בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שיעבוד.

שלגי
לפני 16 שנים • 26 בפבר׳ 2008
שלגי • 26 בפבר׳ 2008
מה ש"הוא" אמר.
אבל אם זה טוב לכם, תהנו ושנקפוץ כולנו.
קליבר​(שולט)

חסר בסיס הצמדה

קליבר​(שולט) • 26 בפבר׳ 2008
לסכומים , האם הם צמודים ולמה ?
מה לגבי הלנת שכר , האם יש סנקציה במקרה הלנת שכר ?
מועדי עדכון התעריף ( קשור להצמדה ) .
ולגבי פעולות מיוחדות מעבר להסכם לא נקבע תעריף לפעולות מיוחדות ( נניח השתתפות בסשן בוקקה , או פלי פארטי רב משתתפים ) .

האם השעבוד ירשם כדין ברשם המשכונות ?
newoldone
newoldone • 26 בפבר׳ 2008
רק אני לא הבנתי כלום?

את מקבלת משכורת מאדונך, שנועדה להוצאות טיפוח, ביגוד וכו', או שאת מקבלת משכורת חיצונית, מעבירה לו אותה, והוא נותן לך את הסכומים שפורטו?
ואיך משתלב כאן השכר על ניקוי הבית? הוא בנוסף? אותו את יכולה להוציא לצרכים אחרים יותר מפעם בחודש? צרכים פעוטים ובלתי "שפחתיים" כמו אוכל, בריאות, נסיעות, תקשורת (סלולארי, אינטרנט) וכו'? באיזו תדירות את אמורה לנקות?
ואני לא אחזור בפירוט על מה שכבר נאמר לך על הסעיף האחרון (הוא חסר משמעות) ועל מילת הביטחון (או שיש, או שאין. אין חצי הריון).

עומק החוויה שלך מאד עובר בכתיבה שלך, ואני לרגע לא מזלזלת בו. גם לי זז משהו במעמקי הבטן כשקראתי אותך. אבל החוזה שהצגת כאן רחוק מאד מהבניית חיים של שעבוד.
חוץ מזה, גם לי כמו לבאטרקאפ חסרה התייחסות לצד שלו בחוזה: משהו על המחוייבות והאחריות לשלומך, למשל. משהו שימחיש שמדובר כאן על מערכת יחסים של שעבוד, שהיא הדדית, גם אם לא סימטרית. אבל זה כבר טעם אישי.

מצטרפת לאיחולים שתהנו מהמשחק.
IvoryDom

משעשע

IvoryDom • 26 בפבר׳ 2008
חמוד משעשע ובעיקר סימבול לקשר.

שיהיה בהצלפה.
*מנגינה*{התווים שלו}
לפני 16 שנים • 27 בפבר׳ 2008

רגע

*מנגינה*{התווים שלו} • 27 בפבר׳ 2008
אתם כולכם מפרגניים מחייכים ורושמים שזה משחק
אחלה
אבל יש פה המון נקודות בעייתיות
ואם זה חזוה אמיתי מתוקה את לא תעמדי בו
מאוד צרמה לי העובדה שיש הגבלה על מילת ביטחון רק פעם בחודש
לא מעשי וגם מסוכן
ומה בשאר הפעמים אם במקרה קורה לךמשהו בסשן?????
ואיך את באמת תשתחררי מחוזה כזה ביום מן הימים?
הרי אף אחד לא יודע מה ילד יום, למה אתם לא דואגים לדבר כזה.
ומעבר להכל כל הזמן מפורטים חובות שלך ומה איתו איפה פירוט על מעשיו של האדון?
ברמה עקרונית נחמד לשחק בחתימת חוזה
אבל ממש לא כזה
ובכל מקרה תהנו ושתהיה הצלחה
פייה{O}
לפני 16 שנים • 28 בפבר׳ 2008
פייה{O} • 28 בפבר׳ 2008
אז אם בשלישי לחודש הוא מנסה להכריח אותך לאכול לחם קימל, את זועקת מילת בטחון והכל חולף.
אז מגיע החמישי לחודש, והוא שוב מכריח אותך לאכול לחם קימל, אבל הי! אין לך יותר מילת בטחון!
אז תאכלי לחם קימל?! אין כבוד לאמנת ז'נבה??

או שמסכימים על קונספט מילת בטחון, או שלא. all or none.
הגבלה על מילת בטחון מאבדת את כל המשמעות שלה.

חוץ מזה, כפי שכתבו לפני - משחק נחמד, כל עוד ברור לכולם שמדובר במשחק ושלמעשה את אישה חופשיה.

