שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בהמתיות .

מגדלנה​(לא בעסק)
לפני 16 שנים • 23 בפבר׳ 2008
מגדלנה​(לא בעסק) • 23 בפבר׳ 2008
כלובי כתב/ה:
בהמתיות היא להתבטא בצורה גסה ומכוערת כפי שהתבטאת לעיל - גם אם מישהו אמר משהו שלא מצא חן בעיניך.

אני מסכימה עם הנאמר בציטוט. גם אם דחפת מילים אינטליגנטיות בפוסט שלך, הסאב-טקסט (תרתי משמע) לא יותר טוב ממה שנעשה לך בצ'אט. לא נאה לך, יכלת ואף היה ראוי שתפני לכלובי שהיה מנסה לעזור כמיטב יכולתו בנושא כדי שהדבר לא יישנה. בנוסף לזה, יכלת להבליג, אלה "רק ניקים" כמו שאמרת. לא תמיד צריך ללקחת ללב כל כך קשה...
זעקה אילמת​(נשלטת)
זעקה אילמת​(נשלטת) • 23 בפבר׳ 2008
מגדלנה כתב/ה:
כלובי כתב/ה:
בהמתיות היא להתבטא בצורה גסה ומכוערת כפי שהתבטאת לעיל - גם אם מישהו אמר משהו שלא מצא חן בעיניך.

אני מסכימה עם הנאמר בציטוט. גם אם דחפת מילים אינטליגנטיות בפוסט שלך, הסאב-טקסט (תרתי משמע) לא יותר טוב ממה שנעשה לך בצ'אט. לא נאה לך, יכלת ואף היה ראוי שתפני לכלובי שהיה מנסה לעזור כמיטב יכולתו בנושא כדי שהדבר לא יישנה. בנוסף לזה, יכלת להבליג, אלה "רק ניקים" כמו שאמרת. לא תמיד צריך ללקחת ללב כל כך קשה...

תחושתי היא שהפואנטה מתפספסת, אני לא מחפשת פה "טיפול אישי " לניק זה או אחר.
אלא מנסה לגרום לכולנו לרצות ולהשתדרג. לרצות ולשנות את ההתנהלות בצ'אט ולחדד לשוגים בתפיסתם בנושא השליטה את הדברים.
אני לא מחפשת "סוויט ריבנג'".
Josephin​(לא בעסק)
Josephin​(לא בעסק) • 23 בפבר׳ 2008
זעקה אילמת כתב/ה:
Malva pusilla כתב/ה:
לא חסרים פלצנים או כאלה שחושבים שיודעים הכל , הכי טוב זה לא להתייחס אליהם , ברגע שליצן רואה שאין לו קהל הוא מקפל את הזנב וחוזר למחילה ממנה יצא .
הכל על הת... כמו שההיא אמרה icon_smile.gif

אני חושבת שהנכון הוא להסביר להם את הדברים כפי שהם, סה"כ - הם חלק המראה שלנו כלפי שאר האנושות.

יקירה הלוואי ויכולנו לתקן את כל העולם , זו מטרה נעלה , אני לא יודעת עם את מה שאמר, נעשה כדי למשוך תשומת לב , לדעתי אדם שיוצא בהצהרות כוללניות כאשר הוא אינו מכיר את האדם הנמצא מולו, נעשה כדי למשוך תשומת לב ,יש כאלה שלא מצליחים למשוך תשומת לב בצורה נכנונה לכן הם יוצאים במתקפה ברגע שרגלם דורכת בצאט.
ואבוי לנו עם ההתיחסות לאותו אחד הוא כאחד שמייצג את עולמנו , כל מי שיש בו קצת בינה בראשו יבין שאותו אחד מייצג רק את עצמו, לכן אין מה להתרגש, זה מרגיז , אני מסכימה איתך ,אבל לקחת ללב בגלל אחד כזה?
ממש לא .

בימים עברו כאשר הינו מצוטטים בצאט של MIRC היו אופים (שומרים) שיכלו להעיף כל מי שהתבטא בצורה לא נאותה למישהי/ו אחר בצאט , קשה להשוות בין הצאט הזה למה שהיה בעבר .
בזמנו הפניות לאחרים היו נעשות בצורה מנומסת (גרמת לי להתגעגע לעבר icon_smile.gif ), אני לא יודעת עם זה אפשרי , צריך לבדוק עם כלובי עם ניתן להוסיף שומרים לצאט כדי לשמור על הסדר , כמו הצפות, האווטינג ושימוש בקללות וכו.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת פבר' 23, 2008 9:44 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
מגדלנה​(לא בעסק)
מגדלנה​(לא בעסק) • 23 בפבר׳ 2008
זעקה אילמת כתב/ה:

