכולתי לבצעם בפומבי).
9. מי שמגיב לי הם בעיקר החברים שלי ואותם אני קוראת
10. יש ירידה לאחרונה ואינני מרוצה אבל ככה זה... כנראה החיים שלי לא מרתקים כבר.
11. לא! כזונת צומי אני רוצה שיגיבו עוד ועוד ועוד! יש מי שטען שלא מגיבים לי כי אני לא מגיבה בחזרה בבלוג שלי.
12. לדעתי הבלוגים הפופולרים הם של אנשים פופולרים שכותבים ברור ומענין. אני כותבת כמו שאני אוהבת לקרוא.
13. לא. ליומן אישי אין ריטינג...
14. תגיבוווווווווווו! לא... האמת חשוב לי לחדד את ענין הבהירות וההצצה לחיים של אנשים אחרים.
בעיני זה הרבה יותר מענין מהכל - יותר מתיאור סשנים, משירים, מבדיחות וכו'
והאמת היא שמדגדג לי לכתוב כאן על הבלוגים האהובים עלי אבל תכלס אין בכלל צורך - אין כמו הבלוגים של החברים הקרובים.
ועוד משהו - תפסקו רבותיי, תפסקו!
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 6 בינו׳ 2008
ציטוט: וזה למה? אולי הם מצטטים את השירים כי הם חשים שאלו מביעים הכי טוב את רגשותיהם

לגיטימי, אז שישימו אותם באמפי. למה לצטט אותם בבלוג? זה לא שמישהו קורא שירים מצוטטים. הרי מילים של שירים לא בעיה למצוא לבד... אבל בסדר, שלא ימותו. שרק יפסידו קורא אם הם עושים זאת לעתים קרובות icon_smile.gif

ציטוט: הסבר, פרט והבא דוגמאות

מה זאת אומרת? הכל בבלוג! (יח"צ עצמי מס' 2, והמונה דופק).

ציטוט: זאלוטוסים סוטים ידועים

ידועים בייחוד למי שסוטה עמנו icon_smile.gif

ציטוט: צודק מאוד וכתבת יפה

תודה רבה, אני עורך ערב הקראה מכתבי הכלוב שלי בקרוב, חתימות יינתנו לכל המבקש.

ציטוט: למה לא בעצם?

אין לי אנרגיות בשביל זה, ואני לא רואה סיבה שאנשים שאני לא מכיר, שלא לומר מחבב, יחפרו לי בחיים. אבל מי שזה מתאים לו, שיהנה. עניין של העדפה אישית.
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}

עלמה במצוקה כתב/ה:
1. מין.
נקבה
עלמה במצוקה כתב/ה:
2. נטיה בדס"מית (שולט, נשלט, מתחלף וכו').
מתחלפת
עלמה במצוקה כתב/ה:
3. האם אתם נוטים להעדיף בלוגים של המין כלפיו יש לכם משיכה אירוטית ו/ או בדס"מית? (למשל- גברים שולטים סטרייטים יעדיפו בלוגים של נשלטות סטרייטיות).
לאו דווקא.
עלמה במצוקה כתב/ה:
4. האם אתם נוטים להעדיף בלוגים הנכתבים על ידי בעלי מגדר/ נטיה בדס"מית דומה לשלכם (נשלטת- תקרא בלוגים של נשלטות אחרות וכו'). מדוע?
לא, זה לא פרמטר השיפוט לקריאת בלוגים עבורי.
עלמה במצוקה כתב/ה:
5. האם אתם מעדיפים בלוגים גרפיים המתארים סשנים/ חוויות מיניות לפרטיהם, או בלוגים המתארים רגשות? מדוע?
רוב תיאורי הסשנים שבלוניים ומשעממים להפליא ולכן אני אפילו לא טורחת לקרוא כאלו, והשתפכויות רגשיות אובר דרמטיות גם לא מדברות אליי.
עלמה במצוקה כתב/ה:
בלוגים שמלאים בציטוטי שירים (אם אין לכם מה לומר, אל תגידו), בלוגים שכולם התלקקויות הדדיות של חברים, בלוגים שמלאים בשירי הערצה מטופשים למושאים שמתחלפים מהר מדי, בלוגים של אנשים פתטיים, בלוגים שהם ארכיון של מה שהאדם כתב בפוסטים בכלוב ובמקומות אחרים, בלוגים של פחדנים - כאלו שמפחדים להתעמת איתך בפורומים אז הם מלכלכים עלייך בבלוג, ניקים כפולים - מה הקטע של להשתפך בפורומים תחת ניקים אחרים ולנהל שתי פנים שונות?
בטח אחרי שאלחץ על שלח אחשוב על עוד כמה סוגים של בלוגים. זו בדיוק הסיבה שאתה הרוב המכריע של הבלוגים בכלוב אני לא טורחת לקרוא.
עלמה במצוקה כתב/ה:
בלוגים שמתארים סבל של אחרים הם החביבים עליי, אחריהם מגיעים בלוגים של תובנות משעשעות וחכמות.
עלמה במצוקה כתב/ה:
כן אך לא באופן שוטף. אני מודעת לעובדה שהפורומים הם לא פח הזבל לכל המחשבות שעוברות לי בראש. אם יש מחשבות כאלו שבא לי לפרסם בכלוב, אני כותבת עליהם בבלוג.
עלמה במצוקה כתב/ה:
תלוי במגיב ועד כמה אני מעריכה אותו.
עלמה במצוקה כתב/ה:
10. האם אתם מרוצים ממספר הצפיות בבלוג?
לא ממש אכפת לי. אני כותבת עבור האנשים שאני מעניינת אותם כאדם ולא מחשיבה עצמי לזונת צומי שצריכה שחצי כלוב יתן לה נשיקות מזויפות בתגובה לכל פליץ.
עלמה במצוקה כתב/ה:
כן.
עלמה במצוקה כתב/ה:
12. מה לדעתכם גורם לבלוג מסויים להיות פופולרי יותר מאחרים? האם תהיו מוכנים לכתוב בצורה מסויימת רק כדי לזכות ביותר צפיות?
התלקקויות הדדיות או מערכות יחסים שפרושות לעיני כל זוכות לרייטינג. לא מוכנה לחשוף את הקישקע שלי למי שלא ראוי לראות אותו בשביל הרייטינג.
עלמה במצוקה כתב/ה:
לא. אני לא מתעדת כפייתית.
עלמה במצוקה כתב/ה:
14. משהו להוסיף?
לא, תודה, אני בסדר icon_smile.gif
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}