שיהיה בכיף.

fishy.gif
כובש יצרה​(שולט)
לפני 16 שנים • 29 בפבר׳ 2008

כמה נקודות להבהרה

כובש יצרה​(שולט) • 29 בפבר׳ 2008
קודם כל צורת היחסיים הזאת נקראת TPE בארץ היא, למיטב ידיעתי, לא קיימת אם כי בחו"ל המצב הזה קיים, אם כי לא נפוץ. יש חילוקי דעות אם מערכת יחסיים כזאת שייכת לבדסמ או ענף נפרד עם כמה נקודות דומות.

לכל אלו "שדאגו" לגורל "השפחה האומללה" שכבולה כביכול בחוזה שאי אפשר לצאת ממנו, שכל כספה "נשדד" ממנה, בלי מילת בטחון משהו הדומה לשפחות מהזמן העתיק, אתם יכולים להירגע המצב רחוק מלהיות כזה.

למרות שאני לא משפטן, הרי לא צריך להיות משפטן דגול על מנת להבין שמבחינה חוקית החוזה אינו שווה את הנייר שעליו נחתם. החוזה תקף רק כל עוד שני הצדדים שחתומים עליו רוצים בקיומו. ברגע שאחד הצדדים יבחר לא לקיים את החוזה החוזה יתבטל מידית.

נכון שיש את הצד הכספי, לעניות דעתי בלי להיות משפטן, המצב דומה להסכם נישואין שנערך בחוזה בלי רבנות או לפחות כמו "ידועה בציבור", בכל מקרה אין לי ספק שזכויותיה הכספיות מוגנות משפטית גם אם לא צוין בחוזה ביניהם.

לי אישית מערכת יחסיים כזאת מאוד לא מתאימה ולא מהסיבות שצוינו עד כה. קודם כל אני לא רואה במערכת יחסיים בין בוגרים כמשחק ושנית החובות המוטלות על האדון גם אם לא צוינו בחוזה קשות פי כמה מאשר החובות של השפחה אם האדון מתיחס ברצינות למערכת כזאת.
TooT​(נשלטת){פטרוניוס}
לפני 16 שנים • 29 בפבר׳ 2008
TooT​(נשלטת){פטרוניוס} • 29 בפבר׳ 2008
פייה כתב/ה:
אז אם בשלישי לחודש הוא מנסה להכריח אותך לאכול לחם קימל, את זועקת מילת בטחון והכל חולף.
אז מגיע החמישי לחודש, והוא שוב מכריח אותך לאכול לחם קימל, אבל הי! אין לך יותר מילת בטחון!
אז תאכלי לחם קימל?! אין כבוד לאמנת ז'נבה??

או שמסכימים על קונספט מילת בטחון, או שלא. all or none.
הגבלה על מילת בטחון מאבדת את כל המשמעות שלה.

חוץ מזה, כפי שכתבו לפני - משחק נחמד, כל עוד ברור לכולם שמדובר במשחק ושלמעשה את אישה חופשיה.

שיהיה בכיף.

fishy.gif

אישה חופשיה באמת עשויה לרצות לתת עצמה למישהו אחר, להיות באמת שלו ולתת לו לשלוט בה וברכושה בדיוק כפי שאישה חופשיה אחרת תרצה מערכת יחסים שיוויונית ותיצור אותה עם מי שהיא בחרה. אולי עבור כל העולם ההסכם שלהם שווה לתחת אבל עבורם זה מאוד רציני.
אפשר להיתווכח אם זה מסוכן או לא, חכם או טיפשי אבל אני לא חושבת שצריך למהר ולזלזל או לפקפק בשיקול הדעת של נשים שבוחרות לחיות ככה. גם זה סוג של חופש.
פייה{O}
לפני 16 שנים • 1 במרץ 2008
פייה{O} • 1 במרץ 2008
TooT כתב/ה:
פייה כתב/ה:

שיהיה בכיף.

fishy.gif

אישה חופשיה באמת עשויה לרצות לתת עצמה למישהו אחר, להיות באמת שלו ולתת לו לשלוט בה וברכושה בדיוק כפי שאישה חופשיה אחרת תרצה מערכת יחסים שיוויונית ותיצור אותה עם מי שהיא בחרה. אולי עבור כל העולם ההסכם שלהם שווה לתחת אבל עבורם זה מאוד רציני.
אפשר להיתווכח אם זה מסוכן או לא, חכם או טיפשי אבל אני לא חושבת שצריך למהר ולזלזל או לפקפק בשיקול הדעת של נשים שבוחרות לחיות ככה. גם זה סוג של חופש.

לא כתבתי בזלזול.
כשכתבתי 'אישה חופשיה' התכוונתי חופשיה לקום ולעזוב או לסרב, להיות בעלת יכולת בחירה על גורלה במקרה שלא טוב לה (וגם במקרה שטוב לה - לבחור להשאר).