אולי וזה היה נשמע אמין לי, אם לא היית מציינת ניקים (בעקיפין או שלא, כלומר, אמנם את "לא זוכרת אותם" כפי שאמרת בפוסט הראשי - אבל זה עדיין נעשה בצורה כלשהי).
זעקה אילמת​(נשלטת)
Malva pusilla כתב/ה:
זעקה אילמת כתב/ה:
Malva pusilla כתב/ה:
לא חסרים פלצנים או כאלה שחושבים שיודעים הכל , הכי טוב זה לא להתייחס אליהם , ברגע שליצן רואה שאין לו קהל הוא מקפל את הזנב וחוזר למחילה ממנה יצא .
הכל על הת... כמו שההיא אמרה icon_smile.gif

אני חושבת שהנכון הוא להסביר להם את הדברים כפי שהם, סה"כ - הם חלק המראה שלנו כלפי שאר האנושות.

יקירה הלוואי ויכולנו לתקן את כל העולם , זו מטרה נעלה , אני לא יודעת עם את מה שאמר, נעשה כדי למשוך תשומת לב , לדעתי אדם שיוצא בהצהרות כוללניות כאשר הוא אינו מכיר את האדם הנמצא מולו, נעשה כדי למשוך תשומת לב ,יש כאלה שלא מצליחים למשוך תשומת לב בצורה נכנונה לכן הם יוצאים במתקפה ברגע שרגלם דורכת בצאט.
ואבוי לנו עם ההתיחסות לאותו אחד הוא כאחד שמייצג את עולמנו , כל מי שיש בו קצת בינה בראשו יבין שאותו אחד מייצג רק את עצמו, לכן אין מה להתרגש, זה מרגיז , אני מסכימה איתך ,אבל לקחת ללב בגלל אחד כזה?
ממש לא .

ברור שאין לקחת ללב, אני כן חושבת שצריך לתת יד ולנסות ולפתוח את עינהם של אנשים מסוגו.
שימי לב לתגובה הראשונה שקבלתי, כל אחת פה חשבה שמדובר על ניק אחר.
ואומר? יש פה רבים כמוהו.
עצוב.
D-HUNTER
D-HUNTER • 23 בפבר׳ 2008
אני לא מבין את התגובות נגדך...
זו דעתך וזהו ואם פגעו בך אז זכותך להביע דעה.
תמשכי כך ואני מציע פשוט לאגנר אנשים שלא יודעים תרבות מהיא.
זעקה אילמת​(נשלטת)
מגדלנה כתב/ה:
זעקה אילמת כתב/ה:

אולי וזה היה נשמע אמין לי, אם לא היית מציינת ניקים (בעקיפין או שלא, כלומר, אמנם את "לא זוכרת אותם" כפי שאמרת בפוסט הראשי - אבל זה עדיין נעשה בצורה כלשהי).

לו הייתי מחפשת "סוויט ריבנג'" הייתי נכנסת לרשית חברים ומוצאת את הניקים.
את הגן עברתי לא מזמן.
המטרה היא לא אישית פה.
Josephin​(לא בעסק)
Josephin​(לא בעסק) • 23 בפבר׳ 2008
D-HUNTER כתב/ה:

הענין הוא שלא מדובר בתופעה חד פעמית, זה משהו שדי חוזר על עצמו, כל פעם בכינוי אחר ויש את הקבועים כמובן .

זעקה אילמת​(נשלטת)
D-HUNTER כתב/ה:

TXS האנטר . icon_smile.gif
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 23 בפבר׳ 2008
זעקה אילמת כתב/ה:
מגדלנה כתב/ה:
כלובי כתב/ה:

תחושתי היא שהפואנטה מתפספסת, אני לא מחפשת פה "טיפול אישי " לניק זה או אחר.
אלא מנסה לגרום לכולנו לרצות ולהשתדרג. לרצות ולשנות את ההתנהלות בצ'אט ולחדד לשוגים בתפיסתם בנושא השליטה את הדברים.

כדאי שתקראי קצת שרשורים של אדונך (אני יודע שזה מייגע, אבל מישהו צריך לעשות את זה). תגלי ודאי שגם הוא הציב עצמו בפוזיציה של הנביא שמנסה להוביל את בני ישראל הנבערים אל האור, ושגם הוא גילה שבני ישראל לא אוהבים נביאים-מטעם-עצמם שכאלה, בפרט כשהנביא עצמו חוטא באותן עוולות שכנגדן הוא מטיף.

הקרוסייד (איזה כיף מילים לועזיות בעברית, הא? כזה סופיסטיקייטד) שלך חסר סיכוי, אבל המשיכי, זה מבדר icon_smile.gif