[quote="Black Lotus"]
עלמה במצוקה כתב/ה:
בלוגים של אנשים פתטיים

תגדירי אנשים פתטיים.

בלוגים שהם ארכיון של מה שהאדם כתב בפוסטים בכלוב ובמקומות אחרים, בלוגים של פחדנים - כאלו שמפחדים להתעמת איתך בפורומים אז הם מלכלכים עלייך בבלוג, ניקים כפולים - מה הקטע של להשתפך בפורומים תחת ניקים אחרים ולנהל שתי פנים שונות?
בטח אחרי שאלחץ על שלח אחשוב על עוד כמה סוגים של בלוגים. זו בדיוק הסיבה שאתה הרוב המכריע של הבלוגים בכלוב אני לא טורחת לקרוא.

חחח! אני מסכימה איתך על הרוב. מצד שני- ניק לכתיבה בבלוג בלבד כן מקובל עלי. ועליך?

עלמה במצוקה כתב/ה:
בלוגים שמתארים סבל של אחרים הם החביבים עליי.

על זה נאמר: "כל פעם שחבר מצליח, משהו קטן בי מת". לא, באמת- למה?

עלמה במצוקה כתב/ה:
כן אך לא באופן שוטף. אני מודעת לעובדה שהפורומים הם לא פח הזבל לכל המחשבות שעוברות לי בראש. אם יש מחשבות כאלו שבא לי לפרסם בכלוב, אני כותבת עליהם בבלוג.

חבל שאת לא כותבת בו יותר. אגב- איך את מחליטה מה מתאים לבלוג ומה לפירסום בפוסט? האם מה שאת מפרסמת בבלוג מקומו ב "פח זבל"?

עלמה במצוקה כתב/ה:
תלוי במגיב ועד כמה אני מעריכה אותו.

ובהקשר זה- מה קובע את הערכתך לאדם כאן בכלוב? האם ניתן בכלל לגבש דיעה אמיתית על אדם שבמקרים מסויימים לא פגשנו ואולי לא נפגוש לעולם? רק על סמך וירטואליה?[quote="עלמה במצוקה"]

עלמה במצוקה כתב/ה:
התלקקויות הדדיות או מערכות יחסים שפרושות לעיני כל זוכות לרייטינג. לא מוכנה לחשוף את הקישקע שלי למי שלא ראוי לראות אותו בשביל הרייטינג.

יפה אמרת.

עלמה במצוקה כתב/ה:
לא. אני לא מתעדת כפייתית.

את חושבת שכל מי שכותב יומן אישי הוא בהכרח מתעד כפייתי?
עלמה במצוקה כתב/ה:
14. משהו להוסיף?
לא, תודה, אני בסדר icon_smile.gif[
/quote]
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
[quote="זאלופון"]
ציטוט:
ציטוט: למה לא בעצם?

אין לי אנרגיות בשביל זה, ואני לא רואה סיבה שאנשים שאני לא מכיר, שלא לומר מחבב, יחפרו לי בחיים. אבל מי שזה מתאים לו, שיהנה. עניין של העדפה אישית.

הבהרה למי שכבר התבלבל- זאלו ענה ללמה הוא לא רוצה לשתף הרבה מחייו האישיים.
חשבת על זה שאולי מי שמקבל הצצה לנבכי נשמתך ההו כה אנושית, יחבב אותך יותר? שאפילו תרכוש לך חברים חדשים, שיוכלו לראות אותך כך גם מעבר לפאסון שבתגובות הרגילות בפורומים?